New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Megyunk Denverbe. Ha egy szezonon belul ketszer is tudnak nyerni ellenunk, akkor meg is erdemlik a SB-t.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én a hölgyismerőssel történő meccsnézést favorizálom.
Egyrészt az ember bármit mond, a legjobb, legfelkészültebb szakértő, másrészt teljesen új nézőpontot tehet magáévá, ha a legrelevánsabb kérdések olyanok, hogy Gronknak miért ilyen rövid a pólója, és mi a bírók kezén az a két fekete spárga.
A meccset követő közös ünneplésről/búfelejtésről nem is beszélve.
Ajánlom mindenkinek. 😉
Sobri Jóska
nálam is ez megy, vitán felül a legjobb mód. eleinte egyébként sajnáltam, hogy nem tudom követni a meccset pats.hu-n vagy itt, de hamar túltettem magam ezen.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Én a hölgyismerőssel történő meccsnézést favorizálom.
Egyrészt az ember bármit mond, a legjobb, legfelkészültebb szakértő, másrészt teljesen új nézőpontot tehet magáévá, ha a legrelevánsabb kérdések olyanok, hogy Gronknak miért ilyen rövid a pólója, és mi a bírók kezén az a két fekete spárga.
A meccset követő közös ünneplésről/búfelejtésről nem is beszélve.
Ajánlom mindenkinek. 😉

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az jó ,ha ennyire utálnak minket! Azt jelenti,hogy jól csinálunk valamit....

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A hater kérdést én másként kezelem. Például tegnap este biztosan nézhettem volna a meccset legalább 32 különböző kocsmában. De a Champs-ben max. azon kellett vitatkoznom, hogy kellett-e ekkorát fejelnie Amendolának. Azon nem, hogy a szülei a saját nemüket szeretik-e vagy sem. Azt sem kellett megvitatnom, hogy a leeresztett labdákkal manipuláló szertárosok lehallgatták-e az ellenfél jeleit levideózó Belichicket.

Ezért én a meccseket a pats.hu-n követem. Ott se mindenki lángelme (pláne, ha én is ott vagyok), de legalább nem szorul a kezem ökölbe folyamatosan.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A tegnapi Amendola eset után vagy 10 hatter kiáltott kizárást és Targetinget. Ez azért priceless, az ilyenek miatt, utólag általában elolvasom az eredménykövetőt. A sok önjelölt szakértő, MUHAHA 😊)
batyu
Csak azt nem értem, hogy akkor minek eredménykövetőznek. Tényleg szánalmas volt a tegnapi előadása sokaknak. Csak azzal voltak elfoglalva, hogy utálkozzanak, amiből ráadásul süt az irigység.
több mint 8 éve
batyu New England Patriots 630
A tegnapi Amendola eset után vagy 10 hatter kiáltott kizárást és Targetinget. Ez azért priceless, az ilyenek miatt, utólag általában elolvasom az eredménykövetőt. A sok önjelölt szakértő, MUHAHA 😊)

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eredménykövetőt hálaadáskor szabad játszani, vagy max, amikor nem a saját csapat játszik, különben csak felhúzza magát az ember 😊

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Biztatom egy közös Steelers szurkoló barátunkat, hogy zárják ma le Peyton Manning játékoskarrierjét, de azt mondja, hogy valószínűleg ez a munka is ránk vár majd. Az mondjuk elég sorsszerű lenne.

De egyrészt most kicsit előre szaladtam, másrészt most kihívtam az ég és legalább két csapat szurkolóinak haragját is magam ellen 😊
Kollega
azzal, hogy ott a Pats logó, kivívtad 31 csapat szurkolójának a haragját, szóval ilyen apróságok már nem osztanak szoroznak 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Biztatom egy közös Steelers szurkoló barátunkat, hogy zárják ma le Peyton Manning játékoskarrierjét, de azt mondja, hogy valószínűleg ez a munka is ránk vár majd. Az mondjuk elég sorsszerű lenne.

De egyrészt most kicsit előre szaladtam, másrészt most kihívtam az ég és legalább két csapat szurkolóinak haragját is magam ellen 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
+1: Hogy ez a meccs, hogy ment végig egy o-fal holdinggal az nagy talány számomra.
zinedine5
cserébe viszont a hátsó holdingokat sem igazán fújták be, csak a már orbitálisan látványosokat (ld Ryan DPI-je a végén)
NFL csevegőben írtam, hogy nem biztos, hogy jól van ez így, hogy nem dobálják agyon magukat, de azért a GB meccs után ha nincs a TD biztos lett volna bírózás
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jövő héten is ezt tudja nyomni Ninko, Sheard, Ch Jones, akkor az megint nagyon nagyon fontos lesz...
Valószínűleg egyik irányító sem tud annyiszor kimenekülni majd mint Smith tette
FunHun
Igen erre én is gondoltam tegnap. Smith a mozgékonysága miatt 3-4 sacket megúszott.

Más: a nov. 8-ai Redskins elleni meccs óta összesen 3 intünk volt. Egy Osweiler, kettő pedig Mettenerg ellen. 9 meccsen 3 int. Nagyon sovány. Örülök, hogy a védelem e nélkül is áll a lábán, de ennél azért több kéne. DMC, de főleg Ryan játéka kevés nekem a secből.

+1: Hogy ez a meccs, hogy ment végig egy o-fal holdinggal az nagy talány számomra.
zinedine5
Hulye Harmon majdnem szedett egyet, de szerencsere elvettek 😀

több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
+1: Hogy ez a meccs, hogy ment végig egy o-fal holdinggal az nagy talány számomra.
FunHun
Ez mindkét o-falra nézve hízelgő 😁
Számos nem kis holding maradt bent mindkét oldalon.zinedine5
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Ha jövő héten is ezt tudja nyomni Ninko, Sheard, Ch Jones, akkor az megint nagyon nagyon fontos lesz...
Valószínűleg egyik irányító sem tud annyiszor kimenekülni majd mint Smith tette
FunHun
Igen erre én is gondoltam tegnap. Smith a mozgékonysága miatt 3-4 sacket megúszott.

Más: a nov. 8-ai Redskins elleni meccs óta összesen 3 intünk volt. Egy Osweiler, kettő pedig Mettenerg ellen. 9 meccsen 3 int. Nagyon sovány. Örülök, hogy a védelem e nélkül is áll a lábán, de ennél azért több kéne. DMC, de főleg Ryan játéka kevés nekem a secből.

+1: Hogy ez a meccs, hogy ment végig egy o-fal holdinggal az nagy talány számomra.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Ha jövő héten is ezt tudja nyomni Ninko, Sheard, Ch Jones, akkor az megint nagyon nagyon fontos lesz...
Valószínűleg egyik irányító sem tud annyiszor kimenekülni majd mint Smith tette
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én már kvázi immunis lettem a hater-kedésre, amióta eredménykövetőt nézek itt =D



Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Valaki magyarázza már el, hogy eredménykövetőben miért kell haterkedni és széttrollkodni az egészet? Alapszakaszban szerintem sokkal normálisabb a hangulat.
NB2
Mert rengeteg kulsos nezi a(z egyetlen) meccset, akiket egyik csapat sem erdekel igazan.
ulpianus
Plusz, aki esetleg nem utálja a Patset, divatból az is fogja.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Valaki magyarázza már el, hogy eredménykövetőben miért kell haterkedni és széttrollkodni az egészet? Alapszakaszban szerintem sokkal normálisabb a hangulat.
NB2
Mert rengeteg kulsos nezi a(z egyetlen) meccset, akiket egyik csapat sem erdekel igazan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Halihóóóó,

Teljes nyugalommal nézhető meccs volt 😊
Aki nekem nagyon UP volt_
- akiket nem is kell magyarázni 😊 TB, Gronk, JE
- Butler tán 1 playt leszámítva, amikor lemaradt kifejezetten jól tolta
- Chung szerintem ÁLLAT volt! Kelcet totál levette, és többször is nagyon jól ért fel a futásokhoz
- DMC az előző meccsek kifejezetten gyengébb teljesítményét követően végre újra megbízhatóan tartotta a hátsó részt, nagyon fontos helyzetekbe nagyon keményen ért oda, és emellett a futásokra is be tudott segíteni
- ami viszin t nagyon kellemes meglepetés volt, az az O-fal! Személy szerint (bár nem szép ilyennek örülni), de kicsit örültem, vagy inkább megnyugodtam, amikor Andrews állt be C-be. Valahogy nálam Ő sokkal stabilabb jó szintet tud hozni, mint Stork! Vollmer nagyon jól védte TB-t --- szinte semmi nyomás nem volt TB-n, ami az O-fal mellett természetesen köszönhető volt JE, Dola, Gronk, White, Martin jó, gyors elszakadásainak, és valljuk be őszintén Houston limitált szereplésének! Mindenesetre, ha ezt tudják hozni, akkor az a Steelers ellen mindenképpen, de valószínűleg a Broncos ellen is elég időt fog biztosítani TB-nek!

Ami miatt kicsit aggódom, az az LB sor állapota. Nem lenne jó csere LB sorral játszani sem egy erős denveri futójáték, sem egy visszatérő DeAngelo Williams ellen ...

Amit viszont továbbra sem értek, hogy a 6 db Jackson futásból 5-ször minek kell nekizavarni a fal közepének??? Amikor kijjebb futunk pl. a G/T lyukban, vagy a T-n kívül, akkor az sokkal hatékonyabb...

Mindegy!

Fasza volt!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Valaki magyarázza már el, hogy eredménykövetőben miért kell haterkedni és széttrollkodni az egészet? Alapszakaszban szerintem sokkal normálisabb a hangulat.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ezt ajánlom mindenkinek, megér egy mosolyt 😀
 twitter.com/PP_Rich_Hill/status/688592292693823488
Sipiz01
Hát ez ugyanaz a pasas, aki Giovanni Carmazzit draftolta Friscoban ugyanabban az évben, amikor BB Bradyt.

A legtöbb AFC bajnoki cím rekordját 8-cal, a Pittsburgh és mi tartjuk. Részvétel tekintetében 11-gyel második helyen állunk, megosztva a Denverrel (15-tel a Steelers áll legelöl). Ezen kellene jövő héten javítani.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Is. Ha így játszunk, akkor mindkettő ellen bőven jó esélyünk van. Ha a liga elmúlt 11 hetének legjobb védelme ellen így teljesítünk, úgy hogy gyakorlatilag nem futunk, akkor azért nincs olyan rossz helyzet. Továbbra is azt mondom, ha kb egészséges a csapat (Solder és Lewis mellett a többiek), akkor szerintem mi vagyunk az AFC favoritjai

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Az azért megvan mindenkinek,hogy a futójatek teljes deklarált feladasaval vertük meg a liga egyik legjobb védelmét?! kolok1972
a Super Bowl óta ez már nem akkora szó, hanem szinte elvárás...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A csapat szerint mindegy, kit kapunk a következő körben.
Szerintetek?

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Ezt ajánlom mindenkinek, megér egy mosolyt 😀
 twitter.com/PP_Rich_Hill/status/688592292693823488