New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha agyonverjük a KC-t, ebből is valami gate lesz, meglátjátok. Ha nem, akkor is.
Kollega
Ez azért így erős, agyonverni nem kell senkit.
Ha nem keringésrombolóan izgalmas NE győzelem lesz a vége, az én elvárásaimat már azzal is túlteljesítenék.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nem 12-en nem jatszanak majd azert 😊 mondjuk en jobban orulok annak, hogy van meg eselyuk jatszani, minthogy mondjuk Chris Harpereket lassak a kezdoben

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Igazad lenne, ha két-három emberről lenne szó, de itt 12-en vannak.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem vagyok orvos, lehet, hogy igazad van. Minden esetre elég fura, hogy két hét pihenő alatt senkinek sem változott a státusa. Viszont senkit se raktunk IR-re, tehát az 53 terhére vannak ott. Sőt három hét, mert a Miami meccset is oda veszem.

Ha ezek az emberek játékra képtelenek lennének, már rég IR-en lennének, mert jobb egy gyengébb de egészséges ember, mint egy hadra foghatatlan. Szerintem inkább bevállalták, hogy limitáltan edzenek, minthogy lehessen tudni mi a valódi státusuk.

Ha agyonverjük a KC-t, ebből is valami gate lesz, meglátjátok. Ha nem, akkor is.
Kollega
Aham, szóval, ha valaki csak a konfdöntőben, vagy a Super Bowlban játszhat, akkor azt inkább rakjuk IR-re, hogy az idényben már ne léphessen pályára csak azért, mert a konf-elődöntőben még nem kellene kockáztatni? Hát én simán kibírnám nélküle 😊

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem vagyok orvos, lehet, hogy igazad van. Minden esetre elég fura, hogy két hét pihenő alatt senkinek sem változott a státusa. Viszont senkit se raktunk IR-re, tehát az 53 terhére vannak ott. Sőt három hét, mert a Miami meccset is oda veszem.

Ha ezek az emberek játékra képtelenek lennének, már rég IR-en lennének, mert jobb egy gyengébb de egészséges ember, mint egy hadra foghatatlan. Szerintem inkább bevállalták, hogy limitáltan edzenek, minthogy lehessen tudni mi a valódi státusuk.

Ha agyonverjük a KC-t, ebből is valami gate lesz, meglátjátok. Ha nem, akkor is.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3 sack

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A CJ ügy meddig eszkalálódott?
Játszik ma, vagy eltiltották már a sportágtól is?

több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Nekem nem kerek, hogy ennyi a kérdéses játékos. Egy bokatörésből azért két hónap alatt fel lehet gyógyulni normál körülmények között is, nemhogy egy csúcskategóriás orvosi stábbal. Szinte mindenkinél az volt a hír, hogy nem olyan komoly a sérülés, a PO-ra jó lesz. Erre a fél csapat kérdéses.

Most vagy ekkora rakás nulla az orvosi stáb nálunk, vagy nagy meglepetés fogja érni a KC-t. Azért az minimum fura, hogy két hét alatt senkinek se javult a minősítése, de közben IR-re se raktunk senkit.
Kollega
Ha Edelmanre gondolsz neki lábközépcsont törése volt, illetve 2 hónap után "saját felhasználásra" (járni, vezetni, hétköznapi életet élni) teljesen meggyógyul, de profi sporthoz, ahol masszív kitámasztások és irányváltások vannak ott 2 hónap nem biztos hogy pont elegendő.
Illetve BB álladóan szeret játszani az injury riporttal.
Amilyen idő van most kint, nem egy láb kímélő játék lesz, aki bármilyen láb miatt sérült az ma este csak ronthat rajta.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Pats sérülés jelentése elég messze van a precíz orvosi diagnózistól. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Nekem nem kerek, hogy ennyi a kérdéses játékos. Egy bokatörésből azért két hónap alatt fel lehet gyógyulni normál körülmények között is, nemhogy egy csúcskategóriás orvosi stábbal. Szinte mindenkinél az volt a hír, hogy nem olyan komoly a sérülés, a PO-ra jó lesz. Erre a fél csapat kérdéses.

Most vagy ekkora rakás nulla az orvosi stáb nálunk, vagy nagy meglepetés fogja érni a KC-t. Azért az minimum fura, hogy két hét alatt senkinek se javult a minősítése, de közben IR-re se raktunk senkit.
Kollega
Nálunk általában eléggé rugalmasan kezelik a sérültlistát, ráraknak mindenkit, akinek benőtt a körme kb., nehogy bünti legyen belőle (lásd Luck, bár abból nyilván nem lett semmi), és valószínűleg a többségnek rendben az egészsége, de rajtamaradnak a sérültek listáján szerintem.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem nem kerek, hogy ennyi a kérdéses játékos. Egy bokatörésből azért két hónap alatt fel lehet gyógyulni normál körülmények között is, nemhogy egy csúcskategóriás orvosi stábbal. Szinte mindenkinél az volt a hír, hogy nem olyan komoly a sérülés, a PO-ra jó lesz. Erre a fél csapat kérdéses.

Most vagy ekkora rakás nulla az orvosi stáb nálunk, vagy nagy meglepetés fogja érni a KC-t. Azért az minimum fura, hogy két hét alatt senkinek se javult a minősítése, de közben IR-re se raktunk senkit.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezzel a mennyiségű questionable játékossal nem nekünk áll ma a zászló.
Burkus
Burkus az örök optimista 😁
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
 twitter.com/FieldYates/status/688347516593680384

Dobsonnak jövőre már az 53-ba kerülésért kell majd küzdenie
ZERO_L
Sztem nem kell kuzdenie,mert neki annyi lesz

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 twitter.com/FieldYates/status/688347516593680384

Dobsonnak jövőre már az 53-ba kerülésért kell majd küzdenie



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Pats.hu
Patriots
Nem játszik: Tre Jackson
Kérdéses (50-50%): Danny Amendola, Scott Chandler, Justin Coleman, Nate Ebner, Julian Edelman, Jonathan Freeny, Rob Gronkowski, Dont'a Hightower, Chandler Jones, Rob Ninkovich, Sebastian Vollmer, LaAdrian Waddle. Freeny és Gronk kivételével a többiek nem hagytak ki a héten edzést, de nem végeztek teljesértékű edzésmunkát.
Valószínű (>75%): Tom Brady, Josh Kline, Brandon LaFell, Devin McCourty. Korlátozás nélkül edzettek a héten mind a négyen.
Chiefs
Agyrázkódás miatt nem játszik OL Lauren Duvarnay-Tardif és OL Mitch Morse kezdő támadó falember.
Kérdéses (50-50%): LB Tamba Hali, WR Jeremy Maclin, RB Spencer Ware, LB Justin Houston, WR Albert Wilson.
Valószínű (>75%): OL Jeff Allen, OL Zach Fulton, TE Travis Kelce, LB Josh Mauga, OL Jah Reid.

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
https://i.ytimg.com/vi/zacL12dtJWE/maxresdefault.jpg
2015 New England Patriots | Road to Super Bowl 50 | NFL
The New England Patriots overcome crucial injuries to win the AFC East.Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBuRoad to Super Bowl 50 | NFL: http://j.mp/22HGEA1S...
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
A Questionable csatát simán hoztuk csak ez éppen a fasz rossz oldala

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
triangle 1 283
két hete kicsit optimistább voltam. akkor úgy gondoltam ennyi idő elég lesz, hogy kicsit beforrjanak a hegek. ehhez képest még mindig a fél csapat limitáltan edz, gronk már csak minden második edzésre tud beállni, a kezdő guard out, és elég kétséges vollmer játéka is...ennek ellenére azt gondolom, ha a védelem hozza magát, akkor brady-ék csak kiizzadnak annyi pontot ami elég lesz. ha viszont betlizik a védelem, akkor nem kicsi lesz a baj, mert ennyi féllábúval nem hiszem, hogy egykönnyen szétkapjuk a chiefs védelmét...
(a pályán kívüli dolgok azért nem igazán érdekelnek, mert imád játszani mind, meg fognak dögleni a pályán egymásért, és az eddigi x év alatt senki nem csinált olyat, ami a teljesítményét negatívan befolyásolta volna - kivéve hernandezt..)
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezzel a mennyiségű questionable játékossal nem nekünk áll ma a zászló.
több mint 8 éve
Weskho New England Patriots 46
sokat filóztam ezen, de ha tényleg fáj a térde Gronknak inkább nem játszatnám

azt mondjuk csak én nem értem, hogy hol a rákban sérült meg?
NB2
tuti letérdelte BB fejét a Chandler Jonesos bulin.
 pbs.twimg.com/media/CYhzoryUEAEwD8H.png
Borbinho
De a háta is fáj. Következtetés: ne baszakodj a sötét oldallal!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Idejön trollkodni utána meg visszamegy a saját fórumra panaszkodni.... és még mi vagyunk unszimpik...
Grt vasfarkas

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sokat filóztam ezen, de ha tényleg fáj a térde Gronknak inkább nem játszatnám

azt mondjuk csak én nem értem, hogy hol a rákban sérült meg?
NB2
tuti letérdelte BB fejét a Chandler Jonesos bulin.
 pbs.twimg.com/media/CYhzoryUEAEwD8H.png

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
sokat filóztam ezen, de ha tényleg fáj a térde Gronknak inkább nem játszatnám

azt mondjuk csak én nem értem, hogy hol a rákban sérült meg?
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Nem arról van szó h most ki hányadik! Azt akarom megérteni h a 2000-es években miért a Patriotsot basztatják! Utálja a liga őket,sikeresek, Brady megdugta Goodell anyját, lányát, fiát .. ? Megérteni akarom, nem veszekedni!
steelwolf
Mi holnap játszunk, ti holnapután.

Nem ér rá februárban?
zinedine5
Ugye te is 2040 februárjáról beszélsz 😊
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Nem arról van szó h most ki hányadik! Azt akarom megérteni h a 2000-es években miért a Patriotsot basztatják! Utálja a liga őket,sikeresek, Brady megdugta Goodell anyját, lányát, fiát .. ? Megérteni akarom, nem veszekedni!
steelwolf
Mi holnap játszunk, ti holnapután.

Nem ér rá februárban?