Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
RunRickyRun
a fantasyban hiányolnak is 😉jjncaa
Köszi. mentem! 😉

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
RunRickyRun
a fantasyban hiányolnak is 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
* RB marshall-t kiraktuk.
* gameday:  blogs.palmbeachpost.com/thedailydolphin/2013/08/09/game-day-miami-dolphins-ryan-tannehill-and-o-line-under-microscope-bumphis-leading-receiver-bubble-watch/
bumphisnak meg kéne még vagy 2 jó meccs, és ott a helye. maradna 1 kiadó hely (wallace, hartline, gibson, matthews, bumhis, +1).Ventura
Pont akartam kérdezni, hogy senkit nem rúgtak még ki hogy szűküljön a keret?!

Engem még Davis teljesítménye fog érdekelni. Ugye ő kapta a TD passzt, és volt még 2 jó kis elkapása. Igaz aztán a 2. TD kiejtette, de a passz sem volt tökéletes. Meglátjuk mit mutat holnap. Meg ugye Bumphis is kérdés hogy egymeccses ember, vagy tudja ezt a formát most is hozni. Holnap ilyenkor okosabbak leszünk picivel.

Mennyire vagyok mazohista, ha tegnap megint végig néztem a dallas elleni meccset?! 😀

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
* RB marshall-t kiraktuk.
* gameday:  blogs.palmbeachpost.com/thedailydolphin/2013/08/09/game-day-miami-dolphins-ryan-tannehill-and-o-line-under-microscope-bumphis-leading-receiver-bubble-watch/
bumphisnak meg kéne még vagy 2 jó meccs, és ott a helye. maradna 1 kiadó hely (wallace, hartline, gibson, matthews, bumhis, +1).

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Már várom!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sok kezdonk nem jatszott a meccsen en emiatt semmit nem tudok megitelni.
Martin csak nem lehet annyira rossz ha a kopasz bevallalja vele a szezont. Lett volna par opcioja jegyzettebb jatekost szerezni a helyere. McNutt remes, Bumphis a rookie mistake ellenere lehet valaki (egy uj Bess ?)
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Mike Wallace on connecting with Ryan Tannehill on a 40 yd TD today: "Just the start...I plan on catching a lot of those, not just me but all of us out there."
 www.miamidolphins.com/news/article-1/Wallace-Goes-Deep-In-Return-To-Practice/196613bd-e164-493f-90e7-947f78bb1b15

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
igen, elnézést, dallas thomasra kell érteni! a meccset fél szemmel lestem (közben internetezem). sajnos a mérkőzés elejéből 8 perc hiányzik, így nem tudom mi történt a hiányzó részben. most találtam még vagy 5 snap-et ami a kezdőktől indult. abban martin valóban elfogadhatóan játszott.

ezt a képet most print screen-eltem a meccsből. vannak akik azt mondják, hogy túlértékelt, vannak akik sokallják wallace fizetését, de nekünk szükségünk van rá (ráadásul annao a leigazolásakor danyly vagy csaba írt egy rövid felvilágosító leírást a fizetésével kapcsolatban, hogy mit kap első évében, mit második évében, stb.)
Ventura
Abban kell még reménykednünk, hogy Tanny elég jó lesz ahhoz, hogy ki is szolgálja passzokkal!!!
Meg ugye Wallace első a 40+ yardok elkapásában, kérdés fog e ilyeneket kapni tőle, mert eddig inkább a rövid passzos formációkat dobálta.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
igen, elnézést, dallas thomasra kell érteni! a meccset fél szemmel lestem (közben internetezem). sajnos a mérkőzés elejéből 8 perc hiányzik, így nem tudom mi történt a hiányzó részben. most találtam még vagy 5 snap-et ami a kezdőktől indult. abban martin valóban elfogadhatóan játszott.

ezt a képet most print screen-eltem a meccsből. vannak akik azt mondják, hogy túlértékelt, vannak akik sokallják wallace fizetését, de nekünk szükségünk van rá (ráadásul annao a leigazolásakor danyly vagy csaba írt egy rövid felvilágosító leírást a fizetésével kapcsolatban, hogy mit kap első évében, mit második évében, stb.)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
- a mérkőzés nyertese a delfinek részéről egyértleműen bumphis.

Mondjuk róla ment be az int TD. 😉

- impress mcnutt sehun. rögtön a tavalyi nanee jutott eszembe.

Nekem is! És nagyon nem tetszett.

- LT poszt borzalom. ráadásul jóformán cserék ellen. ha nem változik meg 2-3 PS mecs után sem a helyzet, nézni kell valami tűzoltómegoldást az FA-n.

Martin amig fent volt szeintem nem volt annyira rossz. A csere Thomas viszont már életveszély volt a QB részéről! Ő ott nem hiszem hogy fel tud feljődni kezdésig, szóval oda valaki mást kell találni.

- miller véleményem szerint jó lesz, de 2 támadásából nem lehet leszűrni semmit (plusz csere D ellen volt). gray: erő. gillislee: látás. thomas: ez így nem lesz elég, sajnálom őt. összességében: elelégedett vagyok az RB felhozatallal. hogy mit hoz az alapszakasz, majd meglátjuk, de ez a része a csapatnak ígéretes!

Igen ez a rész nekem is tetszett. 111yard azért nem rossz, hogy főleg passz játék ment.

- a védelemben amit legjobban észre lehetett venni, azok az elhibázott szerelések garmadája (a dallasi futókon). jordan jónak néz ki. kell sok gyakorlás neki, de nemigen lesz egyből a mélyvízben (legalábbis én szorítok vernon-nak). kovács legtöbbször ott volt a labdás ember közelében.
- 'hill csalódás volt nyílván, de van még idő arra hogy elkezdjünk aggódni. majd a 2.-3. PS meccs után. jó lenne ha nem jönne elő nála is a másodéves QB-k átka.

Hill-ről nem tudunk sokat ez alapján de én nem érzem csalódásnak. Első play-t ugyebár Miller ejtette ki. Másodikra sack-elték, 3.-ra meg a tökéletes passzt kiejtette mcnutt. 4.-re rossz volt mondjuk a passz mert mcnutt mögé ment, de igazából ez az egy hibája volt.Ventura

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
- LT poszt borzalom. ráadásul jóformán cserék ellen. ha nem változik meg 2-3 PS mecs után sem a helyzet, nézni kell valami tűzoltómegoldást az FA-n.
Ventura
Pont tegnap olvastam egy cikket amiben Martin játékát elemezték playenként és arra jutottak, hogy túlságosan lehúzták. Futás blokkolásban jeles volt, passz blokkban sem volt rossz. Az elcseszett földhöz vert screen-pass play meg a másik oldalon lett elcseszve, nem nála. Na most én nem értek hozzá de nekem is kicsit az a gyanúm, hogy a média tartja nagyon frankó camp sztorinak, hogy Miamiban LT helyzet van.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
- a mérkőzés nyertese a delfinek részéről egyértleműen bumphis.
- impress mcnutt sehun. rögtön a tavalyi nanee jutott eszembe.
- egnew veletek ellentétben nekem tetszett. lényegében majdnem rookiként lehet venni. vannak hibák, de van még idő, hogy változtatni tudjon a róla kialakult véleményen.
- LT poszt borzalom. ráadásul jóformán cserék ellen. ha nem változik meg 2-3 PS mecs után sem a helyzet, nézni kell valami tűzoltómegoldást az FA-n.
- sims összességében helyt állt szerintem. és ez még csak az első pályára lépése volt az nfl-ben.
- matt moore. örülök, hogy visszaigazoltuk!
- miller véleményem szerint jó lesz, de 2 támadásából nem lehet leszűrni semmit (plusz csere D ellen volt). gray: erő. gillislee: látás. thomas: ez így nem lesz elég, sajnálom őt. összességében: elelégedett vagyok az RB felhozatallal. hogy mit hoz az alapszakasz, majd meglátjuk, de ez a része a csapatnak ígéretes!
- a védelemben amit legjobban észre lehetett venni, azok az elhibázott szerelések garmadája (a dallasi futókon). jordan jónak néz ki. kell sok gyakorlás neki, de nemigen lesz egyből a mélyvízben (legalábbis én szorítok vernon-nak). kovács legtöbbször ott volt a labdás ember közelében.
- 'hill csalódás volt nyílván, de van még idő arra hogy elkezdjünk aggódni. majd a 2.-3. PS meccs után. jó lenne ha nem jönne elő nála is a másodéves QB-k átka.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Szep summat kapott Jones, de nem sajnalom tole. Nagyon jol tolta az elmult evben.Delonso_
13 quarterback disruptions, 21 defensive stops and eight combined interceptions and pass break-ups. Nicely done.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szep summat kapott Jones, de nem sajnalom tole. Nagyon jol tolta az elmult evben.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Úgy tűnik Devlin vasárnapi kézsérülése komolyabb mint gondolták.
Így felvették a kapcsolatot a korábban nálunk játszó Tyler Thigpen-el.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Számokban

Miami
Total First Downs 24
By Rushing 7
By Passing 15

Total Net Yards 421
Net Yards Rushing 111
Net Yards Passing 310
Pass Comp-Att-Int 29 - 47 - 1

Fumbles (Number-Lost) 3 - 1
Touchdowns 2
Red Zone Efficiency 2/4 - 50%
Turnovers 2

Dallas
Total First Downs 17
By Rushing 11
By Passing 4

Total Net Yards 266
Net Yards Rushing 170
Net Yards Passing 96
Pass Comp-Att-Int 11 - 21 - 0

Touchdowns 3
Red Zone Efficiency 2/2 - 100%

Ha nincs a 2 turnover és abból 2 TD, talán impozánsabb lenne az eredmény, de azt is érdemes figyelembe venni, hogy a dallas kezdők nem nagyon voltak pályán.
Amúgy Jordan üde színfolt volt és Miller 2 futása is nagyon tetszett. ( kivéve a fumble)

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Schefter: "Dolphins signed S Reshad Jones to a four-year, $30 million extension."Rataxes
Megérdemelte!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Schefter: "Dolphins signed S Reshad Jones to a four-year, $30 million extension."


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
egy biztos, ha martin nem táltosodik meg, akkor itt nem lesz semmi.

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Nehéz mit mondani a meccsről, mert ugye 90%-ban a második és harmadik vonalat láttuk ugyanilyen védelem ellen. Az első vonalunk játéka nem nagyon volt meggyőző és rögtön egy fumble majd abból egy TD elég rossz hangulatot teremtett. Tanny sem tudott mutatni semmit bár nagyon ideje sem volt rá. 2 turnover-ről 2 td szedtünk be. A védelem sem remekelt, a LB-k szinte sehol nem voltak. Futás védelem nagyon nem működött sajnos. Aztán a végére az elkapók villogtak, de cserék cseréi ellen szóval nem lehet tudni élesben mit tudnak majd. És egnew is bemutakozott 4/52-vel. Ja és LT poszton Thomas nagyon gyengus volt. Más osztályt képviselt sajnos. Az egész védelemre jellemző volt a misstackle hegyek. Összességében csak villanásaink voltak, összkép még elég lehangoló. Van hová fejlődnünk!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
két dolog miatt aggódom a szezon előtt, OL és futás elleni védelem, egyik sem győzött meg egyelőre...kristof
Védelemben hiányoztak kezdők. A O-line meg a tavalyi szintet meg fogja ütni szerintem, az meg azért nem vállalhatatlan. Martinnak is van még pár hete, hogy összeszedje magát. Ha 2 PS meccs múlva is így állunk majd akkor eluralkodik rajtam is az aggodalom. Tavaly tragikusabbnak éreztem az egészet és még nagyon az elején vagyunk a Pre-seasonnek.

Remélem Jaguars ellen látunk valami Hartline, és Wallace párosból is.
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
két dolog miatt aggódom a szezon előtt, OL és futás elleni védelem, egyik sem győzött meg egyelőre...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
A meccset ugyan még nem, de az összefoglalót láttam, és akár preseason, akár első meccs, én kissé el vagyok keseredve.Paradoxon_MIA
nálam csörgött az ébresztő 1:50-kor, de ugy döntöttem inkább alszom; most szedem lefele a meccset. mivel 5 preseason meccsünk van, nagyobb az esély a sérülésre. ahogy láttam egy cikkből, a 3. qb devlin, már meg is nyekkent. nem baj az ha csak pár play erejéig vannak fent a kiemelt, fontos játékosok.
idén különösen kíváncsi vagyok a preseason meccsekre is, hogy az újak mit tudnak letenni az asztalra (LB-k, CB-k, stb.), de persze ott van az LT probléma, miller-thomas-gilleslee trio, az impress mcnutt.

u.i.: a logo már oké, de a mezt nem kedvelem. a seattle-é sem adja nálam még 1 év után sem.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Azért meg kell hagyni,Bumphis-nak nagy elkapásai voltak😀..

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A korábbi legenda Zack Thomas is meglátogatta az edzést, és hosszasan beszélgetett Ireland-el.danyly
Zach.
ne haragudj, de a kedvenc játékosom ( ez gondolom le is jött a cikkből amit annak idején írtam a visszavonulására)briareos
Es nem vagy ezzel igyedul.