Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és nagyjából ismeri a Cards playbook-ot 😊
blokkoló TE, meg is lepődtem, hogy ide jött 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
újabb csere a rosteren:
Guidugli ment, Spach jött
Spach: ex-Cardinals, ex-Patriots, ex-Eagles -> Spags és JMD kapcsolat

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
máris változott a roster. Fraley ment, helyette jött Tony Wragge (C/G) a 49ers-től.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
gilyardnak a szellemi képességeivel volt gond vagy miért mondtak le ilyen hamar róla ?gabtsi
Az előző szezon után azt mondták róla, hogy a nem túl bonyolult playbookot egy év alatt tanulta meg. JMD-é meg kicsit komplikáltabb azért, így nem kizárt, hogy ezt sem tudta megfelelően elsajátítani – persze, lehet, hogy szimplán szarnak értékeltékWyatt
amit Wyatt írt mind igaz.
az előszezonban Gilyard rengeteg lehetőséget kapott, a kickoff és a punt return-ök többségét ő vihette vissza, nagyon sokat volt fenn a meccseken is. nem villantott nagyot egyik szerepkörben sem, JMD helyette az új szerzeményeket favorizálta.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
PS team eddig: DB Tim Atchison, DT John Henderson, OL Kevin Hughes, OL Ryan McKee, DB Jonathan Nelson and RB Chase Reynolds.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
gilyardnak a szellemi képességeivel volt gond vagy miért mondtak le ilyen hamar róla ?gabtsi
Az előző szezon után azt mondták róla, hogy a nem túl bonyolult playbookot egy év alatt tanulta meg. JMD-é meg kicsit komplikáltabb azért, így nem kizárt, hogy ezt sem tudta megfelelően elsajátítani – persze, lehet, hogy szimplán szarnak értékelték

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gilyardnak a szellemi képességeivel volt gond vagy miért mondtak le ilyen hamar róla ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Lewis-on kívül még 3 ex-Ram kelt el:
Mardy Gilyard - New York Jets
George Selvie - Carolina Panthers
Zac Diles - Tampa Bay Buccaneers

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Szegény Lewis rendesen odatette magát pre-seasonban, aztán ez is kevés volt.
Én nem számítottam Avery vagy Diles elküldésére sem. Főleg, hogy igen érdekes nevek maradtak meg a rosteren. Ben Guidugli, Dominique Curry ? :/ Érdekes.

Egyébként van egy NFC Westes (vesztes...) átok a veretlen pre-seasonos csapatokra. Szerencsére minket ez nem érint, mert mi amúgy is eltudjuk baszni a szezonunkat. 😛
Legalább már csak egy hetet kell várni, hogy kiderüljön mit alkottak Szent Lajosban. :rolleyes:süti
Lewis szerintem jön vissza a PS-be, hacsak vki nem csap le rá - na ezt máris buktam, Lewis-t elvitte Shurmur és a Browns
Avery egyrészt a térdsérülése miatt, másrészt a fizetése miatt, harmadrészt a méretei miatt lett cut-olva. Amendola-n kívül mindenki legalább 6 láb magas és 205 font. Avery 5-11 és 200 font alatt van.
Curry egyértelműen az ST miatt maradt, a tavalyi térdsérülésig a top 3 specteamer-ünk volt,
Guidugli szintén méret + tud FB-t is játszani és szintén jó ST-s. Onobun-ról egyik sem mondható el. jó tudni, hogy a Denver cut-olta Dan Gronkowski-t, aki anno JMD szerzemény volt. nem lennék meglepve, ha ő jönne TE posztra.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szegény Lewis rendesen odatette magát pre-seasonban, aztán ez is kevés volt.
Én nem számítottam Avery vagy Diles elküldésére sem. Főleg, hogy igen érdekes nevek maradtak meg a rosteren. Ben Guidugli, Dominique Curry ? :/ Érdekes.

Egyébként van egy NFC Westes (vesztes...) átok a veretlen pre-seasonos csapatokra. Szerencsére minket ez nem érint, mert mi amúgy is eltudjuk baszni a szezonunkat. 😛
Legalább már csak egy hetet kell várni, hogy kiderüljön mit alkottak Szent Lajosban. :rolleyes:
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a jelenlegi 53-as roster:
Quarterbacks (2): Sam Bradford, AJ Feeley
Wide Receivers (7+): Danny Amendola, Mike Sims-Walker, Brandon Gibson, Greg Salas, Austin Pettis, Danario Alexander, Dominique Curry + Mark Clayton (PUP)
Tight Ends (4): Lance Kendricks, Mike Hoomanawaui, Billy Bajema, Ben Guidugli
Running Backs (4): Steven Jackson, Cadillac Williams, Jerious Norwood, Brit Miller
Offensive Line (8): Jason Smith, Harvey Dahl, Jason Brown, Jacob Bell, Rodger Saffold, Adam Goldberg, Hank Fraley, Drew Miller
Defensive Line (9): Chris Long, Fred Robbins, Justin Bannan, James Hall, Robert Quinn, Gary Gibson, CJ Ah You, Eugene Sims, Darell Scott
Linebacker (7): James Laurinaitis, Ben Leber, Brady Poppinga, Josh Hull, Bryan Kehl, Chris Chamberlain, Jabara Williams
Safeties (5): Quintin Mikell, Darian Stewart, Craig Dahl, Jermale Hines, James Butler
Cornerbacks (4): Ron Bartell, Bradley Fletcher, Justin King, Al Harris
Special teamers (3): Josh Brown 💋‍, Donnie Jones (P), Jake McQuaide (LS)

Nekem a legnagyobb meglepetések:
cut-ok:
Lewis, Foster, Toston
maradók:
James Butler, Fraley

tuti, hogy lesz még 2-3 igazolásunk, a roster kialakításánál nagy szerepet játszott, hogy csináljanak helyet a sapka alatt (ez sikerült, köbö 3 misi lett) és az ST-ben játszani tudás + a több poszton szereplés is mértékadó volt.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Favorite is ment
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
D, amúgy deja vu

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MarDy Gilyard cut
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hét áldozat neve már ismert: DE Demario Ambrose, CB Tae Evans, LB Pete Fleps, T Cody Habben, G Randall Hunt, CB Jeremy McGee és FB Van Stumon, mindannyian UDFA-k voltak.
még 20 név íródik erre a listára ma

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
rams fizetési satyi helyzet, a végén tételes lista ki mennyit kap (az udfa-k nincsenek a listán)
az kemény, hogy a 3 top2-es draftoltunk a kalap közel egyharmadát elviszi...
http://www.101espn.com/category/hbalzer-blogs/20110830/Sam-Bradford-Tops-Rams-Salary-Cap-List/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a végén csak szerződést kötöttünk Clayton-nal, majd ugyanazzal a lendülettel PUP listára is tettük. kaptak még egy esélyt a fiatalok a bizonyításra.DiamondsHead44
Mondjuk, ha van rá reális esély, hogy Clayton lejöjjön a pup-ról, akkor vele nem jártok/tatok rosszul... ezt az előző szezon 5 meccsén (?) is bizonyította... ha jól használják (ti igen, mi nem) akkor jó

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a végén csak szerződést kötöttünk Clayton-nal, majd ugyanazzal a lendülettel PUP listára is tettük. kaptak még egy esélyt a fiatalok a bizonyításra.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
itt a maradék 3 áldozat: Cudjo, Mikail Baker és Dionte Dinkins. mindhárman waived injured kategóriásak lettek. Cudjo IR-e salary cap okok miatt változott waived-re.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Na'il Diggs-t is elküldtük
szerk.: ment még DE Kenneth Charles és S John Dempsey
DT Jermelle Cudjo úgy néz ki IR-re megy
még 2 embert kell kiválasztani a valóságshow-ban

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
már el is kezdtétek a szortírozást.
távozni kényszerült Oordt, Jared Jenkins és Joe West



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Azt olvastam, hogy Darian Stewart még akár kezdő is lehet Dahl előtt, hogy játszott mostanában? Azokon a meccseken amiket tavaly néztem rendszeresen ő volt fent nickelben és egész jó volt.tenorx
Lehet kezdő, tegnap már az első csapattal gyakorolt Mikell mellett.
Bartell volt a nickel, Fletcher és Harris mellett.
Hooma 2 hétig out. 😕
DX nem műtteti meg a térdét hatodszor, játszik egy kis fájdalommal.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt olvastam, hogy Darian Stewart még akár kezdő is lehet Dahl előtt, hogy játszott mostanában? Azokon a meccseken amiket tavaly néztem rendszeresen ő volt fent nickelben és egész jó volt.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem voltam itthon, nem láttam a Titans elleni meccset sem, csak az összefoglalót, az alapján tényleg szarnak tűntünk.
Az, hogy mit is sikerült összehozni, úgyis csak a Philly ellen fog kiderülni, de én már nagyon kíváncsi vagyok.

Azzal a gondolattal amúgy már ti is eljátszottatok, hogyha megint szarok vagyunk, akkor Spanglit kibasszuk és JMD lesz HC? 😀süti
Hm ő elintézné h a csapat kb. ott tartson mint Linehan regnálása idején...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem voltam itthon, nem láttam a Titans elleni meccset sem, csak az összefoglalót, az alapján tényleg szarnak tűntünk.
Az, hogy mit is sikerült összehozni, úgyis csak a Philly ellen fog kiderülni, de én már nagyon kíváncsi vagyok.

Azzal a gondolattal amúgy már ti is eljátszottatok, hogyha megint szarok vagyunk, akkor Spanglit kibasszuk és JMD lesz HC? 😀 Ezután még szarabbak leszünk és a Browns 3 év múlva SB-t nyer Shurmurral? 😀