Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
ezzel a HC mentalitással biztos nem jutunk messzire. justin king tegnapi csodás teljesítménye után Spags ennyit tudott mondani vele kapcsolatban: "we really like Justin. He is a young player that is still learning and learned a lot yesterday."
b@zd+ Spags, lassan 2 és fél éve aelőre nézünk és tanulunk. ennyi idő alatt ennyi pénzért már tudhatnának is valamit a fiúk.DiamondsHead44
Igen, ez a durva, hogy amikor idejott Spags mindenki, en is azt remeltem, hogy tudja ugyanazt a mentalitast hozni legalabb a D-nel mint a Giantsnel, hogy harapnak a sracok,de csak tanacstalansagot latok a pofajan minden meccsnel, a sajtotajekoztatoi meg az oruletbe kergetnek.
King is biztos rengeteget tanult belole, hogy 3 cathbol kaptak el mellette 130yardot.Mostantol egy szemmel tobb effedrint kap be meccs elott.Eddig mocskos nagy csalodas a szezon,hogy a run D is enyire retek legyen ezt azert nem gondoltam volna.Lau is sajnos hiaba csinal 15tacklet egy meccsen ha mind 5 yardra van linetol.Viszont ugy latom, hogy JMD sem tudott Bradfordra playbookot szabni+hogy nincs igazi elsoszamu elkaponk Tory es Isaac ota....tovabbra sem.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Jah, hát az egy extra feature, hogy elkapókat draftolunk, még sincs Bradford-nak biztos célpontja. Jövőre draftolhatnánk egy vezetőedzőt...
Pizsama
tegnap a meccs alatt a tst fórumon a modi csinált egy mini szavazást, ki mit draftolna. én GM-et és HC-t mondtam. sajnos ebből ez is lesz, emiatt Bradford is rátér az Alex Smith ösvényre + újabb 2-3 év telik el várva a kisebb csodát, illetve csak azt, hogy legalább férfias küzdelemben kapjunk ki úgy, hogy van reális esély a győzelemre - nemcsak a fórumokon, hanem a pályán is.DiamondsHead44
én ettől nem félek. Nem is említhető 1 lapon a 2 irányító. Bradford előtt szép karrier áll. Max megunja aztán majd egy másik csapatban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ezzel a HC mentalitással biztos nem jutunk messzire. justin king tegnapi csodás teljesítménye után Spags ennyit tudott mondani vele kapcsolatban: "we really like Justin. He is a young player that is still learning and learned a lot yesterday."
b@zd+ Spags, lassan 2 és fél éve aelőre nézünk és tanulunk. ennyi idő alatt ennyi pénzért már tudhatnának is valamit a fiúk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nagyon jó és nagyon kemény írás Bernie-től: http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/article_d02f1b62-e849-11e0-a7b7-0019bb30f31a.html
ami a legfontosabb belőle:
* Here's one of the more disturbing questions about the 2011 Rams: where is the fight? Where is the mental toughness? You look around this league and see teams refusing to succumb to early-game adversity, early-game cave-ins. You see the Buffalo Bills getting torched by New England QB Tom Brady in the first quarter, falling behind 21-0 before they knew what zapped them. But the Bills wouldn't buckle; they came back to intercept Brady four times, win the game and stun the Patriots. You see the Detroit Lions go on the road to Minnesota, trail 20-0 at the half, and battle back to win the game. The Kansas City Chiefs are off to a horrible 0-3 start, but Sunday in San Diego they fought like mad in a desperate attempt to pull out a win against a very good team. The Chiefs lost by 3, but gave everything they had. A week after having their hearts broken by a late comeback by the Dallas Cowboys, the San Francisco 49ers went on the road to grind it out and win an ugly game at Cincinnati. Seattle managed to scrape out a win over Arizona in another unattractive game. The Indianapolis Colts, without the injured Peyton Manning or hope, battled Pittsburgh fiercely before losing late. The Carolina Panthers are 1-2 with and have fought to the wire in all three games. Pat Shurmur's team in Cleveland has gutted out a couple of close wins to go 2-1.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jah, hát az egy extra feature, hogy elkapókat draftolunk, még sincs Bradford-nak biztos célpontja. Jövőre draftolhatnánk egy vezetőedzőt...
Pizsama
tegnap a meccs alatt a tst fórumon a modi csinált egy mini szavazást, ki mit draftolna. én GM-et és HC-t mondtam. sajnos ebből ez is lesz, emiatt Bradford is rátér az Alex Smith ösvényre + újabb 2-3 év telik el várva a kisebb csodát, illetve csak azt, hogy legalább férfias küzdelemben kapjunk ki úgy, hogy van reális esély a győzelemre - nemcsak a fórumokon, hanem a pályán is.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Jah, hát az egy extra feature, hogy elkapókat draftolunk, még sincs Bradford-nak biztos célpontja. Jövőre draftolhatnánk egy vezetőedzőt...

de legalabb az Offense is szar.

Előre leszögezném, nem azért szúrom be, hogy "bezzeg én megmondtam előre" típusú emberként tetszelegjek, és abszolút nem örülök, hogy igazam lett, de:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=252615#p252615

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=255024#p255024

😕 😕 😕Pizsama
FBKrisz
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
De sebaj, en hiszek benne 😀
Vegulis 4eve ezt csinalom😊

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
de legalabb az Offense is szar.

Előre leszögezném, nem azért szúrom be, hogy "bezzeg én megmondtam előre" típusú emberként tetszelegjek, és abszolút nem örülök, hogy igazam lett, de:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=252615#p252615

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=255024#p255024

😕 😕 😕Pizsama

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Előre leszögezném, nem azért szúrom be, hogy "bezzeg én megmondtam előre" típusú emberként tetszelegjek, és abszolút nem örülök, hogy igazam lett, de:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=252615#p252615

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=255024#p255024

😕 😕 😕
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
S.J 4bol 6 yardos atlag, egyreszt mocskos mod hianyzik,masreszt sztem, amig futas ellen sem tudunk vedekezni es ekkora passz playeket szopunk, inkabb jojjon rendbe teljesen.
van egy D meg egy O jedink (elvileg) es megis a labda mindket oldalan fosok vagyunk.
Nem hiszem el, hogy 5 eve imadkozni kell minden tetves first downert. Tenyleg mintha a csorgolabdavalogatott jatszana minden heten.
Olyan vakon vagyunk minden meccsen, hogy ihajj mind playcalling mind time management mind.....persze lehet fogni a serulesekre, meg a rosz draftoknak, meg az ar-apaly/holdallasnak,de az hogy a 0-16-on kivul(amire jo eselyunk van iden)minden bunxar negativ rekordot megdontunk az NFL-ben, ez tenyleg botrany. :mad: tudom,ertem en hogy az idei sorsulasunk az egyik legnehezebb a ligaban, de hogy meg csak megneheziteni sem tudjuk senkinek a dolgat az pottyet vicces.Iden is elmondom mint az elmult harom evben: ha lesz harom gyozelmunk tuti pezsgot bontok.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Elkeserítő és kiábrándító az egész.
Ennyire hitehagyott, nulla teljesítményt mint az este, ritkán látni. 😕
Úgy látom versenyben vagyunk az 1/1-ért.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
SJ játszik, a többit remélem meglátjuk

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
bár SJ edzett csütörtökön, játéka még mindig kérdéses. mivel CW nem edzett, így a múlt heti szerzemény Porter is kapott lehetőséget az első stringben.
Leber is edzett.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy kis cikk és 2 nagyon informatív ábra a Giants elleni meccs passzkísérleteiről.
http://www.ramsherd.com/2011-articles/season/stressing-the-defense-dissecting-the-shape-of-the-mcdaniels-pass-offense.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Giants védő fetrengése. Ezen beszartam. Ezért nem nézek buzi focit (soccer), mert utálom a fetrengést, erre ide is begyűrűzik. Remélem kitalálnak rá valamit.

Al
Ez már feltűnt a Rams fejeseinek, és szóvá is tették. Biztos nem lesz belőle semmi, mert nehéz bizonyítani.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
megnéztem az ismétlést és leírtam pár dolgot, amik közül 2 is sok 1 meccsen:
Q1
_3&6-nál illegal substitution -> 3&11
_1. RZ - 1&goal (az 1 yardosról) -> FG lett belőle + DX egyik kísérletnél sem volt fenn
_Salas muffed és elvesztett punt a saját 38-nál -> TD-t kaptunk belőle
_2. RZ -> FG lett belőle + DX itt sem volt fenn + Salas drop 3&2-nél

Q2
_Williams hátrapassz drop-ja és instant leállása -> TD-t kaptunk belőle (csak Saffold és Bradford futott vissza)
_Porter kickoff return fumble-je -8 yard-ért -> jöttünk a saját 7-ről
_Craig Dahl nem nézett a labda felé -> potenciális int maradt el
_3&3-nál Saffold FS -> 3&8 lett belőle utána puntolnunk kellett
_1&20-nál King Holding -> 1&10 lett belőle (ez az 1. félidő utolsó drive-ja volt)
_Craig Dahl megint nem a labdát nézte -> ebből lett a forró krumplis 3. TD

Q3
_3. RZ -> FG lett belőle
_3&18-ból 1st down-t futott Bradshaw -> a következő play-ből kaptuk a 4. TD-t

Q4
_ 3&3-nál Bajema drop -> puntolni kellett
_2&7-nél MSW drop ezután
_3&7-nél Salas drop

coachingról:
_az 1. hosszú DX elkapás közel volt a TD-hez, én megpróbáltam volna a challenge-et
_a TD-nk után rá kellett volna menni a 2 pontosra
* ha sikerül csak 11 pont a különbség -> elég 1 TD + FG
* ha nem sikerül a 13 pontra ugyanúgy 2 TD kellett volna, mint a 12 pontra
_7:20 volt vissza amikor a saját 20-ról indultunk
* nem volt no huddle pedig a meccs elején működött és azért jó jött volna a time management szempontjából is
*3 kísérlet után puntoltunk - basszus 2 labdabirtoklás hátrányban voltunk, ha győzni akarunk nekimegyünk
** ha sikerül megyünk tovább mentális fölénnyel
** ha nem sikerült volna még mindig jó esély volt rá, hogy a D FG-n tartja a Giants-t és ekkor is "csak" 15 a különbség, azaz 2 TD-nyi egy 2 pontos konverzióval (persze ha az 1. TD-nk után megyünk a 2 pontosra és sikerül, akkor elég a 2 sima try)
_az utolsó drive-unkban 1:41-nél punt, azaz feladtuk a meccset -> WTF????
** ha nekimegyünk és sikerül még mindig van esély a TD-re + onside kick-re
** ha nem sikerül - nem mindegy, hogy 12-vel vagy 19-cel kapunk ki?
** de így puncimódban nem lehet eredményt elérni a ligában (sem)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem Spagnulo miatt sok Giants fan Rams fan is egy kicsit, kb. neki köszönhetjük a SB győzelmet. Nekem Bradford játéka már tavaly is nagyon tetszett, hatalmas potenciál van benne, szerintem 1-2 éven belül, ha erősödik a WR állományotok top 5 QB lehet. A sorsolásotok tényleg nagyon kemény, de én még így is titeket tartalak csoport favoritnak. SZVSZ, az Arizona elleni meccsig nem sok babár fog teremni nektek, én 1-6 vagy 2-5-re tennék nektek (szerintem a Washingtonnál jobbak vagytok, és a Dallas ellen is jók lehettek) és ez után a Pittsburgh kivételével az összes hozható, amivel a csoport győzelemnek simán meg kell lennie. Tehát ha hajnalba nem is nektek szurkoltam, de mostantól GO GIANTS 😛 GO RAMS 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért a no-huddle offens egész jó volt. Megint csak saját magunknak köszönhetjük a vereséget. Majd 70 yarddal így is többet tettünk meg, de Salas, Williams és Spangli 6-21-nél is csak "FG-t rúgok" hibája miatt elment a meccs.

Passz védelmünk viszont ötödik a ligában ? 😀
Igaz futás ellen tök utolsók vagyunk. 😀

Hjaj, annyi örömünk azért van, hogy a divat szurkolók idén is elkerülnek majd. 😂
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Nagyon kemény a sorsolásotok. Egyébként szerintem hiába van csúcsszuper irányítótok ha nincs előtte fal és nincs elkapó. (Bevallom őszintén ezt most a Giants meccsre alapozom, lehet máskor jó az O-line nálatok). Williams "mutatványa" meg egész egyszerűen hihetetlen volt számomra...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ez egy rémálom volt, ezért keltem 4-kor, hogy ezt lássam (tudom 2.30-kor kezdődött, de én késleltetve néztem). Nem is írok semmit, mert mindent leírtatok. Talán azért volt még fájóbb a kelleténél, mert akár nyerhettük is volna ezt a meccset.

Egy-két momentum, ahogy én láttam.

Mikor DX-t megállították az 1 yardoson, biztos voltam benne, hogy nem lesz meg a TD. Apropó, hamár DX (aki nagy kedvencem volt a Mizzou-ban is), miért játszik ilyen keveset. Sokkal többet kellene használni, mert manapság az "egyetlen" labdabiztos elkapónk (Amendolával, szvsz). Ráadásul ő legalább magas, nem úgy mint a többiek.

Amikor mutatták az első Giants punt előtt Salas-t, már éreztem hogy kiejti a labdát. Úgy remegett, mint egy nyárfalevél. Ezek után vele "hordatták" továbbra is a puntokat, kis szépséghibája a dolognak, hogy megfenyegették, történjen bármi, meg ne mozduljon=fair catch, így volt hogy 2-3 mp-t (nekem ennyinek tűnt) is ácsorgott a labdával, mire oda ért a rúgócsapatból valaki.

Giants bátran (inkább veszett fejsze nyele volt) nekiment a 4. 4-nek, ekkor csak a támadó órát néztem, s egész biztos vagyok benne, hogy 0-nál indultak. Mondjuk ezt később sem forszírozta senki. Pizsama, ha megnézed a meccset, igazolj vagy cáfolj meg. Mondjuk most már tök mindegy.
Ezt vissza lehetett volna nézetni piros zászlóval? Gondolom. Bezzeg az ellen zászlózott ezerrel és sikerrel.

Giants védő fetrengése. Ezen beszartam. Ezért nem nézek buzi focit (soccer), mert utálom a fetrengést, erre ide is begyűrűzik. Remélem kitalálnak rá valamit.

Hát ennyi lenne. Szerintem simán elintéztük ezen a meccsen, hogy jövőre nem lesz Monday Night a Ramsszel. :/
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A gyozelmunkhoz kellett a Rams kemeny munkaja is. Rengeteg buta hibat kozettetek el de a jo oldala, hogy ezeket mind ki lehet javitani. Goal line kozeleben ketszer is csak FG-ig jutottatok, ez egy kicsivel tobb egyutt toltott idovel, es SJ-vel biztos, hogy TD-kre fog valtozni. Special Teametek a minkkel versengett a Charlie Chaplin dijert, valamint Boley TD-je is nagy mak volt.

Nem volt szerencsetek, de azert nem jatszik minden csapatban egy Justin Tuck. Tovabbra is szurkolok nektek, szoval sok szerencset. (Ha mar tegnap ugysem jutott belole semmi.)lotus86
1. mondat: 100%
2. mondat: 100%, a mondat második felével az a gond, hogy köbö 1 évtizede javítgatunk, de eddig nem lett jobb
3. mondat: 3-szor voltunk 10 yardon belül, hogy FG-t szerezhessünk, viszont korábban SJ-vel sem volt jobb és ha nem lesz valami drasztikus változás a fejekben és a mentalitásban - itt nem csak a játékosokra gondolok, hanem elsősorban az edzőkre, különösen Spags-re - akkor továbbra is hatalmas poénokat lehet majd olvasni meccs közben a rams-es fórumokon ha RZ-be kerülünk.
4. mondat: jól mutatja, hogy az edzői gárda mennyire inkompetens. egész offseason-ben Gilyard-ot próbálgatták, aztán kitették, Salas talán 1 alkalommal volt returner a 4 preseason meccsen. Amendola sérülése után ő lett volna a pótlás, mondjuk azt, hogy elég nagy tere van a fejlődésre a srácnak...
5. mondat: ez nem szerencse kérdése, ami tegnap történt. sorban a 4. idényünket kezdjük 0-2-vel, ez volt a 44. meccs, amit 10+ pontos 4. negyedbeli hátrányban elveszítettünk, a redzone offense statja ugyanolyan, mint tavaly volt.
6. mondat: köszi 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
A szomorú eredményt már tudom, majd délután megnézem a szerencsétlenkedést... 😕Pizsama
őszinte részvényem hozzáDiamondsHead44
A gyozelmunkhoz kellett a Rams kemeny munkaja is. Rengeteg buta hibat kozettetek el de a jo oldala, hogy ezeket mind ki lehet javitani. Goal line kozeleben ketszer is csak FG-ig jutottatok, ez egy kicsivel tobb egyutt toltott idovel, es SJ-vel biztos, hogy TD-kre fog valtozni. Special Teametek a minkkel versengett a Charlie Chaplin dijert, valamint Boley TD-je is nagy mak volt.

Nem volt szerencsetek, de azert nem jatszik minden csapatban egy Justin Tuck. Tovabbra is szurkolok nektek, szoval sok szerencset. (Ha mar tegnap ugysem jutott belole semmi.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A szomorú eredményt már tudom, majd délután megnézem a szerencsétlenkedést... 😕Pizsama
őszinte részvényem hozzá

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Most csak a red zone-ban volt szerencsetlenkedes+Salas+Cad Williams.Eleg is volt a zakohoz.Lau es Sam nagyot jatszott.futasunk nincs izmos front 7 ellen S.J nelkul.
Salasnak rendesen remegett a keze, es nagyon sok a drop :/ Kendricks megint rosszkor rossz helyen ejti el.A mazli TD(hot bowl)+a szar redzonunk hozta a zakot+a Giants D fal rendesen felszivta magat Tuckal.(ettol tartottam)
Cad Williams nem is ertem mit hitt a fumble-nel. :mad:
DX nagyon nagy volt.Ebbol a sorsolasbol megint kinez egy durca szezon. 😕 Long es Rob Quinn is villant,de keves volt a nyomas.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
A szomorú eredményt már tudom, majd délután megnézem a szerencsétlenkedést... 😕