New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Nem is az a nagy kérdés, hogy keresett lenne-e vagy sem, mégis csak egy 2X-es Pro Bowlerről beszélünk, egyébként sztem inkább igen, néhány csapatnál az LB sorban bőven elférne egy tapasztalt veterán, aki képes vezér is lenni, mélyíteni az LB posztot, hanem, hogy sajnos zsinórban 3. éve fejezte be idő előtt és kötött ki IR-en, láttuk, milyen volt a szezon elején komoly sérülésből felépülve, igencsak kereste a helyét..
Mondjuk sztem Freeneynél jobb, és mikor se Collins és/vagy HT sem volt, akkor mutatott jó dolgokat, egészen biztató formajavulással, több jó meccsel, viszont a jelenlegi pályán töltött szerepe és kifejezetten alacsony snap száma a fizetésével nincsen arányban, pedig kedvelem a játékát.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
xD
 twitter.com/RobGronkowski/status/689592169271816193
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hochuli
ThundersNFL
Nem könnyíti meg a liga a dolgunkat. De azért Popeye eggyel jobb, mint a sertésfejű. Ő majd a Carolina és az Arizona életét keseríti. Lassan kezdek hinni az összeesküvés elméletekben, mert ez a kettő messze a két legostobább gyökér az összes zebra közül, mégis ezek vezetnek minden nagy meccset.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 845 — !SuPeR6BoWL!
Hochuli

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Asszem a vasárnapi eredményközvetítőt kihagyom😁
gordon
Minden eredménykövetőt hagyj ki! Nulla hozzáadott értéke van a meccsélményhez. Inkább mínusz.
tomi-tomi
Na, azért nem mindegyik ilyen. Ha például élőben, gyomormelegítővel az asztalon college footballt nézel, az a meccsélményt kifejezetten növeli. 😊 Emlékezni ugyan nem fogsz a meccsre, de amikor megy, nagyon évezed. 😉
peterk2005
De az nem eredménykövető, hanem közös meccsnézés, ami amúgy tényleg mindenkinek ajánlott, bár tényleg rontja a 2. félidő környékére a dolgok felismerését a sok melegítő 😀
De itt az eredménykövetőt nézni max akkor, ha van valami olyan helyzet, amit nem értek, hogy miért, és Ricsiék meg nem hozzák szóba, de amúgy max idegeskedni lehet

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Asszem a vasárnapi eredményközvetítőt kihagyom😁
gordon
Minden eredménykövetőt hagyj ki! Nulla hozzáadott értéke van a meccsélményhez. Inkább mínusz.
tomi-tomi
Na, azért nem mindegyik ilyen. Ha például élőben, gyomormelegítővel az asztalon college footballt nézel, az a meccsélményt kifejezetten növeli. 😊 Emlékezni ugyan nem fogsz a meccsre, de amikor megy, nagyon évezed. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Asszem a vasárnapi eredményközvetítőt kihagyom😁
gordon
Minden eredménykövetőt hagyj ki! Nulla hozzáadott értéke van a meccsélményhez. Inkább mínusz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bocsi fiúk..Nem akartam semmilyen felkavarósdit odaát, egyszerűen egy semleges témából, személyeskedés lett..Mostanában nem megyek...
De igen érdekesen, több, mint egyszerűen reagálnak egyes Broncos fanok..
Pedig semmilyen rossz szándék nem vezérelt, egyszerűen véleményt írtam valamiről..
Aki ismer már pár éve tudja, hogy nem trollkodok sosem..
Mind1.. GóPecc!!!
Most még jobban szeretném, hogy verjük el őket!!! 😉
kyobalu
Hááát, hogy Wardot egy dirty playernek tartod az nem éppen semleges téma a broncos topikban😁
Asszem a vasárnapi eredményközvetítőt kihagyom😁
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Bocsi fiúk..Nem akartam semmilyen felkavarósdit odaát, egyszerűen egy semleges témából, személyeskedés lett..Mostanában nem megyek...
De igen érdekesen, több, mint egyszerűen reagálnak egyes Broncos fanok..
Pedig semmilyen rossz szándék nem vezérelt, egyszerűen véleményt írtam valamiről..
Aki ismer már pár éve tudja, hogy nem trollkodok sosem..
Mind1.. GóPecc!!!
Most még jobban szeretném, hogy verjük el őket!!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Mi lenne , ha senki nem menne át a Broncos topikba?! Szerintem jó ötlet. Még egy semleges témából is parttalan vita alakulhat ki, nem még egy kényesből.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Régi nóta ez. Nem most derült ki, hogy a szabályok másként működnek PM esetében.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Srácok, ne menjünk át bulvárba és ne gyártsunk összeesküvés elméleteket. Nem a bírók verték meg a steelerst hanem a Denver.
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Mondjátok, hogy nem fújnak a bronconak a meccsen, de hát nem úgy tűnik...

 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/01/19/peyton_manning_mueses_passz/

Ha lehet finoman fogalmazni ez csalás volt.
Feladta a játékot körbe nézett továbbment.
Remélem BB is látja és ilyenkor 5 ember ugrik rá. 😀

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Szimpatikus...

 thornography.weei.com/sports/boston/2016/01/18/broncos-wont-sell-tickets-to-patriots-fans/
Demecs
félnek
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Mondjuk nem baj. A super bowlra úgy is szívesebben mennének... 😀
És menni is fognak.
😀

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szimpatikus...

 thornography.weei.com/sports/boston/2016/01/18/broncos-wont-sell-tickets-to-patriots-fans/
Demecs
Elway...

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Szimpatikus...

 thornography.weei.com/sports/boston/2016/01/18/broncos-wont-sell-tickets-to-patriots-fans/

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/JulianEdelman/photos/a.134651546575872.12777.128950643812629/1030909290283422/?type=3&theater
tomi-tomi
Hát nem imádnivalók? 😀

több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/01/18/patriots_panthers_super_bowl_xxxviiii_brian_kinchen/

Egy kis múltba révedés, ez volt az első SB, amit élőben láttam, (gondolom nem vagyok ezzel egyedül), a Sporttvnek köszönhetően, remélem a történelem nemsokára ismétli önmagát. 😊

Bruschi85
"Jobban teszed, ha meggyőzöd magad, hogy menni fog, különben megöllek, a kurva életbe."

ezt azért meghallgattam volna Belichicktől Sound FX-ben 😊
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.facebook.com/JulianEdelman/photos/a.134651546575872.12777.128950643812629/1030909290283422/?type=3&theater

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/01/18/patriots_panthers_super_bowl_xxxviiii_brian_kinchen/

Egy kis múltba révedés, ez volt az első SB, amit élőben láttam, (gondolom nem vagyok ezzel egyedül), a Sporttvnek köszönhetően, remélem a történelem nemsokára ismétli önmagát. 😊

KC ellen nagyszerű győzelem volt, azt kaptam, amit előzetesen vártam, jobbak voltunk, jár a gratuláció a Csapatnak és a szakmai stábnak az AFC döntőért.
Egyébként jó, hogy játszik Peyton, így folytatódhat a rivalizálás, amit már az alapszakaszban is hiányoltam.
Hihetetlen milyen meccsek, történések, izgalmak voltak a Div. körben pl. megismételt! pénzfeldobás PO hosszabbításban, mert nem pördült meg az érme, na ilyenre sem emlékszem korábbról.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én jobban félek egy Chandler Jones eltiltástól. Ha jól emlékszem Höri említette a közvetítés során, hogy volt már alkalom, hogy ugyanezért valakit elmeszeltek 1 meccsre. Aztán mint tudjuk Goodell meg inkább valószínű, hogy nem szeret minket, mint hogy igen.
Weskho
Dareus-t egész pontosan.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az megvan, hogy Jules kedvesen egy igáslóhoz hasonlította a Kapitányt?

Kollega
Hehe

 www.facebook.com/TomBrady/photos/a.233362006704957.53331.214003275307497/1052806114760538/?type=3&theater

több mint 8 éve
seal New England Patriots 222
 twitter.com/Eric_Edholm/status/689085155340890112