Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nem voltam itthon, nem láttam a Titans elleni meccset sem, csak az összefoglalót, az alapján tényleg szarnak tűntünk.
Az, hogy mit is sikerült összehozni, úgyis csak a Philly ellen fog kiderülni, de én már nagyon kíváncsi vagyok.

Azzal a gondolattal amúgy már ti is eljátszottatok, hogyha megint szarok vagyunk, akkor Spanglit kibasszuk és JMD lesz HC? 😀süti
Hm ő elintézné h a csapat kb. ott tartson mint Linehan regnálása idején...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem voltam itthon, nem láttam a Titans elleni meccset sem, csak az összefoglalót, az alapján tényleg szarnak tűntünk.
Az, hogy mit is sikerült összehozni, úgyis csak a Philly ellen fog kiderülni, de én már nagyon kíváncsi vagyok.

Azzal a gondolattal amúgy már ti is eljátszottatok, hogyha megint szarok vagyunk, akkor Spanglit kibasszuk és JMD lesz HC? 😀 Ezután még szarabbak leszünk és a Browns 3 év múlva SB-t nyer Shurmurral? 😀
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Múltkori meccsen nem volt rossz, volt két szép momentuma. A tegnapi meccsen nem emlékszem egyre sem. Igaz most elég szar volt a stream, alig láttam a számozásokat 😊Al
és van rá esélye, hogy kezdő legyen?Stez
50%Szegecs
nem teljesít rosszul. a hírek szerint az idény elején várhatóan a snap-ek 40%-ban lesz fenn. alapvetően Hall mögött lesz szituációs player, amíg Hall bírja a tempót. mindenesetre jó mestere van Hall személyében.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Quinn hogy alakít eddig?Stez
Múltkori meccsen nem volt rossz, volt két szép momentuma. A tegnapi meccsen nem emlékszem egyre sem. Igaz most elég szar volt a stream, alig láttam a számozásokat 😊Al
és van rá esélye, hogy kezdő legyen?Stez
50%


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Quinn hogy alakít eddig?Stez
Múltkori meccsen nem volt rossz, volt két szép momentuma. A tegnapi meccsen nem emlékszem egyre sem. Igaz most elég szar volt a stream, alig láttam a számozásokat 😊Al
és van rá esélye, hogy kezdő legyen?

több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Quinn hogy alakít eddig?Stez
Múltkori meccsen nem volt rossz, volt két szép momentuma. A tegnapi meccsen nem emlékszem egyre sem. Igaz most elég szar volt a stream, alig láttam a számozásokat 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Quinn hogy alakít eddig?

több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Sikerült éjjel végig néznem a találkozót, bár a vége felé bele-bele bóbiskoltam. 😊

Sajnos azt kell mondjam, hogy az eredményen kívül sok örömködésre nincs okunk. Újra viszontláthattuk, az elmúlt évek Rams-ét, annak minden hibájával. Úgy mint ötlettelen támadás vezetés, támadó fal - védő fal hiánya, egysíkú játék és 0 védelem (főként a futás elleni).
Aztán az is lehet, mivel ez egy pre-season meccs, hogy gyakoroltunk szituációkat.
Példul gyakoroltuk, hogy mi történik, ha SJ nem kap támogatást, mit tud tenni a Tennesse védelmével egyedül. A válasz, hogy semmit. Végül 6 futásból 10 yarddal zárt, de 4 kisérletből még 0 yardja volt.
Vagy az is lehet, hogy a puntolást gyakoroltuk. Nem tudom.

A meccsről:

Az 1. negyedben a kezdők nem sokat mutattak, eltekintve az ELSŐ play-től, melyben Bradford adott egy 83 yardos TD paszt Gibsonnak, akit valószínűleg elváltottak, mert az elkapásnál 10-15 méteres körzetben nem volt védő. Utána SJ gyakorlatozott, kevés sikerrel. A TEN úgy futott át rajtunk, ahogy akart. Bradford interception-je nem az ő sara volt, hanem az elkapóé.
A 2. negyedben aztán Cadillac már jobb volt (egész meccsre jellemző volt, hogy állandóan futni akartunk, legalább is nekem úgy tűnt). Ő lendületből áttört a védőfalon, végül is csak 3.8-as átlagot produkált, de az ő futásai ültek.
A továbbiakban Feeley rendben volt, de a 3. negyedben Norwood futásai megint csak nem jöttek be, ők pedig szabadon futkározhattak, illetve a passzoknál is az elkapás után elég sok extra yardot hoztak.
A 4. negyedben jött Lewis, aki rövid passzokkal operált, s a záró drive-ja nagyon szép volt, amivel hoztuk a meccset. Itt Toston nem mutatott semmit.

Alapvetöen a QB-k jók voltak, csak nem volt partnerük, illetve a támadófal nem védte meg őket. Lewis záró drive-ja kifejezetten tetszett.

RB-k gyalázatosak, kivétel Williams.
WR-k közül Salas nyújtott elfogadhatót, illetve volt 1-1 szép elkapása DX-nek, Gyliardnak, Avery-nek, Sims-Walkernek, Amendolának és persze Gibsonnak.
A falak gyalázatosak voltak.
Védelemben a futás ellen védekezésünket , ha két szóval jellemezném, szar volt. A secondary-vel nem volt gond.
Momentum:
Egy punt return-nél, Pettist csúnyán elütötték (nem is értettem miért nem kért fair catch-t)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy érdekes összehasonlítás - az 1/1-nek választott QB-k első éves teljesítményére
_2 QB-csoport: Bradford és 3 Hall of Famer QB; Bradford és 4 vele egy korszakban játszó 1/1
_5 mutató: QB rating, passzolt yardok, passzolt TD-k, elkapott passzok, interception-ök
van összehasonlítva
http://www.stltoday.com/sports/football/professional/html_dacd41e2-c7a7-11e0-94d7-001a4bcf6878.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én a múltkor a Pats elleni Super Bowlt néztem. Az annyira azért nem tetszett.Shawn84
Jó kis meccs volt az, azért még így is jó visszagondolni, hogy milyen csapatunk is volt.

Fogadóirodánál minket várnak csoportgyőzelemre. :cool:
NFC Nyugati csoport - fogadás győztesre
St. Louis Rams 2.65
San Francisco 49ers 2.85
Arizona Cardinals 4.50
Seattle Seahawks 6.00
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kicsit nosztalgiáztam a minap:

http://www.youtube.com/watch?v=inNbddxZU4k&NR=1 😀Pizsama
Én a múltkor a Pats elleni Super Bowlt néztem. Az annyira azért nem tetszett.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Kicsit nosztalgiáztam a minap:

http://www.youtube.com/watch?v=inNbddxZU4k&NR=1 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi Al az összefoglalót. Igaz a 2. negyedtől a cserék teljesítményéből már sok következtetést nem lehet levonni. Furcsa volt, hogy Salas és Pettis elkapás nélkül maradt. Brown pedig remélem idén szezon közben is betalál 60 yardról.
Hasonlókat írnak a itt is: http://www.turfshowtimes.com/2011/8/13/2361879/st-louis-rams-vs-indianapolis-colts-rams-starters-shine
Kendricks személyében úgy néz ki, hogy nagyon jó kis célpontott kapott Samu. Williams, Snelling, Toston hármasból pedig valaki jó lesz backupnak SJ mögé. A fal pedig tovább javult.

Csak azt sajnálom, hogy Manning nem játszott. Így nem igazán lehet megitélni a védelmet. Viszont King úgynézki jó kis nickel lesz Murphy kiesése után.

Torrent oldalt ne hirdess direktbe a fórumon. Küld el PM-ben. Megértésedet köszönöm. - Fucu
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
ten yard tracker torrentoldal 😊superbrutal88
Köszi, bár ezzel nem kerültem közelebb a letöltéshez. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi a fasz ez a 10-33? Látom a Colts nem eröltette meg magát, de nálunk azért bejött amit szerettünk volna?
Jó lett a JMD offense? Hol vannak a rúki elkapók?
Írjatok már valamit, mert megőrülök. 😀
Hülye TYT-n sincs fent a meccs.süti
Egyébként honnan lehet letölteni meccseket? Mi ez a TYT?Al
ten yard tracker torrentoldal 😊
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Mi a fasz ez a 10-33? Látom a Colts nem eröltette meg magát, de nálunk azért bejött amit szerettünk volna?
Jó lett a JMD offense? Hol vannak a rúki elkapók?
Írjatok már valamit, mert megőrülök. 😀
Hülye TYT-n sincs fent a meccs.süti
Egyébként honnan lehet letölteni meccseket? Mi ez a TYT?
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Mi a fasz ez a 10-33? Látom a Colts nem eröltette meg magát, de nálunk azért bejött amit szerettünk volna?
Jó lett a JMD offense? Hol vannak a rúki elkapók?
Írjatok már valamit, mert megőrülök. 😀
Hülye TYT-n sincs fent a meccs.süti
Az offense kifejezetten tetszett, végre nem volt egysíkú és ami külön örömet okozott nekem, hogy voltak screen passok.
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Mi a fasz ez a 10-33? Látom a Colts nem eröltette meg magát, de nálunk azért bejött amit szerettünk volna?
Jó lett a JMD offense? Hol vannak a rúki elkapók?
Írjatok már valamit, mert megőrülök. 😀
Hülye TYT-n sincs fent a meccs.süti
Sajna csak a 2. negyed derekától láttam, akkor már 17-3-ra mentünk. Én vadbarom beállítottam az órát, hogy szombaton 1.50-kor ébresszen, csak hogy ez már vasárnap volt. Sajna magamtól 2.50-kor ébredtem csak 😕

Bennem Feeley hagyott nyomokat, aki tök jól játszott. Norwood és főleg Tolston is odatette magát. Az elkapók közül DX villogott. Gyliard is jól mozgott.
Védelemben Chamberlain és a rookie-k közül Williams tetszett, de Quinn is jó volt.

A meccs embere mégis Josh Brown volt, az összerugdosott 15 ponttal, közte egy 60 yardos field goal-lal.

A végeredmény nem is tükrözi a különbséget, ha jól emlékszem a 3rd down efficiency sokáig 8-ból semmi volt, most nézem, végül 10-2 lett. Ha nem nézzük be azt a hosszú paszt, akkor maradnak 3 ponton.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mi a fasz ez a 10-33? Látom a Colts nem eröltette meg magát, de nálunk azért bejött amit szerettünk volna?
Jó lett a JMD offense? Hol vannak a rúki elkapók?
Írjatok már valamit, mert megőrülök. 😀
Hülye TYT-n sincs fent a meccs.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Vobora mit vétett, hogy ki kellett rakni?Höri
Ez engem is nagyon erdekelne!lotus86
leigazoltuk Zac Dilest, Poppinga-t és Ben Leber-t. A rutin győzött.
Ráadásul Vobora-t még az előző rezsim draftolta, Spags mint egy politikus szép sorban kitakarított szinte minden régit.
sajnálom őt, egy kis amerikai mese volt a története, remélem máshol folytatódik.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Vobora mit vétett, hogy ki kellett rakni?Höri
Ez engem is nagyon erdekelne!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vobora mit vétett, hogy ki kellett rakni?

több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Már nagyon várom az estét, remélem lesz rá stream.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jerome Murphy, CB eltörte a bokáját, kb 10 hét out. Biztos jót tesz a karrierjének, hogy amikor kéne előrébb lépni második évére, akkor ilyen kiesés...Deny
Nálunk népbetegség. Nickelnek meg nem igazán van más. Dockery nem az igazi, gondolom a 36 éves Harrisnek se erre fájna a foga. Justin King lehet a befutó, de őt meg tavaly már viszonylag hanyagoltuk. Ettől függetlenül még mindig gyors.

Rosszabb hír, hogy Lau meg mell-izom sérülést szenvedett, bár elvileg nem túl súlyos (?).
Meg ha minden igaz leigazoltuk egy évre Lebert is.

ESPN power rankingsban pedig 15. a csapat. Jó rég voltunk már ilyen magasan. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jerome Murphy, CB eltörte a bokáját, kb 10 hét out. Biztos jót tesz a karrierjének, hogy amikor kéne előrébb lépni második évére, akkor ilyen kiesés...