Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 13 éve
Inkább hallgatnám a csendet, mert így attól félek nagy lesz a pofára esés, ha már a magasság megvan hozzá. 😀
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Jones neve egyre többször kerül elő top100-as listákon azért nagyon durva szezont nyomott.Az meg jó ha a srácok éhesek és magasra teszik a lécet 😊 szívesebben olvasnád, hogy Miller 700yd-ra, Thigpen meg arra gyúr, hogy meglegyen mindig a touchback ? 😊
több mint 13 éve
Lamar Miller 1500 yardot akar 5.0 átlaggal. Thigpen pedig rekordot: 7 visszahordott TD a célja, nomeg több snap a támadóegységben.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Dolphins have signed rookie draft picks Jelani Jenkins, Don Jones and Caleb Sturgis!!Richard Marshall újra edzésben, alakul a verseny, ami talán a legkiélezettebb lesz az offseason során a csapatnál.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
"...Miami Dolphins wide receiver Brian Hartline said Monday morning on "NFL AM" that he was part of the best wide receiver group in the AFC East. This sounds outlandish until the moment you realize it is undeniably true. The other three teams in the division all have poor wide receiver groups..." By Gregg Rosenthal
Bár, azt is megkaptuk tőle, hogy a legrosszabb RB szekció is a miénk 😊
Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
hartline egyre többször beszél amikor inkább hallgatnia kellenebriareosnagy pénz, nagy száj, reméljük nagy teljesítményt is kapcsol hozzá...
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
hartline egyre többször beszél amikor inkább hallgatnia kellene
több mint 13 éve
www.thefinsiders.com/blog/2013/hartline-dolphins-have-afc-easts-best-receiving-corpsNapi nagyotmondás: Hartline szerint itt van a legjobb elkapósor az AFC-ben. Ámen!
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Quick story: Receiver Mike Wallace was running routes when Tannehill — impressed by his blazing speed — told him he should go only half speed. “ ‘I am going half speed,’ ” Wallace responded, according to Tannehill.
“Everything I heard about him coming in has proved to be true — he’s as advertised,” Tannehill said. “Fastest guy I’ve ever thrown to. It’s exciting.”
😀
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
és akkor most h értékelve lettünk, már nyertük a csoportot?ja nem?
több mint 13 éve
...és már itt is van!AFC East draft értékelése lesz a szerkesztőknek vagy megint kimaradunk?DM13Szokásos. Végére kell mindig hagyni a lényeget. 😊danyly
több mint 13 éve
AFC East draft értékelése lesz a szerkesztőknek vagy megint kimaradunk?DM13Szokásos. Végére kell mindig hagyni a lényeget. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
AFC East draft értékelése lesz a szerkesztőknek vagy megint kimaradunk?DM13Lesz, már készül.
több mint 13 éve
LA nem rossz, ha minden jól megy pár év múlva úgyis ott dolgozombriareosIlyen ez a show-business....😉
több mint 13 éve
AFC East draft értékelése lesz a szerkesztőknek vagy megint kimaradunk?
több mint 13 éve
LA nem rossz, ha minden jól megy pár év múlva úgyis ott dolgozombriareos

Nem szeretem LA-t, Miami sokkal jobb. Meg különben is 😉
Ez persze nem a jövőbeni melóra vonatkozott 😊
Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
LA nem rossz, ha minden jól megy pár év múlva úgyis ott dolgozom
több mint 13 éve
Nem lesz itt költözés, szvsz csak nyomásgyakorlásról van szó.GeeriAzért az szerintem alap, hogy Ross első sorban üzletember.. és hát lepukkant stadion tulajdonosának lenni nagy események nélkül mint SB, meg egyéb bowlok vagy soccer, vagy akár koncertek nélkül nem jó üzlet, mondhatni szar, főleg ha nézők sem járnak a meccsre. Szóval, ha jön egy nagyváros (nem nevesítek) nfl csapat nélkül aki hajlandó pénzelni egy esetleges új stadiont is akár meg még tököm tudja milyen üzleti kedvezményeket adna csak menjen oda a csapatával szerinted az lenne az első, hogy ő mennyire piszkosul szereti Miamit? Dollár milliárdos tételről beszélünk mi most, szóval a tradíció le van kakkantva és bizony van rá reális esély, hogy elcsábíthatják a csapatot.. hiszen a stadion nem köti őket, saját tulajdon.. szóval ha Ross gondol egyet és költözik Miamiban szájtátva néznek majd, hogy baszki... nem kellett volna beinteni neki hiszen befektetni akart itt hosszú távra, erre elhúz olyan helyre ahol hagyják.
Népszerűség meg.. lehet hogy Miamiban ő lesz az antikrisztus és a képét fogják égetni az utcán ellenben egy másik marha nagy "éhes"piacon meg ő lesz a hős mert hozott nekik egy csapatot.. és hát azért Miaminál vannak nagyobb porfészkek az USA-ban.
Nem rémisztgetni akarok de simán benne van hogy 3év múlva LA Dolphins (mégis megtettem) drukker leszek.
több mint 13 éve
Nem lesz itt költözés, szvsz csak nyomásgyakorlásról van szó.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Kovács úr meg állítólag jó benyomást tett a minicampen 😀Csabee13egy kis firka andy cohen-től:
The Remarkable Journey of Jordan Kovacs
www.miamidolphins.com/news/article-1/Andy-Cohen-The-Remarkable-Journey-of-Jordan-Kovacs/ca62eb86-aa65-4780-a2c2-e46777ae0d6d
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kár, hogy hiába alakul a csapat, a háttér eléggé aggályos 😕Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
jaj, de jó😊Akkor fel is kötöm magam.
aki ért hozzá az el tudná mondani, hogy is állunk pénzügyileg és jövőre hogy állhatunk majd ezek után? lehet e gond vagy valami gubanc.
De Martin engem továbbra sem győzött meg, hogy jó lenne LT posztra. Közepes szinten elkaristol talán, de jön egy nagyobb darab DE v. LB és simán megveri. danylymajd yeatman lesz az LT, ha martin belereccsen a feladatba.Ventura
Itt pl. egy jó oldal pénzüggyel kapcsolatban:
www.spotrac.com/nfl/miami-dolphins/cap-hit/
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
deyell