Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az OL megfogja Matthewsékat, SJ szétfutja Rajit, Bradford szétdobálja a secondaryt, DX +100 yard és W

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha a Packers O lesz a pályán, ezek a párharcok várhatók:
WR Greg Jennings vs. Justin King
WR Donald Driver vs. Al Harris
WR Jordy Nelson vs. Rod Hood
WR James Jones vs. Josh Gordy (?)
TE Jermichael Finley vs. Quintin Mikell / Darian Stewart
lehet tippelni, milyen lehetséges kimenetek várhatók!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szóval Amendola helyett Nick Miller, Bradley Fletcher helyett pedig Brian Jackson került a roster-be. meglepetés erejével hat, hogy B. Jackson a Giants-től jön...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
márciusban kérdés nélkül aláírtam volna azt a papírt, amelyen kijelenthettem volna, elégedett lennék-e akkor, ha a 2011-es szezonban ugyanúgy teljesítenénk mint a Colts. 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
Végre valami pozitívum, igaza lett DiamondsHeadnek, a hétvégén tényleg nem kaptunk ki 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fú de olcsó lenne azon poénkodni, hogy a csapat éppen eleget szív
Mondjuk én szurkolok nektek, de rossz nézni, ahogy 1 és 10 incomplete to Kendricks, 2 és 10 incomplete to Kendricks, 3 és 10 incomplete to KendricksWyatt
látszik, hogy kevés rams meccset láttál az idén. a drive pontosan így néz ki:
1&10 incomplete (alapvetően dropped pass)
2&10 false start
2&15 sack
3&24 sack
4&30 puntDiamondsHead44
De van amikor az egyik sack incomplete, de tuti, hogy TE irányában. Azért én még abban, hogy Danario feljebb tud lépni nálatok 😊

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fú de olcsó lenne azon poénkodni, hogy a csapat éppen eleget szív
Mondjuk én szurkolok nektek, de rossz nézni, ahogy 1 és 10 incomplete to Kendricks, 2 és 10 incomplete to Kendricks, 3 és 10 incomplete to KendricksWyatt
látszik, hogy kevés rams meccset láttál az idén. a drive pontosan így néz ki:
1&10 incomplete (alapvetően dropped pass)
2&10 false start
2&15 sack
3&24 sack
4&30 punt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fú de olcsó lenne azon poénkodni, hogy a csapat éppen eleget szív
Mondjuk én szurkolok nektek, de rossz nézni, ahogy 1 és 10 incomplete to Kendricks, 2 és 10 incomplete to Kendricks, 3 és 10 incomplete to Kendricks

több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem azért egy edző is sokat tehet a sérülések elkerülése végett. Mindenki ki tud fogni egy-egy évet amikor a csapat nagy része, de nálunk évek óta ez megy. Én eddig is megkérdőjeleztem az erőnléti edző munkásságát, őket pedig Spangli nevezi ki. Ráadásul ha úgy hullunk mint a legyek a drafton se sérülékeny játékosokat kéne húzni...
Mentális problémák is vannak bőven, Spangli meg még Powelltől is kevesebbet csinál egy meccs közben... Szóval Spagst mindenképpen le kéne cserélni, talán D koordinátornak maradhatna, de egy ilyen fatökű HC nem kell, aki még Linehant is alulmúlja... Atya Úr Isten.

http://www.nfl.com/videos/st-louis-rams/09000d5d822e54ad/A-Football-Life-The-QB-no-one-wanted?module=HP11_cp
Akkor is a legjobb QB!süti
Amikor Faulk a szívére mutat. Na, az hiányzik most nagyon a csapatból, a szív! :/
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
leigazoltuk Nick Miller-t (WR). az Oakland engedte el. állítólag returner is. Amendola helyére jött.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
http://www.nfl.com/videos/st-louis-rams/09000d5d822e54ad/A-Football-Life-The-QB-no-one-wanted?module=HP11_cp
Akkor is a legjobb QB!süti
Így van. Szerintem Martz a mai napig csendben átkozza magát és azt a pillanatot amikor eldöntötte, hogy majd ő felfedezi Nulgert és elüldözi Warnert.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En csak remelem, hogy egy 8-28-as "rekordot" nem hagynak szo nelkul Kroenke-ek.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem azért egy edző is sokat tehet a sérülések elkerülése végett. Mindenki ki tud fogni egy-egy évet amikor a csapat nagy része, de nálunk évek óta ez megy. Én eddig is megkérdőjeleztem az erőnléti edző munkásságát, őket pedig Spangli nevezi ki. Ráadásul ha úgy hullunk mint a legyek a drafton se sérülékeny játékosokat kéne húzni...
Mentális problémák is vannak bőven, Spangli meg még Powelltől is kevesebbet csinál egy meccs közben... Szóval Spagst mindenképpen le kéne cserélni, talán D koordinátornak maradhatna, de egy ilyen fatökű HC nem kell, aki még Linehant is alulmúlja... Atya Úr Isten.

http://www.nfl.com/videos/st-louis-rams/09000d5d822e54ad/A-Football-Life-The-QB-no-one-wanted?module=HP11_cp
Akkor is a legjobb QB!
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
pont ezen gondolkoztam, hogy a korulmenyek miatt kap meg egy evet Spag. 😐

mit gondoltok, a sok sérült megmenti Devaney és Spags seggét?DiamondsHead44

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mit gondoltok, a sok sérült megmenti Devaney és Spags seggét?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy kiváló cikk arról, miért is tart ott a franchise ahol tart. részletesen bemutatja, hogy az SB győzelem után milyen menedzsment hibák vezettek oda ahol ma tartunk. kötelező olvasmány:
http://www.nytimes.com/2011/09/18/sports/football/front-office-dysfunction-puts-rams-in-a-fix.html?_r=2

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Most olvasom, hogy Amendola is kiesett az egész szezonra. Lehet ez a Rams még szerencsétlenebb? :mad:Pizsama
+sérül Sadford és visszajön Nulger irányítani 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Most olvasom, hogy Amendola is kiesett az egész szezonra. Lehet ez a Rams még szerencsétlenebb? :mad:
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En attol tartok, hogy ha hasznal is S.J es Hall kiakadasa, es sikerulne Spag helyett feltuzelni a csapatot a bye alatt, es harapnanak a kov meccseken, megis a fos/serult secondary miatt sokszaz yardot szopunk, es nagy pontarannyal fogunk kikapni, az telejesen agyonvagja oket sztem. :/


Bradley Fletcher, CB a szerdai edzésen megsérült, elszakadt az ACL, szinte 100%, hogy egész szezonra out.


Azért "vicces" a secondary lassan már, Murphy a TC alatt, Bartell az első héten esett ki, most pedig Fletcher is IR.
Justin King lesz így elvileg kezdő helyén, és nickelbe Al Harris vagy Rod Hood jön fel.Deny
az edzés után és a vizsgálat előtt még azt nyilatkozta szegény, hogy szerinte csak kisebb sérülése van 😕
ráadásul ez a térde ment ki tavaly is. nem lesz az övé sem egy hosszú nfl pályafutás

így most tényleg king a numeróúnó cornerünk és van két öreg csókánk. a báj után megyünk Green Bay-be Rodgers-hez. kérem a tippeket a passzolt yardokhoz. 300 yard alatti tipp esetén banoljuk a felhasználót tudatmódosítószerek használata miatt.
azt már csak csendben teszem hozzá, hogy Rodgers után Romo és Brees az ellenfelünk

1/1 here we come!DiamondsHead44

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradley Fletcher, CB a szerdai edzésen megsérült, elszakadt az ACL, szinte 100%, hogy egész szezonra out.


Azért "vicces" a secondary lassan már, Murphy a TC alatt, Bartell az első héten esett ki, most pedig Fletcher is IR.
Justin King lesz így elvileg kezdő helyén, és nickelbe Al Harris vagy Rod Hood jön fel.Deny
az edzés után és a vizsgálat előtt még azt nyilatkozta szegény, hogy szerinte csak kisebb sérülése van 😕
ráadásul ez a térde ment ki tavaly is. nem lesz az övé sem egy hosszú nfl pályafutás

így most tényleg king a numeróúnó cornerünk és van két öreg csókánk. a báj után megyünk Green Bay-be Rodgers-hez. kérem a tippeket a passzolt yardokhoz. 300 yard alatti tipp esetén banoljuk a felhasználót tudatmódosítószerek használata miatt.
azt már csak csendben teszem hozzá, hogy Rodgers után Romo és Brees az ellenfelünk

1/1 here we come!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És akkor ki lesz a màsik kezdö? 😊 szerintem harris

Tènyleg szerencsètlen idén a Rams :/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bradley Fletcher, CB a szerdai edzésen megsérült, elszakadt az ACL, szinte 100%, hogy egész szezonra out.


Azért "vicces" a secondary lassan már, Murphy a TC alatt, Bartell az első héten esett ki, most pedig Fletcher is IR.
Justin King lesz így elvileg kezdő helyén, és nickelbe Al Harris vagy Rod Hood jön fel.
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
na vegre, ezt vartam ,hogy mikor gurul el S.J-nel a pottyos, amilyen munkamorallal O dolgozik, csalodtam volna ha nem kuldi el a faxxxba azt aki nem hajtja ki a belet.

En Grudennek orulnek.Bar Linehan utan Spagnoulot is mint a megvaltot vartuk. :/

a keddi edzésen Jackson az offense James Hall a defense játékosoknak tartott értekezést arról, hogy mindenki elmehet a ....ba/be
elvégezték, amit Spags nem tud...DiamondsHead44

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egyre többen erősítik meg, amit mi már korábban is pedzegettünk: Spags-nak túl nagy a HC kabát. nem öröm :/
The St. Louis Rams Are the Most Poorly Coached Team in the NFL http://bleacherreport.com/articles/875356-the-st-louis-rams-are-the-most-poorly-coached-team-in-the-nfl

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
odakinn Gruden, Cowher, Fischer sorrend alakult ki a "kitszeretnékhácénekspanglihelyett" játékbanDiamondsHead44
Spanglit szerintem tárt karokkal várjuk vissza DC-nek egy időre, ha idén Fewell csapatot kap. Szerintem nálunk Coughlin végzi a játékosok lecseszését amúgy is.