New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Valaki magyarázza már el, hogy eredménykövetőben miért kell haterkedni és széttrollkodni az egészet? Alapszakaszban szerintem sokkal normálisabb a hangulat.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ezt ajánlom mindenkinek, megér egy mosolyt 😀
 twitter.com/PP_Rich_Hill/status/688592292693823488
Sipiz01
Hát ez ugyanaz a pasas, aki Giovanni Carmazzit draftolta Friscoban ugyanabban az évben, amikor BB Bradyt.

A legtöbb AFC bajnoki cím rekordját 8-cal, a Pittsburgh és mi tartjuk. Részvétel tekintetében 11-gyel második helyen állunk, megosztva a Denverrel (15-tel a Steelers áll legelöl). Ezen kellene jövő héten javítani.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Is. Ha így játszunk, akkor mindkettő ellen bőven jó esélyünk van. Ha a liga elmúlt 11 hetének legjobb védelme ellen így teljesítünk, úgy hogy gyakorlatilag nem futunk, akkor azért nincs olyan rossz helyzet. Továbbra is azt mondom, ha kb egészséges a csapat (Solder és Lewis mellett a többiek), akkor szerintem mi vagyunk az AFC favoritjai

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Az azért megvan mindenkinek,hogy a futójatek teljes deklarált feladasaval vertük meg a liga egyik legjobb védelmét?! kolok1972
a Super Bowl óta ez már nem akkora szó, hanem szinte elvárás...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A csapat szerint mindegy, kit kapunk a következő körben.
Szerintetek?

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Ezt ajánlom mindenkinek, megér egy mosolyt 😀
 twitter.com/PP_Rich_Hill/status/688592292693823488
több mint 8 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
... a sérülések közül elsősorban Collins aggaszt.
Mayo azért könnyebben pótolható.
Gyulus
Pár éve ezt se gondoltuk, hogy ez leírható 😀
DeX
Őt szép lassan kinyírták a sérülések 😕

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
... a sérülések közül elsősorban Collins aggaszt.
Mayo azért könnyebben pótolható.
Gyulus
Pár éve ezt se gondoltuk, hogy ez leírható 😀

több mint 8 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Én azt nem tudom mikor lesz olyan meccs a PO-ban, hogy ne legyenek ilyen MIRACLE playek ellenünk.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ja, 4 hurry brady-n. ez minden, ráadásul futás nélkül. ennyit jelent, hogy kb egészségesek a támadó skill playereink..
triangle
Egyetertek.
De ide is beirom, a rengeteg shotgun (es azonnal eldobott passzok) miatt nem volt nyomas Bradyn. Igy fel kellett adniuk a futast nagyjabol. Attol meg probalkoztak vele, csak nulla volt az eredmeny. Aminem gond, mivel minden mas jol alakult a Pats szamara.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Edelman játéka egészen más aspektusba helyezi az O-t. Picit rozsdás volt de nem sok játékos tudna ilyet produkálni 2 hónap kihagyás után mint Ő! Kell szereznem egy Edelman mezt is! Bár nem tudom hogy adagolom be az asszonynak a Bradys, Gronkos mez mellé! 😀 Sanszosnak érzek egy rb draftot! Kell majd Lewis mellé egy sprinter mert a nagytestűekkel nem haladunk sehovasem! Ryan szélső játéka lassan Arringtoni magasságokban jár! Slotban perfect de másként....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Nagyon fáztam ettől a meccstől de végül egy pillanatra sem éreztem hogy nyerhet a Chiefs.

Támadóktól kb ezt vártam, ami viszont kis aggodalomra ad okot, hogy olyankor néz ki nagyon pofásan a drivunk amikor van időnk megtervezni (2 félidő opening drive)

Mai meccsen jobban szeretném a Broncost ellenfélnek, hogy egy utolsó nagy Brady-Peyton Manning csatát láthassak és hogy hosszú idő után ismét meg tudjuk verni Manning csapatát idegenben.

LetsGooo

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
triangle 1 283
nem prevent volt ez szerintem, csak a szokásos futkosós qb-k elleni védekezésünk. a d-line egyetlen dolga, hogy kb a los-on megtartsák a támadókat, és a qb ne tudjon kiszabadulni. ezzel a nyomás lényegesen kisebb, és nehezebb a cb-k dolga, de elég jók vagyunk kávridzsban, te-k ellen pl liga élvonala (tegnap chungon 23 yardot kapott el a liga egyik legjobb te-je). persze most is kiszabadult néhányszor smith, de összességében kb nulla big play-t engedtünk. pontosan azt játszottuk, ami egy ilyen közepes kb ellen kell.
ja, 4 hurry brady-n. ez minden, ráadásul futás nélkül. ennyit jelent, hogy kb egészségesek a támadó skill playereink..
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Annyiból okés lesz a Afc döntő hogy Maning nem futkos menekül God módban.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az azért megvan mindenkinek,hogy a futójatek teljes deklarált feladasaval vertük meg a liga egyik legjobb védelmét?! Ryan sajnos a szezon második felére botrányos formába került. A passrush jó volt,a RZ D is,Kelcet is jól limitáltuk. Ez a prevent D nekem nem nagy kedvencem,de vsz most erre volt szükség. JE miért ment röntgenre, csak a biztonság kedvéért? Mert nem láttam hogy történt volna vele vmi.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ja, edelman meg ment röntgenre egyből a lefújás után...#fingerscrossed
triangle
Azt mondja nincs semmi baja, bár a megfogalmazás sajátos: "Mindenkinek megvan a a megsérülése. Befejeztem a meccset és elég jól érzem magam ahhoz, hogy készüljek a következő meccsre."
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ugyan miért?? Kiosztott egy blokkot mellkasra. El ne fogadd, hogy ez blind side blokk volt. Akkor honnan lehet blokkolni? Mert hátulról nem, szemből sem ezek szerint.
tomi-tomi
Vissza kell néznem (meg az egész meccset, eleve az első TD-nél kapcsolódtam be), mert akkor épp rohangáltam az eredménykövető meg a közvetítés között. Amit láttam, abban csúnyának tűnt az eset.

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ryan döbbenet szar volt ma. És nekem DMC játéka is csalódás picit.
Boston
ryannek ma nem volt jó napja, ebben egyetértek. viszont szerintem mccourty pass defben és run supportban is jó volt..neked mi nem tetszett?
triangle
Nem tudom. Elég kevés pontosnak mondható mélységi passza volt Smithnek, de nekem úgy tűnt, hogy azokra nem sikerült időben besegíteni a CB-nek. Avantnak volt egy ilyen hosszú elapása. De lehet, hogy telhetetlen vagyok, nekem tavaly élesebbnek tűnt.

Do your job
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Mind-blowing stat

 twitter.com/Patriots/status/688529921526919168



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én a sportszerűség híve vagyok...szóval, Amendolát azért jól szájba verném.
Minitron
Ugyan miért?? Kiosztott egy blokkot mellkasra. El ne fogadd, hogy ez blind side blokk volt. Akkor honnan lehet blokkolni? Mert hátulról nem, szemből sem ezek szerint.

Ahogy Wyatt írta, végig kontrollálta a Pats a meccset. Mindhárom oldalon. Kiegyensúlyozott teljesítmény csapat szinten, amikor a támadók visszaestek egy kicsit, akkor a saját 30-asról a védelem punt-ot harcolt ki. Ha jött a megszerzett labda, akkor az Off. büntetett.

Jól sikerült a sérültek felépítése, minden alapkő jól játszott. Tetszett a profizmus, önismeret apró jele: a második challenge után jött egy vizes fiú, szépen elkérte BB-től a pirosat és zsebre vágta.

Collins meg járjon szépen masszőrhöz a héten!

Nincs itt semmi látnivaló, mindenki haladjon tovább!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
triangle 1 283
ja, edelman meg ment röntgenre egyből a lefújás után...#fingerscrossed
több mint 8 éve
triangle 1 283
Ryan döbbenet szar volt ma. És nekem DMC játéka is csalódás picit.
Boston
ryannek ma nem volt jó napja, ebben egyetértek. viszont szerintem mccourty pass defben és run supportban is jó volt..neked mi nem tetszett?
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ryan döbbenet szar volt ma. És nekem DMC játéka is csalódás picit.

Do your job
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
... a sérülések közül elsősorban Collins aggaszt.
Mayo azért könnyebben pótolható.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a sportszerűség híve vagyok...szóval, Amendolát azért jól szájba verném.
Minitron
Csak úgy sportszerűen? 😀 Amúgy azt a playt azóta nem tudom feldolgozni, hogy az mi volt 😀
Jó gyökér, az tuti