Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 13 éve
Jelenleg 10M$ körül vagyunk a sapka alatt...Csabee13köszönöm!
teaest martinnal:
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
jaj, de jó😊Jelenleg 10M$ körül vagyunk a sapka alatt. Most jött Clabo az -3,5M $, aztán kell 7,7~8M $ a rookiekra, de 1.-én felszabadul még 9M $ (Dansby, Burnett cut) szóval nagyon durva becsléssel 10M $ space-el megyünk a campbe. Patterson cut maga 4,5M $ megtakarítás lesz. A megmaradt spacet át lehet görgetni jövőre.
aki ért hozzá az el tudná mondani, hogy is állunk pénzügyileg és jövőre hogy állhatunk majd ezek után? lehet e gond vagy valami gubanc.Ventura
Keller, Grimes, Clabo kapásból csak 1 éves szerződést kapott. Sok lejáró szerződés is lesz pl. Soliai, Jones, Daniel Thomas. Legutóbb mikor utánajártam 30M $ space volt jövőre várható, szerintem ez nagyjából maradt is. Na most ez elsőre soknak tűnik, de sok játékost kell újraigazolni, DL lesz húzós kérdés Starks és Soliai ketten kapnak idén 18M $ körül. Híresztelésekkel ellentétben nem költekeztünk túl tehát nem most vagy soha szezon jön, a jó játékosokat meg fogjuk tudni tartani jövőre is. De ha részleteiben is érdekel a dolog jó pár oldal van ami a $ témára van kihegyezve. Pénz miatt nem aggódom.
több mint 13 éve
jaj, de jó😊aki ért hozzá az el tudná mondani, hogy is állunk pénzügyileg és jövőre hogy állhatunk majd ezek után? lehet e gond vagy valami gubanc.
De Martin engem továbbra sem győzött meg, hogy jó lenne LT posztra. Közepes szinten elkaristol talán, de jön egy nagyobb darab DE v. LB és simán megveri. danylymajd yeatman lesz az LT, ha martin belereccsen a feladatba.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
No Clabonak nagyon orulok. Remek igazolas.
több mint 13 éve
Jön Clabo elvileg.Schleck1 év 3.5 millió $. Nem valami hosszútávú megoldás. De Martin engem továbbra sem győzött meg, hogy jó lenne LT posztra. Közepes szinten elkaristol talán, de jön egy nagyobb darab DE v. LB és simán megveri. Remélem a táborban feljavul a szintje a poszthoz. De az első két-három meccsen majd kiderül.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kovács úr meg állítólag jó benyomást tett a minicampen 😀Jó-jó...és állítólag Albert is még képben van. Eddig ez a legszebb offseason
Clabo sign meg tetszik.
Martin - Incognito - Pouncey - (Jerry v. Louis) - Clabo
Thomas a vállsérülés miatt nem lesz versenyben szerintem egyik kezdő helyre sem, idén csere lesz és tanul. Amúgy jónak tűnik ez Marin hoz egy átlagost és már bőven elég ez a fal.Csabee13
az elmúlt években.
több mint 13 éve
Kovács úr meg állítólag jó benyomást tett a minicampen 😀Clabo sign meg tetszik.
Martin - Incognito - Pouncey - (Jerry v. Louis) - Clabo
Thomas a vállsérülés miatt nem lesz versenyben szerintem egyik kezdő helyre sem, idén csere lesz és tanul. Amúgy jónak tűnik ez Marin hoz egy átlagost és már bőven elég ez a fal.
több mint 13 éve
lehetett volna rosszabb is, reméljük Martin nem fog nagyon beégni LT-ként
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Thomas LT poszton dolgozott (Philbin még nem tudja T v. G poszton számítanak e rá), Jordan limitáltan dolgozott (kisebb váll problémák) DE poszton, 17 tryout players a rookie camp-on, helyi illetékességű három játékos: Darius Smith (DL, UM, senior), Rupert Bryant (OL, FIU, senior) és David Hinds (LB, FAU, senior; 4.75 40-yard-dash). Szerdán a FAU QB Graham Wilbert (2,819 yards és 18 TD as a senior in 2012) is részt vett egy edzésen Davie-ben, de ő két CFL csapathoz is megy workout-ra. Caleb Sturgis from 50 yards out in practice.Első nap két órát lehet ott a sajtó, utána zárt az edzés
Elviekben azt mondták, hogy a média és nyilvánosság kizárásával fog zajlani a rookie camp. Erre ott tolonganak ezer kamerával + mikrofonnal.danyly
több mint 13 éve
minek slotba egy bess? ott van thigpen 😀The many looks of the 2013 Miami Dolphins
www.thephinsider.com/2013/5/3/4295748/the-many-looks-of-the-2013-miami-dolphins
"Dolphins GM Jeff Ireland said No. 3 overall pick Dion Jordan could end up at linebacker.
"That’s what I like about him," Ireland said. "He’s very versatile and he played linebacker [at Oregon] and he also rushed the passer. [When] we get our hands on him, [we will] see where the best place he’ll fit. We’ve got a great vision for him. Part of that’s going to be rushing the passer but the other part’s up to [coach Joe Philbin]." Jordan will certainly rush the passer plenty, but he's so athletic that he could end up covering tight ends like Rob Gronkowski. "
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
The Dolphins today announced the signing of 19 undrafted free agents.G Chris Barker - Nevada
QB Clay Belton - Findlay
C Sam Brenner - Utah
WR Chad Bumphis - Mississippi State
DT Chris Burnette - Old Dominion
LB Michael Clay - Oregon
WR Jasper Collins - Mt. Union
DT A.J. Francis - Maryland
LB Alonzo Highsmith - Arkansas
S Keelan Johnson - Arizona St
S Jordan Kovacs - Michigan
FB Ina Liaina - San Jose St
RB Cameron Marshall - Arizona St
LB Rob McCabe - Georgetown
DE Tristan Okpalaugo - Fresno St
DE Emeka Onyenekwu - Louisiana-Lafayette
WR Terrell Sinkfield - Northern Iowa
WR Taylor Stockemer - Arkansas St
OT Patrick Ward - Northwestern
több mint 13 éve
Az FA piacról hozottaknak még nincs hivatalosan száma.Bess egész csinos összeget kapott a Brownstól 3 évre.
több mint 13 éve
One of the most-asked questions of this time of year is always “What number is _________ wearing?” and today we’ve got some answers.Remember, though, that rookies sometimes change their numbers at the end of the preseason and so none of these are 100% “official” until Week 1 of the regular season in September (last year, Lamar Miller wore 44 all throughout camp and the preseason before switching to 26).
DE Dion Jordan: 95
CB Jamar Taylor: 22
OL Dallas Thomas: 70
CB Will Davis: 29
LB Jelani Jenkins: 43
TE Dion Sims: 80
RB Mike Gillislee: 35
K Caleb Sturgis: 9
CB Don Jones: 36
több mint 13 éve
Super Bowl L unlikely to be held in Miami after no bill vote
több mint 13 éve
No még egy magyar felmenőkkel bíró próbázó a csapatnál....😀Free-agent C James Ferentz (Iowa) is trying out with the Miami Dolphins Friday, May 3.
több mint 13 éve
Thomas LT poszton dolgozott (Philbin még nem tudja T v. G poszton számítanak e rá), Jordan limitáltan dolgozott (kisebb váll problémák) DE poszton, 17 tryout players a rookie camp-on, helyi illetékességű három játékos: Darius Smith (DL, UM, senior), Rupert Bryant (OL, FIU, senior) és David Hinds (LB, FAU, senior; 4.75 40-yard-dash). Szerdán a FAU QB Graham Wilbert (2,819 yards és 18 TD as a senior in 2012) is részt vett egy edzésen Davie-ben, de ő két CFL csapathoz is megy workout-ra. Caleb Sturgis from 50 yards out in practice.Elviekben azt mondták, hogy a média és nyilvánosság kizárásával fog zajlani a rookie camp. Erre ott tolonganak ezer kamerával + mikrofonnal.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Máshol (pl. Seattle, Washington) viszont van egy olyan érdekes képződmény is, amit támadófalnak hívnak, és arra hívatott, hogy a (fiatal) QB-t megvédjék.Go Vikings!Máshol (pl. bárhol) viszont van egy olyan érdekes képződmény is, amit objektivitásnak hívnak, és arra hívatott, hogy ne beszéljünk marhaságot. Centerünk, Guardunk probowl kaliber, a többiek átlagos szinten vannak. Nem az a kérdés nálunk, hogy használhatatlan fallal kell kezdeni valamit, hanem hogy az átlagosnál jobb legyen a fal egy veterán LT-vel. De természetesen jogod van a saját véleményedhez még ha gúnyolódásnak szántad akkor is. Az más kérdés, hogy akik figyelték a csapatot tavaly tudják, hogy van nálunk is olyan "képződmény".
több mint 13 éve
Máshol (pl. Seattle, Washington) viszont van egy olyan érdekes képződmény is, amit támadófalnak hívnak, és arra hívatott, hogy a (fiatal) QB-t megvédjék.
több mint 13 éve
McKinnie kiesett a lehetőségek közül, a Ravens 2 évre újraszerződtette.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Tebow megnézett egy Miami Vice részt...Geeribesírtam
De ezt mindenki jegyezze meg: "This young man will be the most improved quarterback in the National Football League from year one to year two this year – I promise you that,” Sherman said. “He’s working extremely hard.”muszáj hypolni. egyrészt kell az önbizalom, másrészt a fanoknak is kell nyugtató, hogy minden jóra fordul (FA igazolások, remek kis draft, van egy ígéretes QB).
Tannehill-ről szóltak a magasztos szavak. Van bennük ráció, most van annyi meccse kb mint egy átlag rookie QB-nek.Geeri
ezek csak tipikus kijelentések. máshol is van. bízzunk a legjobbakban! 😊
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Csapat közleményben cáfol. Tebow megnézett egy Miami Vice részt, a média meg már fel is kapta.De ezt mindenki jegyezze meg: "This young man will be the most improved quarterback in the National Football League from year one to year two this year – I promise you that,” Sherman said. “He’s working extremely hard.”
Tannehill-ről szóltak a magasztos szavak. Van bennük ráció, most van annyi meccse kb mint egy átlag rookie QB-nek.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Sándor Gaál @pfbusiness 20 percEhhez csak ennyit fűznék hozzá:
Drew Rosenhaus a CBS-en azt mondta, hogy elképzelhetőnek tartja, hogy a Dolphins leigazolja Tim Tebowt harmadik QB-nek.Beki
Contrary to Internet speculation today, Tim Tebow did not visit the Dolphins and there are no plans for him to do so. The team has not expressed interest in him, and the Dolphins are happy with their quarterback situation as it stands.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
