Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mi értelme lenne? Nem úgy nézett ki, hogy az irányító a legnagyobb bajotok. Bradford felett meg pálcát törni, hogy második évében nem varázsolt PO csapatot a Rams-ből meg enyhén..érdekes. Bőven van azért égetőbb gond is mint a tavaly előtti 1/1-st lecserélni. (aki még csak nem is szar).

Most ha kihúznátok Luck-t (csak tegyük fel) semmivel nem lennétek előrébb.

(bocs, ha külsősként nagy hülyeséget mondok)Amadeus91
http://www.sg.hu/forumkepek/2010_07/Sarcasm-the-big-bang-theory-8135257-500-281.jpg
Kell egy kis humor, hogy eltudjuk viselni ezt a nagyszerű csapatot. 😊 Kénytelenek vagyunk kitalálni valamit a magunk szórakoztatására, ha már a csapat egy rakás...

FBKrisz pedig szépen válaszolt a Spanglis kérdésre. 😊
Személy szerint én is nagyon-nagyon-nagyon szeretném ha vissza menne a giantsbe/és vagy akárhova, csak innen el...
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
A szurkolok 99%-a szerintem mar reg masban gondolkozna mint Spangli es a mostani banda.DC-kent nagyon osszerakta anno a Giants-et, de a HC melleny akkora ra, hogy belefullad.
Semmiben sem jo, amiben egy HC-nak kene.Se motivalni nem tudja a csapatot, se a gameplant nem tudjak rendesen osszerakni, se time management nincs, egyenlore ugy allunk, hogy semmink sincs.
Remelem 1/1-unk lesz ami jo targyalasi alap eleg sok csapatnal most.
Bradfordal kapcsolatban pedig egy 60millas franchise QB nem foshat bele ennyire latvanyosan a csapat gatyajaba....gondolok arra, hogy amig mas iranyito vesztes helyzetben egy kicsit probalna tuzelni a tarsait D-t es O-t is, addig Samy boy csucsul a padon es vastagon szarik ra.
A liga legroszabb dobostatisztikai kozul nem egy az ove...nincs comeback, nincsenek nagy jatekok, nincs tobb opcio...ha az elsoszamura ragadnak vege a playnek.Clemens ugyanazt tudta hozni (hugyert-fosert) mint Bradford.



Most ha kihúznátok Luck-t (csak tegyük fel) semmivel nem lennétek előrébb. (bocs, ha külsősként nagy hülyeséget mondok)Amadeus91
Hát cserealapnak tuti nagyon jó lenne. Szerintem sok csapat adna az idei 1/1-ért két, akár 3 első körös picket is!
Jah és a lényeg, amiért erre jártam, hogy mi a helyzet Spagnuoloval? Jövőre is ő lesz a HC, vagy már másban gondolkozik a csapat? Én személy szerint nagyon-nagyon-nagyon szeretném, ha visszajönne hozzánk DC-nek 😊
Üdv: Balu10balu10

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most ha kihúznátok Luck-t (csak tegyük fel) semmivel nem lennétek előrébb. (bocs, ha külsősként nagy hülyeséget mondok)Amadeus91
Hát cserealapnak tuti nagyon jó lenne. Szerintem sok csapat adna az idei 1/1-ért két, akár 3 első körös picket is!
Jah és a lényeg, amiért erre jártam, hogy mi a helyzet Spagnuoloval? Jövőre is ő lesz a HC, vagy már másban gondolkozik a csapat? Én személy szerint nagyon-nagyon-nagyon szeretném, ha visszajönne hozzánk DC-nek 😊
Üdv: Balu10

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
most hogy nyert az Indy, reális esélyünk van az 1/1-reDiamondsHead44
és behúzzuk Luckot !süti
mi értelme lenne? Nem úgy nézett ki, hogy az irányító a legnagyobb bajotok. Bradford felett meg pálcát törni, hogy második évében nem varázsolt PO csapatot a Rams-ből meg enyhén..érdekes. Bőven van azért égetőbb gond is mint a tavaly előtti 1/1-st lecserélni. (aki még csak nem is szar).

Most ha kihúznátok Luck-t (csak tegyük fel) semmivel nem lennétek előrébb.

(bocs, ha külsősként nagy hülyeséget mondok)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Clemens A-, edzőék szokásos D értékelés:
http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-report/rams-report-card-clemens-earns-high-marks-as-fill-in/article_3b5e15fe-29d7-11e1-91ff-001a4bcf6878.html
Érdekes, hogy Samu még idén nem kapott A-t, igaz erre nem venném be a ciánkálit...

Viszont a héten is nyert mindkét csapat, ahol menesztették a HC-t. Azt pedig csak egész halkan jegyzem meg, hogy mióta Ken Hitchcock vezényli a Bluest, szinte újjáéledt a csapat...
Szerencsére mi azért nem esünk ilyen hiába, hogy valami jöttment ötlettől vezérelve menesszük nagyszerű edzői gárdánkat, így nagy kő esik le szívemről.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
most hogy nyert az Indy, reális esélyünk van az 1/1-reDiamondsHead44
és behúzzuk Luckot !
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
most hogy nyert az Indy, reális esélyünk van az 1/1-re

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Clemensszel kezdünk ! Ezaz !
Pedig most csak Faulkot akartam megnézni, de mivel csere QB-val nagyobb esélyünk van nyerni, mint Samuval, lehet itt leszek 7-től... 😐
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
SJ-t pontosan az ilyen mentalitása miatt (is) szeretjük annyira. Azért mikor meglátta Pujols szerződését nem bírta megállni, hogy ne jelentse ki, lehet rossz sportot választott. 😀süti
a sport jó, a csapat kérdéses

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
véleményem szerint a draftot nagymértékben befolyásolja, hogy mi lesz a FO és az edzői kar sorsa. én remélem, hogy Spags jövőre bizonyítja milyen jó DC.DiamondsHead44
Én meg remélem drafton már azt se fogjuk tudni kicsodák voltak itt. Legfeljebb csak röhögve, hogy "emlékeztek még azokra a balfaszokra?". Egyébként Blackmonon kívül én más megoldást nem látok, Kalil kiestével... Esetleg Claiborne vagy Kirkpatrick, de őket meg 1/2-re nem hinnem, hogy esélyesek. :/
Mindenesetre lesz idén jó sok jó OLB név, remélem egyet legalább behúzunk és nem megint csak a szerencsétlenkedés megy majd.

SJ-t pontosan az ilyen mentalitása miatt (is) szeretjük annyira. Azért mikor meglátta Pujols szerződését nem bírta megállni, hogy ne jelentse ki, lehet rossz sportot választott. 😀
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ma lesz Marsahll Faulk Hall of Fame ünneplése a félidőben, amikor megkapja a Ring of Honor-t. ennek tiszteletére a csapat abban mezben játszik, amelyikben az első St- Louis-i évében Faulk is játszott. (halkan jegyzem meg, ebben a mezben vertük meg a Szenteket, backup irányítóval.
SJ-nek 105 yard kell a 7. 1000 yardos szezonjához. ő lehet a 7. játékos, akinek 7 egymást követő évben sikerült ezt elérnie. (a 6 játékosból 4 Hall of Fame member). a legcsúnyább. hogy Jackson-nak még nem volt győztes szezonja nfl-es pályafutása során és csak 1 PO meccset játszott, még rookie szezonjában. mekkora hype-ja lenne, ha egy olyan csapatban játszana, amelyik mondjuk csak 2 évente odaér a PO-ba...
mindenesetre belenyugodott abba, hogy ilyen eredményeket produkáló csapatban szerepel. nemrég adott intrejújában a hátralévő karrierjét a Rams-nél képzeli el. tiszteletre méltó álláspont.
"That was a question I asked myself maybe three, four years ago," Jackson said. "At this point now, I think it's clear that my legacy will be defined by me having to deal with these hard situations. And watching me grow. You guys watching me grow.
"And understanding that now I've become a pillar of strength more so than just a running back. It's hard to be a great running back when you have guys like Marshall and Eric Dickerson that were in this franchise. But my legacy will be defined by the things that I've overcome, and the adversity."
"I would love to remain, retire — and not a one-day retirement, one of those kind of deals," Jackson said. "I would love to finish my career here. And whoever's the next guy to come in and fill in for me and take over — teach him the ropes, teach him the legacy and the things that have been taught to me. I'll take pride in that. I would love to do that."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
véleményem szerint a draftot nagymértékben befolyásolja, hogy mi lesz a FO és az edzői kar sorsa. én remélem, hogy Spags jövőre bizonyítja milyen jó DC.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Kis home managerkedes:
mit gondoltok, hogy fog kinezni a draftunk?

a GM-en ill HC OC-n kivul:

Elso korben kellene sztem egy igazi shutdown corner, egy monster OLB, hitter SS, egy legalabb 6,2-es elso szamu receiver, Hooma kiesesevel egy olyan tight end aki elkapni is tud es blokkolni is, mert Kendricks es Bajema nem megoldas.
Jason Smith helyett egy olyan RT aki nem ropi es nem fejfajos. Saffold remelem oke lesz jovore.
A Dline sztem rendben lesz, ha Hall befejezi Robi Quinn sztem fogja tudni potolni.FBKrisz
Az a baj,hogy ennyi lyukat csak a draftol nem lehet betömni.Az elsö körbe szerintem két játékos jön számitásba.WR.J.Blackmon vagy CB.M.Claiborn.Én azt szertném már évek óta hogy hozzunk ide egy jó képeségü tapasztalt CB-t,és ne drafton szerencsétlenkedjünk.Ezért én Blackmondot vàlasztanàm az elsö körbe. Örültség lenne belemenni valami QB-es dologba.Bradford elé kell adni egy szolid falat,Lyodal hosszabitani ,Blackmondot a draftròl ,Jackson mellé a 3. körbe RB M.Polkot.Ja és természetesen egy Nfl szintü OC.A DL nem annyira rossz,talán egy kis tömeg kellene középre futás ellen.DT és LB mindenképp kell a draftról.Ramsfan
Vihetnétek LMJ-t is. Jackson mellett pont jó lenne.

több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Kis home managerkedes:
mit gondoltok, hogy fog kinezni a draftunk?

a GM-en ill HC OC-n kivul:

Elso korben kellene sztem egy igazi shutdown corner, egy monster OLB, hitter SS, egy legalabb 6,2-es elso szamu receiver, Hooma kiesesevel egy olyan tight end aki elkapni is tud es blokkolni is, mert Kendricks es Bajema nem megoldas.
Jason Smith helyett egy olyan RT aki nem ropi es nem fejfajos. Saffold remelem oke lesz jovore.
A Dline sztem rendben lesz, ha Hall befejezi Robi Quinn sztem fogja tudni potolni.FBKrisz
Az a baj,hogy ennyi lyukat csak a draftol nem lehet betömni.Az elsö körbe szerintem két játékos jön számitásba.WR.J.Blackmon vagy CB.M.Claiborn.Én azt szertném már évek óta hogy hozzunk ide egy jó képeségü tapasztalt CB-t,és ne drafton szerencsétlenkedjünk.Ezért én Blackmondot vàlasztanàm az elsö körbe. Örültség lenne belemenni valami QB-es dologba.Bradford elé kell adni egy szolid falat,Lyodal hosszabitani ,Blackmondot a draftròl ,Jackson mellé a 3. körbe RB M.Polkot.Ja és természetesen egy Nfl szintü OC.A DL nem annyira rossz,talán egy kis tömeg kellene középre futás ellen.DT és LB mindenképp kell a draftról.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Kis home managerkedes:
mit gondoltok, hogy fog kinezni a draftunk?

a GM-en ill HC OC-n kivul:

Elso korben kellene sztem egy igazi shutdown corner, egy monster OLB, hitter SS, egy legalabb 6,2-es elso szamu receiver, Hooma kiesesevel egy olyan tight end aki elkapni is tud es blokkolni is, mert Kendricks es Bajema nem megoldas.
Jason Smith helyett egy olyan RT aki nem ropi es nem fejfajos.Saffold remelem oke lesz jovore.
A Dline sztem rendben lesz, ha Hall befejezi Robi Quinn sztem fogja tudni potolni.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
JMD: - Ki akarsz rugatni kiskocsog??
fake Bulger: - hmmmm...60 millabol veszek egy egesz rezervatumot a nagyinak.... 😀
FBKrisz
zseniális 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
JMD: - Ki akarsz rugatni kiskocsog??
fake Bulger: - hmmmm...60 millabol veszek egy egesz rezervatumot a nagyinak.... 😀


na ez a beszélgetés már nem volt barátságos (klikk)
http://cdn2.sbnation.com/imported_assets/919567/mcd.gifDiamondsHead44
Még így is elmarad az O'Brien Brady szóváltáshoz képest. 😉
Meg ez annyira bagoly mondja verébnek... :/süti

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
na ez a beszélgetés már nem volt barátságos (klikk)
http://cdn2.sbnation.com/imported_assets/919567/mcd.gifDiamondsHead44
Még így is elmarad az O'Brien Brady szóváltáshoz képest. 😉
Meg ez annyira bagoly mondja verébnek... :/
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
hihetetlen volt, ami az idén már sokadszor fordult elő, miszerint 1&goal volt (most az 1 yardosról), SJ meg az oldalvonal külső szélén héderel. mikor beengedték, akkor sem ő kapta a labdát, á minek... passzok, qb sneak, stb. végre SJ megunta és elég unasszertíven kiordította véleményét, mire csak megkapta a labdát. be is hordta tédére. nem egy atomfizika...DiamondsHead44
szerintem csak egy TD-t akartak Bfadfordal dobatni.Mint a fociban ha egy csatàr màr rrég nem talàlt be,akkor rugatnak vele egy 11-est

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mirmurr alatt nagyon korszerű diverzifikált playbookot játszott Bradford, (Holmgren fa, kb. Minden sikeres o ezt játsza) JMD "elképzelései" nagyon mások. Eleve belehal a szépségne, és nem run first(nagyon nem)
Ahhoz, hogy működjön, meg kéne nyitni a területet mélységben, ehhez kellenek a Deshawn Jacksonok, Stevie Johnsonok... Na, hát ők nincsenek. Amíg ez nincs, addig kv LOS+ 15 yardot kell levédekezni, főleg, ha bele sem tud állni a dobásba!
A hox D amúgy sem egyszerű történet, a nem poziciós felállással, meg a rendszeresen ember ellen játszó DB sorral...
Ezzel együtt jó lenne JMD-t elfeledni, tragikusan arrogáns az ellenfelek védelmével, tök öncélü, amit csimál. Közel áll ahhoz, hogy tönkretegye Bradford karrierjét!
Szerintem ha HC kell, akkor Mike Zimmer, illetve Gus Bradley az emberetek. Utóbbinak nem örülnék. Előbbinél mindenegyüttvan, utóbbi zseniális fickó.
Ha olyan OCt kerestek, aki Bradfordból játékost farag, és akárkit képes megtréfálni, akkor én megkeresném Jeremy Batest!nkevés okosabb támadó szakember van, sajnos összeveszett Carrollal!Helmut Zimmer
Shurmur: az a playbook nem diverzifikált volt, hanem egyszerű. (még Eltolcsyné férjének is tetszene...). az tény, Shurmur okos és jó edző, viszont túl konzervatív és képtelen sok pontos O-t összerakni (legalábbis azokon Browns meccseken, amiket láttam sem csináltak sok pontot.) javára írandó, hogy tudta mi az a maximum amit tud Sadford és az O nagyrésze, viszont ez volt a gátja is.
mélységi támadók: 3 év alatt nem tudtak sem draftolni, sem igazolni ilyen playa-t? Avery speedsterbek volt hozva, nem vált be. Curry 3 éve a rosteren van, az egyik legjobb STer és ma a leggyorsabb wr-ünk, de még blokkolni sem teszik be. ahogy állunk legalább 1 próbát megérni képes-e route-ot futni, elkapni.
edzők + FO: szerintem a legnagyobb sár. a soxor leírtak röviden: nincs elképzelés sem az O sem a D arculatáról, nincs koncepció a milyen játékosok kellenek nekünk (akik mondjuk beleillenek az O stílusába), nem tudunk scoutolni, nem tudunk draftolni, nem tudjuk fejleszteni a játékosokat, rossz döntéseket hozunk a játékosokról (ki menjen, ki maradjon, ki játszon), szar gameplay, szar playcalling, szar time management, szar challenge, nincsenek következmények a nem teljesítésnek
GM és HC: tapasztalt GM és tapasztalt HC kell + új OL, QB, WR, kondi coach

különben meg GO RAMS!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ellenben JMD és Bradford a kispadon olyan szépen elbeszélgettek... csak tudnám miről...
süti
na ez a beszélgetés már nem volt barátságos (klikk)
http://cdn2.sbnation.com/imported_assets/919567/mcd.gif

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Az egyetlen aminek orulnek, hogy S.J-nek meglenne a hetedik szezon zsinorban 1000yard felett....FBKrisz
+1000

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Az egyetlen aminek orulnek, hogy S.J-nek meglenne a hetedik szezon zsinorban 1000yard felett....

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
nem voltam az eredmenykovetoben de tegnap este megneztem a meccset, gondolom kitargyaltatok, de nekem a cseresznye a habon a 7-bol 5passz volt egy yardrol.Van egy 120kilos rasta terminatorord de a fogalmatlan SadmadbadBrad ivelget...hatha....tiszta vicc.Annyira huen tukrozi az egesz ,mentalitasat hozzaallasat az edzoi gardanak, JMD pokhendisege keverve Spag balfaszkodasaval, zsenialis paros.Majdnem olyan jok mint Batman es Robin, csak Spagnak nagyobb a fule.
3. negyedben 12. perc alatt sikerul -3yardot haladni????!!!!!dobbenet.
A durva, hogy tenyleg a legroszabb Bulgert idezi Sam... :o
Kivancsi lennek egy olyan szezonra amikor egyben marad a kezdo O line, nem hullanak el a cornerek safetyk a pre season alatt mint a levelek...ha nem esik dirib darabra a csapat mar az elso utkozeskor...hogy akkor mit tudnank kezdeni a ligaval?

Ilyenkor jön az edzői stáb felelőssége, hogy ha láthatóan sérült az irányító, mi a büdös lóf*szért kell a passzt erőltetni még 1 yardról is? Oké, hogy a rosteren sérült az összes QB, Clemens meg kevesebb, mint egy hét alatt valószínűleg a playek nevét se tudta megtanulni, de az, hogy Bradford nem tud normálisan se járni és JMD bootleget hív... meg, hogy Spanglinak ez nem zavarja a szemét...
Ellenben JMD és Bradford a kispadon olyan szépen elbeszélgettek... csak tudnám miről...

Zimmer és Bradley-nek itt nem örülne senki. Egy, már tapasztalt HC-t szeretnénk, aki tudja is, hogy mit csinál és nem most akar beletanulni a szakmába, mint a nagyszerű Linehan és Spagnuolo.süti

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ilyenkor jön az edzői stáb felelőssége, hogy ha láthatóan sérült az irányító, mi a büdös lóf*szért kell a passzt erőltetni még 1 yardról is? Oké, hogy a rosteren sérült az összes QB, Clemens meg kevesebb, mint egy hét alatt valószínűleg a playek nevét se tudta megtanulni, de az, hogy Bradford nem tud normálisan se járni és JMD bootleget hív... meg, hogy Spanglinak ez nem zavarja a szemét...
Ellenben JMD és Bradford a kispadon olyan szépen elbeszélgettek... csak tudnám miről...

Zimmer és Bradley-nek itt nem örülne senki. Egy, már tapasztalt HC-t szeretnénk, aki tudja is, hogy mit csinál és nem most akar beletanulni a szakmába, mint a nagyszerű Linehan és Spagnuolo.