Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Goffhoz meg annyit, hogy ha minden igaz akkor a képességeivel nincs különösebb probléma, inkább a huddle miatt szenved meg. Ezt pedig tudthadta előre mindenki, mégsem kapott külön figyelmet.
Ami a meccsen is megfigyelhető volt Keenum részéről, hogy mikor lejön a pályáról ránéz állva a tabletre pár másodpercet és odébb áll. Jobb esetben Mannion ott van a közelben, meg mutogatták Goffot, de én edzőt nem láttam aki magyarázott volna neki. Más QB-knál azt látom, hogy a következő drive-ig fel sem néz a tabletből vagy lelket önt a társakba. Nálunk meg, mint a hullaház.
Mondjuk ilyen edzővel, mint Fisher nem csoda. Bár egyszer odaszólt a sporinak valami kis szarért. Mondjuk nem új keletű probléma, és hiába kemények a segédedzők (hard knocksból kiindulva), ha Fisher meg csak áll, mint fasz a lagziban.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érdekes, hogy papíron Goff volt az NFL készebb prospect, míg Wentz egyenesen a másodosztály másodosztályából jött. Ehhez képest előbbi nem kezd egy elég QB bajos csapatban egy 49ers ellen (mikor ha nem most), utóbbi pedig nem hogy tanulna, hanem eltradelik előle a kezdőt, kijátssza a backup-ot, és rögtön egy impozáns W-vel kezdi a szezont, még ha a Browns ellen is. Jó lenne az első hazai meccsen győzni az 1/1-essel a támadósorban, akiért elég sokat áldozott a csapat. Hollywood-i történet.

Ennél rosszabb nem igen lehet, az meg nem kifogás, hogy összetörik, mert ez az NFL-ben mindig benne van. Az erős O-fal sem garancia semmire, sőt, lásd Tony Romo-t. Arról nem is beszélve, hogy úgy mégis többet tanul ha játszik, mintha ül a lelátón és majd amikor nagyon ég a ház akkor dobják be, nem kis teherrel a vállán. Pont, hogy olyan a személyisége, aki beismeri ha hibázik, és képes belőle tanulni, nem pedig elásni önmagát. Egyszerűen nincs már rá oka a csapatnak, hogy a padon tartsa... egy 1/1-es QB-t nem a padra hozol, "hogy majd jövőre", mert ha bust, akkor 2 év ment a levesbe minden építkezéssel, draft cetlivel, stb.-vel együtt. Mindezt pláne úgy, hogy a papíron lényegesen gyengébb 1/2-es, akit elengedtek a draft-on és még osztály hátrányban is van, nem csak kezdett, hanem nyert is.
Awesome88
Szerintem rossz irányból közelítesz ehhez az egészhez. Éppen az a tény, hogy ennyit áldozott Goffért a franchise, ami biztos vagyok benne, hogy számol vele hosszútávon, pont az az, ami miatt ennyire óvják. Azért ez az NFL, itt nem csak ezekről az apróságokról van szó, hogy alapvetően meg tud-e védeni a fal, stb. Nyilván ezek is fontosak, de itt inkább Goff brandjét, a Rams jövőjének arcát féltik és őrzik. Tegnap jöttem a Manziel példával és bár nem teljesen analóg a két történet, szerintem jó példa, hogy egy ígéretesnek induló franchise irányítóval mi történik, ha nem megfelelően menedzselik. Isten ments, hogy Fishert felárazzam, de ebben szerintem jól okoskodik most, tényleg nem éri meg, hogy kockáztassa Goff egészségét, jövőbeli imázsát. Persze az már más kérdés, hogy ezt Kroenkenek, egy-egy megbeszélésen mennyire tudja már úgy eladni ezt a történetet, hogy az elgondolkozzon idővel Fisher teaching értékein és akár hosszabbítson is vele... Én hiszem, hogy hetek kérdése és Goff megtanulja ennek az egész play hívósdinak minden csínját bínját, aztán amikor tényleg készen áll, majd megkapja az esélyt.
In Goff We Trust
Én ezt másképp látom. Eltradelted a fél csapatot Goffért, elköltöztél egy új városba... A franchise arcának hozták, ahogy említetted is, mikor legyen az ha nem most? Ha meg tudták hogy ennyire nem tudják megvédeni, meg ennyire féltik akkor minek mentek fel érte? Akkor draftolok tehetségeket és ha csak egy QB kell akkor felmegyek érte...Ennek így semmi értelme amit a Rams csinált. És mégis miből fognak mellé skill playákat tenni amikor egy ideig első körösük nem lesz, sőt második se nagyon... Valamint Goffot szerintem ez mégjobban leépíti, hogy vazze én voltam az 1/1 erre Kenuum kezd? Hát nem tudom ő hogy van vele, de én úgy érezném nem bíznak bennem...

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hiába szidjátok Bajuszt ő tör előre rendületlenül és már Shulát is megelőzte:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/09/13/jeff-fisher-climbs-the-career-coaching-losses-list/
Ha nem basszák ki még a dobogó legfelső fokára is felléphet a szezon végére.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Lehet , hülye a kérdés , de ugye a jövő évi 1. kört nem adták oda ? 😊
Mmodano
Én úgy emlékszem, hogy a 2017-es első körös pick is ment Goffért.
In Goff We Trust
Meg mèg a harmadik is
Ramsfan
De majd a Free Agent piacra rászállunk, most már nagy piacon a franchise, dőlni fognak a sztár elkapók, meg a linebackerek 😀 /irony/
In Goff We Trust
AAA lószart hoztok valakit a D falba 😀

több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Lehet , hülye a kérdés , de ugye a jövő évi 1. kört nem adták oda ? 😊
Mmodano
Én úgy emlékszem, hogy a 2017-es első körös pick is ment Goffért.
In Goff We Trust
Meg mèg a harmadik is
Ramsfan
De majd a Free Agent piacra rászállunk, most már nagy piacon a franchise, dőlni fognak a sztár elkapók, meg a linebackerek 😀 /irony/

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Lehet , hülye a kérdés , de ugye a jövő évi 1. kört nem adták oda ? 😊
Mmodano
Én úgy emlékszem, hogy a 2017-es első körös pick is ment Goffért.
In Goff We Trust
Meg mèg a harmadik is

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Lehet , hülye a kérdés , de ugye a jövő évi 1. kört nem adták oda ? 😊
Mmodano
Én úgy emlékszem, hogy a 2017-es első körös pick is ment Goffért.

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
Mmodano Los Angeles Rams 6
Lehet , hülye a kérdés , de ugye a jövő évi 1. kört nem adták oda ? 😊
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Érdekes, hogy papíron Goff volt az NFL készebb prospect, míg Wentz egyenesen a másodosztály másodosztályából jött. Ehhez képest előbbi nem kezd egy elég QB bajos csapatban egy 49ers ellen (mikor ha nem most), utóbbi pedig nem hogy tanulna, hanem eltradelik előle a kezdőt, kijátssza a backup-ot, és rögtön egy impozáns W-vel kezdi a szezont, még ha a Browns ellen is. Jó lenne az első hazai meccsen győzni az 1/1-essel a támadósorban, akiért elég sokat áldozott a csapat. Hollywood-i történet.

Ennél rosszabb nem igen lehet, az meg nem kifogás, hogy összetörik, mert ez az NFL-ben mindig benne van. Az erős O-fal sem garancia semmire, sőt, lásd Tony Romo-t. Arról nem is beszélve, hogy úgy mégis többet tanul ha játszik, mintha ül a lelátón és majd amikor nagyon ég a ház akkor dobják be, nem kis teherrel a vállán. Pont, hogy olyan a személyisége, aki beismeri ha hibázik, és képes belőle tanulni, nem pedig elásni önmagát. Egyszerűen nincs már rá oka a csapatnak, hogy a padon tartsa... egy 1/1-es QB-t nem a padra hozol, "hogy majd jövőre", mert ha bust, akkor 2 év ment a levesbe minden építkezéssel, draft cetlivel, stb.-vel együtt. Mindezt pláne úgy, hogy a papíron lényegesen gyengébb 1/2-es, akit elengedtek a draft-on és még osztály hátrányban is van, nem csak kezdett, hanem nyert is.
Awesome88
Szerintem rossz irányból közelítesz ehhez az egészhez. Éppen az a tény, hogy ennyit áldozott Goffért a franchise, ami biztos vagyok benne, hogy számol vele hosszútávon, pont az az, ami miatt ennyire óvják. Azért ez az NFL, itt nem csak ezekről az apróságokról van szó, hogy alapvetően meg tud-e védeni a fal, stb. Nyilván ezek is fontosak, de itt inkább Goff brandjét, a Rams jövőjének arcát féltik és őrzik. Tegnap jöttem a Manziel példával és bár nem teljesen analóg a két történet, szerintem jó példa, hogy egy ígéretesnek induló franchise irányítóval mi történik, ha nem megfelelően menedzselik. Isten ments, hogy Fishert felárazzam, de ebben szerintem jól okoskodik most, tényleg nem éri meg, hogy kockáztassa Goff egészségét, jövőbeli imázsát. Persze az már más kérdés, hogy ezt Kroenkenek, egy-egy megbeszélésen mennyire tudja már úgy eladni ezt a történetet, hogy az elgondolkozzon idővel Fisher teaching értékein és akár hosszabbítson is vele... Én hiszem, hogy hetek kérdése és Goff megtanulja ennek az egész play hívósdinak minden csínját bínját, aztán amikor tényleg készen áll, majd megkapja az esélyt.

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Érdekes, hogy papíron Goff volt az NFL készebb prospect, míg Wentz egyenesen a másodosztály másodosztályából jött. Ehhez képest előbbi nem kezd egy elég QB bajos csapatban egy 49ers ellen (mikor ha nem most), utóbbi pedig nem hogy tanulna, hanem eltradelik előle a kezdőt, kijátssza a backup-ot, és rögtön egy impozáns W-vel kezdi a szezont, még ha a Browns ellen is. Jó lenne az első hazai meccsen győzni az 1/1-essel a támadósorban, akiért elég sokat áldozott a csapat. Hollywood-i történet.

Ennél rosszabb nem igen lehet, az meg nem kifogás, hogy összetörik, mert ez az NFL-ben mindig benne van. Az erős O-fal sem garancia semmire, sőt, lásd Tony Romo-t. Arról nem is beszélve, hogy úgy mégis többet tanul ha játszik, mintha ül a lelátón és majd amikor nagyon ég a ház akkor dobják be, nem kis teherrel a vállán. Pont, hogy olyan a személyisége, aki beismeri ha hibázik, és képes belőle tanulni, nem pedig elásni önmagát. Egyszerűen nincs már rá oka a csapatnak, hogy a padon tartsa... egy 1/1-es QB-t nem a padra hozol, "hogy majd jövőre", mert ha bust, akkor 2 év ment a levesbe minden építkezéssel, draft cetlivel, stb.-vel együtt. Mindezt pláne úgy, hogy a papíron lényegesen gyengébb 1/2-es, akit elengedtek a draft-on és még osztály hátrányban is van, nem csak kezdett, hanem nyert is.
Awesome88
David Carr nem likeolja ezt a posztot.
Azert álljon be hogy menjen a booozas?
Blevi
Külföldön is ez a vélemény:
Ross Tucker @RossTuckerNFL
True that. I mean a recipe for disaster with Goff's career. He could get David Carr syndrome.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Érdekes, hogy papíron Goff volt az NFL készebb prospect, míg Wentz egyenesen a másodosztály másodosztályából jött. Ehhez képest előbbi nem kezd egy elég QB bajos csapatban egy 49ers ellen (mikor ha nem most), utóbbi pedig nem hogy tanulna, hanem eltradelik előle a kezdőt, kijátssza a backup-ot, és rögtön egy impozáns W-vel kezdi a szezont, még ha a Browns ellen is. Jó lenne az első hazai meccsen győzni az 1/1-essel a támadósorban, akiért elég sokat áldozott a csapat. Hollywood-i történet.

Ennél rosszabb nem igen lehet, az meg nem kifogás, hogy összetörik, mert ez az NFL-ben mindig benne van. Az erős O-fal sem garancia semmire, sőt, lásd Tony Romo-t. Arról nem is beszélve, hogy úgy mégis többet tanul ha játszik, mintha ül a lelátón és majd amikor nagyon ég a ház akkor dobják be, nem kis teherrel a vállán. Pont, hogy olyan a személyisége, aki beismeri ha hibázik, és képes belőle tanulni, nem pedig elásni önmagát. Egyszerűen nincs már rá oka a csapatnak, hogy a padon tartsa... egy 1/1-es QB-t nem a padra hozol, "hogy majd jövőre", mert ha bust, akkor 2 év ment a levesbe minden építkezéssel, draft cetlivel, stb.-vel együtt. Mindezt pláne úgy, hogy a papíron lényegesen gyengébb 1/2-es, akit elengedtek a draft-on és még osztály hátrányban is van, nem csak kezdett, hanem nyert is.
Awesome88
David Carr nem likeolja ezt a posztot.
Azert álljon be hogy menjen a booozas?
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Érdekes, hogy papíron Goff volt az NFL készebb prospect, míg Wentz egyenesen a másodosztály másodosztályából jött. Ehhez képest előbbi nem kezd egy elég QB bajos csapatban egy 49ers ellen (mikor ha nem most), utóbbi pedig nem hogy tanulna, hanem eltradelik előle a kezdőt, kijátssza a backup-ot, és rögtön egy impozáns W-vel kezdi a szezont, még ha a Browns ellen is. Jó lenne az első hazai meccsen győzni az 1/1-essel a támadósorban, akiért elég sokat áldozott a csapat. Hollywood-i történet.

Ennél rosszabb nem igen lehet, az meg nem kifogás, hogy összetörik, mert ez az NFL-ben mindig benne van. Az erős O-fal sem garancia semmire, sőt, lásd Tony Romo-t. Arról nem is beszélve, hogy úgy mégis többet tanul ha játszik, mintha ül a lelátón és majd amikor nagyon ég a ház akkor dobják be, nem kis teherrel a vállán. Pont, hogy olyan a személyisége, aki beismeri ha hibázik, és képes belőle tanulni, nem pedig elásni önmagát. Egyszerűen nincs már rá oka a csapatnak, hogy a padon tartsa... egy 1/1-es QB-t nem a padra hozol, "hogy majd jövőre", mert ha bust, akkor 2 év ment a levesbe minden építkezéssel, draft cetlivel, stb.-vel együtt. Mindezt pláne úgy, hogy a papíron lényegesen gyengébb 1/2-es, akit elengedtek a draft-on és még osztály hátrányban is van, nem csak kezdett, hanem nyert is.
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Pizsama írta korábban, hogy szerinte még nincs kész a csapat. Én hittem/bíztam benne hogy téved. Most megkövetem 😊. A jelen kép alapján ez a csapat totálisan elvesztette identitását - ha volt neki egyaltalán. Állítólag futás orientált csapat lennénk, ami semmilyen elemében nem működik. A csapat fegyelmezetlen, továbbra is rengeteg a büntetés. Fisher arcán mar a második negyedben rajta volt a teljes tanácstalanság. Amikor mindenki látta, hogy nem működik az eltervezett gameplan (futás, futás, 3 yardos passz) egyszerűen képtelenek voltak váltani. Nem történt semmi!! Szamomra ez a legrémísztőbb. Teljes összeomlás.
dogbite
A Play hívások tènyleg borzalmasak,de valoszìnüleg ezekből a játèkosokból nem tudnak többet kihozni.
Ami persze megint csak Fisher hibája ő álitotta össze a csapatot.
Lehet hogy hívnának valami hoszabb Playeket is,csak ahoz kell egy QB is.
A passzai nèha olyan gyenkèk voltak hogy közben rá szart a lègy.
Az elkapó állományról meg inkább ne is bezèljünk.
Ramsfan
A play hívás problémája nálam is felmerül, ami kétségtelenül Fisher playbookján és az azokat hívni és teljesíteni képes/nem képes QB-n áll vagy bukik. Ez tiszta sor, és ezzel kapcsolatban mondtam azt is, hogy Goff is képes lenne erre - persze értem, hogy nem kapkodnának vele, inkább tanuljon, minthogy megsérüljön feleslegesen - de ebben a csapat összeállítást nem vélem felfedezni, az egyértelműen a GM hatásköre.

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Pizsama írta korábban, hogy szerinte még nincs kész a csapat. Én hittem/bíztam benne hogy téved. Most megkövetem 😊. A jelen kép alapján ez a csapat totálisan elvesztette identitását - ha volt neki egyaltalán. Állítólag futás orientált csapat lennénk, ami semmilyen elemében nem működik. A csapat fegyelmezetlen, továbbra is rengeteg a büntetés. Fisher arcán mar a második negyedben rajta volt a teljes tanácstalanság. Amikor mindenki látta, hogy nem működik az eltervezett gameplan (futás, futás, 3 yardos passz) egyszerűen képtelenek voltak váltani. Nem történt semmi!! Szamomra ez a legrémísztőbb. Teljes összeomlás.
dogbite
A Play hívások tènyleg borzalmasak,de valoszìnüleg ezekből a játèkosokból nem tudnak többet kihozni.
Ami persze megint csak Fisher hibája ő álitotta össze a csapatot.
Lehet hogy hívnának valami hoszabb Playeket is,csak ahoz kell egy QB is.
A passzai nèha olyan gyenkèk voltak hogy közben rá szart a lègy.
Az elkapó állományról meg inkább ne is bezèljünk.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Tudom ez nem segít, de egy kis fun Bajusz stratégiájáról

 uploads.tapatalk-cdn.com/20160913/1bd9adb3f99c3cd594c1c274b179ba04.jpg

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
 twitter.com/MikeGarafolo/status/775763790122057728

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Pizsama írta korábban, hogy szerinte még nincs kész a csapat. Én hittem/bíztam benne hogy téved. Most megkövetem 😊. A jelen kép alapján ez a csapat totálisan elvesztette identitását - ha volt neki egyaltalán. Állítólag futás orientált csapat lennénk, ami semmilyen elemében nem működik. A csapat fegyelmezetlen, továbbra is rengeteg a büntetés. Fisher arcán mar a második negyedben rajta volt a teljes tanácstalanság. Amikor mindenki látta, hogy nem működik az eltervezett gameplan (futás, futás, 3 yardos passz) egyszerűen képtelenek voltak váltani. Nem történt semmi!! Szamomra ez a legrémísztőbb. Teljes összeomlás.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Amúgy az a szép a történetben hogy inget-gatyát odaadtatok Goffért aki 3. számú QB és ül a padon. Mindezt úgy hogy egy épkézláb WR és TE nincs a csapatban. Az O fal sem épp elit ( Ja tudom pont a BEARS fan mondja 😀 ) Én a tulaj helyébe a költözés kor nem csak resetet nyomtam volna, de még a dugót is kirántottam volna a konnektorból... Új GM, új edző, tiszta lap... Nállam így kezdődött volna a LOS Angelesi időszak....
Tomcsik
Sajnos amig Kroenket csak az erdekli, hogy 3 helyet feljebb keruljon a Forbes listajan addig baxhatjuk....az egesz gigahype, inglewood, koltozes ,1/1 trade, hard knocks kombo csak errol szol semmi masrol...
En bizom benne, hogy Bradford Goff a jovo embere es egyszer kap majd olyan elkapokat is akik 170cm-nel magasabbak es nem kampokezuek, kap egy (Gronk minusz 80%) TE-et, es egy olyan O falat akik legalabb azota egyutt dolgoznak, hogy megszaradt a tinta a playbookon...
FBKrisz
Igazából nekem nem elsősorban a WR-ekkel volt a bajom tegnap. Hanem, hogy mennyire kiszámítható, nulla volt az offense playhívás. Ott folytattuk, ahol tavaly abbahagytuk, a Fisher féle teljesen életképtelen offense "filozófia" legeszebb jeleneteit láthattuk. Mindenki tudta, hogy Gurley-t fogjuk tömni labdával, így megtöltötték a box-ot, és nem volt futás. És azért tudta teletömni a box-ot, mert nem kellett attól tartani, hogy Keenum mély passzokkal szétszedi a secondary-t. Egyszerűen nincs meg hozzá a képessége, karja stb. Mindenki tudta, hogy elsőre, másodikra majd handoff Gurley-nek, és fusson (ha tud), aztán 3. és hosszúnál Keenum majd passzol. Egy rövid 3 yard out-ot... Nem volt play action, nem volt mély passz, nem volt screen passz. Pontosan ugyan ez a szenvedés volt tavaly. Még St. Louis-ban írta Bernie Miklasz, hogy ez a Fisher féle offense. Ami kb. 50 éves. Amíg ő van, nem várom, hogy változna valami.
dogbite
Azzal nem is lenne baj hogy Fisher nem èrt az Offenshez.
Az ember nem èrthet mindenhez😉
Dehogy nem látja át hogy mit kellene tennie hogy jobb legyen az Offense.
Pl. egy jobb fajta OC,erősebb fal,magasabb szintű elkapók stb.
Ès nem egy 1/1 QB egy valag pickèrt.
Ès pont ezèrt egy gyenge színtü HC.

Egyèbkènt a Defenset se tette olyan szintüvè mint ahogy gondoltuk.
Van egy kiváló DL,azt kèsz.
Ennyi.
Persze ott van Ogletrre,Mcdonald de igazából elèg gyenguci a társaság.

Hogy ezt a Sensebabát (cb) honnan szedtèk össze?
Sehol nem lenne kezdő.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Donald eltiltásáról van amúgy valami hír? Csak pénzbírság lesz? Meglepne 😕
In Goff We Trust
szinte biztos h nem kap eltiltást
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Donald eltiltásáról van amúgy valami hír? Csak pénzbírság lesz? Meglepne 😕
In Goff We Trust
Pénzbirsággal meg kell hogy ussza. Ez csak hiszti volt se tobb.

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pedig nagy felhajtás lesz az első hazai meccs előtt...
Red Hot Chili Peppers To Perform Before Rams Vs. Seahawks Game
ozibozi
Valamivel fent kell tartani az érdeklődést ha a játékkal nem fog menni. 😊

Donald eltiltásáról van amúgy valami hír? Csak pénzbírság lesz? Meglepne 😕
In Goff We Trust
Suh csinált már durvábbakat is.
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Donald eltiltásáról van amúgy valami hír? Csak pénzbírság lesz? Meglepne 😕

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
Mmodano Los Angeles Rams 6
Fisher "mester" , hogy is mondta ... tudom, hogy több van bennetek, nem akarok több negatív mérleget. Vajon kikre gondolt itt ? Melyik játékosokra?? Tényleg érdekelne.. Azt sem igazán értettem, hogy az öregeket miért kellett elküldeni , de ezt a mai játékfelfogást meg pláne nem 😕
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Pedig nagy felhajtás lesz az első hazai meccs előtt...

Red Hot Chili Peppers To Perform Before Rams Vs. Seahawks Game

 losangeles.cbslocal.com/2016/09/13/red-hot-chili-peppers-to-perform-before-rams-vs-seahawks-game/#.V9hR1CYD690.twitter
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
...az meg hogy Gabbert aláz, a hét vicce. Én már a Mizzouban is utáltam.