New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hmm. Szerintem meg mocsok jók voltunk. Gyakorlatilag az első perctől kezdve, a második drive-ot leszámítva. Ha ezt a KC védelmet így kikapcsoltuk, bármi meglehet. A D-vel sem volt gondom. Újra AFC-döntőőő

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Megvan és az O-fal sokkal jobban játszott mint vártam. A LB sor lesérülése nagy baj, ha komolyak a sérülések (nem hiszem, hogy Mayo és Collins valami link sérüléssel lekéredzkedik a pályárol.) Gronk és Edelman sokkal jobb állapotban vannak, mint várhato volt.

A 49 yardos short field megjátszása - illetve annak hiánya - tette izgalmassá a meccset. Ha abbol legalább 3 pont van, akkor ott vége mindennek.
több mint 8 éve
triangle 1 283
az O úgy néz ki készen áll, a D megint a big play ellen rendezkedett be, de azért ennél kicsit több kell majd (kritikus stopok mondjuk megvoltak). ha nagyjából egészségesek az elkapók, senkit nem érdekel az o-line, brady-hez szinte hozzá sem tudtak érni. collins gyógyuljon meg, high már féllábon fogja végigtolni ezt a po-t...

jót tettünk a haterekkel is, így egy hétig még tudnak ellenünk szurkolni, és nem kell a saját csapatuk bajaival foglalkozni😀
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én a sportszerűség híve vagyok...szóval, Amendolát azért jól szájba verném.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ha nem a D# akkor az O#
Jó volt ez, csúnya meccsen (szerintem), de továbbmentünk, a többi meg már történelem...
Csak előre!

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
megvan a 3pont és ez a lényeg, de ez a 3rd down védekezés kritikán aluli volt.... komoly csalódás volt a D# számomra ezen a meccsen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Es bejott a gameplan, Smithnek kellett volna megnyerni. Es az a durva, hogy ez meg simabb is lett volna, ha a birok nem toljak meg a chief utolso ket drivejat.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
azért magunknak tettük nehézzé...
2&4-nél én azért futottam volna 2x
Nehéz szülés volt, főleg az O-nak köszönhetjük a győzelmet, ST néha becummantott egypár yardot, a védelem néha szenvedett a futás ellen, de a labdaszerzéssel azért helyrehozták a hibákat
persze ma sem úsztuk meg sérülések nélkül😕
több mint 8 éve
Sztyopa 306
A D# gondoskodott az izgalmakról, nem ezt vártuk. Szerencsére az O szezon eleji formát mutatott. Jövő héten sokkal több kell.

Why so serious?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok az Amendola eset csúnya volt, de jobbak voltatok. Az eredménykövetős hülyeségeket legalábbis, amiket én írtam fedje jótékony homály 😉
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Az igazi kérdés úgyis az volt/lesz hogy Jules és Gronk milyen szinten hadrafoghatóak...
Grissom inaktív státusza viszont nekem azt jelenti hogy C. Jones csak max. első drive-os büntit kap BB-től vagy még annyit sem a füvezésért... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Minden fontos ember aktív, talán OG Jackson fog igazán hiányozni, de róla már lehetett tudni, hogy nem fog játszani.

Inaktívok: Grissom, Harper, Bostic, Waddle, Kitchen, Jackson és Tavon Wilson. (Ennyit ér a sérültlista: a gipszelt Ebner és Freeney igen, Wilson és Bostic nem.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az minden esetre nálam tuti, hogy a mai meccs győztesének szurkolok tovább a PO-ban.
zinedine5
Egyértelmű, viszont nálam az NFC-ben, Hawks-t kivéve szimpatikus csapatok vannak még versenyben.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az minden esetre nálam tuti, hogy a mai meccs győztesének szurkolok tovább a PO-ban.
zinedine5
Nagyon remélem, hogy én is 😀

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Az minden esetre nálam tuti, hogy a mai meccs győztesének szurkolok tovább a PO-ban.
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre PO, eljött az idő, előre a címvédés felé.
Egyedüli Pats szurkolóként sikerült egy 4/4-es tippsort teljesítenem a PO tippeldében, remélem folytatódik ez a jó sorozatom is, és végre meg lesz az első hazai győzelem, ahogy várom.
G-Force a legfrissebb hírek szerint játszik, szükség is van rá.
Bruschi85
Khm
Wyatt
Az ittenire céloztam értelemszerűen, ez a lényegesebb 😛
Bruschi85
Ja én is az ittenire gondoltam ám 😀
Wyatt
Ok, akkor nem esett le, mert nálad mintha Texans lenne. 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre PO, eljött az idő, előre a címvédés felé.
Egyedüli Pats szurkolóként sikerült egy 4/4-es tippsort teljesítenem a PO tippeldében, remélem folytatódik ez a jó sorozatom is, és végre meg lesz az első hazai győzelem, ahogy várom.
G-Force a legfrissebb hírek szerint játszik, szükség is van rá.
Bruschi85
Khm
Wyatt
Az ittenire céloztam értelemszerűen, ez a lényegesebb 😛
Bruschi85
Ja én is az ittenire gondoltam ám 😀
A lenyeg ugyis az, hogy legyen meg a Super Bowl-w 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre PO, eljött az idő, előre a címvédés felé.
Egyedüli Pats szurkolóként sikerült egy 4/4-es tippsort teljesítenem a PO tippeldében, remélem folytatódik ez a jó sorozatom is, és végre meg lesz az első hazai győzelem, ahogy várom.
G-Force a legfrissebb hírek szerint játszik, szükség is van rá.
Bruschi85
Khm
Wyatt
Az ittenire céloztam értelemszerűen, ez a lényegesebb 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha agyonverjük a KC-t, ebből is valami gate lesz, meglátjátok. Ha nem, akkor is.Kollega
Amekkora víz van, simán watergate

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre PO, eljött az idő, előre a címvédés felé.
Egyedüli Pats szurkolóként sikerült egy 4/4-es tippsort teljesítenem a PO tippeldében, remélem folytatódik ez a jó sorozatom is, és végre meg lesz az első hazai győzelem, ahogy várom.
G-Force a legfrissebb hírek szerint játszik, szükség is van rá.
Bruschi85
Khm

több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre PO, eljött az idő, előre a címvédés felé.
Egyedüli Wyatt-tel együtt, Pats szurkolóként sikerült egy 4/4-es tippsort teljesítenem a PO tippeldében, remélem folytatódik ez a jó sorozatom is, és végre meg lesz az első hazai győzelem, ahogy várom.
G-Force a legfrissebb hírek szerint játszik, szükség is van rá.

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
triangle 1 283
edelmanről az a mondás, ha nem sérül rá, akkor 90%-os lesz a PO-ban. 3-6 hónap alatt gyógyul teljesen a sérülése. gronk az aggasztóbb szerintem, bár a szteroidinjekciós sztorikat cáfolták.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha agyonverjük a KC-t, ebből is valami gate lesz, meglátjátok. Ha nem, akkor is.
Kollega
Ez azért így erős, agyonverni nem kell senkit.
Ha nem keringésrombolóan izgalmas NE győzelem lesz a vége, az én elvárásaimat már azzal is túlteljesítenék.
Gogo
Pont emiatt a sérült lista miatt nem lehet megmondani, hogy mi lesz. Ez bizony valamennyire kedvez nekünk, akár milyen állapotban is van az a 12.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Tessék hangolni inkább, bocs ha volt:

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk én nem azt írtam, hogy ezek nem játszanak. Azt írtam, hogy tudatosan nem módosították a státusukat, hogy ne lehessen tudni mi a helyzet velük.

Az csak az indoklás volt, amire Te válaszoltál.

We are all PATRIOTS!