New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dolát megbüntette a hit miatt az NFL, de szánalmas 😕 Nem derült ki nekem, hogy mekkora a bünti, de fellebbez ellene.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 599 — Patriot
A ST-nek egy feladata van, ne bassza el nekünk a meccset..
gordon
😊
Ha ők is úgy pörögnek, mint a szezon elején, nem lesz gond. JE lesz a punt returner, Ghost faszán rugja az extrapontokat, a rookie longsnapperünkről eddig is ódákat zengett a liga.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Coleman vs. bárki matchup-tól félek...
gordon
Coleman még minidig sokkal ígéretesebb mint az a Johnson gyerek.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem tud valaki olyan cikkről amiben SJ nyilatkozik az eddigi csapatai és a pats közötti különbségekről?
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Vrabel elutasította a 49ers DC poziját, olvasható itt oldalt.
Biztos megbeszélte BB-vel, hogy ha Pat a következő szezon után elmegy HC-nek akkor ő jön ide DC-nek 😀

Meccshez:
Coleman vs. bárki matchup-tól félek... de a lényeg, hogy nem engedhetünk YAC hegyeket. Azonnal meg kell csinálni a szerelést.
Ryan+DMC vs. DT, Butler vs. Sanders , Chung vs. Daniels párharcoknál az utobbitól fázom nagyon.
A védelemnek folyamatosan nyomás alatt kell tartani PM-et, nem kellenek sack hegyek, viszont várom a késleltetett LB blitzeket. DB-t ne küldjünk blitzre, azt PM megbüntetné. Ha a futást öljük, nyertünk.
Az offensenek a kansas elleni gameplant kell lemásolni. White és Dola nagy meccsére számítok.
A ST-nek egy feladata van, ne bassza el nekünk a meccset..
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tegnap aláírt a csapat egy future/reserve szerződést James Vaughter-rel LB posztra..Undrafted újonc volt a Stanfordról, aki Green Bay-ben töltötte az év elejét, de sérülés miatt elküldték..Hátha jövőre beválik , s megtaláltuk Mayo méltó utódját..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
GOSB6 New England Patriots 16
Szia LaFleur!

Látom a PATS.HU-n sokan leszünk!

Kérlek ne felejtsd el, megbeszéltük: Ott leszek, felírsz!

Előre is köszönöm!

Baromi jó lett a fotó!

Meglepődtem a sálammal!

Üdv Mindenklinek:


GOSB5!!!

GOSB5
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kicsit hosszú, de lelkesítő írás kedvenc QB-nkról:

 espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/14615476/new-england-patriots-qb-tom-brady-big-reveal
LordTamas
Lehetne hosszabb is! 😊 Inkább elgondolkodtatott, mint lelkesített, de nagyon megérte elolvasni!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Kicsit hosszú, de lelkesítő írás kedvenc QB-nkról:

 espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/14615476/new-england-patriots-qb-tom-brady-big-reveal
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
DT egész évben pocsék, ezt kár vitatni. De, hogy Ryan sem fog meg egy jó formában lévő TOP kaliberű WR-t az is biztos. Én jobban reménykedek Sandersben inkább, vagy a félelmetes Norwood-Fowler-Latimer-Caldwell kvartettben 😊

Ja bocsi, elfelejtettem elmondani a jelszót: "Ward egy paraszt" 😊
flzoli
Legyen inkább jobbágy akkor árnyaljuk a képet a seggTitán Wardról! ;-D

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
DT egész évben pocsék, ezt kár vitatni. De, hogy Ryan sem fog meg egy jó formában lévő TOP kaliberű WR-t az is biztos. Én jobban reménykedek Sandersben inkább, vagy a félelmetes Norwood-Fowler-Latimer-Caldwell kvartettben 😊

Ja bocsi, elfelejtettem elmondani a jelszót: "Ward egy paraszt" 😊
flzoli
Ryan nem 1. számú corner..De valamikor jól jön ki neki a lépés és elkapja a fonalat a széleken is..Szerintem Arrington féle slot cornerként kellene használnunk, de sajna Butler mellet, jelenleg nincs jobb opciónk.. Butlert általában rárakják a sebesebb, gyorsabb lábú elkapókra, akikkel túlnyomó többségében megbirkózik becsülettel (lásd Beckham, Watkins, Maclin stb..) Ryan pedig marad a második opción..Lehet, hogy DT ritka szar formát mutatott a novemberi meccsen, de ha elolvasod a cikket, vagy megnézed a videókat, akkor eléggé kitűnik, hogy a secondary, főleg Ryan hathatós segítségével nem is nagyon hagyott neki teret..Lehet, hogy egész évben ilyen volt, s droppolt ezerszer...Remélem ezt a jó szokását vasárnapra is átmenti.. 😀 De ahogy a statokat nézem Sanders még többet is ejtett, mint ő.
Úgy gondolom, hogy amennyiben a D# falunk megállítja a futásotokat, és kicsit nagyobb nyomást gyakorol Manning-re, akkor labdaszerzéseink is lesznek..Butler,Ryan, DMC, Chung és Harmon pedig kiveszik Sanders-t és DT-t...Nem hiszem, hogy 3-4. opciók annyira játszanak majd nálatok passzjátékban jelentős szerepet, mivel az 1-2. számú jelöltekkel is igencsak dadog az az összjáték passz viszonylatban..Habár Sanders és DT mellett ott van két minőségi TE is a csapatban, Daniels és Davis személyében akik okozhatnak fejtörést nekünk..Remélem nem így lesz...Valami miatt olyan érzésem van, hogy a D#-ünk nagyon keményen és hathatósan fog ellenetek játszani..

A felütést meg értem..A Pecc topicban nyugodtan írhatod, hogy Ward egy paraszt.. A többség nálunk, még mindig így gondolja.. 😉 És biztos, hogy nem hülyéznek és f......nak le érte.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
DT egész évben pocsék, ezt kár vitatni. De, hogy Ryan sem fog meg egy jó formában lévő TOP kaliberű WR-t az is biztos. Én jobban reménykedek Sandersben inkább, vagy a félelmetes Norwood-Fowler-Latimer-Caldwell kvartettben 😊

Ja bocsi, elfelejtettem elmondani a jelszót: "Ward egy paraszt" 😊

több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Hochuli
ThundersNFL
"az NFL-bírók Terminatora, Ed Hochuli vezeti majd a Patriots-Broncos meccset. A Pats 3-4-es mérleget tud Hochuli meccsein 2010 óta, a Broncos 2000 óta 7-0-s hibátlan eredménnyel áll, amikor Hochuli vezet." 120Yard
DeX
érdekességnek jó, de szerintem őrizzük meg a szintet azzal, hogy ebből nem vonunk le semmilyen következtetést és nem ragozzuk. (gondolom nem is ezért tetted be, csak a továbbiakra tekintettel)
winston
Természetesen, csak mint érdekesség, és a csapattal kapcsolatos "hír" miatt raktam be 😊

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ed Reed egy szavas elemzése, hogyan vernéd meg Bradyt és a Patriots-t?

 twitter.com/insidetheNFL/status/689503738982076416?ref_src=twsrc%5Etfw

(A fia Pats szurkoló. 😀 )
tomi-tomi
Ezt majd sűrűn gyakorolhatja a Bills stábjában 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ed Reed egy szavas elemzése, hogyan vernéd meg Bradyt és a Patriots-t?

 twitter.com/insidetheNFL/status/689503738982076416?ref_src=twsrc%5Etfw

(A fia Pats szurkoló. 😀 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
Tudod: ha Bradyt sokszor leütik, akkor nem gyenge az O fal, hanem szarul aludt az éjjel, ezért fekszik annyit a hátán. Jó érv! 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Dobsonra nem számítok jövőre.
Szerintem útilaput kap.
Többet van ir-n mint pályán.

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
winston
Martin állítólag jó routefutó és Bradyvel is kiépített valamiféle kapcsolatot. Nem tudom nálunk mennyire van kifejezetten külső elkapó, de Lafellen (Dobsonon) kívül mindenki játszik mindenhol.
zinedine5
Novemberben, Julian kiesése után megkérdezték Brady-t, hogy kitől várható, hogy előrébb lép,és ő Martint emelte ki..Akkor azt mondta, hogy ő fejlődött a legtöbbet, s kulcsszituációkban is lehet rá számítani..Nagyon jó edzésmenő volt. S mostanában láthatjuk, hogy meccseken is beelőzi Jojot..Szerintem Lafell-en elgondolokodik a vezetőség idén..Ilyen évet, elkapásokat szélen, bármelyik magas IR-en, PS-ben szereplő elkapónk tud produkálni..Ott van Dobson, Gibson, és Tyms is..
kyobalu
Remélem offseasonben hoznak valami magas WR-t is.
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
winston
Martin állítólag jó routefutó és Bradyvel is kiépített valamiféle kapcsolatot. Nem tudom nálunk mennyire van kifejezetten külső elkapó, de Lafellen (Dobsonon) kívül mindenki játszik mindenhol.
zinedine5
Novemberben, Julian kiesése után megkérdezték Brady-t, hogy kitől várható, hogy előrébb lép,és ő Martint emelte ki..Akkor azt mondta, hogy ő fejlődött a legtöbbet, s kulcsszituációkban is lehet rá számítani..Nagyon jó edzésmenő volt. S mostanában láthatjuk, hogy meccseken is beelőzi Jojot..Szerintem Lafell-en elgondolokodik a vezetőség idén..Ilyen évet, elkapásokat szélen, bármelyik magas IR-en, PS-ben szereplő elkapónk tud produkálni..Ott van Dobson, Gibson, és Tyms is..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
winston
Martin állítólag jó routefutó és Bradyvel is kiépített valamiféle kapcsolatot. Nem tudom nálunk mennyire van kifejezetten külső elkapó, de Lafellen (Dobsonon) kívül mindenki játszik mindenhol.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
tomi-tomi.. Szívesen meginnék Veled több korsó sört amennyiben lesz közös meccsnézés, azért mert a döntőbe került a csapatunk.. 😉
Nagyon szépen összefoglaltad az elmúlt napokat..
kyobalu
Az "ugyanaz a Broncos topik, amelyik kórusban jajongott eltiltásért tavaly, amikor DMC megkínálta Welker-t, most azt bizonygatja, hogy Ward szereléseihez képest szombat délelőtti babazsúron a pukedli durva inzultus" kitételen olyan hangosan röhögtem, hogy bejöttek a titkárnőim a szobámba, hogy baj van-e 😊
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
tomi-tomi.. Szívesen meginnék Veled több korsó sört amennyiben lesz közös meccsnézés, azért mert a döntőbe került a csapatunk.. 😉
Nagyon szépen összefoglaltad az elmúlt napokat..

Ward egy paraszt.. 😉