Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nem hiszem, hogy csak a fizetési sapka miatt küldték volna el, a végső csapatkeretbe nem lehetett volna két kickert berakni.Paulus
TC-ben ettől függetlenül lehetett volna őket versenyeztetni, úgyhogy Walsh valamit nagyon tudhat, ha már most megváltak Longwelltől.vassadi
becsajozottjjncaa
😀 😀 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Nem hiszem, hogy csak a fizetési sapka miatt küldték volna el, a végső csapatkeretbe nem lehetett volna két kickert berakni.Paulus
TC-ben ettől függetlenül lehetett volna őket versenyeztetni, úgyhogy Walsh valamit nagyon tudhat, ha már most megváltak Longwelltől.vassadi
becsajozott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Nem hiszem, hogy csak a fizetési sapka miatt küldték volna el, a végső csapatkeretbe nem lehetett volna két kickert berakni.Paulus
TC-ben ettől függetlenül lehetett volna őket versenyeztetni, úgyhogy Walsh valamit nagyon tudhat, ha már most megváltak Longwelltől.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sok sikert kívánok Longwellnek a folytatáshoz. én bírtam. Tavaly már voltak pontatlanságai, de előtte években kiválóan szerepelt.
Nem hiszem, hogy csak a fizetési sapka miatt küldték volna el, a végső csapatkeretbe nem lehetett volna két kickert berakni. Feltehetőleg annál tehetségesbbnek találták Walshot mint hogy PS-ről elhalássza valaki a szezon alatt. (remélem)
Longwell pedig így rengeteg időt kapott új csapatot találni magának.
több mint 11 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Blair a kezdő kickerünk, Longwell elküldve 😕

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/08/ryan-longwell-tavozott-a-csapattol/KmetyG
Ennek semmi értelme. Blair remélem őstehetség. Nem teljesen értem az FO-t mit ártott volna nekik Longwell 1 évig és akkor Blair tanulhat valamit...Toca
Borzalmas döntés. Akkor is, ha Walsh a legtehetségesebb kicker az utóbbi 20 évben, ami egyébként nem igaz. Nem tudom mennyit kereshetett Longwell, de a 86%-os field goal átlagával 5 év alatt ő volt az NFL egyik legpontosabb kickere.
Walsh-ról azt olvastam, hogy az első 2 évében Georgia-ban igen jó volt, bőven 80% fölötti, majd miután kirúgta a nője, produkált egy 35/21 szezont. Ennek ismeretében kérdem én: kész van ez a gyerek fejben az NFL-re? Vagy nőt is draftoltunk neki?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
Blair a kezdő kickerünk, Longwell elküldve 😕

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/08/ryan-longwell-tavozott-a-csapattol/KmetyG
Ennek semmi értelme. Blair remélem őstehetség. Nem teljesen értem az FO-t mit ártott volna nekik Longwell 1 évig és akkor Blair tanulhat valamit...
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Blair a kezdő kickerünk, Longwell elküldve 😕

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/08/ryan-longwell-tavozott-a-csapattol/KmetyG
Nem örülök neki, remélem év közben nem kell új kicker után nézni, Walsh gyenge teljesítménye miatt. Valamit azért csak mutathatott a rookie mini campen, hogy így megbíznak benne.
több mint 11 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Az alsóház elfogadta az új stadion terveit. A végleges sikerhez a szenátusban is ugyanez kell. Azoknak lett igazuk, akik szerint "We're at fourth and inches!"
Nem csoda amúgy a sok tüntetés meg demonstrálás, a Vikes már a harmadik major team lenne, aki otthagyja Minnesotát a Lakers és a North Stars után.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Blair a kezdő kickerünk, Longwell elküldve 😕

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/08/ryan-longwell-tavozott-a-csapattol/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
Én üdvözölném ha LA-ba költöznétek, és szerintem Nektek is örülni kéne 😊 Most őszintén, ha összejönne valamelyikőtöknek valahogy egy hazai meccsnézés nem mennétek szívesebben Kaliforniába mint északra? Sőt, szerintem a játékosok közérzetének/moráljának is jót tenne a napsütés 😊Rataxes
Te orulnel ha az Eagles LAbe koltozne ? 😊
Igazabol sok minden miatt jo lenne. Jobban szem elott lenne a csapat. Szivesebben mennenek a jatekosok is oda.
De ezt az NFC North nagyon hianyozna. Meg amugyis nem vagyok hive a franchise koltoztetesnek , de ha leszarjak a csapatot menni kell.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Én üdvözölném ha LA-ba költöznétek, és szerintem Nektek is örülni kéne 😊 Most őszintén, ha összejönne valamelyikőtöknek valahogy egy hazai meccsnézés nem mennétek szívesebben Kaliforniába mint északra? Sőt, szerintem a játékosok közérzetének/moráljának is jót tenne a napsütés 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mikor? 😛
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ma úgyis minden kiderül.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
LA Vikings?! :rolleyes:


nagyon rossz... 😕 😕 😕
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem hiszem, hogy lenne teljes arculatváltás, a csak LA Vikings lenne.
Én személy szerint nem a városnak, és az államnak szurkolok hanem a csapatnak, és ebből a szempontból számomra mindegy a dolog.
Az már más kérdés hova, melyik csoportba kerülünk, de Dallas sem az a tipikus East side, tehát ha ők ott vannak, akkor LA is lehet északi csapat. 😊 Mondjuk a távolság azért nagyobb, de nem hiszem, hogy az utazás lenne a legnagyobb problémája egy NFL csapatnak.
Eddig még úgy sem szurkoltam egyetlen LA-i franchise-nak sem, (igaz a Vikings előtt Minnesotainak sem) semelyik sportban.

(kellene egy új kép alulra, mert EJ úgy felépült, hogy már nálunk sincs. azért sok sikert neki, bírtam a búráját, igazi harcos)
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
mondjuk szerintem ha LA, akkor lehet benne lenne a pakliban egy teljes arculatváltás is. persze ne legyen így, az NFC North messze a legjobb csoport.brk
Na ezaz, ettől félek én is a legjobban. Bár a lékörsznél is leszarták az egészet a lusta mexikóiak.
Meg eleve, én nem tudok los angelesi csapatnak drukkolni, fertő az a város 😀

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Megkezdődött a felkészülése, először az újoncok:

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/05/05/9-jatekos-vett-reszt-az-elso-napon-a-rookie-minicamp-ban/
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mondjuk szerintem ha LA, akkor lehet benne lenne a pakliban egy teljes arculatváltás is. persze ne legyen így, az NFC North messze a legjobb csoport
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Tényleg...
de ne máár...

én még akarok látni pár sajtfej verést! 😀 :rolleyes: :cool:
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mivel nem vagyok Minnesotai, ezért számomra mindegy, hogy LA, vagy más hely. A Vikingek délen is elhajóznak ha kell. Ha Minnesota állam vezetése nem becsüli meg a csapatot egy olyan stadinonnal ami nem szakad télena fejükre akkor nincs értelme maradni.Paulus
Viszont ha LA, akkor búcsú a csoportnak is....szerintem tuti, h átkerültök vhova....mi pedig kizárásos alapon megkapjuk a Ramst....fura lenne....mármint vikingek nélkül


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mivel nem vagyok Minnesotai, ezért számomra mindegy, hogy LA, vagy más hely. A Vikingek délen is elhajóznak ha kell. Ha Minnesota állam vezetése nem becsüli meg a csapatot egy olyan stadinonnal ami nem szakad télena fejükre akkor nincs értelme maradni.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
hétfőn dől el, hogy lesz-e új Vikings stadion
ha lesöprik a terveket, akkor esélytelen, hogy a franchise maradjon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hogy mire alapozod azt, h nálunk nem figyelnek oda rá, azt nem értem...de mindegy....reméljétek csak, h bust lesz, azt mindenkinek szabad....csak nehogy sírás legyen a vége....papírzsepi a kézügybe....Bear
Annak ellenére amit írtam kéltem, hogy bust lesz . De azért bízni lehet benne hátha 😀 Mondjuk én bírom csak ne ellenünk brillírozzon.Toca
Emlékszem, annak idején én egy Adrian Peterson nevű fiatalembernél reméltem uezt.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
Hogy mire alapozod azt, h nálunk nem figyelnek oda rá, azt nem értem...de mindegy....reméljétek csak, h bust lesz, azt mindenkinek szabad....csak nehogy sírás legyen a vége....papírzsepi a kézügybe....Bear
Annak ellenére amit írtam kéltem, hogy bust lesz . De azért bízni lehet benne hátha 😀 Mondjuk én bírom csak ne ellenünk brillírozzon.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hogy mire alapozod azt, h nálunk nem figyelnek oda rá, azt nem értem...de mindegy....reméljétek csak, h bust lesz, azt mindenkinek szabad....csak nehogy sírás legyen a vége....papírzsepi a kézügybe....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)