NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Èn tènyleg azt hittem hogy már nem lehet lejjebb süllyedni mint ahogy az utolsó èvekben játszottunk.

Hát tèvedtem.....Bocsánat😞😟

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Sziasztok, új fiú lennék a Rams közösségben 😊 rajtam nem múlna, hogy ezen az esti produkción javítson a csapat, ezért úgy gondoltam regisztrálok a fórumba.

Amit a Hard Knocks-ból láttam, számomra rokonszenves pali amúgy Jeff Fisher, csak vélhetően edzőként, szakmailag kevés. Ezt Kush is esete is bizonyítja, szerintem megérdemelt volna egy szerződést a preseason alapján, a Bears-nél remélem bizonyít majd Fishernek, aki nem értem miért nem bízott benne, láthattuk, hogy a komplett offense fal "teljesítménye" borzalmas volt. Goff játékba küldéséről is érdekelne a véleményetek, hiszen Keenum sem életbiztosítás, akkor már a franchise arca kaphatna esélyt.
In Goff We Trust
Üdv itt nálunk....Jól meggondoltad?

Az erő legyen veled👋
Ramsfan
😀 Ideje már kitartok én is, csak ilyen konkrét, virtuális közösséget nem vállaltam veletek. Bízom azért a költözéssel járó felemelkedésében, ráadásul Kroenke sem ostoba ember, ekkora sportbirodalommal, Arsenalostul, mindenestül. De nagyon örülök ennek a meleg fogadtatásnak, köszi mindenkinek! 😊

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Annak meg semmi értelme, hogy a drága draftcetlikért vett jövődet szétüttesd egy szar O-line mögött (Derek Carr tudna mesélni).
Pizsama
David Carr-ra gondolsz.
empty taxi
Jah, persze. Összekevertem a kisöccsével!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Annak meg semmi értelme, hogy a drága draftcetlikért vett jövődet szétüttesd egy szar O-line mögött (Derek Carr tudna mesélni).
Pizsama
David Carr-ra gondolsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Sziasztok, új fiú lennék a Rams közösségben 😊 rajtam nem múlna, hogy ezen az esti produkción javítson a csapat, ezért úgy gondoltam regisztrálok a fórumba.

Amit a Hard Knocks-ból láttam, számomra rokonszenves pali amúgy Jeff Fisher, csak vélhetően edzőként, szakmailag kevés. Ezt Kush is esete is bizonyítja, szerintem megérdemelt volna egy szerződést a preseason alapján, a Bears-nél remélem bizonyít majd Fishernek, aki nem értem miért nem bízott benne, láthattuk, hogy a komplett offense fal "teljesítménye" borzalmas volt. Goff játékba küldéséről is érdekelne a véleményetek, hiszen Keenum sem életbiztosítás, akkor már a franchise arca kaphatna esélyt.
In Goff We Trust
Üdv itt nálunk....Jól meggondoltad?

Az erő legyen veled👋

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jim Thomas ‏@jthom1
Hearing Rams have agreed to a contract extension with DT Michael Brockers.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Gondoltam bekapcsolom az ismétlést, hátha csak álmodtam hajnalban azt a szutykot, de nem...😕 Goff élesben nem létezik, hogy ennél rosszabbat nyújtana. Bár ha elManzielesedne annak sem örülnék.
In Goff We Trust
Sajnos Goff nincs kész. A HK és az preseason játékok alapján egész egyszerűen nincs még felkészülve az NFL-re. Annak meg semmi értelme, hogy a drága draftcetlikért vett jövődet szétüttesd egy szar O-line mögött (Derek Carr tudna mesélni). Fisher is féltette pl. Gurley az edzések alatt. Mert kb. az egyetlen valamirevaló játékosunk Donald mellett, csak hát normális fal nélkül neki se megy a játék.
Ez egyébként a Rams. Egy kibaszott játékostemető. A tőlünk elkerülő játékosok rendre megtáltosodnak más csapatokban. Néha elgondolkodom mi lett volna SJax karrierjével ha 4 év után otthagyja a Rams-et a picsába.
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Gondoltam bekapcsolom az ismétlést, hátha csak álmodtam hajnalban azt a szutykot, de nem...😕 Goff élesben nem létezik, hogy ennél rosszabbat nyújtana. Bár ha elManzielesedne annak sem örülnék.

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sziasztok, új fiú lennék a Rams közösségben 😊 rajtam nem múlna, hogy ezen az esti produkción javítson a csapat, ezért úgy gondoltam regisztrálok a fórumba.

Amit a Hard Knocks-ból láttam, számomra rokonszenves pali amúgy Jeff Fisher, csak vélhetően edzőként, szakmailag kevés. Ezt Kush is esete is bizonyítja, szerintem megérdemelt volna egy szerződést a preseason alapján, a Bears-nél remélem bizonyít majd Fishernek, aki nem értem miért nem bízott benne, láthattuk, hogy a komplett offense fal "teljesítménye" borzalmas volt. Goff játékba küldéséről is érdekelne a véleményetek, hiszen Keenum sem életbiztosítás, akkor már a franchise arca kaphatna esélyt.
In Goff We Trust
Welcome 😊 xanax es sor legyen nalad vasarnap estenkent 😊

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Igazából nekem nem elsősorban a WR-ekkel volt a bajom tegnap. Hanem, hogy mennyire kiszámítható, nulla volt az offense playhívás. Ott folytattuk, ahol tavaly abbahagytuk, a Fisher féle teljesen életképtelen offense "filozófia" legeszebb jeleneteit láthattuk. Mindenki tudta, hogy Gurley-t fogjuk tömni labdával, így megtöltötték a box-ot, és nem volt futás. És azért tudta teletömni a box-ot, mert nem kellett attól tartani, hogy Keenum mély passzokkal szétszedi a secondary-t. Egyszerűen nincs meg hozzá a képessége, karja stb. Mindenki tudta, hogy elsőre, másodikra majd handoff Gurley-nek, és fusson (ha tud), aztán 3. és hosszúnál Keenum majd passzol. Egy rövid 3 yard out-ot... Nem volt play action, nem volt mély passz, nem volt screen passz. Pontosan ugyan ez a szenvedés volt tavaly. Még St. Louis-ban írta Bernie Miklasz, hogy ez a Fisher féle offense. Ami kb. 50 éves. Amíg ő van, nem várom, hogy változna valami.
dogbite
Gurley egy hete mondta, hogy szívesen venne részt többet a passzjátékban, viszont 20-25 futásnál nem szeretne többet meccsenként. "Senki sem akar 30 labdacipelést egy meccsen. Ez már nem a '80-as évek."
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Erre csak annyit lehet mondani, hogy rosszabb már nem lehet???

Vagy mégis?

Remélem nem lesz ebből 0-16....
ThundersNFL
Azért ne essünk túlzásokba. A Rams évek óta óriásölő, a "kicsik" ellen nem megy nekik...
csi77
Persze nem kell egyből 0-16 ot vizionálni, de ha láttad a hajnali meccset... Ennyire elképzelés nélküli szétesett szutyok játékot ritkán látni, mint amit a Rams leművelt... ( mondom ezt BEARS fanként szóval képzelheted...) A 49ers sem csinált pedig semmi extrát....

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Erre csak annyit lehet mondani, hogy rosszabb már nem lehet???

Vagy mégis?

Remélem nem lesz ebből 0-16....
ThundersNFL
Azért ne essünk túlzásokba. A Rams évek óta óriásölő, a "kicsik" ellen nem megy nekik...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 913 — What's Next?
Amúgy az a szép a történetben hogy inget-gatyát odaadtatok Goffért aki 3. számú QB és ül a padon. Mindezt úgy hogy egy épkézláb WR és TE nincs a csapatban. Az O fal sem épp elit ( Ja tudom pont a BEARS fan mondja 😀 ) Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Sajnos amig Kroenket csak az erdekli, hogy 3 helyet feljebb keruljon a Forbes listajan addig baxhatjuk....az egesz gigahype, inglewood, koltozes ,1/1 trade, hard knocks kombo csak errol szol semmi masrol...
En bizom benne, hogy Bradford Goff a jovo embere es egyszer kap majd olyan elkapokat is akik 170cm-nel magasabbak es nem kampokezuek, kap egy (Gronk minusz 80%) TE-et, es egy olyan O falat akik legalabb azota egyutt dolgoznak, hogy megszaradt a tinta a playbookon...
FBKrisz
Igazából nekem nem elsősorban a WR-ekkel volt a bajom tegnap. Hanem, hogy mennyire kiszámítható, nulla volt az offense playhívás. Ott folytattuk, ahol tavaly abbahagytuk, a Fisher féle teljesen életképtelen offense "filozófia" legeszebb jeleneteit láthattuk. Mindenki tudta, hogy Gurley-t fogjuk tömni labdával, így megtöltötték a box-ot, és nem volt futás. És azért tudta teletömni a box-ot, mert nem kellett attól tartani, hogy Keenum mély passzokkal szétszedi a secondary-t. Egyszerűen nincs meg hozzá a képessége, karja stb. Mindenki tudta, hogy elsőre, másodikra majd handoff Gurley-nek, és fusson (ha tud), aztán 3. és hosszúnál Keenum majd passzol. Egy rövid 3 yard out-ot... Nem volt play action, nem volt mély passz, nem volt screen passz. Pontosan ugyan ez a szenvedés volt tavaly. Még St. Louis-ban írta Bernie Miklasz, hogy ez a Fisher féle offense. Ami kb. 50 éves. Amíg ő van, nem várom, hogy változna valami.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 913 — What's Next?
Sziasztok, új fiú lennék a Rams közösségben 😊 rajtam nem múlna, hogy ezen az esti produkción javítson a csapat, ezért úgy gondoltam regisztrálok a fórumba.

Amit a Hard Knocks-ból láttam, számomra rokonszenves pali amúgy Jeff Fisher, csak vélhetően edzőként, szakmailag kevés. Ezt Kush is esete is bizonyítja, szerintem megérdemelt volna egy szerződést a preseason alapján, a Bears-nél remélem bizonyít majd Fishernek, aki nem értem miért nem bízott benne, láthattuk, hogy a komplett offense fal "teljesítménye" borzalmas volt. Goff játékba küldéséről is érdekelne a véleményetek, hiszen Keenum sem életbiztosítás, akkor már a franchise arca kaphatna esélyt.
In Goff We Trust
Üdv a klubban, ennél jobban nem is lehetett volna időzíteni 😊 Kitartást!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én megnézném Manniont, hátha rá lehet fogni mindent Keenumra és ő tudná mozgatni a csapatot. A bulimeccseken nem volt rosszabb.

Goff meg amíg nem áll be, addig lehet etetni a legendáját, hogy vele aztán tényleg minden jobb lesz. Én nem siettetném semmiképpen.

több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Sziasztok, új fiú lennék a Rams közösségben 😊 rajtam nem múlna, hogy ezen az esti produkción javítson a csapat, ezért úgy gondoltam regisztrálok a fórumba.

Amit a Hard Knocks-ból láttam, számomra rokonszenves pali amúgy Jeff Fisher, csak vélhetően edzőként, szakmailag kevés. Ezt Kush is esete is bizonyítja, szerintem megérdemelt volna egy szerződést a preseason alapján, a Bears-nél remélem bizonyít majd Fishernek, aki nem értem miért nem bízott benne, láthattuk, hogy a komplett offense fal "teljesítménye" borzalmas volt. Goff játékba küldéséről is érdekelne a véleményetek, hiszen Keenum sem életbiztosítás, akkor már a franchise arca kaphatna esélyt.
In Goff We Trust
Goffért eltradelték a fél franchiset, új városba költözés stb... Nállam evidens lenne hogy ő játszik. Különben is mire volt a nagy trade jövőre alapból is meglett volna az 1/1 😊 Viccet félretéve ha fel megyek egy QB-ért az azt jelenti hogy kell nekem, vele képzelem el a csapat jövőjét...Erre 3. számú QB a padon és Kenuum a kezdő???
Tomcsik
Na igen, ezekről azért van tudomásom, ennyire nem vagyok új fiú 😀 de abszolút egyetértek, ezért is kérdezem, hogy ha a play hívásos gondjai, amiről cikkeznek, megoldódik, vajon végleg előtérbe kerülhet? Bár ez a fal őt sem fogja tudni megvédeni, és a futást csak a Rams defense nem tudja eddig tisztességesen levédekezni, szóval Gurley is kb használhatatlan lesz. Egyelőre az a forgatókönyv lenne a legjobb, ha még jönne 4-5 nagyjából ehhez hasonló zakó, Fisher menne és hátha egy új management már máshogy közelítene Goffhoz, meg úgy az egész csapat építéséhez is.

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én csak azt nem értem hogy miért lett ekkora differencia..Simán megraktam volna a Ramsot, mert az az érzés volt bennem hogy na akkor új város, új lehetőség, új remény minden kutyafasza és erre tessék még pontot sem sikerült szereznetek. Most vagy az a baj hogy fejben nem minden remekel, vagy Fisher nem ide való.
De ha Fisherbá nem ide való akkor Kroenke úr miért nem látja? Vagy követi az Arsenal-Arséne Wenger példáját?..

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sziasztok, új fiú lennék a Rams közösségben 😊 rajtam nem múlna, hogy ezen az esti produkción javítson a csapat, ezért úgy gondoltam regisztrálok a fórumba.

Amit a Hard Knocks-ból láttam, számomra rokonszenves pali amúgy Jeff Fisher, csak vélhetően edzőként, szakmailag kevés. Ezt Kush is esete is bizonyítja, szerintem megérdemelt volna egy szerződést a preseason alapján, a Bears-nél remélem bizonyít majd Fishernek, aki nem értem miért nem bízott benne, láthattuk, hogy a komplett offense fal "teljesítménye" borzalmas volt. Goff játékba küldéséről is érdekelne a véleményetek, hiszen Keenum sem életbiztosítás, akkor már a franchise arca kaphatna esélyt.
In Goff We Trust
Goffért eltradelték a fél franchiset, új városba költözés stb... Nállam evidens lenne hogy ő játszik. Különben is mire volt a nagy trade jövőre alapból is meglett volna az 1/1 😊 Viccet félretéve ha fel megyek egy QB-ért az azt jelenti hogy kell nekem, vele képzelem el a csapat jövőjét...Erre 3. számú QB a padon és Kenuum a kezdő???

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Btw egy GM munkáját az minősíti, hogy a csapatot hogyan tudja összerakni.
Amadeus91
Részben igen, de ha tehetségekkel töltött egy keret és abból lóf@sz se sül ki az már HC felelősség.
HC-t meg frencsájza válogatja h hol a GM és hol a tulaj választ.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Sziasztok, új fiú lennék a Rams közösségben 😊 rajtam nem múlna, hogy ezen az esti produkción javítson a csapat, ezért úgy gondoltam regisztrálok a fórumba.

Amit a Hard Knocks-ból láttam, számomra rokonszenves pali amúgy Jeff Fisher, csak vélhetően edzőként, szakmailag kevés. Ezt Kush is esete is bizonyítja, szerintem megérdemelt volna egy szerződést a preseason alapján, a Bears-nél remélem bizonyít majd Fishernek, aki nem értem miért nem bízott benne, láthattuk, hogy a komplett offense fal "teljesítménye" borzalmas volt. Goff játékba küldéséről is érdekelne a véleményetek, hiszen Keenum sem életbiztosítás, akkor már a franchise arca kaphatna esélyt.

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Ahogy lejjebb megjegyezték Fisher ügynökének az apja a Rams CEO-ja, így nem egyszerű kirúgni. 😊
Egyébként Kroenke azzal indokolta a maradásukat anno, hogy a költözés mellett nincs energiája GM-HC-szintű HR-kérdésekkel foglalkozni. | Persze ez szvsz sima bullshit, Fisher szerződése a szezon végén jár le, nem akart Kroenke végkielégítést fizetni. Snead meg egyébként csak ledraftolta a liga jelenlegi legjobb 25 év alatti támadóját (Gurley) és védőjét (Donald). |
empty taxi
Na igen Donald miatt pipa is vagyok, mert pont az orrunk elől sikerült kihúzni... És pont ez a baj hogy Ja kihúzták, csakhogy ott már volt egy amúgy is bivaly erős, szinte csak első körösökből álló D fal... És ezzel van ki a töke a Rams fanoknak is szerintem hogy ez a csapat... Egy D line és más semmi...Emlékszek hogy nem is voltak itt sokan boldogok a fórumon Donald húzása miatt, és nem azért mert szar játékos lett volna, hanem azért mert nem volt QB, nem volt WR, nem volt CB stb... Erre húztak egy DT-T az amúgy is jó D falba...Gurley is nagyon jó, de ha lenne egy O fal meg némi passz játék is az neki is sokat segítene...

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Ahogy lejjebb megjegyezték Fisher ügynökének az apja a Rams CEO-ja, így nem egyszerű kirúgni. 😊
Egyébként Kroenke azzal indokolta a maradásukat anno, hogy a költözés mellett nincs energiája GM-HC-szintű HR-kérdésekkel foglalkozni. | Persze ez szvsz sima bullshit, Fisher szerződése a szezon végén jár le, nem akart Kroenke végkielégítést fizetni. Snead meg egyébként csak ledraftolta a liga jelenlegi legjobb 25 év alatti támadóját (Gurley) és védőjét (Donald). |
empty taxi
Persze Suh-t draftolták anno Detroitba, mégsem mentek semmire csapat nélkül.
Amadeus91
ez itt off, de mind1
Detroitban ott cseszték el a csapatépítést szvsz anno, hogy Schwartz nem tudott fegyelmet tartani az öltözőben (persze volt bőven balhés arc a keretben). Amikor ereje teljében volt az a társaság 2011-ben, kijött belőle egy 10-6 és egy WC hely, utána kezdődtek a balhék, pedig potenciál lett volna a jövőre nézve is a garnitúrában.
empty taxi
Btw egy GM munkáját az minősíti, hogy a csapatot hogyan tudja összerakni. Értem, hogy tehetséges játékosokat draftol valaki, de a hajára kenheti, azokból nem lesz jól működő csapat. Ez a Ramsnél utópia, hiába tehetséges Gurley, Austin meg Meki is. Hatalmas versenyt fognak futni az 1/1-ért a clevelanddel. Ez esetben el is lehet zavarni mindenkit a GM-től lefelé a GM-t is beleértve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Ahogy lejjebb megjegyezték Fisher ügynökének az apja a Rams CEO-ja, így nem egyszerű kirúgni. 😊
Egyébként Kroenke azzal indokolta a maradásukat anno, hogy a költözés mellett nincs energiája GM-HC-szintű HR-kérdésekkel foglalkozni. | Persze ez szvsz sima bullshit, Fisher szerződése a szezon végén jár le, nem akart Kroenke végkielégítést fizetni. Snead meg egyébként csak ledraftolta a liga jelenlegi legjobb 25 év alatti támadóját (Gurley) és védőjét (Donald). |
empty taxi
Persze Suh-t draftolták anno Detroitba, mégsem mentek semmire csapat nélkül.
Amadeus91
ez itt off, de mind1
Detroitban ott cseszték el a csapatépítést szvsz anno, hogy Schwartz nem tudott fegyelmet tartani az öltözőben (persze volt bőven balhés arc a keretben). Amikor ereje teljében volt az a társaság 2011-ben, kijött belőle egy 10-6 és egy WC hely, utána kezdődtek a balhék, pedig potenciál lett volna a jövőre nézve is a garnitúrában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Erre csak annyit lehet mondani, hogy rosszabb már nem lehet???

Vagy mégis?

Remélem nem lesz ebből 0-16....
ThundersNFL
ha valamit megtanultunk az az , hogy ez a godor feneketlen....mint sarlacc gyomra..
FBKrisz
Sajnos néha még a 0-16 is jobb mint a sok 6-10, 7-9.
zinedine5
Hát én akkor nem éreztem azt olyan vidám dolognak.
Egy 1-15 a legjobb megoldás.

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Ahogy lejjebb megjegyezték Fisher ügynökének az apja a Rams CEO-ja, így nem egyszerű kirúgni. 😊
Egyébként Kroenke azzal indokolta a maradásukat anno, hogy a költözés mellett nincs energiája GM-HC-szintű HR-kérdésekkel foglalkozni. | Persze ez szvsz sima bullshit, Fisher szerződése a szezon végén jár le, nem akart Kroenke végkielégítést fizetni. Snead meg egyébként csak ledraftolta a liga jelenlegi legjobb 25 év alatti támadóját (Gurley) és védőjét (Donald). |
empty taxi
Persze Suh-t draftolták anno Detroitba, mégsem mentek semmire csapat nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?