Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 026
Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Ahogy lejjebb megjegyezték Fisher ügynökének az apja a Rams CEO-ja, így nem egyszerű kirúgni. 😊
Egyébként Kroenke azzal indokolta a maradásukat anno, hogy a költözés mellett nincs energiája GM-HC-szintű HR-kérdésekkel foglalkozni. | Persze ez szvsz sima bullshit, Fisher szerződése a szezon végén jár le, nem akart Kroenke végkielégítést fizetni. Snead meg egyébként csak ledraftolta a liga jelenlegi legjobb 25 év alatti támadóját (Gurley) és védőjét (Donald). |
empty taxi
Persze Suh-t draftolták anno Detroitba, mégsem mentek semmire csapat nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Ahogy lejjebb megjegyezték Fisher ügynökének az apja a Rams CEO-ja, így nem egyszerű kirúgni. 😊
Egyébként Kroenke azzal indokolta a maradásukat anno, hogy a költözés mellett nincs energiája GM-HC-szintű HR-kérdésekkel foglalkozni. | Persze ez szvsz sima bullshit, Fisher szerződése a szezon végén jár le, nem akart Kroenke végkielégítést fizetni. Snead meg egyébként csak ledraftolta a liga jelenlegi legjobb 25 év alatti támadóját (Gurley) és védőjét (Donald). |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeff Fisher: Case Keenum is still the starting QB
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 037 — Ajmo Vatreni
Erre csak annyit lehet mondani, hogy rosszabb már nem lehet???

Vagy mégis?

Remélem nem lesz ebből 0-16....
ThundersNFL
ha valamit megtanultunk az az , hogy ez a godor feneketlen....mint sarlacc gyomra..
FBKrisz
Sajnos néha még a 0-16 is jobb mint a sok 6-10, 7-9.
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Erre csak annyit lehet mondani, hogy rosszabb már nem lehet???

Vagy mégis?

Remélem nem lesz ebből 0-16....
ThundersNFL
ha valamit megtanultunk az az , hogy ez a godor feneketlen....mint sarlacc gyomra..

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Erre csak annyit lehet mondani, hogy rosszabb már nem lehet???

Vagy mégis?

Remélem nem lesz ebből 0-16....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Amúgy az a szép a történetben hogy inget-gatyát odaadtatok Goffért aki 3. számú QB és ül a padon. Mindezt úgy hogy egy épkézláb WR és TE nincs a csapatban. Az O fal sem épp elit ( Ja tudom pont a BEARS fan mondja 😀 ) Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Sajnos amig Kroenket csak az erdekli, hogy 3 helyet feljebb keruljon a Forbes listajan addig baxhatjuk....az egesz gigahype, inglewood, koltozes ,1/1 trade, hard knocks kombo csak errol szol semmi masrol...
En bizom benne, hogy Bradford Goff a jovo embere es egyszer kap majd olyan elkapokat is akik 170cm-nel magasabbak es nem kampokezuek, kap egy (Gronk minusz 80%) TE-et, es egy olyan O falat akik legalabb azota egyutt dolgoznak, hogy megszaradt a tinta a playbookon...

Szerkesztette: FBKrisz

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy az a szép a történetben hogy inget-gatyát odaadtatok Goffért aki 3. számú QB és ül a padon. Mindezt úgy hogy egy épkézláb WR és TE nincs a csapatban. Az O fal sem épp elit ( Ja tudom pont a BEARS fan mondja 😀 ) Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
All of Rams offensive drives today:
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Turnover On Downs
-End of Game


dogbite
Szép sorminta ....

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
All of Rams offensive drives today:
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Turnover On Downs
-End of Game


dogbite
tavaly nekünk is volt egy ilyen meccsünk aztán egyébként mi is milyen jók va... oh wait

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Steve Wyche
‏@wyche89
These offenses basically are dressing up a kneel down play


NFL Memes
‏@NFL_Memes
"Thank god we don't have to cheer for this team anymore" - The people of St. Louis

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
All of Rams offensive drives today:
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Turnover On Downs
-End of Game

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Mondjuk a los angelesbe való visszatérés okozta hype után az első meccsen nullázni az sztem elfogadhatatlannak kéne, hogy legyen a tulaj részéről. Ennél nagyobb égés csak akkor lehetett volna ha L.A.-ben van a meccs. Sajnálom mert bírom a ramset...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Hosszú évek kitartó, embert próbáló munkája van ebben a 0-28-as eredményben. Megannyi álmatlanul töltött éjszaka, óvatos reménykedés, bizakodás, majd önbizalomtól duzzadó nyilatkozatok után végre a csapat ismét az őt megillető helyre került.... A liga legalja vagyunk.
Köszönjük Mr. Fisher!
dogbite
Már most ki kellene rakni hogy ne tegyen több kárt!
silent7939
Abszolút. A dolog szépsége hogy Fisher ügynöke Kevin Demoff (aki a Rams alelnöke és "CEO-ja") apja.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Fisher legnagyobb baja, hogy nem elég kemény. Ahelyett hogy a játékosok lelkét próbálná ápolgatni, kőkeményen le és ki kéne basznia mindenkit aki nem csinálja rendesen a dolgát: játékost, edzőket, mindenkit.
Mondjuk akkor kezdhetné is rögtön magával. Mert az hogy évek óta kb. nagy ívben szarik az Offense-re - nem csak játékosállományban, hanem edzői posztokban is - az baromira elfogadhatatlan!
Mike Martz óta nem volt normális OC a Rams-ben! Olyan, akiben láttam volna, hogy tényleg tudja mit csinál. Olyan OC aki nem csak próba-szerencse alapon hívogatja a play-eket, hátha valamelyik sikerül.
De fejétől bűzlik a hal: amíg Kroenke-t a pénzen kívül nem érdekli semmi, és nem bassza ki Fisher-t, addig a Rams csak egy gyenge, max. középszerű csapat lesz.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hosszú évek kitartó, embert próbáló munkája van ebben a 0-28-as eredményben. Megannyi álmatlanul töltött éjszaka, óvatos reménykedés, bizakodás, majd önbizalomtól duzzadó nyilatkozatok után végre a csapat ismét az őt megillető helyre került.... A liga legalja vagyunk.
Köszönjük Mr. Fisher!
dogbite
Már most ki kellene rakni hogy ne tegyen több kárt!
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Hosszú évek kitartó, embert próbáló munkája van ebben a 0-28-as eredményben. Megannyi álmatlanul töltött éjszaka, óvatos reménykedés, bizakodás, majd önbizalomtól duzzadó nyilatkozatok után végre a csapat ismét az őt megillető helyre került.... A liga legalja vagyunk.
Köszönjük Mr. Fisher!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Austin 11 célbavétel, 13 yard...
vasárnapi teljesen más lesz. szokásos fieldpozícióháború. minden yard számítani fog. nagy meccs lesz (ha wilson játszik)
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
2007 ota szurkolok a Rams-nek, megszamlalhatatlan negativ nfl rekord fuzodik ehhez a 9 evhez megeltem Linehant, Spagnoulot, Mcdanielst, Shurmurt, a bustokkal dunat lehetne rekeszteni, ezalatt az ido alatt a merleg 42-102-1! Komolyan gondolkodom, hogy felhivom Kroenket, hogy egy jelentektelen osszegert hajlando vagyok mas csapatot valasztani, hatha en hoztam ezt a fosrontast a csapatra.

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Goff time?
ThundersNFL
Minek? Vele sem lennének sztem előrébb s nem csak rajta múlna...
dande
Viszont legalább sikerülne elvenni az önbizalmát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Goff time?
ThundersNFL
Minek? Vele sem lennének sztem előrébb s nem csak rajta múlna...
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Goff time?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Mikor van kész egy csapat?
Jó kis zúzós meccsre számítok. Mindenesetre korán reggel munkába menet belenézek majd, aztán kiderül milyen napom lesz 😊 - Szerintem szar....
dogbite
Nem irigyellek benneteket... kemény szezon lesz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szerintem nincs kész a csapat. Mondjuk a 49ers se. Nüanszok fognak dönteni, szóval egy szoros vereségre számítok a részünkről! #staypositive
Pizsama
Mikor van kész egy csapat?
Jó kis zúzós meccsre számítok. Mindenesetre korán reggel munkába menet belenézek majd, aztán kiderül milyen napom lesz 😊
dogbite
Úgy értem nem áll készen a szezonkezdésre. Szerintem nem tartanak ott, ahol egy szezonkezdéskor egy csapatnak kéne. De Fisher-től nem is vártam többet.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Szerintem nincs kész a csapat. Mondjuk a 49ers se. Nüanszok fognak dönteni, szóval egy szoros vereségre számítok a részünkről! #staypositive
Pizsama
Mikor van kész egy csapat?
Jó kis zúzós meccsre számítok. Mindenesetre korán reggel munkába menet belenézek majd, aztán kiderül milyen napom lesz 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.