Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Most néztem meg a meccset, néhány gyors gondolat.
Az első csapat, különösen a D kifejezetten jó volt. A korábbi preseason meccsektől eltérően most nagyon élesek voltak. A DL-ben mar játszott Quinn is, ami meg jobbá tette őket. 3&out sorozatban. Ogletree igazi MLB-kent játszott, mellette most volt először ott Barron, gyakorlatialg nem is engedtek futást. Az OL tekintetében az első vonal most is jol játszott, úgy tűnik GRob is kezd magára találni, a tavalyhoz képest üdítő nézni őket (Havenstein nélkül is). Gurley nem játszott ez mondjuk az O teljesítményén éreztette is a hatását. Keenum hozta a szokásost, megbízhatónak tűnik továbbra is. Goff nekem kifejezetten tetszett, a zsebben egyre biztosabb, jol mozgott többször is, a labdát gyorsan elengedi, keresi a mélyebb célpontokat, es messze neki van a legerősebb karja. Ami viszont ismét megölte a játékát (es ami a statjaiban is visszaköszön), az a számolatlan drop a második vonal WR-ek részéről. Brutális volt nézni. Tele vagyunk atletikus elkapókkal, csak éppen elkapni nem tudnak - tipikus "7-9 bullshit". Britt, Austin, Cooper, Quick után nincs senki, talán Spruce, de o momentán sérült. Mannion tegnap leszállt a földre, számomra egyértelműen ő a harmadik QB, bár az ő meccsét is tönkretettek a lyukas kezű elkapóink.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Maurice Jones-Drew lesz az egyik elemzője a Rams meccseinek idén a helyi rádióban!
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Former-Jaguars-RB-Maurice-Jones-Drew-now-in-LA-Rams-radio-booth/d84f41bb-12fd-4483-87fd-1104e459a928
iktriad
Egy pofon a színvonalnak. Tud beszélni, de távolról sem szakértő.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tavon Austin hosszabbított, 4 évvel:
42 misi, 30 misi garantált (ezzel még 6évig van szerződése nálatok)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 118 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maurice Jones-Drew lesz az egyik elemzője a Rams meccseinek idén a helyi rádióban!
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Former-Jaguars-RB-Maurice-Jones-Drew-now-in-LA-Rams-radio-booth/d84f41bb-12fd-4483-87fd-1104e459a928
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
 www.youtube.com/watch?v=mAFJrMUeACE
nálunk miért nem csinálta ezt???
Carmeloman
Pozitiv gain Pead-tol? 😀😀 hova fajul ez a vilag??

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a keretszűkítések után még jöhet neki bőven konkurencia.
Köszi a választ!
Bazzani
Mondjuk mivel egy rakás sz*r az elkapó brigád, meg passzolni se tud nekik senki, így érdekes lehet.
Mondjuk ha csak 5 embert viszünk 53-ra is nálam benne van, de Bajuszéknál sose tudni.
Meg Marquez jó ST-ben, nem tudom elképzelni ne szúrnák oda a végére.

nálunk miért nem csinálta ezt???
Carmeloman
Most szedjük megint össze azokat akik tőlünk elkerülve fénykorukat élik? 😀
süti
Így van majd figyeljétek meg Folest bizonyítani fog még a srác 😉 😊
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Balra a nap nyugszik, jobbra pedig kél. Nem jártak ezek óvodába?
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
hat ez a Hard knocks fergeteg...😀 ennyi agyalagyult agyhalottat egy rakason...😊 Tudom senki nem a derivalas miatt szereti oket na de bassz...hogy honnan kel a nap? 😀😀😀 Cooper a masik...hol kel fel? a levegoben?? anyad...😀 kiegtem....
Fisher room speecheinel sztem a Bank Ban izgalmasabb...en nem csodalom nincs tuz a sracokban 😀 remelem week-1-ig kikopi az altatot...Donald egy szorny...Simmsnek fingja nincs a ping pongrol...Austin ket banannal elketyeg egesz nap...a jogaoktato csajszi viszont csinos...😊 Nagyon varom a masodik reszt 😀

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 420
ez csak nekem tűnt fel a meccsen? Hogy kivezetik a srácot? 😀
Carmeloman
Erre írják, hogy már 2 preseason meccs alatt több verekedésünk volt, mint ahány győzelmünk lesz az egész szezonban. 😊

 dailysnark.com/chiefs-fan-brutally-punches-rams-fan-right-front-police-preseason-game/
süti
jó móka lesz ott meccsre járni 😊
A közönség éljenzése, majd az elismerő gratulációk a hazai fightereknek a legkomolyabbak 😊
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez csak nekem tűnt fel a meccsen? Hogy kivezetik a srácot? 😀
Carmeloman
Erre írják, hogy már 2 preseason meccs alatt több verekedésünk volt, mint ahány győzelmünk lesz az egész szezonban. 😊

 dailysnark.com/chiefs-fan-brutally-punches-rams-fan-right-front-police-preseason-game/
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért a keretszűkítések után még jöhet neki bőven konkurencia.
Köszi a választ!
Bazzani
Mondjuk mivel egy rakás sz*r az elkapó brigád, meg passzolni se tud nekik senki, így érdekes lehet.
Mondjuk ha csak 5 embert viszünk 53-ra is nálam benne van, de Bajuszéknál sose tudni.
Meg Marquez jó ST-ben, nem tudom elképzelni ne szúrnák oda a végére.

nálunk miért nem csinálta ezt???
Carmeloman
Most szedjük megint össze azokat akik tőlünk elkerülve fénykorukat élik? 😀
több mint 7 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644

nálunk miért nem csinálta ezt???
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Dehogy Joynert és Maclint minnek küldték ki?
Az nagyon érdekes lesz ha majd minden kisebb kakaskodás után le kell menniük a pályáról

Brown egykezes elkápasa viszont király volt.
Ramsfan
Ezt én sem értettem. Ilyen szintű pofozkodás majd minden meccsen előfordul.
Joyner a jövő héten mindenesetre nem játszik, azt hiszem E.J. így több lehetőséget fog kapni. Nekem ő kifejezetten tetszett a múlt meccsen, mondjuk a sec-re rá is fér az erősítés. TruJo-t is rendesen megégették az első drive-ban, a második bekapott TD-nél, meg a környéken nem volt védőjátékos. Van még mire nézni...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marquez miért esett ki ennyire a WR rotációból?
Tavaly nagyon biztató jeleket produkált, eddig a PS meccseken kb nulla hozzáadott értéke volt.
Benn lehet az 53ban?
Bazzani
Szinte biztos benne lesz. Britt és Austinon kívül nem sok WR van. Igaz Fáraó jól teljesít, viszont Thomasból nem láttunk semmit, Quick tovább vergődik, Spruce jelentett volna rá veszélyt, de neki meg szintén annyi.
süti
Azért a keretszűkítések után még jöhet neki bőven konkurencia.
Köszi a választ!

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Marquez miért esett ki ennyire a WR rotációból?
Tavaly nagyon biztató jeleket produkált, eddig a PS meccseken kb nulla hozzáadott értéke volt.
Benn lehet az 53ban?
Bazzani
Szinte biztos benne lesz. Britt és Austinon kívül nem sok WR van. Igaz Fáraó jól teljesít, viszont Thomasból nem láttunk semmit, Quick tovább vergődik, Spruce jelentett volna rá veszélyt, de neki meg szintén annyi.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marquez miért esett ki ennyire a WR rotációból?
Tavaly nagyon biztató jeleket produkált, eddig a PS meccseken kb nulla hozzáadott értéke volt.
Benn lehet az 53ban?
Bazzani
Huhh pont most olvasom, hogy megsérült és pár hetet pihen.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marquez miért esett ki ennyire a WR rotációból?
Tavaly nagyon biztató jeleket produkált, eddig a PS meccseken kb nulla hozzáadott értéke volt.
Benn lehet az 53ban?

több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Dehogy Joynert és Maclint minnek küldték ki?
Az nagyon érdekes lesz ha majd minden kisebb kakaskodás után le kell menniük a pályáról

Brown egykezes elkápasa viszont király volt.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Na mi van, ilyen jó volt a meccs? 😀 Akkor már le se szedjem? 😀
süti
Semmi nem történt,amit még ne láttal volna.

Fumble,Drops,Missed Tackles,szerencsétlenkedés stb................................

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Na mi van, ilyen jó volt a meccs? 😀 Akkor már le se szedjem? 😀
süti
nem érdemes.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na mi van, ilyen jó volt a meccs? 😀 Akkor már le se szedjem? 😀
több mint 7 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 kepfeltoltes.hu/160820/ddd_www.kepfeltoltes.hu_.png
ez csak nekem tűnt fel a meccsen? Hogy kivezetik a srácot? 😀
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Igazából Jeff Fisher 7-9-es szavait kiragadták az eredeti szövegkörnyezetéből. Itt a vágatlan anyag:
 www.turfshowtimes.com/2016/8/16/12504330/jeff-fishers-actual-7-9-rant-released-to-public
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
zéró

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
mennyi esélyt láttok rá, hogy Mannion fog kezdeni az alapszakasz elején?