Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor visszavonom JMD dicséretét 😊Wyatt
Egyelőre örömbódottá van. Látszik a logika az építkezésbe. Van elég fasza kis falunk, egy jó rookie QB-vel kiegészülve, most az elsődleges szempont az volt, hogy teletömködjük Bradfordot célpontokkal. Ezért nem is értem, miért húzzák le a draftunkat...
Hiába a sok elkapó, más területen emiatt nem ért semmilyen hátrány, FA-ról sikerült minőségi játékosokkal betömni a lyukakat. Aztán meg majd úgyis szezon közbe ugrik a majom a vízbe...
Csoport ellenfelek és jó játékosokkal pedig őket majdhogynem oda-vissza kéne verni a PO-ért, mert az, hogy az elmúlt 4 év SB győztesével is játszunk, nem túl kecsegtető...

Addig pedig még nagyon szívesen látnék egy Marcel Reece és egy Zbikowski igazolást. :o
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor visszavonom JMD dicséretét 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bo Scaife után érdeklődünk, mi a f...? Szőnyegbombázásra készülünk idén.
Tetszik ez a határozott fellépés és hogy nem több éves szerződéseket nyomtunk a játékosok alá, aztán majd kiderül mit tudnak. Jó kis csapat van itt, remélem ezúttal az eredmények is jönni fognak.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
akik ma (tegnap) mentek:
To stay under the training camp limit of 90 players, the Rams released RB Chauncey Washington, S Travon Bellamy (of Illinois), LB Maurice Simpkins, who was on the practice squad for the final four games of 2010, and offensive tackle Karrii Kuuttila of Lock Haven. ... Free agent WR Laurent Robinson, who spent the past two seasons with the Rams, signed with San Diego.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Austin Pettis TC-beli teljesítményéről van vmi infótok?Habi
nagyon pozitívak a róla szóló hírek, állítólag 1ből összhangba kerültek Bradford-dal
szerk.:"1st team offense featured Gibson, Amendola and Pettis. ... team has daily practices of that back shoulder throw on 15 yd outs. Bradford to Pettis looks almost unstoppable. "
szerk-szerk.: ez 4-i írás

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nem, én Mardy Gilyard, WR, Rams - cut rá gondoltam, mivel őt kiemelten figyeltem tavaly nálatok, köszönhetően, hogy drafton megszereztem. Cserébe jó nagy gyökér 😊Wyatt
ma még itt van a roster-ben.DiamondsHead44
Tényleg volt róla asszem talán hír is lehozva, h cutolták Gilyardot. De akkor mégsem.szaba
ma roster: http://www.stlouisrams.com/team/roster.html
Robinson: http://twitter.com/#!/LaurentRobinson/statuses/98869123647406080

szerk.: Gilyard-ről ma utoljára 😉
"Love the 2nd with DX, Avery and Gilyard or Salas. ...Gilyard had a bad miss over the middle that went for an interception..he mainly lined up as 2nd team slot wr. "
4-i camp report

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Austin Pettis TC-beli teljesítményéről van vmi infótok?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem, én Mardy Gilyard, WR, Rams - cut rá gondoltam, mivel őt kiemelten figyeltem tavaly nálatok, köszönhetően, hogy drafton megszereztem. Cserébe jó nagy gyökér 😊Wyatt
ma még itt van a roster-ben.DiamondsHead44
Tényleg volt róla asszem talán hír is lehozva, h cutolták Gilyardot. De akkor mégsem.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nem, én Mardy Gilyard, WR, Rams - cut rá gondoltam, mivel őt kiemelten figyeltem tavaly nálatok, köszönhetően, hogy drafton megszereztem. Cserébe jó nagy gyökér 😊Wyatt
ma még itt van a roster-ben.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, én Mardy Gilyard, WR, Rams - cut rá gondoltam, mivel őt kiemelten figyeltem tavaly nálatok, köszönhetően, hogy drafton megszereztem. Cserébe jó nagy gyökér 😊

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Avery és Gilyard erősen limbózik. a hurry up offense-ben nem szerepeltek.
Amendola továbbra is kitűnő és MSW-ről is jó visszajelzések érkeztek.DiamondsHead44
?
Gilyardot elvileg kivágtátok már 😀
Ahogy hallottam végre megjött az esze JMD-nek és DX lesz az egyik kezdőWyatt
részlet a 8/4-es TC riportból:
"Donnie Avery and Mardy Gilyard - Both receivers sat out of the hurry-up offense drills, which doesn't necessarily mean a whole lot in camp. However, McDaniels' hurry-up offense might sacrifice downfield speed for good routes and versatile players that can be moved around to different spots, like the tight ends and running backs."
akire te gondolsz wr az Laurent Robinson, a cut után a Chargers felé tartott
:cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Avery és Gilyard erősen limbózik. a hurry up offense-ben nem szerepeltek.
Amendola továbbra is kitűnő és MSW-ről is jó visszajelzések érkeztek.DiamondsHead44
?
Gilyardot elvileg kivágtátok már 😀
Ahogy hallottam végre megjött az esze JMD-nek és DX lesz az egyik kezdő

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Avery és Gilyard erősen limbózik. a hurry up offense-ben nem szerepeltek.
Amendola továbbra is kitűnő és MSW-ről is jó visszajelzések érkeztek.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Legalul csinálsz egy accot, facebook, yahoo vagy opedID accodat felhasználva, majd pedig commentek közé beírod a lakhelyed és felraknak. Csak regisztráció után várni kell még egy napot, hogy tudj írni.süti
így van, vagy felül a bal felső sarokban is tudsz regisztrálódni. szokásos módon küldik a belépőkódot, bejelentkezel, aztán lehet trollkodni odaát is. 😂
süti abban is jót mondott, hogyan kerülhetsz fel a térképre. elég a település és az ország nevét beírni a hsz-be, 3k ez alapján felvarázsol a map-re.
sok sikert!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Legalul csinálsz egy accot, facebook, yahoo vagy opedID accodat felhasználva, majd pedig commentek közé beírod a lakhelyed és felraknak. Csak regisztráció után várni kell még egy napot, hogy tudj írni.
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
a TST gyűjti és bejelöli egy térképen a Rams szurkereket. Magyarország is képviselteti már magát, de lehetünk többen is 😉
http://www.turfshowtimes.com/2011/8/3/2342128/the-Turf-Show-Times-map-v2-1DiamondsHead44
Már csak azt kellene tudni, hogyan lehet felkerülni a térképre 😊

A google mapon kell megjelölni, s valami címkét kell kitenni, hogy felkerüljek erre a térképre? DiamondsHead44 megírhatnád pár szóban, ha nem túl bonyolult. Akár magánban is írhatsz, hogy ne zavarjuk a topik életét 😊
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
pár vidijó a TC-ről
1. nap http://www.youtube.com/watch?v=8WgJMFqL_bc&feature=related (képek+video)
2. nap http://www.youtube.com/watch?v=Wrsdkt29hMM&feature=related (végig video)
3. nap http://www.youtube.com/watch?v=jf52VRllmT8&feature=related (csak képek)
4. nap http://www.youtube.com/watch?v=FTZUKIX8Ef0&feature=related (sok kép + 2 video)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a TST gyűjti és bejelöli egy térképen a Rams szurkereket. Magyarország is képviselteti már magát, de lehetünk többen is 😉
http://www.turfshowtimes.com/2011/8/3/2342128/the-Turf-Show-Times-map-v2-1

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
amióta követem a Rams offseason-jeit, eddig ez tűnik a legígéretesebbnek. természetesen az első meccset nem tudom majd követni, mert házon és hazán kívül leszek. mondjuk eddig nem volt sok sikerünk, amikor a Philly ellen kezdtük az idényt.
a Giants elleni MNF-re talán hazaérek.DiamondsHead44
Az első meccs pedig izgalmas lesz. Én is tartok tőletek. Hiába izmoztuk meg a keretet, azért a Rams nagyon jól alakul. Aminek egyrészt nagyon örülök, mert szimpatikus csapat, másrészt viszont nem bánnám ha a második héttől lennétek csak verhetetlenek. 😀
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
amióta követem a Rams offseason-jeit, eddig ez tűnik a legígéretesebbnek. természetesen az első meccset nem tudom majd követni, mert házon és hazán kívül leszek. mondjuk eddig nem volt sok sikerünk, amikor a Philly ellen kezdtük az idényt.
a Giants elleni MNF-re talán hazaérek.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lassan két csapattal indulhatna a Rams, annyian vagyunk 😊Al
Lesznek itt cutok még, nem kell félni.
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Lassan két csapattal indulhatna a Rams, annyian vagyunk 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerződést kötöttünk Brady Poppinga-val is. Full house van az LB sorban is, nagy küzdelem lesz a roster-be kerüléssel is. Idén talán nem lesz gond a futás elleni védekezéssel.

Norwood igazolása után még mindig nem került le a napirendről Cadillac Williams sem.

Devaney-ék beindultak. Végre.DiamondsHead44
Egy Ronnie Brown féle szerződést dobjatok oda neki. A sérülékenysége miatt úgysem kérhet sokat.Shawn84
Alá is írt Cadillac Williams.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nulger visszavonult...
http://www.stltoday.com/sports/football/article_d6f64c76-bde3-11e0-a09d-001a4bcf6878.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szerződést kötöttünk Brady Poppinga-val is. Full house van az LB sorban is, nagy küzdelem lesz a roster-be kerüléssel is. Idén talán nem lesz gond a futás elleni védekezéssel.

Norwood igazolása után még mindig nem került le a napirendről Cadillac Williams sem.

Devaney-ék beindultak. Végre.DiamondsHead44
Egy Ronnie Brown féle szerződést dobjatok oda neki. A sérülékenysége miatt úgysem kérhet sokat.