Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szerintem nincs kész a csapat. Mondjuk a 49ers se. Nüanszok fognak dönteni, szóval egy szoros vereségre számítok a részünkről! #staypositive
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Jeff Fisher declares WR Nelson Spruce (knee), WR Pharoh Cooper (shoulder) and CB EJ Gaines (thigh) out for Monday night.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Más kérdés Mariotát, hogy sikerült úgy összekalapálni, hogy első meccsén perfect qb ratinggel zárjon...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
Pizsama
Alapvetően egyetértek azzal amit írtál. Azaz hogy kell idő egy egyszerűbb lassabb egyetemi rendszerből való átállához a gyorsabb összetettebb nfl szintű rendszerekre. Mint ahogy azzal is,hogy tanulás és gyakorlás kérdése alapvetően. Azonban a mondandód első felével ahol kb egy betanított munkához hasonlítod nagyon nem. Nyilván lehet igy is csinálni azonban akkor Max kapsz egy game Manager qb-t. S ha a tanulás és gyakorlás párosul értelemmel probléma megoldó képességek stb akkor meg beszélünk klasszis franchise qb-ról. Lásd pl P Manninget. Nem volt eget verő kar ereje. A sebessége miatt nem.volt alkalmas a read option játékokra. Azonban az ahogy olvasta a játékot és áthívta az nem betanitható képesség.
Cubehead
Szerintem a védelmek megfelelő olvasása is valamilyen szinten tanulási képesség kérdése. Lehet egy QB-nek jó reflexe, ösztönei, jó periférikus látása, de önmagában ez kevés.
És persze igazad van, jobb ha egy QB nem teljesen ostoba a defensive sémák felismeréséhez.
Meg nyilván senki se fogja 31 másik csapat védőjátékát fejben tartani, de hát pont erre való a videózás!
Mikor a következő ellenfélre való felkészülés alatt megnézik közösen milyen felállásoknál miket csinál a defense, ill. ki-hogy mozog az ellenfél védőjátékosai közül.
Lehet hogy Manning-nek volt valami veleszületett érzéke ehhez, de szerintem sokkal inkább szorgalma volt hozzá. Benn ült a videószobában éjszakákba nyúlóan és nézte, memórizálta az ellenfél játékát, olyan ismertetőjegyeket keresve benne, amiknek segítségével a pályán azonnal felismerte mire is készülhet az ellenfél!
Pizsama
Nagyjából most már ugyanarról beszélünk. Amúgy csak arra akartam rávilágítani hogy ehez a poszthoz kell tudni gondolkodni. (egy betanított munkás bem gobdoljodik csak csinalja amire betanitottak ezért az ). S most ezzel nem őket szólom le csak a QB poszt összetettseget akartam jelezni 😉



több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
Pizsama
Alapvetően egyetértek azzal amit írtál. Azaz hogy kell idő egy egyszerűbb lassabb egyetemi rendszerből való átállához a gyorsabb összetettebb nfl szintű rendszerekre. Mint ahogy azzal is,hogy tanulás és gyakorlás kérdése alapvetően. Azonban a mondandód első felével ahol kb egy betanított munkához hasonlítod nagyon nem. Nyilván lehet igy is csinálni azonban akkor Max kapsz egy game Manager qb-t. S ha a tanulás és gyakorlás párosul értelemmel probléma megoldó képességek stb akkor meg beszélünk klasszis franchise qb-ról. Lásd pl P Manninget. Nem volt eget verő kar ereje. A sebessége miatt nem.volt alkalmas a read option játékokra. Azonban az ahogy olvasta a játékot és áthívta az nem betanitható képesség.
Cubehead
Szerintem a védelmek megfelelő olvasása is valamilyen szinten tanulási képesség kérdése. Lehet egy QB-nek jó reflexe, ösztönei, jó periférikus látása, de önmagában ez kevés.
És persze igazad van, jobb ha egy QB nem teljesen ostoba a defensive sémák felismeréséhez.
Meg nyilván senki se fogja 31 másik csapat védőjátékát fejben tartani, de hát pont erre való a videózás!
Mikor a következő ellenfélre való felkészülés alatt megnézik közösen milyen felállásoknál miket csinál a defense, ill. ki-hogy mozog az ellenfél védőjátékosai közül.
Lehet hogy Manning-nek volt valami veleszületett érzéke ehhez, de szerintem sokkal inkább szorgalma volt hozzá. Benn ült a videószobában éjszakákba nyúlóan és nézte, memórizálta az ellenfél játékát, olyan ismertetőjegyeket keresve benne, amiknek segítségével a pályán azonnal felismerte mire is készülhet az ellenfél!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
Pizsama
Alapvetően egyetértek azzal amit írtál. Azaz hogy kell idő egy egyszerűbb lassabb egyetemi rendszerből való átállához a gyorsabb összetettebb nfl szintű rendszerekre. Mint ahogy azzal is,hogy tanulás és gyakorlás kérdése alapvetően. Azonban a mondandód első felével ahol kb egy betanított munkához hasonlítod nagyon nem. Nyilván lehet igy is csinálni azonban akkor Max kapsz egy game Manager qb-t. S ha a tanulás és gyakorlás párosul értelemmel probléma megoldó képességek stb akkor meg beszélünk klasszis franchise qb-ról. Lásd pl P Manninget. Nem volt eget verő kar ereje. A sebessége miatt nem.volt alkalmas a read option játékokra. Azonban az ahogy olvasta a játékot és áthívta az nem betanitható képesség.



több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Futás ellen már évek óta szarok vagyunk.
Erre nekimegyünk egy 4-2-5-ös Defensel az új szezonnak.
Van EGY darab tapasztalt LB-nk(Ogletree) de még ö se játszott MLBt.
A többi meg tapasztalatlan Rookie vagy még csak nem is volt pályán.
Ki a tököm fogja megállíani a futást,talán Barron a maga 97 kilójával???

Ès még az is nagyon érdekes lesz ha Ogletree esetleg kidöl.
Arra nagyon kiváncsi leszek hogy akkor mit fognak kitalálni.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
de gyenge Hard Knocks évad volt ez...
baggio
Meglepett? 😊

Garrett Reynoldsot kivágtuk, ezzel a lépéssel a Legyen ön is milliomosban a "Nevezzen meg 5 kezdő rams OL játékost" kérdés már 10 misiért teszik fel.

Viszont a secondary gyengesége csak szemet szúrt a staffnak, így leigazoltuk Steve Williamst. Bárki is legyen ő.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
de gyenge Hard Knocks évad volt ez...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Craig Crenzel
empty taxi
és a nevét rosszul írta fel a lapra Krenzel?
Höri
Duplán Schmitteztem a dolgot:
1. Másoltam innen
2. Nem figyeltem a helyesírásra


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Craig Crenzel
empty taxi
és a nevét rosszul írta fel a lapra Krenzel?

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
És itt is van: Goff az első meccsen inaktív lesz. Mannion a backup QB.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Azért 36-os QB-rate-tel sokra nem menne 😊
Wyatt
Érdekességképpen megnéztem mely QB-k írtak 36-nál jobbat: Ryan Fitzpatrick, Greg McElroy, Jason Maas, Blaine Gabbert, Drew Henson, Ryan Nassib, Bruce Eugene, Hugh Millen, Alex Smith, Darrel Hackney, Jeff Matthews, Eli Manning, Todd Husak, Brian Griese, Matthew Stafford, Colin Kaepernick, Matt Flynn, Omar Jacobs, Charlie Frye, Craig Crenzel, Scott Frost, Kevin Hogan, Akili Smith, Tony Romo, Andrew Luck, Travis Lulay, Marques Hagans, Chuck Hartlieb
empty taxi
2013-ban a Wonderlic Testen 36 pontot szerzett Gabbert jaguárként 3 meccset játszott és 36-os QB ratinggel zárt.
süti
Ahogy most kinéz, Goff még 3 meccset sem fog játszani. A 36-os QB rating momentán elérhetetlen távolságban van.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért 36-os QB-rate-tel sokra nem menne 😊
Wyatt
Érdekességképpen megnéztem mely QB-k írtak 36-nál jobbat: Ryan Fitzpatrick, Greg McElroy, Jason Maas, Blaine Gabbert, Drew Henson, Ryan Nassib, Bruce Eugene, Hugh Millen, Alex Smith, Darrel Hackney, Jeff Matthews, Eli Manning, Todd Husak, Brian Griese, Matthew Stafford, Colin Kaepernick, Matt Flynn, Omar Jacobs, Charlie Frye, Craig Crenzel, Scott Frost, Kevin Hogan, Akili Smith, Tony Romo, Andrew Luck, Travis Lulay, Marques Hagans, Chuck Hartlieb
empty taxi
2013-ban a Wonderlic Testen 36 pontot szerzett Gabbert jaguárként 3 meccset játszott és 36-os QB ratinggel zárt.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Érdekességképpen megnéztem mely QB-k írtak 36-nál jobbat: Ryan Fitzpatrick, Greg McElroy, Jason Maas, Blaine Gabbert, Drew Henson, Ryan Nassib, Bruce Eugene, Hugh Millen, Alex Smith, Darrel Hackney, Jeff Matthews, Eli Manning, Todd Husak, Brian Griese, Matthew Stafford, Colin Kaepernick, Matt Flynn, Omar Jacobs, Charlie Frye, Craig Crenzel, Scott Frost, Kevin Hogan, Akili Smith, Tony Romo, Andrew Luck, Travis Lulay, Marques Hagans, Chuck Hartlieb
empty taxi
Itt vannak legjobbak mind, nyilvanvalo az osszefugges.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Érdekességképpen megnéztem mely QB-k írtak 36-nál jobbat: Ryan Fitzpatrick, Greg McElroy, Jason Maas, Blaine Gabbert, Drew Henson, Ryan Nassib, Bruce Eugene, Hugh Millen, Alex Smith, Darrel Hackney, Jeff Matthews, Eli Manning, Todd Husak, Brian Griese, Matthew Stafford, Colin Kaepernick, Matt Flynn, Omar Jacobs, Charlie Frye, Craig Crenzel, Scott Frost, Kevin Hogan, Akili Smith, Tony Romo, Andrew Luck, Travis Lulay, Marques Hagans, Chuck Hartlieb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
😀
Hülye!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért 36-os QB-rate-tel sokra nem menne 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
valószínűleg MINDEN QB kitöltött napi 2-3 tesztet... és így lett az átlag 24.
dogbite
Kétlem. Most nincs rá időm, de valószínűsítem, hogy az utóbbi 4-5 év eredményei (szignifikánsan) jobbak, mint a korábbiak. Sőt, össz NFL prospect szinten is ezt gondolom. Az utóbbi évekre jellemző, hogy a játékosok karaktere, személyisége sokkal nagyobb jelentőséggel bír; mostantól vált igazán fontossá, hogy milyen benyomást keltesz a személyiségeddel, a soft skill-jeiddel. Szerintem jobban rá is feküdtek a draft előtti felkészülésnél erre.

Fogadjuk el, hogy Goff kiemelkedően jó problémamegoldó a teszt szerint. (Az eredménye nagyjából a népesség felső 3-5%-ába helyezi.) Írhatnék további példákat (az egész napkelte-naplemente eset kezelése) is, a Hard Knocks alapján nekem kifejezetten átlagos problémamegoldó. Ezt az ellentmondást két úton lehet feloldani:

1. A mutatott/érzékelt kép hamis.
1.A) Túlreagálom a negatív eseteket. Lehetséges.
1.B) A HK torzít. Erre kevesebb az esély, miért torzítana negatív irányba a HK?
2. Mérési hiba
2.A) A Wonderlic nem ad valid eredményt, túl nagy a mérési hibahatára (a népesség ezen körében). Elképzelhető, de nem túl valószínű.
2.B) "Átverték" a tesztet. Ennél a tesztnél ennek a legegyszerűbb módja az előzetes gyakorlás.

Magam ellen nem teszek 😊, a maradék háromból Occam borotvája szerint a 2.B) a legvalószínűbb.

De legyen legalább annyira jó játékos Goff, mint a Wonderlic eredménye!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Goff Wonderlic pontszáma 36 volt. A QB átlag 24... 😊
dogbite
Nem először, s valószínűleg nem is utoljára írom: a Wonderlic (első sorban) nem intelligencia teszt, sokkal inkább problémamegoldó készséget mér. (Btw tipikus amerikai termék: a megszokottnál sokkal nagyobb hangsúlyt helyez az időnyomásra.)
1/1 várományos ügynökeként naponta kettő-három Wonderlic-et töltetnék ki a kliensemmel. (Igen jól drillezhető teszt.)

Goff-ról csak annyit tudok, amennyit a Hard Knocks-ban láttam. Egy pillanata nem volt, ami alátámasztaná ezt a magas eredményét. Sőt, csak olyan volt, amelyek ellent mondanak ennek. Például, hogy mindhárom meccs első játékát elbaszta. Pont az ellenkezőjét mutatta a várt eredménynek - pszichológiai nyomás alatt improduktív volt.

Szerintem tényleg kitöltött napi két tesztet.
tomi-tomi
Mindamellett, hogy alapvetően igazad van, de valószínűleg MINDEN QB kitöltött napi 2-3 tesztet... és így lett az átlag 24.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Goff Wonderlic pontszáma 36 volt. A QB átlag 24... 😊
dogbite
Nem először, s valószínűleg nem is utoljára írom: a Wonderlic (első sorban) nem intelligencia teszt, sokkal inkább problémamegoldó készséget mér. (Btw tipikus amerikai termék: a megszokottnál sokkal nagyobb hangsúlyt helyez az időnyomásra.)
1/1 várományos ügynökeként naponta kettő-három Wonderlic-et töltetnék ki a kliensemmel. (Igen jól drillezhető teszt.)

Goff-ról csak annyit tudok, amennyit a Hard Knocks-ban láttam. Egy pillanata nem volt, ami alátámasztaná ezt a magas eredményét. Sőt, csak olyan volt, amelyek ellent mondanak ennek. Például, hogy mindhárom meccs első játékát elbaszta. Pont az ellenkezőjét mutatta a várt eredménynek - pszichológiai nyomás alatt improduktív volt.

Szerintem tényleg kitöltött napi két tesztet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Btw az hogy nem játszott huddle-ben, ennyire nem kiküszöbölhető a TC és preseason alatt?
süti
Ezek szerint egy kaliforniai szőke bájgúnár esetén nehézségekbe ütközik az edzői stáb. 😊

Nem egy atomfizikus alkat (ő sem tudta, hol kel fel a Nap), a végrehajtással is gondjai vannak (fáklyás felvonulás egy sikeres center alóli snap esetén), a terminológiát sem tudja készség szinten (fogalma nincs a behívott játékról), követő alkat (egy önálló poénja nem volt a Hard Knocks-ban, csak mástól hallott-látott viccet sütött el újra) - lesz vele munka.

(Fischer baszott már el irányító karriert, mentálisan tette tönkre Young-ot. Igaz, ő csak 1/3 volt.)
tomi-tomi
Goff Wonderlic pontszáma 36 volt. A QB átlag 24... 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Btw az hogy nem játszott huddle-ben, ennyire nem kiküszöbölhető a TC és preseason alatt?
süti
Ezek szerint egy kaliforniai szőke bájgúnár esetén nehézségekbe ütközik az edzői stáb. 😊

Nem egy atomfizikus alkat (ő sem tudta, hol kel fel a Nap), a végrehajtással is gondjai vannak (fáklyás felvonulás egy sikeres center alóli snap esetén), a terminológiát sem tudja készség szinten (fogalma nincs a behívott játékról), követő alkat (egy önálló poénja nem volt a Hard Knocks-ban, csak mástól hallott-látott viccet sütött el újra) - lesz vele munka.

(Fischer baszott már el irányító karriert, mentálisan tette tönkre Young-ot. Igaz, ő csak 1/3 volt.)
tomi-tomi
Tény és való, hogy közösségben lassan oldódó személyiség, számos anekdota van egyetemi pályafutása alatt arról, ahogy egyre inkább, felkészülésről felkészülésre elsajátította a vezérszerepet.
Ami a hasonló karrierívet a profik közt kinyírhatja az egyrészt valóban Fisher mint defensive minded HC, másrészt itt több egót kell maga mögé állítania az öltözőben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már bocsánat de meggyőződésem, Foles esetében sem feltétlen csak Foles volt a ludas. Sajnos Kelly két hibát követett el, igaz az első nemcsak rajta múlott: Lazor elengedése a Miamihoz aki kihozta Folesból azt amit első évében láttunk, aztán másodszor, elkövette azt a hibát, hogy Samért elengedte Folest (pedig nem feltétlen akarta) s ezzel mindenkinek ártott. Most Füles Reid kezei alatt újra kezdheti felépíteni magát, remélem sikerül. Goffnak meg hajrá mutassa meg miért 1/1!