Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A meccset ugyan még nem, de az összefoglalót láttam, és akár preseason, akár első meccs, én kissé el vagyok keseredve. Hall of Flame volt nekünk ez. Az első play-re egy fumble, hátb+. Tanny mint aki még sose járt NFL meccsen és ez az első napja. Oké, hogy alig volt ideje bármit is csinálni, de akkor is... Az a 75y-os INT felfutás meg. Ehh. 😕
De a végére bejátszott a móka-faktor is, a pattintott TD-vel. 😊

Lesz még itt még mit csiszolni és reménykedem, hogy sikerül is... 421y-ot nem sok meccsen hoztunk össze eddig 😀😀

De vannak azért ígéretes megmozdulások is, szóval, nem vágok még eret magamon (Wallace nem is játszott a statok alapján), de nem ezt vártam 😊Paradoxon_MIA
Én végig néztem a meccset. Nem kell aggódni a pre tényleg csak arra szolgál kicsit bemelegedjenek a fiúk. Persze vannak gondok, mivel átalakult a csapat ill. jobbára a 2. és 3. számú csapat volt a pályán. Philbin a meccs előtt el is mondta, hogy Tanny 10-15 play erejéig lesz fenn. A sok yard jobbára Moore rengeteg passzából jött össze, és kicsit megedzette a 4. és 5. WR posztért ill. a PS megragadásért küzdő fiatal v. rookie elkapókat. Pl.: Bumphis második feléje irányuló labda kipattant a kezéből és abból lett a 75 y-os visszahordás. Rookie hiba. De utána rendre őt keresték, lett is neki 85 y.
Egnew is elég gyenge volt (szokás szerint) 6 target/4 elkapás. Annyira nem hangzik rosszul, de olyan rendszer idegen nekem a srác.
Az LT poszt továbbra is gyenge. Először Martin kezdett, utána jött Dallas Thomas (ő inkább guard, nem való ebben a rendszerben OT-nek, meg amúgy sem) és végül Yeatman zárt.

Wallace ugye ágyék sérülése volt a heti edzésen így pihi volt neki ma (pedig ő akart volna játszani).

Ha 4-1-el v. 0-5-el zárjuk is a pre-t, nem igazán izgat, mert nem sok jelentősége van. Amikor a 4-0-át produkáltunk ugyanúgy negatívaban zártuk az idényt, mint amikor 0-4 sikerült. Sok taktikai elemet ilyenkor nem is mutatnak meg a csapatok, csak szinte az alapokat, vagy a taktikai elemekre épülő play-ek egy-egy darabját próbálják ki, de abból nem derül ki mi is lesz a folytatás.

Úgyhogy fel a fejjel sokkal jobb lesz ez szeptemberre.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
A meccset ugyan még nem, de az összefoglalót láttam, és akár preseason, akár első meccs, én kissé el vagyok keseredve. Hall of Flame volt nekünk ez. Az első play-re egy fumble, hátb+. Tanny mint aki még sose járt NFL meccsen és ez az első napja. Oké, hogy alig volt ideje bármit is csinálni, de akkor is... Az a 75y-os INT felfutás meg. Ehh. 😕
De a végére bejátszott a móka-faktor is, a pattintott TD-vel. 😊

Lesz még itt még mit csiszolni és reménykedem, hogy sikerül is... 421y-ot nem sok meccsen hoztunk össze eddig 😀😀

De vannak azért ígéretes megmozdulások is, szóval, nem vágok még eret magamon (Wallace nem is játszott a statok alapján), de nem ezt vártam 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Miami waived guard Brian Thomas, who was injured in practice this week, and signed undrafted guard Jeff Braun, who was honorable mention All Big 12 for West Virginia last season.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
jjncaa
briareos
Köszönöm.

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
briareos
gondolom akkor te is streamen nézed,Ha nézed. ezen van néző limit? mert engem sokszor ledobál ha tulterhelt.😕klash44
nincs
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hall of Fame Game 2013 - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
briareos
gondolom akkor te is streamen nézed,Ha nézed. ezen van néző limit? mert engem sokszor ledobál ha tulterhelt.😕

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Sziasztok,nincsen véletlenül streametek a holnapi meccsről?Én nem találok a neten egyet sem:/ Megkoszonnem.klash44
majd pár perccel kezdés előtt érdemes nézegetni firstrow-t és társait

több mint 12 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Sziasztok,nincsen véletlenül streametek a holnapi meccsről?Én nem találok a neten egyet sem:/ Megkoszonnem.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A korábbi legenda Zack Thomas is meglátogatta az edzést, és hosszasan beszélgetett Ireland-el.danyly
Zach.
ne haragudj, de a kedvenc játékosom ( ez gondolom le is jött a cikkből amit annak idején írtam a visszavonulására)

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A kezdő OL vasárnap: LT Martin, LG Richie Incognito, C Mike Pouncey, RG Samuda, RT Tyson Clabo.

Martin talán futás blokkolásban mutatott valami fejlődést, de továbbra is gyenge. Tavaly a 80 OT-ből a 76. volt. És ő kezdőnek számít.
Dallas Thomas LG játszott az edzéseken a múlt héten, de utána LT játszott a második csapattal. Garner pedig játszott edzéseken G, T és végül ma gyakorolt C-ben is, de az annyira nem ment jól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Az idei 3. körös draft CB Will Davis nagyon jó nyomja az edzéseken. Csütörtökön 3 picks, az elmúlt 4 edzésen pedig össz. 5 INT. És ötből kettő az end zone-ban került elkapásra.
Iszonyat gyors a srác, és pont ez kell a Miami-nak, a széleken jó levédekezni az ellen WR-jeit.
Bár azért hozzá kell tenni egy párszor, azért megverték az offense tagjai, de volt vagy 10 pass deflected-je + csütörtökön 2 drop-ja is, így akár több INT-je is lehetett volna.

Közben a 2. körös Jamar Taylor is első csapattal edzett (ugye őt is sérvre műtötték májusban), de érzi, hogy még kicsit rozsdás.

Wallace ágyék sérülése remélem rendbe jön mielőbb, de Hartline is összeszedett egy kis lábika húzódást. De szerintem ez nem olyan komoly, hogy ne tegyék rendben.

Starks is bicegett a jobb lábára és Odrick is fájlalta a térdét. De ezek csak a szokásos edzésből adódó kisebb sérülések.

Dion Sims játéka és edzésmunkája nagyon tetszett Philbin-nek. Elmondta, hogy nagyon sok jó dolgot csinál, finom és ügyes keze van és nagyon jó blokkoló.

A hatodik edzésen dobta az első INT-jét Tanny. R. Marshall kapta le.

A korábbi legenda Zach Thomas is meglátogatta az edzést, és hosszasan beszélgetett Ireland-el.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
persze azért írtam, hogy "dőlt ki / kell pihennie".
mcnutt és davis nyomatja az impresskedést. mondjuk jó lenne, ha mcnutt nem azon az úton menne mint tavaly legedu nanee.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nincs probléma, csak mindössze a 2 kezdő elkapó, és két potenciális no4., no5. elkapó esett ki / kell pihennie.Ventura
azért a kettő között elég markáns különbség van, nyilván az lenne az ideális ha mindenki végig tudná edzeni a TC-t, de ezek az apró pihenők simán bele kell, hogy férjenek. az OL miatt inkább foshatsz.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Engem az OL aggaszt (szokás szerint 😊 ), főleg az LT és az RG poszt.
Martin folytatja (vagy abba sem hagyta) fantasztikus formáját. Rengeteg sack-et kapott az edzéseken Jordan-től és Vernon-tól. danyly
lehet már raktam be korábban, de jóvan ez megint ide. amúgy én is aggódva lesem a training camp összegző híreket. jelenleg ő van kiemelve meg a sérülések: nincs probléma, csak mindössze a 2 kezdő elkapó, és két potenciális no4., no5. elkapó esett ki / kell pihennie.


“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Engem az OL aggaszt (szokás szerint 😊 ), főleg az LT és az RG poszt.
Martin folytatja (vagy abba sem hagyta) fantasztikus formáját. Rengeteg sack-et kapott az edzéseken Jordan-től és Vernon-tól.

RG poszton: Jerry térdsérülés (pár hétig jegelve), Louis a legfőbb várományos a posztra, de neki sem tudni, hogy teljesen rendbe jött-e már a tavaly novemberi térdsérülése. Akkor Samuda is ki lett próbálva (de ő LG-ben és RG-ben is nézték, és ugye tavaly jobbára backup C volt; vele mondjuk Philbin nagyon meg volt elégedve). De még ott van az idei draft 3. körében választott Thomas is. De, hogy majd ki bírja a nyomást ill. hogy, hogy teljesít, erre tökéletes teszt lehetőség a preseason.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Hát, Wallace sem bírta sokáig a kiképzést - azért remélhetőleg látjuk őt vasárnap, mert ez így furi debütálás lenne...
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000224730/article/mike-wallace-misses-dolphins-practice-with-groin-issueParadoxon_MIA
Lehet hogy jobb lenne inkább pihentetni!RunRickyRun
Igen azt mondta küzd egy kis ágyék sérüléssel, de nem komoly. Ő mindenképpen játszani szeretne vasárnap.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hát, Wallace sem bírta sokáig a kiképzést - azért remélhetőleg látjuk őt vasárnap, mert ez így furi debütálás lenne...
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000224730/article/mike-wallace-misses-dolphins-practice-with-groin-issueParadoxon_MIA
Lehet hogy jobb lenne inkább pihentetni!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Hát, Wallace sem bírta sokáig a kiképzést - azért remélhetőleg látjuk őt vasárnap, mert ez így furi debütálás lenne...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/siezk5xzcwvjhbeqesah
Mike Wallace skips Dolphins practice with groin issue
Mike Wallace is dealing with a groin issue and missed Miami Dolphins practice Thursday. What did the newly acquired deep threat say about the nature of his injury?

Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Tavalyi, de lehet valaki lemaradt róla



I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
multkor vernon, most jordan viccelte meg párszor martint.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Team has signed WRs Keenan Davis and Julius Pruitt and waived/injured WRs Armon Binns and Jasper Collins.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Julius Pruitt (WR) aláírt. Volt már nálunk, de tavaly TC ki lett vágva. ST jó lesz gunner-nek (voltak problémák az ST játékával a hétfői napon), elég gyors a gyerek, vagy küzdhet az 5. WR pozícióért. A Miami-nak mindig is tetszett Pruitt képességei, de valahogy, valamin mindig elhasalt. Hátha most összejön neki.

Meghallgatták ill. megnézték (Pruitt aláírása után) Laurent Robinson, Austin Collie, college standouts Keenan Davis (Iowa) és Lavaiser Tuinei (Oregon) teljesítményét is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Matthews és Binns kiesése után...danyly
matthews? erről nem láttam hírt. milyen baja lett? meddig esett ki? még egy favorit.Ventura
Először egy meg nem nevezett sérülés volt Matthews-el kapcsolatban vasárnap reggel (bemelegített, de a pályára nem ment fel). De tegnap kiderült térd sérülése van (lehet MCL). Így kidől egy pár hétre.
Nyilván jó eséllyel pályázott az 5. WR posztért, de így megnyílt az út Fuller, McNutt és Collins előtt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
jjncaa
Ez a statisztika esetleg publikus? Kíváncsi lennék a megoszlásra, arányokra 😊Paradoxon_MIA
ez volt az "állás" 750-nél, legközelebb majd 1000-nél írom be a helyzetjelentést az nfl csevegőbe



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Matthews és Binns kiesése után...danyly
matthews? erről nem láttam hírt. milyen baja lett? meddig esett ki? még egy favorit.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------