Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
ja, nagyon bírom az írásait.
viszont láttad az espn közvetítést? Gruden nagyon mondta mit tenne ha ő lenne a hallja kend a rams-nél...
hirtelen a fantazmagóriából a lehetséges szintre ugrott ő is és Crowher is: http://www.turfshowtimes.com/2011/12/13/2633326/nfl-coaching-rumors-bill-cowher-jeff-fisherDiamondsHead44
Láttam ott is. Nagyon durván nyomja még mindig. Szerintem még most is több play elemzést néz, mint az egész szakmai stábunk... Kár, hogy hosszabított az ESPN-nel. 😕 (Ha jól tudom.)

Az viszont a legkisebb probléma, hogy Bradford úgy néz, hogy "miafasztkeresekénitt". Nagyobb problémának látom, hogy JMD meg Spanglin az unalom teljes háztára kiül az arcukra. Elképzelni nem tudom mi járhat a fejükbe meccs közben... "Hmmm, vajon becsuktam otthon az ajtót...?"

Én sose voltam Bradford fan, és most tényleg borzalom amit csinál, de azt ne feledjük el, hogy mégiscsak egy ORotY volt. Megnézném normális körülmények között, hogy teljesíteni.
Viszont a szezonunkra az teszi fel a koronát, hogy hallani olyan hreket is, hogy lehet QB-t akarunk draftolni. 😀 Az milyen gyönyörű lenne...süti
Mirmurr alatt nagyon korszerű diverzifikált playbookot játszott Bradford, (Holmgren fa, kb. Minden sikeres o ezt játsza) JMD "elképzelései" nagyon mások. Eleve belehal a szépségne, és nem run first(nagyon nem)
Ahhoz, hogy működjön, meg kéne nyitni a területet mélységben, ehhez kellenek a Deshawn Jacksonok, Stevie Johnsonok... Na, hát ők nincsenek. Amíg ez nincs, addig kv LOS+ 15 yardot kell levédekezni, főleg, ha bele sem tud állni a dobásba!
A hox D amúgy sem egyszerű történet, a nem poziciós felállással, meg a rendszeresen ember ellen játszó DB sorral...
Ezzel együtt jó lenne JMD-t elfeledni, tragikusan arrogáns az ellenfelek védelmével, tök öncélü, amit csimál. Közel áll ahhoz, hogy tönkretegye Bradford karrierjét!

Szerintem ha HC kell, akkor Mike Zimmer, illetve Gus Bradley az emberetek. Utóbbinak nem örülnék. Előbbinél mindenegyüttvan, utóbbi zseniális fickó.
Ha olyan OCt kerestek, aki Bradfordból játékost farag, és akárkit képes megtréfálni, akkor én megkeresném Jeremy Batest!nkevés okosabb támadó szakember van, sajnos összeveszett Carrollal!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ja, nagyon bírom az írásait.
viszont láttad az espn közvetítést? Gruden nagyon mondta mit tenne ha ő lenne a hallja kend a rams-nél...
hirtelen a fantazmagóriából a lehetséges szintre ugrott ő is és Crowher is: http://www.turfshowtimes.com/2011/12/13/2633326/nfl-coaching-rumors-bill-cowher-jeff-fisherDiamondsHead44
Láttam ott is. Nagyon durván nyomja még mindig. Szerintem még most is több play elemzést néz, mint az egész szakmai stábunk... Kár, hogy hosszabított az ESPN-nel. 😕 (Ha jól tudom.)

Az viszont a legkisebb probléma, hogy Bradford úgy néz, hogy "miafasztkeresekénitt". Nagyobb problémának látom, hogy JMD meg Spanglin az unalom teljes háztára kiül az arcukra. Elképzelni nem tudom mi járhat a fejükbe meccs közben... "Hmmm, vajon becsuktam otthon az ajtót...?"

Én sose voltam Bradford fan, és most tényleg borzalom amit csinál, de azt ne feledjük el, hogy mégiscsak egy ORotY volt. Megnézném normális körülmények között, hogy teljesíteni.
Viszont a szezonunkra az teszi fel a koronát, hogy hallani olyan hreket is, hogy lehet QB-t akarunk draftolni. 😀 Az milyen gyönyörű lenne...
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nagyon érdekes cikk. stat a goal-to-go QB eredményességről. talán nem meglepő, hogy Sadford messze a legrosszabb 16-ből 1 sikeres passzal, ami 6,3%-os sikerességet jelent. ezzel az eredménnyel több mint 10 százalékponttal marad el a második legrosszabbtól. a listán 50 QB szerepel, akinek legalább 1 goal-to-go kísérlete volt.
"Check out Sam Bradford's 6.3 percent completion rate for the St. Louis Rams. He has completed only 1 of 16 attempts in goal-to-go situations, worst in the league by more than 10 percentage points among 50 players with at least one attempt. "
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/54213/some-shocking-goal-to-go-passing-stats

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
0.222
ettől már nincs sokkal lejjebb
emléxem a gamf-on volt egy srác, aki perfect 2,0-ás átlagot csinált az egyik félévben úgy, hogy mindenből át ment

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"What will Kroenke do with his coach? I don't know. He could blow up the entire football operation and fire everyone. Or he could fire GM Billy Devaney and keep Spagnuolo. Or he could build another Wal-Mart."

Bernie-nek is vannak jó meglátásai. 😀
http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/bernie-spagnuolo-must-be-on-the-hot-seat/article_4743a874-bb4d-56a4-b265-3ae3199d2a53.htmlsüti
ja, nagyon bírom az írásait.
viszont láttad az espn közvetítést? Gruden nagyon mondta mit tenne ha ő lenne a hallja kend a rams-nél...
hirtelen a fantazmagóriából a lehetséges szintre ugrott ő is és Crowher is: http://www.turfshowtimes.com/2011/12/13/2633326/nfl-coaching-rumors-bill-cowher-jeff-fisher
viszont én megnéztem még 1* a meccset. rosszabb volt mint élőben.
_Sadford-nak volt 8-10 olyan homály passza, miközben senki sem sürgette, hogy az valami hihetetlen. talán 2 olyan passza volt, ahol lehetett futni az elkapás után, értsd: nem kellett akrobatázni a levegőben, vagy csúszni a füvön
_Sadford testbeszéde az valami félelmetes volt: olyan mijafasztkeresekénitt (amikor van garantált 60 misim...)
_Kendricks nem tud blokkolni és soxor fogalma sincs hol van, viszont az egyetlen elkapása után úgy lelassított, mintha edzésen lenne és csak a route lefutása lett volna a cél
_Bajema dettó, csak ő nem tud elkapni sem
_Brown kövér és lassú, cserébe a blokkolás neki sem megy
_az OL-ben nem volt olyan játékos, aki az eredeti posztján játszott volna
_Goldberg kiváló tackle-t nyomott Jackson-on a wildcat-nél, tudnám mi a faszt forog visszafelé, miért nem előre blokkol
_a védelem gyakorlatilag egyetlen futást nem állított meg negatívban
_a time management, a playcalling, a personal selection, a challenge ismét kiváló volt (Benny Hill music)
_a bűvös 13 pontnál megint megálltunk
_saját hibák kritikus szitukban (false start 3&1-nél, illegal formation és társaik)
same old sorry rams

viszont így 5 év alatt ez lesz a 4. top 2-es pick 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hihetetlen volt, ami az idén már sokadszor fordult elő, miszerint 1&goal volt (most az 1 yardosról), SJ meg az oldalvonal külső szélén héderel. mikor beengedték, akkor sem ő kapta a labdát, á minek... passzok, qb sneak, stb. végre SJ megunta és elég unasszertíven kiordította véleményét, mire csak megkapta a labdát. be is hordta tédére. nem egy atomfizika...DiamondsHead44
fogtam a fejem...
JMD egy fasz, Haley-t el tudnám itt képzelni, csak ki legyen a HC...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"What will Kroenke do with his coach? I don't know. He could blow up the entire football operation and fire everyone. Or he could fire GM Billy Devaney and keep Spagnuolo. Or he could build another Wal-Mart."

Bernie-nek is vannak jó meglátásai. 😀
http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/bernie-spagnuolo-must-be-on-the-hot-seat/article_4743a874-bb4d-56a4-b265-3ae3199d2a53.html
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom, szerintem most egész jók voltunk. :/
Már elég kilenc próbálkozás is, hogy 1 yardról TD-t érjünk el !!!
Átlagon felül szereztünk pontot !!!
Szereztünk TD-t, így még mindig nem estünk le 1TD/meccs átlagra.
Ismét ellenünk játszó lehet a hét játékosa.
JMD remélhetőleg elmegy Kansasbe.
Spangli meg a jó ku... izé... elég Phillyig.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hihetetlen volt, ami az idén már sokadszor fordult elő, miszerint 1&goal volt (most az 1 yardosról), SJ meg az oldalvonal külső szélén héderel. mikor beengedték, akkor sem ő kapta a labdát, á minek... passzok, qb sneak, stb. végre SJ megunta és elég unasszertíven kiordította véleményét, mire csak megkapta a labdát. be is hordta tédére. nem egy atomfizika...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem pedig ezeknek a srácoknak senki ne beszéljen pozitív hozzáállásról. Még itt vannak és ez mindent elmond a hozzáállásukról.
3 év alatt van annyi győzelmük, mint a patsnek egy évben. 😉Helmut Zimmer
Én ezt nem is vitatom, de ugye nem azért szurkolunk egy csapatnak mert sokat nyer, hanem mert szimpatikus...tehát a szurkolói érzéseket persze erősitik a győzelmek, de nem az kell hogy meghatározza kinek szurkol az ember hogy éppen melyik csapatnak hány Win-je van...

Egyébként meg igazatok volt tegnap, én idén eddig egy fél Rams meccset láttam a tegnapin kivül, mostmár tudom hogy nem volt alaptalan a hitetlenkedés...gravedigger
ezt kapjuk negy eve...es ennek a huszadik hatvanyra emelt toketlenkedeseit, de kitartunk...hogy vajon miert??? :rolleyes:FBKrisz
Azért mert szereted a csapatot 😊de 4 év NFL szinten semmi egyébként...
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Szerintem pedig ezeknek a srácoknak senki ne beszéljen pozitív hozzáállásról. Még itt vannak és ez mindent elmond a hozzáállásukról.
3 év alatt van annyi győzelmük, mint a patsnek egy évben. 😉Helmut Zimmer
Én ezt nem is vitatom, de ugye nem azért szurkolunk egy csapatnak mert sokat nyer, hanem mert szimpatikus...tehát a szurkolói érzéseket persze erősitik a győzelmek, de nem az kell hogy meghatározza kinek szurkol az ember hogy éppen melyik csapatnak hány Win-je van...

Egyébként meg igazatok volt tegnap, én idén eddig egy fél Rams meccset láttam a tegnapin kivül, mostmár tudom hogy nem volt alaptalan a hitetlenkedés...gravedigger
ezt kapjuk negy eve...es ennek a huszadik hatvanyra emelt toketlenkedeseit, de kitartunk...hogy vajon miert??? :rolleyes:

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem pedig ezeknek a srácoknak senki ne beszéljen pozitív hozzáállásról. Még itt vannak és ez mindent elmond a hozzáállásukról.
3 év alatt van annyi győzelmük, mint a patsnek egy évben. 😉Helmut Zimmer
Én ezt nem is vitatom, de ugye nem azért szurkolunk egy csapatnak mert sokat nyer, hanem mert szimpatikus...tehát a szurkolói érzéseket persze erősitik a győzelmek, de nem az kell hogy meghatározza kinek szurkol az ember hogy éppen melyik csapatnak hány Win-je van...

Egyébként meg igazatok volt tegnap, én idén eddig egy fél Rams meccset láttam a tegnapin kivül, mostmár tudom hogy nem volt alaptalan a hitetlenkedés...
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
ha egyszer sikerulne egy normalis, elfogadhato gameplan-nel kiallni en mar boldog lennek...nem szamit ha veszit a csapat.Csak latnek egy kis koncepciot.De nincs....evek ota nincs.

Linehan era:

1. 10 : S.J 5yard gain.
2. 5: holding -10yard
2. 15: S.J 5yard.
3. 10: 2yard catch

4. 8: punt

Shurmur:


1. 10 : S.J 5yard
2. 5:false start
2. 10:Holding
2. 20: S. J 5yard
3. 15: -4yard catch
4. 19: punt (hogy sikeres vagy blokkolt szabadon valaszthato)


JMD

1. 10 : 1yard catch
2. 9: sack -10yard
3. 19: 2yard catch(vmelyik Tight end/incomplete/interception)




Ennyire nem hisztek egy esetleges győzelemben ? :rolleyes:gravedigger
segíts süti! nem tudok jó választ adni... 😂DiamondsHead44
Csoportrangadó,ez az NFL, MNF, bármi megtörténhet...már csak ezért is érdemes lenne pozitivan hozzáállni...

Én nektek szurkolokgravedigger

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Ennyire nem hisztek egy esetleges győzelemben ? :rolleyes:gravedigger
segíts süti! nem tudok jó választ adni... 😂DiamondsHead44
Csoportrangadó,ez az NFL, MNF, bármi megtörténhet...már csak ezért is érdemes lenne pozitivan hozzáállni...

Én nektek szurkolokgravedigger
barmi meg is tortenik, mi adjuk a legtobb rekordot a liganak...jah nem...az ellenunk jatszo csapatoknak 😀

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Szerintem pedig ezeknek a srácoknak senki ne beszéljen pozitív hozzáállásról. Még itt vannak és ez mindent elmond a hozzáállásukról.
3 év alatt van annyi győzelmük, mint a patsnek egy évben. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát még kedden 😂
de 1ébként tényleg humorként kell felfogni amit majd látunk és tutira izomláz lesz a hasunkban
+
Kalil nem jön ki a draftraDiamondsHead44
Ennyire nem hisztek egy esetleges győzelemben ? :rolleyes:gravedigger
segíts süti! nem tudok jó választ adni... 😂DiamondsHead44
Csoportrangadó,ez az NFL, MNF, bármi megtörténhet...már csak ezért is érdemes lenne pozitivan hozzáállni...

Én nektek szurkolok
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
inaktívjaink: DT Fred Robbins (back), QB A.J. Feeley (thumb), QB Tom Brandstater, RB Quinn Porter (abdomen), FB Brit Miller (knee), LB Justin Cole, and G/T Kevin Hughes.

szóval Szomorú Samuráj kezd. Brandstater-t nem látjuk játszani, Clemens a backup. Robbins kiválásával csak Darell Scott az egyetlen aktív csere DT-nk. Nick Miller a returner mindenes.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Leigazoltuk Kellen Clemenst és jött még nem tudom honnan Matt Gutierrez (? neki legalább már van 18 passzolt yardja). Jókat fogunk röhögni hétfőn...süti
hát még kedden 😂
de 1ébként tényleg humorként kell felfogni amit majd látunk és tutira izomláz lesz a hasunkban
+
Kalil nem jön ki a draftraDiamondsHead44
Ennyire nem hisztek egy esetleges győzelemben ? :rolleyes:gravedigger
segíts süti! nem tudok jó választ adni... 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Leigazoltuk Kellen Clemenst és jött még nem tudom honnan Matt Gutierrez (? neki legalább már van 18 passzolt yardja). Jókat fogunk röhögni hétfőn...süti
hát még kedden 😂
de 1ébként tényleg humorként kell felfogni amit majd látunk és tutira izomláz lesz a hasunkban
+
Kalil nem jön ki a draftraDiamondsHead44
Ennyire nem hisztek egy esetleges győzelemben ? :rolleyes:
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na Szomorú Szamuráj kezd... így már nem is olyan izgi...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sad Sam limitáltan, de tudott edzeni. Még a végén elrontja nekünk itt a mókát. 😕
Az viszont mindent elárul a nagyszerű csapatunkról, hogy arról mennek a cikkek mekkora erősítés lesz a falnak Lavor visszatérése...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hát még kedden 😂
de 1ébként tényleg humorként kell felfogni amit majd látunk és tutira izomláz lesz a hasunkban
+
Kalil nem jön ki a draftraDiamondsHead44
Én csak szegény Faragóékat sajnálom, hogy majd szakszerűen kell kommentálniuk. 😀
Van egy olyan érzésem, hogy többet fogunk hallani a liga összes többi csapatáról, mint akik játszanak... 😐
Kalilt nem bánom. Én CB picket akarok! Ez a King - Gordy páros nem állapot.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Leigazoltuk Kellen Clemenst és jött még nem tudom honnan Matt Gutierrez (? neki legalább már van 18 passzolt yardja). Jókat fogunk röhögni hétfőn...süti
hát még kedden 😂
de 1ébként tényleg humorként kell felfogni amit majd látunk és tutira izomláz lesz a hasunkban
+
Kalil nem jön ki a draftra

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Leigazoltuk Kellen Clemenst és jött még nem tudom honnan Matt Gutierrez (? neki legalább már van 18 passzolt yardja). Jókat fogunk röhögni hétfőn...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Brand-starter lesz hétfőnDiamondsHead44
EZAZ!
Már nem akartam több rams meccset nézni, de így akkor tuti ki nem hagyom.