Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
😂
Spangli ilyeneket mer nyilatkozni ? 😀 Itt van harmadik éve és ezen kell szenvednünk, hogy nem tud a csapata tackle-t csinálni ? 😀 Akkor tanítsa meg őket. Magának köszönheti, hogy ilyen töketlen csapatot rakott össze. Egy 2 éves majomnak is meg lehet tanítani 3 év alatt, hogy kell megcsinálni egy tackle-t...

Al!
Igyál meg egy (jó sok) sört meccs előtt és gyere eredménykövetőbe. Felejthetetlen élmény. 😀süti
Lehet kipróbálom 😊Al
ja, ez a legjobb móka a meccsek közben. általában 20 pontos hátrányban már az ellenfél drukkerei próbálnak meggyőzni minket, hogy nem is vagyunk olyan rosszak.
én általában multiban fenn vagyok 2-3 kinti fórumon is, besza-behu amiket ott tudnak írni. az egyik legjobb a 7végén Cadillac fumblijánál volt, köbö így hangzott: igaza van spanglinak van itt fejlődés, nemcsak mental victory, ebből a labdavesztésből már nem kaptunk return tédét...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nekem csak egy dolog jutott eszembe amikor néztem a meccset.az hogy minden tiszteletem Jacksoné.Évek óta egy olyan csapatban ahol gyakorlatilag semmi esély maradandót alkotni,úgy hogy talán az sem túlzás állítani hogy évek óta a legjobb RB a ligában.De egyszer nem hallottam nyafogni,cserét kérni vagy szidni a csapatot.Számomra az ilyenek az igazi játékosok.Cowboykarcsi
Ezen már én is gondolkodtam, szegény SJ, szerintem bármelyik másik csapatban 200 yardot átlagolna, nálunk meg fut 70-et 40 kisérletből.Al
hát ellenünk biztos all-time nfl rekordot futna 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Nekem csak egy dolog jutott eszembe amikor néztem a meccset.az hogy minden tiszteletem Jacksoné.Évek óta egy olyan csapatban ahol gyakorlatilag semmi esély maradandót alkotni,úgy hogy talán az sem túlzás állítani hogy évek óta a legjobb RB a ligában.De egyszer nem hallottam nyafogni,cserét kérni vagy szidni a csapatot.Számomra az ilyenek az igazi játékosok.Cowboykarcsi
Ezen már én is gondolkodtam, szegény SJ, szerintem bármelyik másik csapatban 200 yardot átlagolna, nálunk meg fut 70-et 40 kisérletből.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nekem csak egy dolog jutott eszembe amikor néztem a meccset.az hogy minden tiszteletem Jacksoné.Évek óta egy olyan csapatban ahol gyakorlatilag semmi esély maradandót alkotni,úgy hogy talán az sem túlzás állítani hogy évek óta a legjobb RB a ligában.De egyszer nem hallottam nyafogni,cserét kérni vagy szidni a csapatot.Számomra az ilyenek az igazi játékosok.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
😂
Spangli ilyeneket mer nyilatkozni ? 😀 Itt van harmadik éve és ezen kell szenvednünk, hogy nem tud a csapata tackle-t csinálni ? 😀 Akkor tanítsa meg őket. Magának köszönheti, hogy ilyen töketlen csapatot rakott össze. Egy 2 éves majomnak is meg lehet tanítani 3 év alatt, hogy kell megcsinálni egy tackle-t...

Al!
Igyál meg egy (jó sok) sört meccs előtt és gyere eredménykövetőbe. Felejthetetlen élmény. 😀süti
Rajtam már a sör sem segít! Sőt, attól csak még hangosabban szidom a csapatot, az asszony múltkor már rám is szólt, hogy 1. vagy ne nézzem 2. vagy üljem végig csendben. Lehet rajtam már csak valami könnyű drog segítene, amitől elszállva már tutira leszarnám, hogy megint veszít a csapat!
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
😂
Spangli ilyeneket mer nyilatkozni ? 😀 Itt van harmadik éve és ezen kell szenvednünk, hogy nem tud a csapata tackle-t csinálni ? 😀 Akkor tanítsa meg őket. Magának köszönheti, hogy ilyen töketlen csapatot rakott össze. Egy 2 éves majomnak is meg lehet tanítani 3 év alatt, hogy kell megcsinálni egy tackle-t...

Al!
Igyál meg egy (jó sok) sört meccs előtt és gyere eredménykövetőbe. Felejthetetlen élmény. 😀süti
Lehet kipróbálom 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
😂
Spangli ilyeneket mer nyilatkozni ? 😀 Itt van harmadik éve és ezen kell szenvednünk, hogy nem tud a csapata tackle-t csinálni ? 😀 Akkor tanítsa meg őket. Magának köszönheti, hogy ilyen töketlen csapatot rakott össze. Egy 2 éves majomnak is meg lehet tanítani 3 év alatt, hogy kell megcsinálni egy tackle-t...

Al!
Igyál meg egy (jó sok) sört meccs előtt és gyere eredménykövetőbe. Felejthetetlen élmény. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt bírom, annyira súlytalanok vagyunk, hogy még az 1/1-re sem tartanak esélyesnek bennünket, mert ott van a colts, meg a dolphins :cool:DiamondsHead44
Ha lesz három 0-16, tuti nektek jut a 3. pick 😀

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt bírom, annyira súlytalanok vagyunk, hogy még az 1/1-re sem tartanak esélyesnek bennünket, mert ott van a colts, meg a dolphins :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szerintem aki magyar az a Rams-nek szurkol. így otthon érzi magát a foci közben is. mindig bízik a jövőben, hogy majd jobb lesz, elhiszi, amit a vezetők mondanak, mindig talál valamilyen kifogást arra, most miért nem úgy alakult, aztán mindenkit el akar zavarni a jó búsba.
ezt a fílinget egy pats, vagy steelers szurker mikor érzi? 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jók vagyunk a szeren. Spags már mutogat a játékosokra.DiamondsHead44
Mert, mi, hogy? Linket!

Úgy látszik újságot ő se sokat olvas... Még az idén egy D értékelést se tudott kicsikarni a vezetőség...
"The death march continued."
Ez viszont tetszik. 😀

Drafton az a poén, hogy a TOP 10-be QB, WR és OT poszton kívül max Coples húzhatnánk be, de ugye pont ezekre a posztokra draftolunk már évek óta első körökben...süti
"I do know this, that you can't play good defense if you don't tackle," he said. "Our guys are tackling high. They know that. They heard that from me. They understand it. And until they decide that they're going to tackle the way it's coached, and the way we ask them to do it, it's probably not going to change.
"It's a mindset. Guys have to buy into it. I thought we were a fairly decent tackling football team. We always have been, but that was not what I saw today."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Most szenvedtem végig a Dallas meccset, aztán ha lesz erőm, megnézem még a Green Bay-t is (megtudtam az eredményt, s így múlt héten nem forszíroztam a nézését), de nem most, az tuti. Hála a torrent oldalaknak, ma már meg lehet nézni röpke 1 óra alatt a meccset. Szenvedésből ennyi is elég.
Nem is értem, hogy miért néz az emberfia Rams meccset, hétről-hétre. Az egész olyan szürreális, ha nagyon ritkán van valami szép megmozdulás, abban a pillanatban agyon is vágják valamivel (fumble, ellen TD, false start vagy csak sima szabálytalanság). Az ember már évek óta semminek sem tud örülni, mert nem adják meg a lehetőséget. Komolyan mondom, Spangli előtt jobb volt. Akkor is szarok voltunk, de még volt remény. Mára kiveszett belőlem teljesen.
A Green Bay meccsnek úgy akartam neki ülni, hogy abból indulok ki, franchise rekordot dob Rogers, s talán akkor nem fogok csalódni.
Szomorú a Rams szurkolók helyzete. Ezért revansot veszek a Dallas-szon a Maddenben.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
jók vagyunk a szeren. Spags már mutogat a játékosokra.DiamondsHead44
Mert, mi, hogy? Linket!

Úgy látszik újságot ő se sokat olvas... Még az idén egy D értékelést se tudott kicsikarni a vezetőség...
"The death march continued."
Ez viszont tetszik. 😀

Drafton az a poén, hogy a TOP 10-be QB, WR és OT poszton kívül max Coples húzhatnánk be, de ugye pont ezekre a posztokra draftolunk már évek óta első körökben...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha megnézem milyen poszton van kevés játékosotok, biztos vagyok benne, hogy ebből Jeffery lesz...

több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Csak az összefoglalót láttam (nem kínzom már magam azzal, hogy végigszenvedek egy meccset), de épp elég volt. Mikor D. Bryant elkapásánál egy hátulról érkező dallasi 3, azaz HÁROM Rams játékos terít le, Bryant meg továbbment, na, az EPIC volt!
Szóval, akkor kit kéne 1/1-re draftolnunk? 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Itt is kemény ez az év....
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jók vagyunk a szeren. Spags már mutogat a játékosokra.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Katasztrófa...
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
suck for 1/1

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford sérülése akár 2-4 hetet is jelenthet számára, amíg pályára léphet. jelenleg csak 2 qb van a roster-en. kíváncsi vagyok ki lesz Feeley mögötta backup qb, ha Bradford tényleg nem játszhat. Thad Lewis most milyen jól jönne...DiamondsHead44
tadadadááá:Tom Brandstater-t hoztuk fel a PS-ből, ő lesz a backup qb.
Feeley-ről:
_34 éves
_pályafutása során 15-ször volt kezdő, 7-8-as eredménnyel
_utoljára 2007-ben volt kezdő a Phillyvel, akkor 42-ből 19 sikeres passza volt, 220 yard-ért, 1 TD-vel és 4 INT-tel. ja az Eagles kikapott otthon a Seattle-től...
_Utolsó győztes meccse kezdőként 2004-ben volt a Miami-vel...
kérjük tegyék meg tétjeiket!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
biztos, hogy Feeley kezd vasárnap és Bradford egyáltalán nem fog játszaniFucu
Később tuti megbánom még, de beraktam fantasyba kezdőnek Boller helyett. Mivel a győzelem kimenetele úgysem kétséges, legalább izgulhatok, hogy Kendrickset tömje labdákkal. 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
biztos, hogy Feeley kezd vasárnap és Bradford egyáltalán nem fog játszani



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hallottam már, hogy statok alapján sokan azt mondják, hogy mennyire leeresztett, nem megy idén neki, de nem rajta múlik.
süti
Az újonc évéhez képest annyi a változás, hogy kevesebb ideje volt összeszokni az OC-vel a rövidebb felkészülés miatt, valamint pontatlanabb lett a játéka. (60 v. 53 százalék), ami simán ráhúzható a támadófalra. Idén 5 meccs alatt 21 sack, tavaly egész évben 34.

Ami a játékát illeti, a tavalyi év nagy áradozásai, hogy már most micsoda franchise QB stb. legalább annyira alaptalanok voltak, mint a mostani hogy lehetett ő 1/1-es és vajon ki lesz az új irányító helyette (ezek a hangok többsége nyilván nem Rams fanoktól érkezik).

Ami aggasztó lehet, az a 6 yard/kísérlet mutatója. Tudom, hogy a statisztika és számok általában semmit sem számítanak, mert mindenre lehet statot hozni, de az irányítóknál a 7.0+ yard/kísérlet, 60+ százalékos pontosság és min. 2:1 TD:INT mutató még mindig egy nagyon jó határvonalat képez a megbízható franchise QB és a többiek között.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"A törpök élete nem csak játék és mese" Így van az idézet 😕tenorx
Nem idéztem.

Bradford megint nem edzett, így igen kérdéses a játéka de ő még bízik benne.
Viszont visszatér Clayton is és Lloyd is nagyon boldog, hogy talált egy csapatot aki akarja őt... Van egy olyan érzésem, hogy nem sokáig lesz boldog...
Legalább még egy rakat WR érkezik egy igen instabil QB állománnyal rendelkező csapatba...
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az idén eddig lejátszott 300 percből 6 perc 28 mp-nyit vezettünk. ez több mint 2%-nyi játékidő.
kár, hogy nem az utolsó percekben vezettünk 1-1 percnyit, akkor 5-0-lal állnánk. 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)