Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Állítólag új logója lesz a Dolphinsnak! Ha jól olvastam a draft előtt mutatják be!Béczkó
Pánikolok is... Amit mutattak, az nagyon csúf egy jószág volt 😕

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Béczkó 1 264
Állítólag új logója lesz a Dolphinsnak! Ha jól olvastam a draft előtt mutatják be!
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.miamidolphins.com/news/article-1/Cohen-Ross-Trying-To-Give-This-Franchise-Stability/efe28b72-d0bb-45e5-8719-32fee7ca4b8e

Majd kiderül mit mond egy év múlva... Remélem nem esik pofára az öreg ezzel a de szeretem Irelandet dumával.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Jets have fired offensive coordinator Tony Sparano, who was informed of his dismissal Monday night.

pfff.RunRickyRun
simán vissza kéne hozni.

mascotnak

több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Jets have fired offensive coordinator Tony Sparano, who was informed of his dismissal Monday night.

pfff.

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
egy fiatalember gondolatmenete az offseasonra. bár én személy szerint jobban szeretem olvasni a kommentelőket, hogy ők mit gondolnak (pl: jennings-bowe-wallace - melyik lenne jó).
 bleacherreport.com/articles/1464007-plan-for-miami-dolphins-60-million-dollar-shopping-spreeVentura
Nagyon matekolás csak. Long 7milla? Lesz olyan csapat aki odateszi a 14-et. 7 guriga az 7guriga... barátság ide vagy oda.Csabee13
Akkor menjen Isten hírével, oszt csókolom. Nem hiszem, hogy le kell menni kutyába, Long nagyon kockázatos befektetésnek tűnik jelenleg.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
egy fiatalember gondolatmenete az offseasonra. bár én személy szerint jobban szeretem olvasni a kommentelőket, hogy ők mit gondolnak (pl: jennings-bowe-wallace - melyik lenne jó).
 bleacherreport.com/articles/1464007-plan-for-miami-dolphins-60-million-dollar-shopping-spreeVentura
Nagyon matekolás csak. Long 7milla? Lesz olyan csapat aki odateszi a 14-et. 7 guriga az 7guriga... barátság ide vagy oda.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
egy fiatalember gondolatmenete az offseasonra. bár én személy szerint jobban szeretem olvasni a kommentelőket, hogy ők mit gondolnak (pl: jennings-bowe-wallace - melyik lenne jó).
 bleacherreport.com/articles/1464007-plan-for-miami-dolphins-60-million-dollar-shopping-spree

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Miami Dolphins impending free-agent TE Anthony Fasano is not expected to be priority for the team this offseason because he is not able to make catches down the seam. The team hopes TE Michael Egnew can develop into a starter next season.

Na hiszen....

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
na az az a meccs amelyre azt mondom, hogy sokkal többet mutatott volna, ha van fal előtte. semmi ideje nem volt. de most komolyan, mi volt az? mintha csak homokzsákok lettek volna letéve elé, és az ellenfél csak átugorta volna azokat - na kb annyi ideje volt.


büntetések mennyisége, büntetések típúsonként és játékosonként
 blogs.palmbeachpost.com/thedailydolphin/2013/01/03/2012-season-in-review-miami-dolphins-penalty-breakdown/

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nagy kár pedig, a Pats ellen valóban nagyon villogott 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
12 perc tömör gyönyör a jövőnkkel (sajnos elsiették - nagyon akartak volna már egy ilyen összefoglalót a youtubeon - mert a new england, buffalo, san francisco nincs benne).


“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
addig még lesz FA, Draft, TC, szóval fognak változni bőven az erőviszonyok.

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
2013-as ellenfeleinket néztétek már?

 www.thephinsider.com/2013/1/1/3823784/miami-dolphins-2013-schedule-teams-identifiedCsabee13
Igen, és nem voltam elragadtatva. Jelenleg jóindulatúan nem várnék többet egy .500-nál.
Geeri
Az jobb, mint idén 😉Paradoxon_MIA
leheletnyivel 😀

Erről jut eszembe, szezon előtt nem volt olyan, hogy mindenki tippelt egy végső mérleget? Vagy az tavaly volt? Este meccsnézés közben megpróbálom megkeresni.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
2013-as ellenfeleinket néztétek már?

 www.thephinsider.com/2013/1/1/3823784/miami-dolphins-2013-schedule-teams-identifiedCsabee13
Igen, és nem voltam elragadtatva. Jelenleg jóindulatúan nem várnék többet egy .500-nál.
Geeri
Az jobb, mint idén 😉

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
2013-as ellenfeleinket néztétek már?

 www.thephinsider.com/2013/1/1/3823784/miami-dolphins-2013-schedule-teams-identifiedCsabee13
Igen, és nem voltam elragadtatva. Jelenleg jóindulatúan nem várnék többet egy .500-nál.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Nincsen téma, jöjjön a pletyka:
 www.thephinsider.com/2013/1/2/3829106/miami-dolphins-offseason-rumors-greg-jennings-to-the-dolphins


Mindez a nővérke tweetjeire alapozva. Merész. Meg nem is biztos hogy Jennings a nekünk való. Sérült volt, nem is a legfiatalabb, ára is borsos. Philbin mondjuk jobban ismeri mint én 😀Geeri
Hát azért nem verném a fejem a falba ha FA-ként elhoznánk. De odébb van ez még.

2013-as ellenfeleinket néztétek már?

 www.thephinsider.com/2013/1/1/3823784/miami-dolphins-2013-schedule-teams-identified
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nincsen téma, jöjjön a pletyka:
 www.thephinsider.com/2013/1/2/3829106/miami-dolphins-offseason-rumors-greg-jennings-to-the-dolphins


Mindez a nővérke tweetjeire alapozva. Merész. Meg nem is biztos hogy Jennings a nekünk való. Sérült volt, nem is a legfiatalabb, ára is borsos. Philbin mondjuk jobban ismeri mint én 😀

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
BUÉK mindenkibe!

éééééés: 'Fins 4Ever! 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A logót meg ne bazirgálják, az úgy tökéletes, ahogy van! 😀
(Különben sincs kedven lecserélni a dolgaimat 😛)Paradoxon_MIA
Pedig onnan (is) fúj a szél véleményem szerint.
Geeri
Ó ne hidd, a kinti merchandise célcsoport minden évben bevásárol. Egy új logó nem fogja megdobni a cucc eladásokat, hiszen most is látsz aránylag sok casual fant aki régebbi merchandise termékekkel tolja, míg a hardcore fanok, úgyis évente cserélik a póló, pulcsi, sapka szenthármast.
briareos


Mindig tanul újat az ember. Én abban a hitben éltem, hogy mivel a mez állandó kinézet, ezért csak akkor vesznek, ha új játékos jön,vagy a régi brillírozik. Meg ugyanez a többi alig változó kiegészítőre. Geeri
a mez más tészta, arra áll amit mondasz, de az egyéb ruházat jobban pörög

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A logót meg ne bazirgálják, az úgy tökéletes, ahogy van! 😀
(Különben sincs kedven lecserélni a dolgaimat 😛)Paradoxon_MIA
Pedig onnan (is) fúj a szél véleményem szerint.
Geeri
Ó ne hidd, a kinti merchandise célcsoport minden évben bevásárol. Egy új logó nem fogja megdobni a cucc eladásokat, hiszen most is látsz aránylag sok casual fant aki régebbi merchandise termékekkel tolja, míg a hardcore fanok, úgyis évente cserélik a póló, pulcsi, sapka szenthármast.
briareos


Mindig tanul újat az ember. Én abban a hitben éltem, hogy mivel a mez állandó kinézet, ezért csak akkor vesznek, ha új játékos jön,vagy a régi brillírozik. Meg ugyanez a többi alig változó kiegészítőre.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
addigra RG már lehet, hogy kerekesszékből Xboxon nyomja Vickel a Maddent, Wilson meg az idei felvételeken keresi a sikert.
Geeri
na arra még nagyon kíváncsi leszek, hogy kinél jön a visszaesés - mert, hogy jön az biztos. lásd newton. villantott gyönyörűt, de sajnos idén csak a szezon vége felé támadt fel.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A logót meg ne bazirgálják, az úgy tökéletes, ahogy van! 😀
(Különben sincs kedven lecserélni a dolgaimat 😛)Paradoxon_MIA
Pedig onnan (is) fúj a szél véleményem szerint.
Geeri
Ó ne hidd, a kinti merchandise célcsoport minden évben bevásárol. Egy új logó nem fogja megdobni a cucc eladásokat, hiszen most is látsz aránylag sok casual fant aki régebbi merchandise termékekkel tolja, míg a hardcore fanok, úgyis évente cserélik a póló, pulcsi, sapka szenthármast.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
kevin coyle munkája tetszett. a front seven elég meggyőző volt (vannak rossz napok, tegnap például ez volt).
wake másik oldali párjaként elviselnék egy szörnyet, illetve a secondary nem kérdés.
a front sevent úgy gondolom érdemes lenne egybetartani. több helyen írták starks újraigazolását, amit támogatnék.
de elsődleges prioritást a támadó oldal élvez.
attól, hogy a védelem enged valamennyit, még nyerhető a meccs, ha az offense is szállítja a pontokat - ezt idén pontosan prezentálták. például az első new englandi összecsapáskor - megnyerhettük volna a meccset.
hartline is szerintem jöhetne vissza. nem elsődleges célpont, de ha nem ő rajta lenne az elit védekezés, akkor hozhatna.
ha jól láttam, akkor a 12. helyen fogunk választani.

(most lestem, hogy például a new englandnek komoly kis idegenbeli meccsei lesznek az afc east csapatin kívül)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A logót meg ne bazirgálják, az úgy tökéletes, ahogy van! 😀
(Különben sincs kedven lecserélni a dolgaimat 😛)Paradoxon_MIA
Pedig onnan (is) fúj a szél véleményem szerint.

Mindig jövőre!