Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Igen, sajnos az egyetlen pozitivum, hogy Cadillac meg meg akarja mutatni, hogy van helye a ligaban.
Sam nem volt tul eles, amikor jo volt, akkor jottek a droppok.
A corner ,safety blitzek viszont rendre ultek.
Nekem keves volt a Dline-tol a pressure.
Az a borzaszto, hogy az Eagles is xar napot fogott ki es igy is ennyi lett a vege.
3rd downok siralmasak. 😕
S.J utott vagott volna az biztos, de ez van. :/ Amendolat nagyon sajnalom. :mad:

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Èn annak jobban örültem volna hogyha az elkapóknál a mennyiség helyett (7WR,4TE) a minöségre megyünk.
Az OL is nagyon vékony,és a 4 CB-böl se nagyon kéne hogy valaki megsérüljön.
De legalább a futás ment Williamsal.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Botrány mi szerencsétlenek vagytok a sérulésekkel :/

Coach Spags presser notes; injuries - Danny Amendola Lt Dislocated Elbow over getting MRI, Surgery?? no time frame set by Training & Medical Staff; Ron Bartell Neck as fracture in two levels could need extended time off might have to make decision after CT Scan/MRI; Bradley Fletcher Toe Sprain Day/Day; SJ39 Strained Right Quad will miss this week and will be week to week; Jason Smith Sprained Left Ankle Day/Day; CJ Ah You Wrist issues will wear brace might miss upcoming Monday Night game vs. Giants; Sam Bradford Contusion or bruise right Index finger; Michael Hoomanawanui back this week ; Rodger Saffold kicked in lower leg is OK.

hát ez kész



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
S.Jackson sajnáltam nagyon, hogy ennyi jutott neki a meccsből. Szerintem vele meglehetett volna a győzelem. Nem volt annyira fényes az eagles

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ráadásul a fél csapatunk meg is sérült...süti
FBről Injury Update:
- WR Amendola has dislocated left elbow. Severity won't be determined until he has MRI. Status depends on damage.
- CB Bartell has a stinger. Not expected to be serious but he will be monitored this week as well.
- RT Smith has what's believed to be a high ankle sprain.
- QB Bradford X ray on finger was negative. He has what they believe is some nerve damage there. Bradford: "I don't see there being any way I'm not going to be on the field next Monday night." Will be evaluated further tomorrow.
- RB Jackson suffered Quad injury. He'll be evaluate further Monday morning as well.

Amendoláért nagyon nagy kár lenne, a többieké nem tűnik súlyosnak

több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Engem még a D játéka is nagyon zavart. Ennyire nem jó az Eagles! Félek, most jön elő az, hogy inkább az O-t erősítettük a drafton, és csak később hoztunk pár embert a D-be. Így maradt az, ami tavaly is volt: gyenge elkapók, sérülékeny futó, és közepes/gyenge védelem. 😕
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Hát sajnos ennyi tellett tőlünk. Nagy kár.
Nem akarom egy rookie nyakába varrni a vereséget, mert nem lenne igaz, de tény, hogy Kendricks 2x is rontott könnyű elkapást 3rd downra. Valamint a 3. negyedben mikor az 1 yardosról indulhattunk 4 kisérlettel, ő volt akinek köszönhetően (false start), visszamentünk a 6 yardosra, s 4.-re mezőnygólt rúgtunk. Ekkor még 10-24 volt, ha megcsináljuk a TD-t, még más lehetett volna az eredmény. Ekkor éreztem, hogy elment a hajó.

A sérült listán meg majd elsírtam magam.
SJ , Bradford , Amendola , J Smith , Bartell , Mikell ----- még itt lehetne Lau , Josh Brown meg Spagnulo, s akkor tökéletes lenne.


Összes pozitívum, Williams játéka volt.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mi a jó büdös f*szért igazoltunk annyi elkapót ha így is 2x annyit futunk, az a rengeteg nagyszerű elkapónk pedig a pontos labdákat is elejti?
Ez valami nagyon szánalom már megint. Megy az erőlködés, meg a hülyeség. Ugyan azt játszunk, mint tavaly, annyi a "szerencsénk", hogy itt van Cadilec Williams aki tud futni SJ kiesése után is. Nélküle már az első negyedben feladhattuk volna a mérkőzést.... Lesz itt még negatív csoportgyőztes...

Ráadásul a fél csapatunk meg is sérült...
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
remélem ma alapos tollfosztás lesz és kiengedjük a kutyákat is
http://www.youtube.com/watch?v=jF9GBR3B0LEDiamondsHead44
"Kiengedjük a kutyákat" - ez de gonosz kis megjegyzés volt. De azért még belefér... 😉
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagy meccs lesz, szoros küzdelem, de az Eagles a jobb csapat...még!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
remélem ma alapos tollfosztás lesz és kiengedjük a kutyákat is
http://www.youtube.com/watch?v=jF9GBR3B0LE

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
lehet le kéne cserélnem? 😊 Az a baj, hogy csak J.Knoxra tudnám 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szerintem 0 és 1 között.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megbízhatónak megbízható, de rohadtul nem tudni mennyi labdát fog kapni. ilyen CB trió ellen meg pláne.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
B.Gibsontól mi várható? Megbízható célpont?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mardy meg megy az UFL-be?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szép kis visszahordás. 😊 Jó visszanézni az ilyen régi felvételeket.

Hooma kiesett a hétre. 😕 Pedig nagyon kellett volna még egy fasza TE Kendricks mellé. 😕
Avery meg a 49ersnél járt work outon...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Randall Cobb tegnapi visszahordása után rákerestem pár NFL rekordra, és mit találtam:

http://youtu.be/UE2yWZgzlQsPizsama
Ez nagyon király volt. Manapság szerintem erre már jobban figyelnek, de az észrevétel simán megért egy TD-t.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Randall Cobb tegnapi visszahordása után rákerestem pár NFL rekordra, és mit találtam:

http://youtu.be/UE2yWZgzlQs
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Süti, te nyelvtanár vagy, vagy csak egyszerűen báncsa a szemed? 😊 😊 😊Al
Nyelvtanár nem vagyok, de én is rendszeresen vezetek blogot és írok novellákat és rengeteget olvasok. Nem szoktam más helyesírását bírálni, Deny kért kritikát, véleményt, én pedig a legjobb tudásom szerint igyekeztem segíteni.

Jó, nyelvtanból mindig is kuka voltam 😊 De azért ezeket kijavítom, bár az angol szavak ragozását mindig kötőjellel nyomtam, sose fogok leszokni róla 😕
Amúgy tény, kicsit a Rams rész háttérbe lett néha szorítva, Eagles blog mivoltából, de amiket írsz, azok is tényleg megállnák a helyüket bővebb kifejtésre.Deny
Én a mai napig minden szót ami t-re végződik automatikusan két t-vel írok... Viszont minél többet olvastam, aztán írtam, úgy egyre jobban érdekelt a helyesírás is, így az évek során folyamatosan csiszolódott az is.
Philly blog lévén nyilván inkább a saját csapatotokra koncentráltál, de ugye én csak rams szemszögből tudom nézni a dolgokat. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles blogunkra készült, de szerintem egy Rams rajongónak is érdemes olvasmány lehet a beharangozó hétvégére, már legalább a legutolsó képért 😀 Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louisDeny
Ha már kérted: Dátum ragozása után nincs pont, tehát "szeptember 11-én" a helyes. Továbbá angol szavak ragozása is egybetartozik, ezért Ramsszel. Viszont örvendetes, hogy sz-szel ragoztad (szimpla "-el" helyett) és a "2-14-gyel" is helyes, ami ritka blogoknál tekintve.

A cikkről: Nálatok nem tudom mi a helyzet, nálunk "hiányoltam" kiemelve, az idén ismét újra erősödött támadófalunkat. A Herremans vs Chris Long csata szerintem telitalálat, de én másodikként jobban várom mondjuk mit kezd az Eagles a minőségi(bb) társakkal megerősített SJ-vel, vagy a mi védelmünk Vickkel. Az, hogy Bradfordra és Mikellre (főleg Eagles szemmem) érdemes figyelni pedig értelemszerű. 😊
Szerintem korrekt, lényegre törő, érhető és nem monoton vagy unalmas. Talán egy-két mondatott lehetne szebben is megfogalmazni, de ez már nagyon kukacoskodás.süti
Jó, nyelvtanból mindig is kuka voltam 😊 De azért ezeket kijavítom, bár az angol szavak ragozását mindig kötőjellel nyomtam, sose fogok leszokni róla 😕
Amúgy tény, kicsit a Rams rész háttérbe lett néha szorítva, Eagles blog mivoltából, de amiket írsz, azok is tényleg megállnák a helyüket bővebb kifejtésre.
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Süti, te nyelvtanár vagy, vagy csak egyszerűen báncsa a szemed? 😊 😊 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Eagles blogunkra készült, de szerintem egy Rams rajongónak is érdemes olvasmány lehet a beharangozó hétvégére, már legalább a legutolsó képért 😀 Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louisDeny
Ha már kérted: Dátum ragozása után nincs pont, tehát "szeptember 11-én" a helyes. Továbbá angol szavak ragozása is egybetartozik, ezért Ramsszel. Viszont örvendetes, hogy sz-szel ragoztad (szimpla "-el" helyett) és a "2-14-gyel" is helyes, ami ritka blogoknál tekintve.

A cikkről: Nálatok nem tudom mi a helyzet, nálunk "hiányoltam" kiemelve, az idén ismét újra erősödött támadófalunkat. A Herremans vs Chris Long csata szerintem telitalálat, de én másodikként jobban várom mondjuk mit kezd az Eagles a minőségi(bb) társakkal megerősített SJ-vel, vagy a mi védelmünk Vickkel. Az, hogy Bradfordra és Mikellre (főleg Eagles szemmem) érdemes figyelni pedig értelemszerű. 😊
Szerintem korrekt, lényegre törő, érhető és nem monoton vagy unalmas. Talán egy-két mondatott lehetne szebben is megfogalmazni, de ez már nagyon kukacoskodás.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles blogunkra készült, de szerintem egy Rams rajongónak is érdemes olvasmány lehet a beharangozó hétvégére, már legalább a legutolsó képért 😀 Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louis
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
és nagyjából ismeri a Cards playbook-ot 😊
blokkoló TE, meg is lepődtem, hogy ide jött 😊Fucu
ja és mellette van egy true FB-nk és egy másik blokkoló TE. JMD öregszik.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)