Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
2020 tényleg egy furcsa év, sosem gondoltam volna, hogy valaha Fitzmagic-et siratják egy csapattopikban!
több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
ha jól rémlik, még 2-3 héttel ezelőtt flores azt mondta, tagovailoa egészséges, azonban még nem áll készen. a jets ellen beállt néhány play erejéig (azért, mert annyira magabiztosan álltunk), s kezdő lett.
1/5-ös irányító. helytálló lehet azon kijelentés, hogy ha ilyen helyen draftolsz, akkor kezdjen. véleményem szerint mi sem ideálisabb körülmény - kiváltképp egy irányító esetében - ha tud még tanulni, fejlődni a profi ligában, s nincs belekényszerítve a kezdésbe. magas eredményeket vártunk idén? nem. van olyan rutinos irányítónk, akivel némi eredményt fel lehet mutatni, ha építkezés az idei cél? van [fitzpatrick].
a mágus meglepően jól szerepel - igaz vannak inkonzisztens mérkőzései (vagy akár mindössze negyedekről, félidőkről is beszélhetünk). szórakoztatta a közönséget, csapattársai kedvelték, eredményt tudott felmutatni (egy percre se feledjük, hogy nem csak egy irányítón múlik a mérkőzés! hol a futójáték például?). szemmel láthatóan együtt volt a csapat, vele az élen.
mindenki tudja, hogy nem RF a jövő (ő maga is), azonban látható és érezhető volt a váratlan döntés. mikor cserélsz le egy irányítót? ha rosszul játszik vagy megsérül.
ha tagovailoa kész állt a játékra, nem kell két hét "felkészülés". mire? ezt csinálják az amerikai football játékok karrierjük során az óvodai móka futballtól kezdve, hétről hétre készülnek egy másik ellenfélre.
"i think, this was the best decision for the team." mi ez a sallang? nem nézem ki flores-ből. nem lennék meglepve, ha nem a staff szinten született a döntés, hanem magasabb körökből.

mindenesetre kíváncsian várom tagovailoa játékát, s reméljük üdvözölhetjük végre valahára a mi megváltónkat.
Ventura
Fitzmagic a vezéralakja az öltözőnek. Ha ne adja isten Tua pocsék lesz és rajta mennek el meccsek, azért Flores renoméja marha nagyot fog zuhanni a játékosai körében. Szeretik mert állítólag kemény és következetes, és az számít, hogy mit produkálsz edzésen, és élsz e azokkal a snap-ekkel amiket kapsz a mérkőzésen. Nem azért játszol mert 1/5 voltál, az itt senkit nem érdekel (lásd Gaskin esete) hanem mert odateszed magad és jól játszol.

Na most ha Tua nem lesz upgrade, vagy legalább nem nyújt hasonló szintet azt nehéz lesz igazolni a játékosoknak akik nyerni akarnak, és nem az számít, hogy Tua majd 3 év múlva top10 QB lehet. Jó eséllyel méga ligában sem lesznek már egynéhányan addigra.

Fitz karizmatikus, szeretik és jó néhány meccset nyert nekünk az, hogy átmennek érte a falon. Ha azt fogják érezni az öltözőben, hogy a kis kedvencre, az újfiúra cserélték aki amúgy sz.r, csak magasan draftoltuk az bizony visszaüthet.

Ne így legyen ez csak egy negatív forgatókönyv, a rizikó a hirtelen váltásban.

Hát azért a "mire?" kérdés kicsit karcos 😊 egy ilyen csapatsportban ahol az összeszokottság az egységben működés döntő tényező. Azért a QB nem Kicker, akit cserélgetsz mint én a zoknimat. Az viszont igaz, hogy Fitzet bármikor vissza tudják tenni Tua helyére.

Sokan találgatják, hogy Ross keze benne van-e a dologban. A franc tudja, de nagyjából mindegy is, igaz eddig őt nem úgy ismertük, hogy túl sokat bele ugatna az edző munkájába.

Nagyon kíváncsian várom, hogy mit villant Tua. De rettenetesen vérzik a szívem Fitzért és nagyon örülnék ha egyébként a csapattal maradna bármilyen formában. De sajnos a történtek után, meg amúgy sem valószínű, hogy maradni fog.
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
ha jól rémlik, még 2-3 héttel ezelőtt flores azt mondta, tagovailoa egészséges, azonban még nem áll készen. a jets ellen beállt néhány play erejéig (azért, mert annyira magabiztosan álltunk), s kezdő lett.
1/5-ös irányító. helytálló lehet azon kijelentés, hogy ha ilyen helyen draftolsz, akkor kezdjen. véleményem szerint mi sem ideálisabb körülmény - kiváltképp egy irányító esetében - ha tud még tanulni, fejlődni a profi ligában, s nincs belekényszerítve a kezdésbe. magas eredményeket vártunk idén? nem. van olyan rutinos irányítónk, akivel némi eredményt fel lehet mutatni, ha építkezés az idei cél? van [fitzpatrick].
a mágus meglepően jól szerepel - igaz vannak inkonzisztens mérkőzései (vagy akár mindössze negyedekről, félidőkről is beszélhetünk). szórakoztatta a közönséget, csapattársai kedvelték, eredményt tudott felmutatni (egy percre se feledjük, hogy nem csak egy irányítón múlik a mérkőzés! hol a futójáték például?). szemmel láthatóan együtt volt a csapat, vele az élen.
mindenki tudja, hogy nem RF a jövő (ő maga is), azonban látható és érezhető volt a váratlan döntés. mikor cserélsz le egy irányítót? ha rosszul játszik vagy megsérül.
ha tagovailoa kész állt a játékra, nem kell két hét "felkészülés". mire? ezt csinálják az amerikai football játékok karrierjük során az óvodai móka futballtól kezdve, hétről hétre készülnek egy másik ellenfélre.
"i think, this was the best decision for the team." mi ez a sallang? nem nézem ki flores-ből. nem lennék meglepve, ha nem a staff szinten született a döntés, hanem magasabb körökből.

mindenesetre kíváncsian várom tagovailoa játékát, s reméljük üdvözölhetjük végre valahára a mi megváltónkat.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
a leaken flores is felbaszta magát, nyilván máshogy szerette volna kommunikálni. Megértem fitzet is, de tudtuk h ez csak idő kérdése.

több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
nem vagyok a döntés rajongója. egyáltalan "ki" az a adam schafter, hogy hamarabb tudta, mint a csapat...

Fitz nem volt boldog h Tua lesz a kezdő! ☹
steelwolf

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fitz nem volt boldog h Tua lesz a kezdő! ☹
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Jövőre még jobb lehet Tuaval a Dolphins. 2 db várhatóan azért top15-ös pick, ugyanígy 2.körben is. A 2.körök simán jók lehetnek arra is hogy 2 elit prospectért felcseréljetek. Chase, Roussoue, Penei valamelyikére.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Vàrom Tuat jobb ez ìgy.Szìnt hoz meglàtjuk mit tud.Aztàn lehet ez is varàzslat lesz....
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Fitz nem a franchise jovoje. Tudja. Hany csapatban volt o tuzolto? (Hat?) A Bills volt az utolso, ahol komolyan franchise QB szerepet szantak neki. En akkor azt mondtam, o egy Gambler. Az is lehet ertek. Csak nem kell csapatot epiteni kore sok forrasbol. Akkor kaptam a pofamra (rendben, nincs harag), de sztem ez azota is igy van.

Ami fontosabb. Mar nemcsak beletorodott ebbe a szerepbe Fitzmagic, hanem elvezi, es jol all neki. Vagyis mehetnek vele POba, ott nyerhetnek is egyet. De nem hiszi a vezetoseg sem, o sem, hogy sokkal tobb ebben lenne. Neki jo, ha padozik. Semmit nem kell bizonyitania. Marmint, hogy erdemes elvinni oda, ahol minden remenytelennek tunik tamadasban. Rendbe teszi a dolgokat, felhozza aki erdemes ra, lesznek gyozelmek. Le lehet vonni, ki mit is erne egy mukodo offenseben, a szurkolok is kedvelik ezt. Addig lesz neki ilyen szerepe, amig akarja. Csak nem tudni, eppen hol.

Ellenben most megy az offense, ha Tua kesz, alljon be. Mire kellene varni? Ha nagyon nagy a baj, akkor vissza a tuzolto Fitz kapitany, es kesz. Ezen szezon celja mi volt? Emlekszunk tavaly ilyenkorra? A Jetset oltjak most ugy, mint akkor a Miamit. Iden sem a SB a cel. Alljon be Tua, ha kesz, sztem ez jo dontes.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem akarták megvárni, amíg elfogy a Fitzmagic. A playoffban meg újra beugorhat a padról 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Most olvasom én is, és totál nem értem! 3-3, jó formában a csapat, elérhető lehet a csoportgyőzelem! Erre dobjuk be Tua-t Donald ellen!
steelwolf
flores: its time, ennyire egyszerű igy mérték fel h tua edzésen elérte azt a szintet h van már értelme kezdetni

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
csupa 1-es lesz az első startja

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 438 — LIGHTS OUT!
Tua kezd jövő héten - Schefter
Beki
Érthető, ha még sokáig padoztatják elúszik az MVP cím.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Most olvasom én is, és totál nem értem! 3-3, jó formában a csapat, elérhető lehet a csoportgyőzelem! Erre dobjuk be Tua-t Donald ellen!
steelwolf
hát most majd még jobb formában lesz a csapat 😀

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most olvasom én is, és totál nem értem! 3-3, jó formában a csapat, elérhető lehet a csoportgyőzelem! Erre dobjuk be Tua-t Donald ellen!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Tua kezd jövő héten - Schefter
Beki
Rams D ellen, talán várhattak volna vele még egy hetet
Adirotor
ha azt tuléli akkor mindent

több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tua kezd jövő héten - Schefter
Beki
Rams D ellen, talán várhattak volna vele még egy hetet
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tua kezd hétvégén - Schefter
Beki
bye weekünk lesz
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tua kezd jövő héten - Schefter
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Fitz játszott már a PO-ban?
steelwolf
nope
briareos
adnám ha összejönne neki, és ha már itt tartunk a kövi 6 meccs megoldhatónak tűnik
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Fitz játszott már a PO-ban?
steelwolf
nope

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fitz játszott már a PO-ban?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Make it happen!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life

Ventura
én is ezt tenném, alig egy éve arról beszélt mindenki h soha többé nem játszik mert bo jackson stb, és most pályára lépett nflben.

több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------