Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 13 éve
Na tessék:Looks like John Dorsey isn't going to get his second-round pick for Branden Albert.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Közben és is rátaláltam. De azért köszi.Semmit sem kaptatok, csak felcsereltuk a 4. (es egy kesobbi) koros pickeket.Bess barna lett...Egy középső körös picket kaptunk, de még nem tudni hányadik köröset.danyly
sajnálombriareos
Adam Schefter @AdamSchefter 17m
For former Dolphin WR Davone Bess, MIA and CLEV swapped draft spots in two rounds, including the 4th rd. There were no actual pick given up.Joey Tribbiani
The Dolphins trade with Cleveland swapped fourth-rounders and fifth-rounders. Miami picks up seven spots in the fourth round.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Semmit sem kaptatok, csak felcsereltuk a 4. (es egy kesobbi) koros pickeket.Bess barna lett...Egy középső körös picket kaptunk, de még nem tudni hányadik köröset.danyly
sajnálombriareos
Adam Schefter @AdamSchefter 17m
For former Dolphin WR Davone Bess, MIA and CLEV swapped draft spots in two rounds, including the 4th rd. There were no actual pick given up.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bess barna lett...Egy középső körös picket kaptunk, de még nem tudni hányadik köröset.
sajnálombriareos
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ezek után már nem tudok elképzelni CB húzást 2. körben. Én inkább OT-t tudnék elképzelni Watson v. Armstead személyében (persze ha Albert-et nem szerezzük meg). Ma délután 2-kor összeültek megint tárgyalásra Albert ügyben, de egyelőre semmi hír ezzel kapcsolatban. De ahogy melléfogtunk tavaly a második körös OT ügyben, így akár egy őrült pick-et is el tudok képzelni. Mondjuk egy S ( mondjuk Earl Wolff). 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Engem is mint mindenki mást (majdnem mindenkit), meglepett ez a Dion Jordan húzás, de (közhellyel élve) ez úgy is csak később derül ki mi lesz a srácból. A szélen való támadásban kiváló. Lehet akár a következő Jason Taylor is. De kicsit úgy néz ki mint Aldon Smith. Ha felszed még 20 fontot, jó is lesz az az erőnlét ami az NFL-ben való játékhoz kell. Gyors a szélen, kiváló „motor” hatja.
Vékony testalkat (egyelőre), és váll probléma is van vele kapcsolatban. Sok ismeretlen tényező egyelőre.
Nem kérdés, hogy kiváló edge rusher.
De nem látni benne az inside mozgást. Mindig kifelé mozog ill. arra indul el. Ha nagy profi játékos akar lenni, akkor nem csak a szélen kell futnia, előre törnie.
A legalkalmasabb arra, hogy 3-4-es OLB helyett 4-3-as DE-t játsszon. Kevesebb mint 250 font, meg tudja csinálni a támadási pontot amit kiszemelt magának? Tud az NFL-beli játékosok ellen olyan erőt kifejteni, hogy a tackle-t véghezvigye? De a futás megállítása kiváló a LOS-on a college-ban- 23 tackles for loss volt az utolsó két évben.
Rá tesznek egy kis izmot és dinamit lesz. Meg fogják találni az edzők a módját, hogy egy szörny legyen a pályán, és rengeteg bánatot okozzon az ellenfeleknek (főleg Brady-nek és az offense-nek).
Amikor kétszer találkozunk egy évben a Pats-el, kell egy olyan ember, aki one-on-one nyeri a párharcokat ill. blizt rohamot, indít Brady ellen (ugye abban nagyon sebezhető). Erre kell építeni.
Hosszú lábú, fluid mozgású atléta és meglepő erőt sugároz az egész védővonalra. Kis türelem kell hozzá, hogy teljesen kifejlődjön, de kb. két év alatt a természetes robbanékonyságát és nyers erejét igazán lehet majd kamatoztatni. Negatív tényező: hogy blokkok ellen nem nagy hatékonysággal küzd. Ha bezárják, nem nagyon tud kiszabadulni belőle. Sokszor elkapkodja az első lépést (bemozdulás).
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Jordan-ből nem hiszem hogy bust lesz: a problémája javítható, erőssíteni lehet. Valakin gyorsítani, ügyessé, agilissá tenni már jóval nehezebb lenne. Albert trade beeshetne lassan. Bár titkon kiváncsi vagyok mit varázsol Ireland ha nem tudja megszerezni.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
volt azért már cingár DE-nk aki elég jól tolta 😉
több mint 13 éve
Jelen állás szerint és jobban kielemezve az első kört jobban örültem volna, ha maradunk a seggünkön és behúzzuk Werner-t.... Kissé cingárnak tűnik DJ és statjai sem kiemelkedőek, jelenleg sérült is, de lehetőség az van benne...
több mint 13 éve
a legutolsó a clevelandi 4. kör volt, sztem majd csak a 3. nap előtt jelentjük be (mint remélhetőleg nemsokára Albertet)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
bess trade blockot sajnálom mondjuk, de ez van.briareosvalaki tud valamit erről az ügyről? vagy csak annyit hogy áruljuk? esetleg kósza pletyka érdeklődő csapatokról? mennyit kaphatnánk érte? 4.-5. kör?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
na most tudok érdemben nyilatkozni, nagyon jó pick.olcsón mentünk fel, ha tényleg megegyezünk alberttel is, akkor elégedett leszek. fasza eddig az offseason, remélem összeáll a a csapat is.
bess trade blockot sajnálom mondjuk, de ez van.
több mint 13 éve
Bocs a Phinstől, az NFL kapcsolta rossz helyre a hívást

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
1/3-nál a Dolphins véletlenül EJ Manuelt hívta fel Dion Jordan helyett 😊jjncaa
Nem is mi lennénk ha nem lett volna valami baki 😀
Úgy lett volna az igazi, ha média megint lelőtte volna előre a pickeket 😀 mekkora trollkodás lett volna.
több mint 13 éve
1/3-nál a Dolphins véletlenül EJ Manuelt hívta fel Dion Jordan helyett 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Jut eszembe amivel azért számoljatok ha tradelünk Albertért, még akkor is maradt elég pick, hogy felmenjünk megint a 2. körbe.több mint 13 éve
Hiszek egy Optimus Grimes-ban. 😀 Személy szerint ez az első Ireland 1. körös pick amit imádok. És még nem biztos hogy elmegy az a 2. kör Albertre. Vagy lemaradtam valamiről?
Bria reakciójára vagyok kíváncsi 😊
több mint 13 éve
Ne már... Jordan-ből szörnyet lehet nevelni, oké. De az hogy a komplett második körünket eltradeljük, és CB meg sehol? Meg ha nem, akkor másodikban CB, de sehol T?Úgy gondolom a corner meg a tackle égető szükség, más posztokra örülünk ha jövőre válik a játékosból NFL szinten stabil, jó kezdő, idén pedig bíztató formát mutat. Pont növelni kellett volna a 2.-3. körös pickek számát, legalábbis én ezt vártam volna, hiszen CB maradt bent, Albert jöhetett volna, és lett volna lehetőség G-t meg safety-t húzni.
Jordan-t ha izmosodik biztos szívesen fogjuk nézni, és ha Vernon így fejlődik akkor valszeg Wake-nek se kell egy valag pénzt majd kifizetnünk ha lejár a szerződése, vagyis ha minden jólmegy akkor évekig stabilan domináns pass rush lesz a védelemben. Ennek ellenére szerintem luxus.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Nem rá gondoltam, de a DE tipp bejött 😀Az én mockom, hogy DE lesz.. mert nem szeretném 😀Csabee13hahahaha 😊 Ventura
több mint 13 éve

Ellerbe meg Wheeler nagyon érzi
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
alapból tetszik a két játékos, de nekem hatalmas hiányérzetem van, hogy az első két körben nem jön CB.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!