Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Azon filóztam tegnap, hogy mit csináljak az este. Melyik fog kevésbé felidegesíteni? Nézzem meg a Rams meccset élőben (mert találtam egész jó streamet) vagy rakjam össze a gyerek karácsonyi ajándékát. Az utóbbi mellett döntöttem, s most hogy láttam már a meccset is, tudom, hogy remek döntés volt. 😊
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
A leheto legnagyobb szerepe van Spanglinak es JMD-nek.A jatekosanyag siman kepes lenne utni a csoportot, de nem megy...es ezt mar 1000xkitargyaltuk a topicban sajnos 😕
Szvsz S.J sokkal tobbet tett a Ramsert mint Marshawn a Billsert meg a Seahawksert.Mind mentalitasban, mind munkamoralban(bar nekem S.J a vesszoparipam ) 😀 😀 vadallat mind a ketto de meg nem lehet osszehasonlitani oket.
Diamondsnak igaza van...valszeg ezert nem lesz HOF mert a fos eraban van a csapatnal.
Meg azt is adom, hogy nem kell a divatmajmoknak puncsolni karikor 😀 😀

WÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁ!

Holnap reggel első dolgom lesz, hogy elmegyek a templomba és hálát adok az égnek, hogy nem láttam a mai meccset!

Nektek is boldog karácsonyt. 😊süti
Évek óta mazohista módon szívatjuk magunkat azzal, hogy hétről-hétre Rams meccseket nézünk, legalább a Karácsony legyen nyugis. Úgyis már csak 1 meccs, és remélhetőleg jön az utólagos ajándék: bye-bye Spags, és viszlát JMD. :rolleyes:

Kívánom mindenkinek, hogy az ideinél még boldogabb legyen a 2012-es Karácsonya, egy életképes (ha nem is PO képes/csoportgyőztes) Rams-szel a fa alatt (legyen mondjuk 7-9)Pizsama
Megmondom őszintén én azt gondoltam, hogy Spanglival éS JMD-vel jelentőset fogtok előrelépni, de ez a gárda gyakorlatilag zombi... Nem tudom mennyi a szerepe ebben a HC-OC párosnak és mennyi a játékosanyagnak, de ha StJack (aki sztem olyan, mint Marshawn Lynch: nem tartom észkombájnak őket, k jó futók) se lenne, akkor sima 0-16 lennekishaszi

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
WÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁ!

Holnap reggel első dolgom lesz, hogy elmegyek a templomba és hálát adok az égnek, hogy nem láttam a mai meccset!

Nektek is boldog karácsonyt. 😊süti
Évek óta mazohista módon szívatjuk magunkat azzal, hogy hétről-hétre Rams meccseket nézünk, legalább a Karácsony legyen nyugis. Úgyis már csak 1 meccs, és remélhetőleg jön az utólagos ajándék: bye-bye Spags, és viszlát JMD. :rolleyes:

Kívánom mindenkinek, hogy az ideinél még boldogabb legyen a 2012-es Karácsonya, egy életképes (ha nem is PO képes/csoportgyőztes) Rams-szel a fa alatt (legyen mondjuk 7-9)Pizsama
Megmondom őszintén én azt gondoltam, hogy Spanglival éS JMD-vel jelentőset fogtok előrelépni, de ez a gárda gyakorlatilag zombi... Nem tudom mennyi a szerepe ebben a HC-OC párosnak és mennyi a játékosanyagnak, de ha StJack (aki sztem olyan, mint Marshawn Lynch: nem tartom észkombájnak őket, k jó futók) se lenne, akkor sima 0-16 lenne

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A meccs alatt kiírták és ez valóban hatalmas respect. Képtelenek voltunk Őt tartani. A steelers.hu-n az egyik hozzászóló meg is jegyezte, hogy szívesen látná arany-feketében, ha nem lenne Mendink és a többiek, meg persze azért már nem fiatal legény. A teljesítmény azonban mindenképpen megsüvegelendő.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
1/1 jövünk!

sajnos mivel ennyire bénák vagyunk, szinte sehol nem jelenik meg, hogy Steven Jackson elérte 7. egymás utáni szezonját, amikor 1.000 yard felett futott. nagy-nagy grat neki! sajnálatos, hogy ez a sorsa, egy ilyen béna csapatban leélni a karrierjét. ez valszeg a HOF-jába is kerül majd.

mindenesetre kellemes ünnepeket mindenkinek! (legalább azt tudjuk, hogy nem divatfanoknak smúzolunk 😂 )

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
WÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁ!

Holnap reggel első dolgom lesz, hogy elmegyek a templomba és hálát adok az égnek, hogy nem láttam a mai meccset!

Nektek is boldog karácsonyt. 😊süti
Évek óta mazohista módon szívatjuk magunkat azzal, hogy hétről-hétre Rams meccseket nézünk, legalább a Karácsony legyen nyugis. Úgyis már csak 1 meccs, és remélhetőleg jön az utólagos ajándék: bye-bye Spags, és viszlát JMD. :rolleyes:

Kívánom mindenkinek, hogy az ideinél még boldogabb legyen a 2012-es Karácsonya, egy életképes (ha nem is PO képes/csoportgyőztes) Rams-szel a fa alatt (legyen mondjuk 7-9)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
WÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁ!

Holnap reggel első dolgom lesz, hogy elmegyek a templomba és hálát adok az égnek, hogy nem láttam a mai meccset!

Nektek is boldog karácsonyt. 😊
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Békés, boldog Karácsonyt Mindenkinek! Ha békét akarunk, akkor tényleg nem nézzük a meccset, az a leghelyesebb. 😊
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Nagyon Boldog Karacsonyt nektek sracok. 😊 ne nezzetek ma meccset,vagy ha neztek csak piasan :d
Kellemes Unnepeket a Rams szurkoloknak 😊

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
úgy néz ki elmarad a Limping Bowl. Sadford és Big Ben csak az oldal vonal mellől nézik a meccset.
cserébe sorsunk a Colts és a Vikings kezében van. ha nyernek 1-1 meccset akkor ismét miénk az 1/1.
kizárt, hogy ekkor maradjon a jelenlegi vezetés.DiamondsHead44
Mintha az 1/2 vagy 1/3 annyival jobb lenne... 😂
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
úgy néz ki elmarad a Limping Bowl. Sadford és Big Ben csak az oldal vonal mellől nézik a meccset.
cserébe sorsunk a Colts és a Vikings kezében van. ha nyernek 1-1 meccset akkor ismét miénk az 1/1.
kizárt, hogy ekkor maradjon a jelenlegi vezetés.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
hehhh, en is most neztem 😊 innen sima ugy az 1/1

Meglesz az az 1/1 gyerekek. 😂süti

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Meglesz az az 1/1 gyerekek. 😂
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pettis-t elkaszaltak 4meccsre 😕FBKrisz
Tiltott szerek használata miatt... Meg is van, az ok, hogyan tudott ennyit fejlődni az utóbbi pár hétben. 😀
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Pettis-t elkaszaltak 4meccsre 😕

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
"46 meccsen 10 gyozelem - ez Spangli mutatoja.
Sztem ez minden idok legroszabb 3eve HC-kent."

jó kis sztori Spags-ról és az ő "rekordjáról", összehasonlítva a liga eddigi 157 olyan HC-jének eredményével, akik legalább 50 meccsen voltak HC-k.
http://www.joesportsfanstl.com/steve-spagnuolo-flirting-with-the-wrong-kind-of-history/DiamondsHead44
podig 'bizisten' nem mertem utanna nezni. 😐

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jó kis sztori Spags-ról és az ő "rekordjáról", összehasonlítva a liga eddigi 157 olyan HC-jének eredményével, akik legalább 50 meccsen voltak HC-k.
http://www.joesportsfanstl.com/steve-spagnuolo-flirting-with-the-wrong-kind-of-history/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
A Jo Rams szurkolo receptje: 1/2 kg kotelideg,15dkg fajdalomturokepesseg, egy csipet mazochizmus
egy raklap duzzadt alkoholizmus,legalabb ket szezon Madden rookie modban minden ellenfelet 100pont kulonbseggel verni,egy keshegynyi dobbenet minden meccsen, alom es remeny. 😀


Én már annak is örülök, hogy egy ilyen Linehan-Spangnuolo éra alatt egészen eddig húztuk... 😀
Vicc, hogy egy liga elit RB-vel, és egy 1/1 kúbível nem tudunk pontot szerezni...süti

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én már annak is örülök, hogy egy ilyen Linehan-Spangnuolo éra alatt egészen eddig húztuk... 😀
Vicc, hogy egy liga elit RB-vel, és egy 1/1 kúbível nem tudunk pontot szerezni...
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
😊 remek lesz ket shootouttal befejezni ezt a remek szezont.

mi lehetünk a 15. csapat, amelyik 20 pontnál kevesebbet szerez a szezonban, mióta bevezették a 16 meccses alapszakaszt. hogy ezt elkerüljük, a hátralévő 2 meccsen 34 pontot kell(ene) szereznünk. a Steelers és a Frisco ellen ez gyerekjátéknak tűnik, főleg ha figyelembe vesszük az eddigi 11,9-es mérkőzésenkénti szerzett pontátlagunkat. :rolleyes:DiamondsHead44

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Annyira szeretnek mar latni egy pozitiv szezont 😕 miket beszelek....egy 8-8-at semmi tobbet. A Cardinals is felallt 1-6 utan...Az se erdekel ha 1pontal kapunk ki, csak lassam hogy harcolnak erte....az oldalvonal mellett a fejhallgatos dummy-k is.
Sebaj...S.J-nek meglez a 7. 1000yard...es kb ez az osszes pozitivum ebben a szezonban.
Bradfordnak szivem szerint meg egy evet hagynek mielott teljesen elnulgeresedik, hogy bizonyitsa milyen egy igazi 1/1 franchise qb, ha nem huzzuk be RGIII-at 😊

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mi lehetünk a 15. csapat, amelyik 200 pontnál kevesebbet szerez a szezonban, mióta bevezették a 16 meccses alapszakaszt. hogy ezt elkerüljük, a hátralévő 2 meccsen 34 pontot kell(ene) szereznünk. a Steelers és a Frisco ellen ez gyerekjátéknak tűnik, főleg ha figyelembe vesszük az eddigi 11,9-es mérkőzésenkénti szerzett pontátlagunkat. :rolleyes:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A szurkolok 99%-a szerintem mar reg masban gondolkozna mint Spangli es a mostani banda.DC-kent nagyon osszerakta anno a Giants-et, de a HC melleny akkora ra, hogy belefullad.
Semmiben sem jo, amiben egy HC-nak kene.Se motivalni nem tudja a csapatot, se a gameplant nem tudjak rendesen osszerakni, se time management nincs, egyenlore ugy allunk, hogy semmink sincs.
Remelem 1/1-unk lesz ami jo targyalasi alap eleg sok csapatnal most.
Bradfordal kapcsolatban pedig egy 60millas franchise QB nem foshat bele ennyire latvanyosan a csapat gatyajaba....gondolok arra, hogy amig mas iranyito vesztes helyzetben egy kicsit probalna tuzelni a tarsait D-t es O-t is, addig Samy boy csucsul a padon es vastagon szarik ra.
A liga legroszabb dobostatisztikai kozul nem egy az ove...nincs comeback, nincsenek nagy jatekok, nincs tobb opcio...ha az elsoszamura ragadnak vege a playnek.Clemens ugyanazt tudta hozni (hugyert-fosert) mint Bradford.
FBKrisz
+1000
csak kiegészítés:
coaching: playcalling, kiegészítve a lineup-pal adott szitukban, challenge-készség, half-time adjustment, tökösség, győzni akarás (a nem veszítsünk attitűd helyett)
a meccsen mutatták, hogy az offense 5 témában tök utolsó (yard, pontok, 3rd down conversion, a másik kettő nem jut eszembe), ehhez hozzájön a def uccsó helye a futás elleni védekezésben - van még kérdése valakinek?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
tegnap éccaka megnéztem újra a vasárnapi meccsünket és visszanézve egészen jók voltunk - mármint az idei szezon egészét nézve.
_Clemens személyében hosszú idő óta van egy kompetens kúbénk. ebből egyenesen következik, hogy 2012-ben ő már nem lesz nálunk. (lásd még Robinson, Grant, Carriker, Paris Lennon, stb.) nagyon érezte a zsebet, jól mozgott, futott amikor kellett, ment a chekdown (nem véletlenül volt több elkapott yard-ja SJ-nek mint futott). mindezt 11 nap és 5 edzés után, két marék mogyoróért (vesd össze Sadford 60 millió garantált pénzével)
_a 3. negyed végéig pariban voltunk
_Josh Gordy és Darian Stewart nagyon jó játékos lehet - remélem lesz olyan edzői gárdánk, hogy ez nálunk következzen be
_Stewart és Mikell nagyon ütős safety páros - szó szerint, a passzvédekezésen még van mit fejleszteni
_Poppinga végre mutatott valamit, talán jövőre jobb lesz
_Pettis nagyon magabiztos célpontnak tűnt immár a harmadik-negyedik meccsen
de
_félidei adjustment, mint olyan nálunk nincs (talán Vermernél volt utoljára)
_playcalling, pfff - Clemens tud passzolni, érti a játékot, de nem hívtunk rá csak amikor már késő volt
_time management - zéró
_3&1 = SJ az oldalvonalon
_a fejben szétesettséget a két rúgó példázza a legjobban. sem Josh Brown, sem Jones nem tud megfelelően koncentrálni a feladatára, ez egyértelműen azt mutatja, hogy nagyon nagy baj van a fejekben
_6-6-nál a félpályán 4&1-re puntolunk - Spags egy beszari töketlen hácé

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
46 meccsen 10 gyozelem - ez Spangli mutatoja.
Sztem ez minden idok legroszabb 3eve HC-kent.

'I BELIEVE'