NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford sérülése akár 2-4 hetet is jelenthet számára, amíg pályára léphet. jelenleg csak 2 qb van a roster-en. kíváncsi vagyok ki lesz Feeley mögötta backup qb, ha Bradford tényleg nem játszhat. Thad Lewis most milyen jól jönne...DiamondsHead44
tadadadááá:Tom Brandstater-t hoztuk fel a PS-ből, ő lesz a backup qb.
Feeley-ről:
_34 éves
_pályafutása során 15-ször volt kezdő, 7-8-as eredménnyel
_utoljára 2007-ben volt kezdő a Phillyvel, akkor 42-ből 19 sikeres passza volt, 220 yard-ért, 1 TD-vel és 4 INT-tel. ja az Eagles kikapott otthon a Seattle-től...
_Utolsó győztes meccse kezdőként 2004-ben volt a Miami-vel...
kérjük tegyék meg tétjeiket!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
biztos, hogy Feeley kezd vasárnap és Bradford egyáltalán nem fog játszaniFucu
Később tuti megbánom még, de beraktam fantasyba kezdőnek Boller helyett. Mivel a győzelem kimenetele úgysem kétséges, legalább izgulhatok, hogy Kendrickset tömje labdákkal. 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
biztos, hogy Feeley kezd vasárnap és Bradford egyáltalán nem fog játszani



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hallottam már, hogy statok alapján sokan azt mondják, hogy mennyire leeresztett, nem megy idén neki, de nem rajta múlik.
süti
Az újonc évéhez képest annyi a változás, hogy kevesebb ideje volt összeszokni az OC-vel a rövidebb felkészülés miatt, valamint pontatlanabb lett a játéka. (60 v. 53 százalék), ami simán ráhúzható a támadófalra. Idén 5 meccs alatt 21 sack, tavaly egész évben 34.

Ami a játékát illeti, a tavalyi év nagy áradozásai, hogy már most micsoda franchise QB stb. legalább annyira alaptalanok voltak, mint a mostani hogy lehetett ő 1/1-es és vajon ki lesz az új irányító helyette (ezek a hangok többsége nyilván nem Rams fanoktól érkezik).

Ami aggasztó lehet, az a 6 yard/kísérlet mutatója. Tudom, hogy a statisztika és számok általában semmit sem számítanak, mert mindenre lehet statot hozni, de az irányítóknál a 7.0+ yard/kísérlet, 60+ százalékos pontosság és min. 2:1 TD:INT mutató még mindig egy nagyon jó határvonalat képez a megbízható franchise QB és a többiek között.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"A törpök élete nem csak játék és mese" Így van az idézet 😕tenorx
Nem idéztem.

Bradford megint nem edzett, így igen kérdéses a játéka de ő még bízik benne.
Viszont visszatér Clayton is és Lloyd is nagyon boldog, hogy talált egy csapatot aki akarja őt... Van egy olyan érzésem, hogy nem sokáig lesz boldog...
Legalább még egy rakat WR érkezik egy igen instabil QB állománnyal rendelkező csapatba...
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az idén eddig lejátszott 300 percből 6 perc 28 mp-nyit vezettünk. ez több mint 2%-nyi játékidő.
kár, hogy nem az utolsó percekben vezettünk 1-1 percnyit, akkor 5-0-lal állnánk. 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 365 — Wrath of Khan
"A törpök élete nem csak játék és mese" Így van az idézet 😕
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ventura értem én nálatok mi a helyzet, én drukkoltam is Henne-nek, de nálunk nem Bradforddal van a baj. Se a fel nem tudja megvédeni, se pedig egy normális elkapója nincs. Hallottam már, hogy statok alapján sokan azt mondják, hogy mennyire leeresztett, nem megy idén neki, de nem rajta múlik.
Egyébként mi sűrűn viccelődünk, ilyen "hülyeségekkel" minthogy majd Luckot draftoljuk vagy JMD idehozza Orton, csak sajnos sokszor bejönnek ezek. 😀 Hiába a törpök élete se csak játék és kacagás... 😀

MSW release, a Jags pedig leigazolta. 😀
Mintha valami Monty Python filmet néznék. 😂

"Fellow wideout Mike Sims-Walker was inactive with a rare injury called "general sucking." 😀
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8233d118/article/top-five-gets-a-shakeup-behind-undefeated-packers?module=HP11_cp

Ezekért megéri rams fannak lenni. 😀
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
Lewis pedig jól is játszott. Hülye ez a menedzsment. Spanglit kirakják végre, JMD-ből meg még ki is tellik, hogy elcseréli Bradfordot és draftoljuk Luckot... Vagy hozza Ortont.süti
hát csaba linkelt egy cikket, miszerint stephen ross (dolphins tulajdonos) állította le az orton projektet azzal az indokkal, hogy nem franchise qb. úgyhogy ortonnal rosszabbul járnátok. nem hiába nem ő fog kezdeni denverben

lásd: chad henne 2008-ban draftoltuk. 2009-ben, chad pennington sérülése után kapta meg a lehetőséget. gondolom nem egyszer hallottál róla, hogy azt kívántuk, hogy tüntessük el a kezdő pozícióból. 2 évig kitartot a vezetőség mellette - mi pedig a fejünket fogtuk. erre a 3. évben fantasztikusan játszott (az előző évekhez képest, kiemelkedően(!) - 4 héttel később egy sérülés véget vetett szezonjának.
ezt a bradford témához írtam. ki tudja mi lesz. lehet megtáltosodik, mint nálunk henne (3. évre).
persze volt egy offensive koordinátor csere.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lewis pedig jól is játszott. Hülye ez a menedzsment. Spanglit kirakják végre, JMD-ből meg még ki is tellik, hogy elcseréli Bradfordot és draftoljuk Luckot... Vagy hozza Ortont.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bradford sérülése akár 2-4 hetet is jelenthet számára, amíg pályára léphet. jelenleg csak 2 qb van a roster-en. kíváncsi vagyok ki lesz Feeley mögötta backup qb, ha Bradford tényleg nem játszhat. Thad Lewis most milyen jól jönne...DiamondsHead44
majd visszajön K.Null

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford sérülése akár 2-4 hetet is jelenthet számára, amíg pályára léphet. jelenleg csak 2 qb van a roster-en. kíváncsi vagyok ki lesz Feeley mögötta backup qb, ha Bradford tényleg nem játszhat. Thad Lewis most milyen jól jönne...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Lloyd a 83-as mezt fogja hordani

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
akkor MSW ment.
Mark Clayton és Marquis Johnson lekerült PUP-ról, 3 hetünk van eldönteni mi legyen velük.
Bradford sérülése súlyosabb lesz a vártnál (szerintem) Feeley viszi az első csapatot az edzésen és (szerintem) a Dallas ellen is.
a Colts-nak és a Dolpnis-nak nagyon meg kell küzdenie azért az 1/1-ért velünk. :rolleyes:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább lesz egy jó deep threatetek! Ja hogy az eddig is volt 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az oké, hogy szarok vagyunk és kikapunk, de hogy a retkes ******** lehet 424 yardból 3 pontot összeszedni?
Kroenke minek vette meg a csapatot ha ugyanúgy csak néz ki bambán a fejéből?
Lloydos csere...

Kérem kapcsolja ki.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
fél órás vágásban megnéztem a meccset. Hát ez hihetetlen, hogy az ellenfél térfelén teljesen megzavarodik az offense.
Saffold 3 false start, Jason Smith "csak" egy, de ezek a szabálytalanságok egytől egyig a legrosszabbkor jöttek. No comment... Meg aztán Sammy sem volt formában idegen térfélen. S-Jax viszont egy állat rajta nem múlott. Salas első meccsén volt aktív? tetszett, de azért neki is volt egy csúnyácska dropja.
A védelem sezrintem helytállt két playt kivéve, mondjuk azokból TD is lett, de csúnyább dolgokra számítottam előzetesen.Fucu
azért tegyük hozzá, hogy a 2. félidőben a GB edzőmeccs jelleggel működött. ha csináltunk volna 1 td-t, a következő drive-ban ők kettőt hoznak rajtunk.
a sok hiba nem újdonság. az első negyed közepén feladtam számolni a súlyos hibáinkat.
Salas az első 2 meccsen aktív volt, pont olyan teljesítménnyel, hogy nem tűnt fel senkinek sem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lloyd leads the NFL in targets (91) and receptions (48) since the start of the 2010 season on passes thrown at least 15 yards past the line of scrimmage. The Rams have no receiver with more than 12 such receptions over the same period. He has no drops on those plays.

Also since the start of the 2010 season, the Rams have the lowest percentage of pass attempts thrown 15-plus yards past the line of scrimmage (16.1). Dallas (16.9), New Orleans (17.5), Detroit (17.7) and New England (17.9) are next. I suspect that is changing with Josh McDaniels as offensive coordinator.

Lloyd is going from an offense that called pass plays on 59.6 percent of snaps from scrimmage (16th in the NFL) to one that has called pass plays a league-high 66.3 percent of the time, in part because the Rams have trailed so much. Highest percentages of called passes this season, after the Rams: Cleveland (64.9), Seattle (64.2), Detroit (64.2) and New Orleans (64.1).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fél órás vágásban megnéztem a meccset. Hát ez hihetetlen, hogy az ellenfél térfelén teljesen megzavarodik az offense.
Saffold 3 false start, Jason Smith "csak" egy, de ezek a szabálytalanságok egytől egyig a legrosszabbkor jöttek. No comment... Meg aztán Sammy sem volt formában idegen térfélen. S-Jax viszont egy állat rajta nem múlott. Salas első meccsén volt aktív? tetszett, de azért neki is volt egy csúnyácska dropja.
A védelem sezrintem helytállt két playt kivéve, mondjuk azokból TD is lett, de csúnyább dolgokra számítottam előzetesen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor ezzel 15 WR van már? 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Brandon Lloyd éppen ezekben a pillanatokban érkezik hozzátok.shawnka
hivatalos

2012-es 6. kör ami 5. lehet Lloyd elkapásaitól függőenFucu
Qrva jó áron jön.Nem tudom a Broncosnál mi volt vele a baj..dropja sem volt nagyon.
szerk:Közben olvasom,hogy Ő kérte a tradet.Meg is értem. 😊Greengo
azért volt dropja rendesen múlt héten legalább három 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a fiúk odafönt próbálják menteni a bőrüket...
MSW megy, a remény feltámad.
tiszta mozi

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Brandon Lloyd éppen ezekben a pillanatokban érkezik hozzátok.shawnka
hivatalos

2012-es 6. kör ami 5. lehet Lloyd elkapásaitól függőenFucu
Qrva jó áron jön.Nem tudom a Broncosnál mi volt vele a baj..dropja sem volt nagyon.
szerk:Közben olvasom,hogy Ő kérte a tradet.Meg is értem. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Brandon Lloyd éppen ezekben a pillanatokban érkezik hozzátok.shawnka
hivatalos

2012-es 6. kör ami 5. lehet Lloyd elkapásaitól függően



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Brandon Lloyd éppen ezekben a pillanatokban érkezik hozzátok.