Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szimpatikus a srác, returnernek is jó lesz.


OFF
(Broyles-t pont a Lionnak kellett draftolni? Azért sok sikert neki, lesz vele gondunk...)
ON
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Minnesota Vikings az idei Draft harmadik körében Josh Robinson-t, a University of Central Florida CB-jét választotta. Részletek később a weboldalon.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
30 perc múlva kezdődik az idei Draft 2-3. körének lebonyolítása. Már most is megy az élő közvetítés a www.vikingscountry.atw.hu oldalon. A tegnaphoz hasonlóan a chatfal működik az egész esemény alatt. Gyertek és véleményezzétek a választásokat.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A fehér lavina. Ne kerülj elé mert eltemet 😊

http://www.youtube.com/watch?v=SkoO0efgGy8&feature=related

és a másik új Viking a Sárkányhajón:

http://www.youtube.com/watch?v=6RYHD6dMy7U

SKOL VIKES!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
H. Smith engem John Lynch-re emlékeztet, nem tudom, más hogy van ezzel.😊
Mondjuk Lynch 3. körös volt anno, ha Smith csak fele olyan jó lenne nálunk, már megérte.
Nekem szimpatikus húzás volt, az idő meg majd eldönti, jól jártunk-e vele.Go Vikings!
Jééé kik kerülnek elő. 😉

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Eddig szerintem rendben vagyunk, a S sráccal ne nyúljunk úgy mellé mint Tyrell Johnsonnal, Kalil jó lesz. Várom a folytatást. Rengeteg húzásunk van, abból még lehet kifogni valami jó játékost.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kalil!!! 😀 :cool:

több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
H. Smith engem John Lynch-re emlékeztet, nem tudom, más hogy van ezzel.😊
Mondjuk Lynch 3. körös volt anno, ha Smith csak fele olyan jó lenne nálunk, már megérte.
Nekem szimpatikus húzás volt, az idő meg majd eldönti, jól jártunk-e vele.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Upshaw 4-3ba LB?tüsi91
3-4ben OLBként a legjobb.Beki
Éppen ezért kérdeztem. 3-4 OLB, vagy 4-3 DE. Szerintem.tüsi91
Csodálkozom is, hogy Upshaw kikerült az első körből. Nagyon sok minőségi játékos van még a 2. körben és nagyon sok csapat húzhat nagyokat a mai napon. 😉
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Persze, hogy elférne, de szerintem 3.körig nem fog csúszni, valamint én a WR, DT, CB posztot is gyengébbnek érzem.Pálca
Upshaw 4-3ba LB?tüsi91
3-4ben OLBként a legjobb.Beki
Éppen ezért kérdeztem. 3-4 OLB, vagy 4-3 DE. Szerintem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért egy jó LB elférne. Upshaw-hoz mit szólnál? A többség első körbe várta.Szabolcs_76
Persze, hogy elférne, de szerintem 3.körig nem fog csúszni, valamint én a WR, DT, CB posztot is gyengébbnek érzem.Pálca
Upshaw 4-3ba LB?tüsi91
3-4ben OLBként a legjobb.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én is elégedett vagyok, örülök, hogy Kalil jött végül, és nem Claibornet vagy Blackmont választottuk. Smith reach, de talán a legnagyobb needre jött.
@Szabolcs: sztem a jövőévi LB sorunk megvan(Greenway-Brinkley-kisHenderson), max projectet húzunkPálca
Azért egy jó LB elférne. Upshaw-hoz mit szólnál? A többség első körbe várta.Szabolcs_76
Persze, hogy elférne, de szerintem 3.körig nem fog csúszni, valamint én a WR, DT, CB posztot is gyengébbnek érzem.Pálca
Upshaw 4-3ba LB?
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én is elégedett vagyok, örülök, hogy Kalil jött végül, és nem Claibornet vagy Blackmont választottuk. Smith reach, de talán a legnagyobb needre jött.
@Szabolcs: sztem a jövőévi LB sorunk megvan(Greenway-Brinkley-kisHenderson), max projectet húzunkPálca
Azért egy jó LB elférne. Upshaw-hoz mit szólnál? A többség első körbe várta.Szabolcs_76
Persze, hogy elférne, de szerintem 3.körig nem fog csúszni, valamint én a WR, DT, CB posztot is gyengébbnek érzem.
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Én is elégedett vagyok, örülök, hogy Kalil jött végül, és nem Claibornet vagy Blackmont választottuk. Smith reach, de talán a legnagyobb needre jött.
@Szabolcs: sztem a jövőévi LB sorunk megvan(Greenway-Brinkley-kisHenderson), max projectet húzunkPálca
Azért egy jó LB elférne. Upshaw-hoz mit szólnál? A többség első körbe várta.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én is elégedett vagyok, örülök, hogy Kalil jött végül, és nem Claibornet vagy Blackmont választottuk. Smith reach, de talán a legnagyobb needre jött.
@Szabolcs: sztem a jövőévi LB sorunk megvan(Greenway-Brinkley-kisHenderson), max projectet húzunk
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Itt van egy kis részletezés és Spielman indoklása Harrison-ról:

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/04/27/harrison-smith-is-az-elso-korben-kerult-a-vikings-hoz/
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Basszus, van még 10 pick, ebből még sok mindent ki lehet hozni.

Round 3, Pick 3 (66)
Round 4, Pick 23 (118) (From Falcons through Browns)
Round 4, Pick 33 (128) (Compensatory selection)
Round 4, Pick 39 (134) (Compensatory selection)
Round 5, Pick 3 (138)
Round 5, Pick 4 (139) (From Browns)
Round 6, Pick 5 (175) (From Browns)
Round 7, Pick 3 (210)
Round 7, Pick 4 (211) (From Browns)
Round 7, Pick 16 (223) (From Eagles through Patriots)

Az első kettő azért nem rossz, bár Smith-re fintorognak itt-ott, de nagy need volt a safety, és nem nagyon volt más lehetőség, miután Barron kiment 1/7-re. Szerintem eddig jók vagyunk. WR-ből még van 3-4 használható, Randell, Hill, Jefferey, esetleg Brian Quick. Cornerből több van, azzal szerintem ráérünk. DT-ből van még kb 6 jó közepes prospect, viszont LB már nem olyan sok. Nagyon kíváncsi leszek, felmegyünk-e valakiért.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy normális safety classba ez a srác kapaszkodna a 2. körért, így befért elsőbe. Reach.
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Harrison Smith??? Nem a sráccal van bajom (We are ND! 😊 ) de szerintem ez a trade butaság volt. HS bent maradt volna nekünk 2. körre is. Pedig az első trade meg Kalil igen jó kis kezdés volt.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Bejött sokak számítása, Matt Kalil lett az első Vikings választás.

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/04/27/matt-kalil-lett-a-vikings-elso-valasztasa/
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Minden Vikings fan jöjjön és nézzük együtt az idei draftot és szurkoljunk, hogy minél jobb döntéseket hozzon meg a csapat, találkozunk a szokott helyen.

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/04/26/nfl-draft-elo-kozvetites/
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
az LT pozíció milyen helyzetben van nálatok? Kalil need-re, vagy BPA-ra jön(ne)?
Frazier mondása a left tackle pozícióról mennyire volt terelés és mennyire komoly szerintetek?DiamondsHead44
Gyakorlatilag nincsen LT a csapatban... és tavaly sem volt. Kalil sztem nem BPA 1/3-nál, de óriási need, remélem őt húzzuk.
Frazier meg ködösít, vagy geci ostoba. Ilyen nyilatkozatot nem lehet komolyan venni, pláne nem draft előtt pár nappal.

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az LT pozíció milyen helyzetben van nálatok? Kalil need-re, vagy BPA-ra jön(ne)?
Frazier mondása a left tackle pozícióról mennyire volt terelés és mennyire komoly szerintetek?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ma pedig alá is írt 1 évre.

Kedvenc irányítóm után kedvenc elkapóm is Minneapolisban kötött ki. Több sikert neki...

edit: 3 meccses eltiltással kezd egyébként.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jerome Simpson nálunk járt:

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/04/23/jol-sikerult-jerome-simpson-latogatasa/