Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
What do you see in this Rams team?
“All you really need to look at is the New Orleans Saints game to get an indication of what they’re capable of. They’re playing very well on defense. They’ve got an outstanding quarterback. He’s been very productive with [WR] Brandon Lloyd. Offensive line has been beat up. They’ve done a nice job shifting their personnel. They’ve done a nice job acclimating themselves. Excellent running back. Tough scheme that we face offensively playing their defense. A team that’s capable and puts a lot into it as well. You see the kind of effort that they play with. [DE] Chris Long as an example." Jim Harbaugh
Na tessék szép szavak Friscoból 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
érdekes "összeesküvés"-elmélet. miután Khan megvette a JAX-t elképzelhetőnek tartják, hogy Kroenke elviszi a Rams-t LA-be, Khan, pedig a JAX-t St. Louis-ba. (újra) LA Rams és St. Louis Jaguars?
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/30/if-jags-move-l-a-may-not-be-the-destination/
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=846572

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
előre mondom, tudom, hogy alma vs körte, de akkor is érdekes: Timi Tibó vs. Sadford 2011
_TT mióta kezdő QB 5-1-gyel áll, BS az idén 1-8 kezdőként (a másik W-t Feeley hozta össze a harmatgyenge Saints ellen)
_bár jóval kevesebbet passzol és Lloyd pont tőlük jött hozzánk
_mégis több passzolt TD-je van TT-nek 8-6 (csak odadobálja valakinek valahogy azt a bogyót)
_kevesebb az INT-je 1-5 (pedig ), azaz TT nem megy bele kockázatos dolgokba és jó döntéseket hoz
_a passzok átlagos távolsága mindkettőjüknél 6,0 y/att
_ami a legmeglepőbb, jobb TT passer-rating-je 80,5 vs. 72,3

mondd, te kit választanál?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
sohasem hittem volna, hogy sokan visszasírják Nulgert Sadford helyett. tegnap óta ez több kinti topicban is felbukkant. azért ez is mond valamit az idei teljesítményünkről...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"I think our team is passionate," he said. "I mean the work I see when they go out, I don't think there's a lack of effort. We know we're a little short-handed in some spots. ... But my pride and competitiveness says that no matter what, we've got to find a way to win."

😂

Ez még hagyján, de mikor arra a kérdésre, hogy miért nem mentünk neki 4&1-re, azt felelni, hogy ő úgy gondolta, hogy az 2 yard volt és nem 1... 😂

Burwell megint szépen kiosztotta: http://www.stltoday.com/sports/columns/bryan-burwell/burwell-blame-this-loss-on-spagnuolo/article_abacccd6-14ce-50d6-aa4a-0fd43c6b6368.htmlsüti
ha minden nincs is meg, de a pride és a next time ott van 😂

másik jó írás:
I think any game against the Rams has come down to a checklist:
* Do the Rams allow a special teams touchdown?
* Do they allow a slightly above average rusher to look like Barry Sanders?
* Brandon Lloyd scores.
* Either Chris Long or Robert Quinn get a sack
* Coaching futility
😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"I think our team is passionate," he said. "I mean the work I see when they go out, I don't think there's a lack of effort. We know we're a little short-handed in some spots. ... But my pride and competitiveness says that no matter what, we've got to find a way to win."

😂

Ez még hagyján, de mikor arra a kérdésre, hogy miért nem mentünk neki 4&1-re, azt felelni, hogy ő úgy gondolta, hogy az 2 yard volt és nem 1... 😂

Burwell megint szépen kiosztotta: http://www.stltoday.com/sports/columns/bryan-burwell/burwell-blame-this-loss-on-spagnuolo/article_abacccd6-14ce-50d6-aa4a-0fd43c6b6368.html
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Én már azt várom, hogy mikor érjük el azt a szégyent, hogy nálunk lép életbe a blackout szabály hosszú idő után. Ha az emlékeim nem csalnak, tavaly előtt már közel álltunk hozzá, úgy emlékszem a klubnak kellett megvenni vagy 3000 jegyet, hogy telt ház legyen. Szerintem igen közel járunk hozzá újra. Ha az edzői stáb még egy kicsit marad, akkor ez is meg lesz idén.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Skelton kétszer vert meg minket az idén.
jövő héten megyünk Frisco-ba, utána Seattle-be
boogie time!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
meddig marad még ez a fasz?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
most néztem meg a csütörtöki dallas meccset. remélem BD, Spags és JMD is nézte, aztán felköptek jó nagyokat és aláálltak. merthogy mit tesz, ha fejlesztik a játékost és bíznak benne. Robinson lett a go-to-guy Romo számára, az uccsó 5 meccsén 7 td elkapása volt...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
új IR tagok: Mark Clayton WR, Jason Smith OT (3 év alatt másodszor), Marquis Johnson CB (az off- és preseason-nal együtt ő a 10. Rams CB az IR-en)
a várható OL: Goldberg-Bell-Wragge-Brown-Dahl. a jobbszélen kéne futni :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
_papíron már volt egy game winning drive-ja, de az csak a Browns elkúrt FG kísérlete miatt létezik, azaz 24 meccsén gyakorlatilag nem volt igazi visszahozott meccse
DiamondsHead44
ez az a GW-drive v. a térdelés? 😊

egybk. normális WR-corp nélkül ez nem megy. U.ez a helyzet nálunk, a Jagsnél és itt is. Nagy harc lesz a Jeffery-Blackmon párosért.Joey Tribbiani
ez az.
normális wr-corp... ez a téma azért uncsi 1 kicsit, mert 3 éve volt ennek a rezsimnek, hogy legyen normális wr-corp. ez a rezsim küldte el Holt-ot és Bruce-t, pedig ők igazán mentorálhatták volna az újakat.
ennek a rezsimnek az eddig draftolt elkapói:
2011: Kendricks, Salas, Pettis
2010: Gilyard, Hooma, Onobun
2009: Foster
+ jött innen-onnan Clayton, MSW, Lloyd, Robinson, Gibson, Amendola
ez mínium 13 elkapó, akikből nagyjából Lloyd és Amendola mondható biztos célpontnak...
értékelés:
draft: broáf
FA: vak tyúk is
tehetség-fejlesztés: szerintem ezt a fogalmat nem is ismerik nálunk
konklúzió: kurvára nem tudom elfogadni, hogy mentségként, hogy nincs megfelelő wr-corp, mert ez a rezsim 3 év alatt teljesen átforgatta a rostert, és szerintem rosszabbul állnunk, mint 3 éve (és ez nem kis teljesítmény)DiamondsHead44
Na, akartam kérdezni, hogy hagyhatod ki a receiving leadereteket, aki 5 meccs alatt lett az, de láttam, hogy már beelőzték Llyodék 😀

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Próbálja menteni magát JMD is: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/mcdaniels-defends-game-plan/article_2a03fd27-d437-5d02-a7c6-3c8a1ad6f454.html

Tisztára olyan az érzésem, mintha valami pártnak szurkolnék hétről hétre... eredmény az nincs, de megvan magyarázva, hogy tulajdonképpen mennyit fejlődünk közbe és majd milyen jó lesz nekünk...
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
_papíron már volt egy game winning drive-ja, de az csak a Browns elkúrt FG kísérlete miatt létezik, azaz 24 meccsén gyakorlatilag nem volt igazi visszahozott meccse
DiamondsHead44
ez az a GW-drive v. a térdelés? 😊

egybk. normális WR-corp nélkül ez nem megy. U.ez a helyzet nálunk, a Jagsnél és itt is. Nagy harc lesz a Jeffery-Blackmon párosért.Joey Tribbiani
ez az.
normális wr-corp... ez a téma azért uncsi 1 kicsit, mert 3 éve volt ennek a rezsimnek, hogy legyen normális wr-corp. ez a rezsim küldte el Holt-ot és Bruce-t, pedig ők igazán mentorálhatták volna az újakat.
ennek a rezsimnek az eddig draftolt elkapói:
2011: Kendricks, Salas, Pettis
2010: Gilyard, Hooma, Onobun
2009: Foster
+ jött innen-onnan Clayton, MSW, Lloyd, Robinson, Gibson, Amendola
ez mínium 13 elkapó, akikből nagyjából Lloyd és Amendola mondható biztos célpontnak...
értékelés:
draft: broáf
FA: vak tyúk is
tehetség-fejlesztés: szerintem ezt a fogalmat nem is ismerik nálunk
konklúzió: kurvára nem tudom elfogadni, hogy mentségként, hogy nincs megfelelő wr-corp, mert ez a rezsim 3 év alatt teljesen átforgatta a rostert, és szerintem rosszabbul állnunk, mint 3 éve (és ez nem kis teljesítmény)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sadford teljesítményét vitató egyik fórumról: "Hell..... at this point we’d be happy if he played like Mark Bulger." 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hálaadás alkalmából Mark Clayton az IR-en landolt. Helyét az újraszerződtetett Nick Miller veszi át.Fucu
Legalább egy elkapásra futotta... nálunk az is nagy szó.
Továbbá kiesett "lavor" is. Bár lehet volt már erről szó. Minden nap kiesik valami...

Viszont ez jó:
Spagnuolo says he isn't worried about job security
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hálaadás alkalmából Mark Clayton az IR-en landolt. Helyét az újraszerződtetett Nick Miller veszi át.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez az a GW-drive v. a térdelés? 😊Joey Tribbiani
Nálunk az is GW drive ha sikeresen letérdelünk.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
_papíron már volt egy game winning drive-ja, de az csak a Browns elkúrt FG kísérlete miatt létezik, azaz 24 meccsén gyakorlatilag nem volt igazi visszahozott meccse
DiamondsHead44
ez az a GW-drive v. a térdelés? 😊

4-7-STL 38 (10:53) 5-D.Jones punts 45 yards to CLE 17, Center-44-J.McQuaide. 16-J.Cribbs to CLE 23 for 6 yards (53-D.Nixon, 59-B.Leber). FUMBLES (53-D.Nixon), RECOVERED by SL-59-B.Leber at CLE 27.

1-10-CLE 27 (10:39) 39-S.Jackson left guard to CLE 22 for 5 yards (96-E.Stephens; 52-D.Jackson).
2-5-CLE 22 (10:09) 39-S.Jackson left tackle to CLE 16 for 6 yards (20-M.Adams).
1-10-CLE 16 (9:28) 39-S.Jackson left tackle to CLE 16 for no gain (99-S.Fujita).
2-10-CLE 16 (9:28) (Shotgun) 8-S.Bradford pass to 47-B.Bajema to CLE 9 for 7 yards (24-S.Brown).
3-3-CLE 9 (8:19) (Shotgun) 8-S.Bradford sacked at CLE 16 for -7 yards (98-P.Taylor).
4-10-CLE 16 (7:47) 3-Josh.Brown 34 yard field goal is GOOD, Center-44-J.McQuaide, Holder-5-D.Jones.

egybk. normális WR-corp nélkül ez nem megy. U.ez a helyzet nálunk, a Jagsnél és itt is. Nagy harc lesz a Jeffery-Blackmon párosért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom nem az ő éve de ha Bradfordot eltrédelitek sztem óriási hülyeség egy gyengébb év miatt amelyben nemcsak ő tehet róla, hogy így sikerült. Azt megmutatta nem a képességeivel van gond, amennyire én látom. Szvsz szeretettel várnám az Eaglesbe hosszabb távon jobb megoldásnak tartanám mint akár Vicket Kafkát vagy Youngot (bár lehet fan társaim gyorsan lehurrognak majd 😛 ) Persze nyilván csak trade deadline után 😊dande
pedig de.
_pocket presence nagyon gyengusz
_lassú, képtelen menekülni a zsebből
_a blitz-eknél berosál, nagyon rossz hatékonysággal dob
_nem tudja jól eladni a fake-t, emiatt a PA átlaga sem magas
_nem tudja olvasni a védelmet, hot read zéró
_15+ passzainak statja kritikán aluli, alig van sikeres passza, cserébe sok-sok INT
_redzone statja kritikán aluli, lásd mint fenn
_csak az első számú célpontját nézi, emiatt a védelmek tudják kinek akar passzolni és rendben levadásszák, +ha látja hogy fogják a #1 célpontot vagy sack-ig tartja a labdát, vagy képes odadobna a triple coverage-be is
_képtelen váltani a 2. vagy 3. számú célpontokra, akik egyébként üresek
_ahhoz képest, hogy 6'4" magas, köbö minden 3. passzába beleér a DL
_papíron már volt egy game winning drive-ja, de az csak a Browns elkúrt FG kísérlete miatt létezik, azaz 24 meccsén gyakorlatilag nem volt igazi visszahozott meccse
_idén nem szerzett 1 tédénél többet egy meccsen

tovább is van mondjam még?

szerk.: mondom. az első cikkből, amire rákatintottam miután megírtam az eredeti hsz-t: "They're last in the NFL in points per game (12), they're last in touchdowns from scrimmage (10), they have the league's worst third-down conversion rate (29.9 pct.) they rank 30th of 32 teams in yards per passing attempt (5.81), they are 27th in average yards at the point of the catch (5.5) and are tied with Jacksonville for the fewest number of TD passes (6). The Rams aren't making big plays, they aren't scoring, they aren't getting into the red zone, they aren't winning. ... Bradford must play better. When he has a chance to make plays, he must be more accurate. He must stop locking onto primary receivers, a bad habit that's getting worse. I believe I've made the point many times..."DiamondsHead44
Ok akkor az én emlékezetem szépíti meg az idő 😛 de a az edzőkön is sok múlik lásd A. Smith (most lehet megint bődületes hséget írtam 😊 )
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
újabb PS-igazolás: Thomas Welch jött a Buffalo-tól, vele együtt van 3 egészséges OT-nk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na végre egy jó hír! matematikailag még van esélyünk a playoff-ra. kell hozzá
_a 6-os győzelmi széria,
_a Lions és a Bears 6-6 veresége,
_a Giants és a Falcons már csak 1-1 meccset nyerhet,
_az Eagles, a Buccaneers, és a Seahawks kevesebb győzelmet hozzon össze, mint a Rams.
😂
http://www.sbnation.com/nfl/2011/11/22/2580267/nfl-playoff-picture-odds-standings

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tudom nem az ő éve de ha Bradfordot eltrédelitek sztem óriási hülyeség egy gyengébb év miatt amelyben nemcsak ő tehet róla, hogy így sikerült. Azt megmutatta nem a képességeivel van gond, amennyire én látom. Szvsz szeretettel várnám az Eaglesbe hosszabb távon jobb megoldásnak tartanám mint akár Vicket Kafkát vagy Youngot (bár lehet fan társaim gyorsan lehurrognak majd 😛 ) Persze nyilván csak trade deadline után 😊dande
pedig de.
_pocket presence nagyon gyengusz
_lassú, képtelen menekülni a zsebből
_a blitz-eknél berosál, nagyon rossz hatékonysággal dob
_nem tudja jól eladni a fake-t, emiatt a PA átlaga sem magas
_nem tudja olvasni a védelmet, hot read zéró
_15+ passzainak statja kritikán aluli, alig van sikeres passza, cserébe sok-sok INT
_redzone statja kritikán aluli, lásd mint fenn
_csak az első számú célpontját nézi, emiatt a védelmek tudják kinek akar passzolni és rendben levadásszák, +ha látja hogy fogják a #1 célpontot vagy sack-ig tartja a labdát, vagy képes odadobna a triple coverage-be is
_képtelen váltani a 2. vagy 3. számú célpontokra, akik egyébként üresek
_ahhoz képest, hogy 6'4" magas, köbö minden 3. passzába beleér a DL
_papíron már volt egy game winning drive-ja, de az csak a Browns elkúrt FG kísérlete miatt létezik, azaz 24 meccsén gyakorlatilag nem volt igazi visszahozott meccse
_idén nem szerzett 1 tédénél többet egy meccsen

tovább is van mondjam még?

szerk.: mondom. az első cikkből, amire rákatintottam miután megírtam az eredeti hsz-t: "They're last in the NFL in points per game (12), they're last in touchdowns from scrimmage (10), they have the league's worst third-down conversion rate (29.9 pct.) they rank 30th of 32 teams in yards per passing attempt (5.81), they are 27th in average yards at the point of the catch (5.5) and are tied with Jacksonville for the fewest number of TD passes (6). The Rams aren't making big plays, they aren't scoring, they aren't getting into the red zone, they aren't winning. ... Bradford must play better. When he has a chance to make plays, he must be more accurate. He must stop locking onto primary receivers, a bad habit that's getting worse. I believe I've made the point many times..."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Martin Kilcoyne mondta tegnap este: "Míg a 49ers-nél Harbaugh lett a HC, addig Spags kirúgta a felszerelésekért felelős szaki. Harbaugh az első évében 9 győzelemnél tart, ami pont eggyel kevesebb, mint amennyit Spags majdnem 3 év alatt szerzett, mint Rams HC."
"While the 49'ers were hiring Harbaugh, Spagnuolo was firing the equipment manager...Harbaugh, in his first year as 49'ers coach is 9-1 which is one less victory than Spagnuolo has attained in 3 years as Rams HC.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom nem az ő éve de ha Bradfordot eltrédelitek sztem óriási hülyeség egy gyengébb év miatt amelyben nemcsak ő tehet róla, hogy így sikerült. Azt megmutatta nem a képességeivel van gond, amennyire én látom. Szvsz szeretettel várnám az Eaglesbe hosszabb távon jobb megoldásnak tartanám mint akár Vicket Kafkát vagy Youngot (bár lehet fan társaim gyorsan lehurrognak majd 😛 ) Persze nyilván csak trade deadline után 😊