Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Tim Tebow-ot akarják a Vikings új irányítójának. Nagyon sokan ellene vannak a dolognak. 😀
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Vikings hint they prefer Morris Claiborne to Matt Kalil
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/20/vikings-hint-they-prefer-morris-claiborne-to-matt-kalil/Bazzani
Én nem is csodálom, igaz ez a FA piac a Vikings számára, hát nemis tudom. Majdnem minden értelmes játékost elvittek már, de még egy FB kell a Vikingsnek, bár nem tudom minek hiszen ha még egy jön akkor már 6-an lesznek csak a FB-k. OL falunk egyenlőre nincs, mondjuk védelmünk sem, így akárki jöhet.

Talán egy jó CB jobban jönne, mint egy OL. A végén meg majd behúzzuk Blackmon-t. 😀

várom a folytatást.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vikings hint they prefer Morris Claiborne to Matt Kalil
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/20/vikings-hint-they-prefer-morris-claiborne-to-matt-kalil/

több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Gyerekek nem megy a Vikings fórum. Mi van itt?

Na egy hír: Az ex-Panthers-es OT Geoff Schwartz hétfőn mégis ellátogatott Minnesotába a Vikings csapatához, annak ellenére, hogy ezt néhány napja lemondta. Úgy látszik a csapat mély benyomást tett rá, hiszen twitter üzenetében azt írta, hogy fantasztikusan érezte magát a Vikings-nél, de tovább folytatja turnéját, hogy több csapatot is megnézzen és a legjobb döntést meghozza. Most a 49ers-nél van látogatóban.

Talán a többi csapattal szemben annyi előnyünk van, hogy a mi támadófal edzőnk Jeff Davidson, aki 2009-ben és 2010-ben a Panthers-nél volt edző és jól kijöttek egymással.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Új játékos érkezett:

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/03/19/egy-ex-dolphins-os-is-csatlakozik-a-csapathoz/
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
sziasztok,

Manning hakni nem lesz nálatok? bejön neki a dóm, a lembón meg a solderen gyakorolná a hideget 😀vittore
Nem lesz hakni😀, amúgy meg mi nem is dómba vagyunk, őszintén szólva még stadionunk sincs 😀
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
sziasztok,

Manning hakni nem lesz nálatok? bejön neki a dóm, a lembón meg a solderen gyakorolná a hideget 😀
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Visanthe Shiancoe a korábbi Vikings játékos könnyen lehet, hogy visszaigazol korábbi munkaadójához, a New York Giants csapatához.

Erin Henderson frusztrált, hogy még a Vikings nem ajánlott neki fel új szerződést. Twitter üzenetei alapján ő nem őrült, hogy nagy pénzt kérjen, csak annyit kér amennyit a teljesítménye alapján megérdemel. 25 éves még csak, szerintem mindenféleképpen meg kell tartani őt.
A testvérét EJ Henderson-t, aki 31 éves a Vikings állítólag nem kínálja meg új szerződéssel, inkább hagyják, hogy máshova igazoljon.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez amúgy igaz történet. 😀
De ez itt off.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A behúzással várjál még, úgy olvastam árulni fogjuk a 3. draftjogot a ST. Louis sikerén felbuzdulva. Azt remélik hasonlóan megfizetnének minket is.KmetyG
Az egyik haverom áthugyozott egy kocsit.
Az ő sikerén felbuzdulva én is megpróbáltam, de csak oldalbapisáltam a járművet.
😉Bazzani
Megkönnyeztem eme gyönyörű példát... 😀 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A behúzással várjál még, úgy olvastam árulni fogjuk a 3. draftjogot a ST. Louis sikerén felbuzdulva. Azt remélik hasonlóan megfizetnének minket is.KmetyG
Az egyik haverom áthugyozott egy kocsit.
Az ő sikerén felbuzdulva én is megpróbáltam, de csak oldalbapisáltam a járművet.
😉Bazzani
igen és ennek mi köze ehhez?KmetyG
Azért mert a Ramset agyonfizették,még nektek a kutya nem fog ennyit adni.

több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A behúzással várjál még, úgy olvastam árulni fogjuk a 3. draftjogot a ST. Louis sikerén felbuzdulva. Azt remélik hasonlóan megfizetnének minket is.KmetyG
Az egyik haverom áthugyozott egy kocsit.
Az ő sikerén felbuzdulva én is megpróbáltam, de csak oldalbapisáltam a járművet.
😉Bazzani
igen és ennek mi köze ehhez?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A behúzással várjál még, úgy olvastam árulni fogjuk a 3. draftjogot a ST. Louis sikerén felbuzdulva. Azt remélik hasonlóan megfizetnének minket is.KmetyG
Az egyik haverom áthugyozott egy kocsit.
Az ő sikerén felbuzdulva én is megpróbáltam, de csak oldalbapisáltam a járművet.
😉

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
A behúzással várjál még, úgy olvastam árulni fogjuk a 3. draftjogot a ST. Louis sikerén felbuzdulva. Azt remélik hasonlóan megfizetnének minket is.KmetyG
Kiért adnának annyit ? Ebben az osztályban két hype volt, és az ő nevük már rajta van az első és második cetlin.undisputedly
Tavaly az Atlanta J. Jonesért elég sokat adott. Akinek esetleg Blackmon kéne, ugyanazt megtehetné.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Múltkor olvastam vhol h Loadholt to Guard gondolattal is eljátszottak nálatok, ami tekintve h milyen jó run blockban és a speed rusherek ellen nem túl hatékony, nem is lenne hülyeség.empty taxi
Szerintem a Vikings sem tudja mit csinál még, hétfőn ugye érkezik látogatóba OG Geoff Schwartz, amiből valószínű üzlet lesz mert kell a falember. De ha mégsem kötnek szerződést, még mindig van épkézláb lehetőség a piacon, csak mint mondtam nagyon inaktív a piacon a Vikings a várakozásokkal ellentétben. Még azt nem tudom, hogy ebből a kosarasból, hogyan fognak majd jó DB-t faragni.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
A behúzással várjál még, úgy olvastam árulni fogjuk a 3. draftjogot a ST. Louis sikerén felbuzdulva. Azt remélik hasonlóan megfizetnének minket is.KmetyG
Kiért adnának annyit ? Ebben az osztályban két hype volt, és az ő nevük már rajta van az első és második cetlin.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 703 — Scream and scout
Múltkor olvastam vhol h Loadholt to Guard gondolattal is eljátszottak nálatok, ami tekintve h milyen jó run blockban és a speed rusherek ellen nem túl hatékony, nem is lenne hülyeség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A behúzással várjál még, úgy olvastam árulni fogjuk a 3. draftjogot a ST. Louis sikerén felbuzdulva. Azt remélik hasonlóan megfizetnének minket is.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Winstont bírnám , Ross is giga upgrade lenne , Mathis hat jobb mint mondjuk Charlie , de azert tul nagy upgrade nem lenne , meg 30 éves ketlem hogy o kene az uj falba. winston viszont kiraly lenne , de Loadholt akkor felesleges lenne egy Kalil drafttal. Vagy akkor behuznank Blackmont? 😊
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
OT Eric Winston-ra mit mondanátok? Vagy OG Evan Mathis, esetleg CB Aaron Ross?
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
rendben 😊KmetyG
Mondjuk azért válalhatóbb,igazából az a bajom hogy nagyon homálynak tűnt eddig a srác a végtelen dropjával. Végülis Schianco is homály volt tavaly eléggé és ő öreg is már helyette jó lehet.
Mondjuk egy WR felé mozdulnék FA piacon. Manninghamet pl. eltudnám viselni, Pondernek meg az ilyen elkapók fekszenek is.Toca
Majd kiderül augusztustól, hogy mit tud. Eléggé inaktívak vagyunk az FA piacon, ezt több portál is felhozza hibának, látva a tavalyi szezont. Tegnap is leigazoltunk egy kosárlabdázót DB-nek.

most olvastam, hogy DT Fred Evans 3 évre újraszerződött a Vikings-al.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
rendben 😊KmetyG
Mondjuk azért válalhatóbb,igazából az a bajom hogy nagyon homálynak tűnt eddig a srác a végtelen dropjával. Végülis Schianco is homály volt tavaly eléggé és ő öreg is már helyette jó lehet.
Mondjuk egy WR felé mozdulnék FA piacon. Manninghamet pl. eltudnám viselni, Pondernek meg az ilyen elkapók fekszenek is.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sztem tavaly Sullivan volt a legjobb falemberünk, Hutchinson már nagyon lassúnak tűnt. Az én falam így nézne ki:
Kalil-C.Johnson-Sullivan-Berger-Loadholt

Amúgy meg a Carlson ügyhöz: Elöször is a garantált pénz csak 11m nem 25, tehát az csak évi 2.2M. A bónusz meg ki tudja miből áll össze. Sajnos a tavalyi szar teljesítmény után, meg kell érteni, hogy nem vagyunk túl vonzó csapat, így túl kell fizetni az FA-ket, vagy jól draftolni.Pálca
Itt van, hogy mikor mennyit kap Carlson:

2012: $2.9 millió

2013: $2.9 millió

2014: $3.9 millió

2015: $4.9 millió

2016: $4.9 millióKmetyG
Számomra továbbra is vállalhatatlan 😀Toca
rendben 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Sztem tavaly Sullivan volt a legjobb falemberünk, Hutchinson már nagyon lassúnak tűnt. Az én falam így nézne ki:
Kalil-C.Johnson-Sullivan-Berger-Loadholt

Amúgy meg a Carlson ügyhöz: Elöször is a garantált pénz csak 11m nem 25, tehát az csak évi 2.2M. A bónusz meg ki tudja miből áll össze. Sajnos a tavalyi szar teljesítmény után, meg kell érteni, hogy nem vagyunk túl vonzó csapat, így túl kell fizetni az FA-ket, vagy jól draftolni.Pálca
Itt van, hogy mikor mennyit kap Carlson:

2012: $2.9 millió

2013: $2.9 millió

2014: $3.9 millió

2015: $4.9 millió

2016: $4.9 millióKmetyG
Számomra továbbra is vállalhatatlan 😀
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sztem tavaly Sullivan volt a legjobb falemberünk, Hutchinson már nagyon lassúnak tűnt. Az én falam így nézne ki:
Kalil-C.Johnson-Sullivan-Berger-Loadholt

Amúgy meg a Carlson ügyhöz: Elöször is a garantált pénz csak 11m nem 25, tehát az csak évi 2.2M. A bónusz meg ki tudja miből áll össze. Sajnos a tavalyi szar teljesítmény után, meg kell érteni, hogy nem vagyunk túl vonzó csapat, így túl kell fizetni az FA-ket, vagy jól draftolni.Pálca
Itt van, hogy mikor mennyit kap Carlson:

2012: $2.9 millió

2013: $2.9 millió

2014: $3.9 millió

2015: $4.9 millió

2016: $4.9 millió