Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
...Pálca
Én nem kötekedni akartam, az nem az én kenyerem.
Tudom milyen ez az érzés, nálunk Lions drukkereknél sztem senki nem tudja jobban.
Mi a 0-16os szezonban is győzelmeket vártunk.
Sőt meg is volt egy (ellenetek ugye), de bizonyos külső erők nem engedték.
Tehát a drukker mindig azt látja, hogy nem is olyan rossz a csapata.
Attól még símán lehet akár 8győzelmetek, mert én 4et jósolok.Bazzani
Nem is vettem kötekedésnek, én elfogadom a véleményed, csak nem értek vele egyet és leírtam a sajátom.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
vagy jövőre ugyanekkor egy még jobb draft-on leszünk túl... 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani, én aláírom, hogy jelenleg a Vikings a 4. a csoportban, de ennyire nem rossz a helyzet, mint amennyire leírod. 10 db nyerhető meccset veszítettünk el, amikor meg volt a sansz a győzelemre, csak vagy Mcnabb bénázta el, vagy Ponder és Frazier rutintalansága mutatkozott meg. Csak a GB, CHI, NO hármas alázott le minket. Az első 3 meccsen, köztük a Lionst is eléggé elvertük az első félidőben, csak nem tudtak a félidőben megújulni, amit az ellenfelek megtettek. Most akkor melyik a csapat igazi arca? A 20-0-as 1. félidő, vagy a 3-26-os 2.? (Szerintem valahol a kettő között). Valamint a visszavágót is érdekes körülmények között húztátok be(facemask).
Én szerintem a secondaryvel most kevesebb probléma lesz, a tavalyinál nem lehet rosszabb(kopp-kopp). Jött Harrison Smith a drafton, valamint visszatérhet Cook, aki tavaly a szezon elején felfelé lógott ki a CB-k közül. Aztán lehet csak én látom lila szemüvegen keresztül az egészet, de szerintem nem annyira rossz a helyzet, mint ahogy többen vázolják és a sorsolást is könnyebbnek érzem.Pálca
Én nem kötekedni akartam, az nem az én kenyerem.
Tudom milyen ez az érzés, nálunk Lions drukkereknél sztem senki nem tudja jobban.
Mi a 0-16os szezonban is győzelmeket vártunk.
Sőt meg is volt egy (ellenetek ugye), de bizonyos külső erők nem engedték.
Tehát a drukker mindig azt látja, hogy nem is olyan rossz a csapata.
Attól még símán lehet akár 8győzelmetek, mert én 4et jósolok.

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Bazzani, én aláírom, hogy jelenleg a Vikings a 4. a csoportban, de ennyire nem rossz a helyzet, mint amennyire leírod. 10 db nyerhető meccset veszítettünk el, amikor meg volt a sansz a győzelemre, csak vagy Mcnabb bénázta el, vagy Ponder és Frazier rutintalansága mutatkozott meg. Csak a GB, CHI, NO hármas alázott le minket. Az első 3 meccsen, köztük a Lionst is eléggé elvertük az első félidőben, csak nem tudtak a félidőben megújulni, amit az ellenfelek megtettek. Most akkor melyik a csapat igazi arca? A 20-0-as 1. félidő, vagy a 3-26-os 2.? (Szerintem valahol a kettő között). Valamint a visszavágót is érdekes körülmények között húztátok be(facemask).
Én szerintem a secondaryvel most kevesebb probléma lesz, a tavalyinál nem lehet rosszabb(kopp-kopp). Jött Harrison Smith a drafton, valamint visszatérhet Cook, aki tavaly a szezon elején felfelé lógott ki a CB-k közül. Aztán lehet csak én látom lila szemüvegen keresztül az egészet, de szerintem nem annyira rossz a helyzet, mint ahogy többen vázolják és a sorsolást is könnyebbnek érzem.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Erre természetesen csak az idő adja meg a választ. Én nem a tavalyi szezonból indulok ki, sok szoros meccset buktunk el annak ellenére hogy mindaz amit írtál a tavalyi csapatra igaz volt. Sérülések esetén nyilván sima 4. hely és pokol.... Abban hiszek hogy azt az energiát, ami a csapat körül a stadion miatti bizonytalanság vitt el most a csapatra fordítják. Egy év alatt nincsenek csodák, de 3-4 már elég lehet. A csoportunk nagyon erős, tényleg bravúr lenne a 3. hely, de valamiben hinni kell 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nos, maradunk, a draft is megvolt, FA is olyan amilyen, most már ideje elkezdeni a focival foglalkozni. Remélem nem csak én gondolom így, hanem a csapat háza táján a legtöbben. Sokan úgy számolnak velünk a következő szezonra hogy biztos 4. hely a csoportban, ezzel nehéz is lenne vitatkozni legalábbis addig amíg a többieket nem láttuk a pályán. Nekem valami azt súgja hogy nem leszünk pofozózsák, lesznek jó meccseink és fogható a csoport 3. helye. A stadion után a cél a SB, ennek szellemében dolgozik a tulajdonos és a stáb, ezt kell a csapatnak is szem előtt tartani. Az új stadion avatásának évében SB-t nyerni lenne az igazi nagy amerikai történet, addig- 2016-ig - ez bőven összejöhet egy tudatos csapatépítéssel. Ennek az első éve vár ránk.... SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
Nem kötekedés de szted kit fogtok megelőzni?Bazzani
Vártam 😀 Természetesen fogalmam sincs, de ha nekünk összejön a vártnál jobb szezon és bárkinek a gyengébb akkor épp azt aki gyengélkedik. Lehet sérüléshullám, hülye HC vagy akármi, ami miatt vissza eshettek mondjuk ti is. Egy biztos: a Metrodome-ban többet nem nyer ellenünk senki 😀 😀vsanyi132
Annyi a baj ezzel az egésszel, hogyha Allent kiveszik a játékból (nem könnyű) akkor tulajdonképpen nincs védelmetek. Jó persze Robison és Williams sem rossz de nem top player egyik sem. A secondary meg a totál homály kategória.
Az offense is olyan amilyen. Harvin remek ha épp nem fáj a feje, AP egy zseni de nincsenek szalagjai, OLine project, többi Wr középszer.
Sok idő lesz ez amire itt csapat lesz. Kb mint nekünk Millentől idáig, sztem több is.

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nos, maradunk, a draft is megvolt, FA is olyan amilyen, most már ideje elkezdeni a focival foglalkozni. Remélem nem csak én gondolom így, hanem a csapat háza táján a legtöbben. Sokan úgy számolnak velünk a következő szezonra hogy biztos 4. hely a csoportban, ezzel nehéz is lenne vitatkozni legalábbis addig amíg a többieket nem láttuk a pályán. Nekem valami azt súgja hogy nem leszünk pofozózsák, lesznek jó meccseink és fogható a csoport 3. helye. A stadion után a cél a SB, ennek szellemében dolgozik a tulajdonos és a stáb, ezt kell a csapatnak is szem előtt tartani. Az új stadion avatásának évében SB-t nyerni lenne az igazi nagy amerikai történet, addig- 2016-ig - ez bőven összejöhet egy tudatos csapatépítéssel. Ennek az első éve vár ránk.... SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
Nem kötekedés de szted kit fogtok megelőzni?Bazzani
Vártam 😀 Természetesen fogalmam sincs, de ha nekünk összejön a vártnál jobb szezon és bárkinek a gyengébb akkor épp azt aki gyengélkedik. Lehet sérüléshullám, hülye HC vagy akármi, ami miatt vissza eshettek mondjuk ti is. Egy biztos: a Metrodome-ban többet nem nyer ellenünk senki 😀 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nos, maradunk, a draft is megvolt, FA is olyan amilyen, most már ideje elkezdeni a focival foglalkozni. Remélem nem csak én gondolom így, hanem a csapat háza táján a legtöbben. Sokan úgy számolnak velünk a következő szezonra hogy biztos 4. hely a csoportban, ezzel nehéz is lenne vitatkozni legalábbis addig amíg a többieket nem láttuk a pályán. Nekem valami azt súgja hogy nem leszünk pofozózsák, lesznek jó meccseink és fogható a csoport 3. helye. A stadion után a cél a SB, ennek szellemében dolgozik a tulajdonos és a stáb, ezt kell a csapatnak is szem előtt tartani. Az új stadion avatásának évében SB-t nyerni lenne az igazi nagy amerikai történet, addig- 2016-ig - ez bőven összejöhet egy tudatos csapatépítéssel. Ennek az első éve vár ránk.... SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
Nem kötekedés de szted kit fogtok megelőzni?

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nos, maradunk, a draft is megvolt, FA is olyan amilyen, most már ideje elkezdeni a focival foglalkozni. Remélem nem csak én gondolom így, hanem a csapat háza táján a legtöbben. Sokan úgy számolnak velünk a következő szezonra hogy biztos 4. hely a csoportban, ezzel nehéz is lenne vitatkozni legalábbis addig amíg a többieket nem láttuk a pályán. Nekem valami azt súgja hogy nem leszünk pofozózsák, lesznek jó meccseink és fogható a csoport 3. helye. A stadion után a cél a SB, ennek szellemében dolgozik a tulajdonos és a stáb, ezt kell a csapatnak is szem előtt tartani. Az új stadion avatásának évében SB-t nyerni lenne az igazi nagy amerikai történet, addig- 2016-ig - ez bőven összejöhet egy tudatos csapatépítéssel. Ennek az első éve vár ránk.... SKOL VIKINGS!!!

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jó kis videó! 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
AP dolgozik keményen. szerintem jól áll így május tájékán:

http://www.vikings.com/media-vault/videos/Peterson-Knee-Rehab-Highlights---59/4d6e0636-57db-4a59-a039-0dfc7e177195
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Itt egy kis összefoglaló a TCF Bank Stadium-os megállapodásról:

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/11/tcf-bank-stadium-a-vikings-ideiglenes-stadionja/
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Örülök, hogy a Vikings Minnyben maradt. Most jobbak vagyunk (remélem) így bátran mondom ezt. 😀

2. NFC North csevegő
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=531065#p531065

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Marad a csapat Minnesotaban, már csak egy aláírás hiányzik!Pálca
Hála a Jó Istennek! :cool: :cool: :cool: 😀 😀 😀
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
arról is megállapodtak, hogy a TCF Bank Stadiumban rendezi az új stadion felépültéig a meccseit a Vikingsjjncaa
jaja meccsenként 250.000$-ért
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Kinti fórumon találtam...😊


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
arról is megállapodtak, hogy a TCF Bank Stadiumban rendezi az új stadion felépültéig a meccseit a Vikings


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Marad a csapat Minnesotaban, már csak egy aláírás hiányzik!Pálca
Hát igen, GRATULÁLOK és ÖRÜLÖK NEKI! Csak nem tudom mit kellett ennyit húzni a dolgot, már majdnem kész lennének😀
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Marad a csapat Minnesotaban, már csak egy aláírás hiányzik!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
By a vote of 38-28, the Minnesota State Senate approved plans for a $975 million fixed roof stadium in downtown Minneapolis for the Minnesota Vikings. On Monday, the House approved its own stadium bill, which added $105 million to the $427 million the Vikings have pledged to the $975 million project. The Senate bill increased the Vikings' outlay to $452 million. A conference committee will undergo negotiations to work out the differences in the two plans, but the Vikings have moved two steps closer this week towards a new, state-of-the-art facility that will keep them in Minneapolis for the long haul.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A Gophers nekünk még hazai pálya, draftolatlanként megéri kipróbálni, ha látnak benne fantáziát. Igazából csak nyerhetünk vele, ha beválik.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Újabb DE érkezett, ráadásul a Gophers-től:

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/09/anthony-jacobs-alairt-a-vikings-hoz/
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nekem meg a Viking az AP, Allen, Percy meg még egy csomó játékos, ha a világ végére költöznek én akkor is nekik szurkolok, bárkivel is játszanak. Nem egy olyan államnak aki lehet nem hajlandó építeni nekik egy használható stadiont, míg a baseball csapatnak igen.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én üdvözölném ha LA-ba költöznétek, és szerintem Nektek is örülni kéne 😊 Most őszintén, ha összejönne valamelyikőtöknek valahogy egy hazai meccsnézés nem mennétek szívesebben Kaliforniába mint északra? Sőt, szerintem a játékosok közérzetének/moráljának is jót tenne a napsütés 😊Rataxes
Ezért örüljek,hogy könnyebben kimegyek egy meccsükre?
Nekem a Vikings akkor is Minnesota...Sajtfejekkel együtt....


Blair a kezdő kickerünk, Longwell elküldve 😕

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/08/ryan-longwell-tavozott-a-csapattol/KmetyG
Ezt a baromságot...ezt tényleg érthetetlen. :mad:
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem hiszem, hogy csak a fizetési sapka miatt küldték volna el, a végső csapatkeretbe nem lehetett volna két kickert berakni.Paulus
TC-ben ettől függetlenül lehetett volna őket versenyeztetni, úgyhogy Walsh valamit nagyon tudhat, ha már most megváltak Longwelltől.vassadi
Vagy ennyire jó fejek akartak lenni Longwell-el,hogy így könnyebben találjon csapatot vagy ennyire jó ez a srác vagy ostobák.
Sajna 3.ra tippelnék