NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 882 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cseréltetek PJ Hallért. Egy 7. körbe került az egykori FCS ász. Az is kondicionális.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 882 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Többek között az 1. körös WR pick Justin Jefferson is felkerült a Reserve/COVID-19 listára (vagy fertőzött vagy érintkezett olyannal, aki koronavírusos),
 www.profootballrumors.com/2020/07/vikings-place-wr-justin-jefferson-others-on-reservecovid-19-list
További újoncok, mint Brian Cole, Blake Brandel és Tyler Higby is erre a listára kerültek.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/TomPelissero/status/1286015684007333889
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀 viccesnek vicces, bár soha nem értettem Cousins megbecsülésének hiányát a Vikesnál.
nem elit, de bőven jó QB

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Sziasztok!

Uborkaszezonban készítettem egy ilyet. Tervben van, hogy megtervezem és kinyomtatom a 2000 utáni állom csapatom, de néhány posztra nagy a verseny, majd jöhet egy kis segítség. Ö számomra biztos kezdő. 😊


skarface
RB - Joe Banyard!!!!
több mint 3 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Sziasztok!

Uborkaszezonban készítettem egy ilyet. Tervben van, hogy megtervezem és kinyomtatom a 2000 utáni állom csapatom, de néhány posztra nagy a verseny, majd jöhet egy kis segítség. Ö számomra biztos kezdő. 😊

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Nagyszerű hírek a csapat háza tájáról...
A team talán legjobb játékosa hisztizik. Dejavum van, mintha lett volna egy ilyen játékosunk, aki ugyan kib.szott jó volt, de napi szintű volt a hiszti. Ő azóta már Buffalo-ban van.

Most komolyan miért kell ez megint? Nem látja, hogy hogy járnak az ilyen futók a ligában? És hogy milyen felfogás kezdi övezni a túlfizetett futókat??

Ja, igen, jogos, a mi Cookynk briliáns elkapó ám!
Így már mindent értek! 😃😔

Mi lesz velünk...
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Majd rájön Cook is, hogy a kutya nem fog neki annyi pénzt adni amit szeretne. Csapatok is rájöttek, hogy inkább az OL-be kell rakni a pénzt, mert egy jó OL mögött egy közepes futó is vígan elvan.
kapitnono
Nana, ez itt Minnesota, itt nem fontos a jó OL!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Helyes, legalább Mattison hamarabb megkapja a kezdő posztot 😊

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Majd rájön Cook is, hogy a kutya nem fog neki annyi pénzt adni amit szeretne. Csapatok is rájöttek, hogy inkább az OL-be kell rakni a pénzt, mert egy jó OL mögött egy közepes futó is vígan elvan.


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 458 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem mi nem járunk így, ha Sanders még fut 2-3 hasonló jó idényt mint az első (amit egyébként a kutya el nem ismer, nem értem miért)
Kíváncsi vagyok itt mi lesz vége.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Melvin Gordon, te vagy az?
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0415%2Fr689532_1296x729_16-9.jpg
Source: Vikes RB Cook holding out without deal
Vikings running back Dalvin Cook will no longer participate in offseason activities and plans to hold out from training camp if he doesn't receive a "reasonable extension," a source told ESPN's Adam Schefter.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 098 — playoffs???
[/quote]Egyenlőre nyilvan ez az alap.
De jó offseasonnal szerintem ki tudja szorítani Reiffet. Persze ha nem akkor csere OT marad és majd 2021ben megy kezdőbe.
[/quote]Egyelőre.... Bocs hogy ez off de ettol a falnak ugrok... Erre figyelj oda kerlek Balazs!



több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2000-es években egyetlen csapat vagyunk akik 3 konfdöntőt játszott és mindet elbukta. Persze mind idegenben volt mert az 1. Seed sose sikerült ( köcsög Macik 😀 )
Olvasgatom, hogy hogyan lesz jobb a falunk. Nagyjából odajutottam, hogy ha Cleveland jó akkor lehet, amúgy csak ugyanaz lett.
De állítólag Kirk megtanult mozogni ( nyugi csak vicceltem).
Mondjuk egy zárt kapus playoffban lehet lenne esélyünk. Ha a legjobb passrushereket se engedik fel!
Toca
2000-es években nem voltak kegyesek hozzánk a Viking Istenek, NA DE majd 2020-tól. 😃
Sokat szenvedünk, ínséges idők járnak a Viking tengereken...

Cleveland kapcsán nem az van, hogy első évben valszeg csak csere lesz?
Kaphat azért snap-eket dögivel?
Ejj, adná ott fent valaki, hogy beválljon a srác! 🙄
PatrickSKOL
Egyenlőre nyilvan ez az alap.
De jó offseasonnal szerintem ki tudja szorítani Reiffet. Persze ha nem akkor csere OT marad és majd 2021ben megy kezdőbe.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
2000-es években egyetlen csapat vagyunk akik 3 konfdöntőt játszott és mindet elbukta. Persze mind idegenben volt mert az 1. Seed sose sikerült ( köcsög Macik 😀 )
Olvasgatom, hogy hogyan lesz jobb a falunk. Nagyjából odajutottam, hogy ha Cleveland jó akkor lehet, amúgy csak ugyanaz lett.
De állítólag Kirk megtanult mozogni ( nyugi csak vicceltem).
Mondjuk egy zárt kapus playoffban lehet lenne esélyünk. Ha a legjobb passrushereket se engedik fel!
Toca
2000-es években nem voltak kegyesek hozzánk a Viking Istenek, NA DE majd 2020-tól. 😃
Sokat szenvedünk, ínséges idők járnak a Viking tengereken...

Cleveland kapcsán nem az van, hogy első évben valszeg csak csere lesz?
Kaphat azért snap-eket dögivel?
Ejj, adná ott fent valaki, hogy beválljon a srác! 🙄
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
2000-es években egyetlen csapat vagyunk akik 3 konfdöntőt játszott és mindet elbukta. Persze mind idegenben volt mert az 1. Seed sose sikerült ( köcsög Macik 😀 )
Olvasgatom, hogy hogyan lesz jobb a falunk. Nagyjából odajutottam, hogy ha Cleveland jó akkor lehet, amúgy csak ugyanaz lett.
De állítólag Kirk megtanult mozogni ( nyugi csak vicceltem).
Mondjuk egy zárt kapus playoffban lehet lenne esélyünk. Ha a legjobb passrushereket se engedik fel!
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Larry Warford?
Lehet valami reális esély? Inkább ne álmodozzak? 😃
PatrickSKOL
Azaz már réges régen elhoztuk volna, ha játszana nálunk, mint opció. 😔
Gondolom én.
Túl jó falember ő ahhoz, kvázi nem sok fizuért.

Ennyire az SB-contenderség játssza a főszerepet?

Na de kérem.. Úgy jutottunk most is és 3 éve is PO-ba és majdnem SB-be, hogy a támadófalunknál nem volt rosszabb a ligában. 😃
Kirket 2 üveg üres Pepsis flakon is jobban védte volna. 😔
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Larry Warford?
Lehet valami reális esély? Inkább ne álmodozzak? 😃
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
 twitter.com/Vikings/status/1258539649124851712?s=20
Nem kell télen Green Baybe menni 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hú de nagy a csend...
Hiába nézegetek én fel naponta 3-4x.

Jól lattam, ma jön ki a menetrendünk a szezonra?
Ki mit tippel?
Vajon hányszor leszünk fő műsoridősök?

A Tampa Patriots együttest hányszor láthatjuk?
a) minimum 6
b) minimum 8
c) meg az összes meccsük is főműsoridő
😂😔😣

Van egy olyan érzésem, hogy a Csífsz, Kávbojsz, Nájnersz, Révönsz meccsdömpingekre is felkészülhetünk.
PatrickSKOL
Tudom, sokan szeretik a hazai TV-ben nézni a kedvenceiket, de én már 2-3 éve minden meccsnapon belövőm a redzone-t és egy másik eszközön nézek 1 specifikus meccset. Ami ha játszik a GB akkor az ha nem akkor valami szimpatikusat! 😊
Alapvetően jobb coverage-t kap az ember onnan ha van alapszintű angolja.

Bár a magyarban is vannak néha jó kommentátorpárosok alapvetően én nem aggódnék amiatt mit választ a SportTV.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 882 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hú de nagy a csend...
Hiába nézegetek én fel naponta 3-4x.

Jól lattam, ma jön ki a menetrendünk a szezonra?
Ki mit tippel?
Vajon hányszor leszünk fő műsoridősök?

A Tampa Patriots együttest hányszor láthatjuk?
a) minimum 6
b) minimum 8
c) meg az összes meccsük is főműsoridő
😂😔😣

Van egy olyan érzésem, hogy a Csífsz, Kávbojsz, Nájnersz, Révönsz meccsdömpingekre is felkészülhetünk.
PatrickSKOL
Azt tudom, hogy a 13. héten lesz a Vikings - Jags .
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Hú de nagy a csend...
Hiába nézegetek én fel naponta 3-4x.

Jól lattam, ma jön ki a menetrendünk a szezonra?
Ki mit tippel?
Vajon hányszor leszünk fő műsoridősök?

A Tampa Patriots együttest hányszor láthatjuk?
a) minimum 6
b) minimum 8
c) meg az összes meccsük is főműsoridő
😂😔😣

Van egy olyan érzésem, hogy a Csífsz, Kávbojsz, Nájnersz, Révönsz meccsdömpingekre is felkészülhetünk.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Ennyire nehéz egy centert guard-dá "képezni" ?


PatrickSKOL
Embere válogatja, Elflein esetében ez azért furi, mert college-ban is csak végzős évében játszott C-t, előtte 2 évig G-ként volt kezdő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...