New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én nem fosok. Nyerünk, szép derbin, véresen, komolyan, szoroson...nem biztos, csak hogy nyerünk.
Ne tipszmixeljetek a csapat ellen, most ne XD

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Én azért fosok a meccstől, nem érzem ezt olyan országos fix2-esnek, ha nem tudjuk megállítani a futást, akkor nagyon nehéz lesz nyerni. Plusz ott van a denveri D ami ligaelit, szerintem a kansasinál is jóval erősebb.
De ahogy a vak is mondta: meglássuk😊
NB2
Ez a meccs nagyon messze van a fix2-től. Manning Brady után a legjobb irányító jelenleg és lehet, hogy már nem képes 60 percen át elit teljesítményt nyújtani, de amikor szükség lesz rá meg fogja dobni azokat a passzokat.

Plusz amit sokan hajlamosak elfelejteni, hogy ez egy csapatjáték és Manningen kívül még van pár ember akik nyerni akarnak ma este és képesek jó teljesítményre. | Reméljük ez ma nekik nem jön össze |

Offense oldalon kíváncsi leszek melyik matchupra fogunk játszani. Azt is könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy Talib lesz az emberünk, mert elpukkan az agya és folyamatosan nyelni fogja a sárga zászlókat. De előzetesen Harris sérült válla lehet a kulcs ebben a tekintetben.

Védelem elsődleges feladata pedig az legyen, hogy fogjuk a futást. Alapszakasz meccsen is ez jelentette a győzelmet a vadlovaknak, hogy képesek voltak futni. Abban is biztos vagyok, hogy egy pár alkalommal megfogja próbálni Manning a deep passzt, amiben ugyanúgy benne lehet a nagy játék is akárcsak az interception.

Szoros meccs lesz, de épp itt az ideje legyőzni Manninget a Mile Highon.

LetsGooooo

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Én azért fosok a meccstől, nem érzem ezt olyan országos fix2-esnek, ha nem tudjuk megállítani a futást, akkor nagyon nehéz lesz nyerni. Plusz ott van a denveri D ami ligaelit, szerintem a kansasinál is jóval erősebb.
De ahogy a vak is mondta: meglássuk😊
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 youtu.be/yLY4jX87Eb8

Ilyen az amikor az NFL-nek túl sok szabadideje van 😀
cspeti98
Vegasban abszolút, három, más helyeken 3,5 pontos favorit a csapat (nem mintha bármit jelentene). A William Hillnél a fogadások 85 %-a szerint a Pats nyer, a másik meccsre a Panthersre tették a tétek 75 %-át. A Superbowlt illetően egypontos favoritok vagyunk a Panthers és a Cards előtt, akik hárompontos favoritok a Broncos előtt.

Manning nagyon elegánsan nyilatkozott -szokás szerint - Bradyről (ahogy Brady is és BB is róla). Nem hajlandó beszállni a hater kórusba...
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
https://i.ytimg.com/vi/yLY4jX87Eb8/maxresdefault.jpg
Osweiler vs. Garoppolo: Clipboard Combat | Patriots vs. Broncos Preview | NFL Now
A sneak preview of the biggest backup quarterback showdown in NFL history.Subscribe to the NFL YouTube channel to see immediate in-game highlights from your ...


Ilyen az amikor az NFL-nek túl sok szabadideje van 😀

több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Vrabel elutasította a 49ers DC poziját, olvasható itt oldalt.
Biztos megbeszélte BB-vel, hogy ha Pat a következő szezon után elmegy HC-nek akkor ő jön ide DC-nek 😀

Meccshez:
Coleman vs. bárki matchup-tól félek... de a lényeg, hogy nem engedhetünk YAC hegyeket. Azonnal meg kell csinálni a szerelést.
Ryan+DMC vs. DT, Butler vs. Sanders , Chung vs. Daniels párharcoknál az utobbitól fázom nagyon.
A védelemnek folyamatosan nyomás alatt kell tartani PM-et, nem kellenek sack hegyek, viszont várom a késleltetett LB blitzeket. DB-t ne küldjünk blitzre, azt PM megbüntetné. Ha a futást öljük, nyertünk.
Az offensenek a kansas elleni gameplant kell lemásolni. White és Dola nagy meccsére számítok.
A ST-nek egy feladata van, ne bassza el nekünk a meccset..
gordon
Chung szerintem kiveszi Danielst, Kelcet is simán megoldotta, azzal nem lesz baj.
Coleman vs. bárki matchup-tól félek...
gordon
Coleman még minidig sokkal ígéretesebb mint az a Johnson gyerek.
zinedine5
Nekem jobban tetszett amit Johnson mutatott. Nem sok olyan WR volt idén aki nem verte meg Colemant, de bízok BB-ben, valamit biztos tud a srác, ha rosteren van.

Szerkesztette: cspeti98

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tud valaki olyan cikkről amiben SJ nyilatkozik az eddigi csapatai és a pats közötti különbségekről?
gordon
Még nem nagyon jutott lehetőséghez. Kraft csapat körüli intenzív jelenlétéről viszont Hicks és Branch is nyilatkozott.
 espn.go.com/blog/new-england-patriots/post/_/id/4790055/patriots-owner-robert-kraft-regularly-attends-full-team-meetings


Dolát megbüntette a hit miatt az NFL, de szánalmas 😕 Nem derült ki nekem, hogy mekkora a bünti, de fellebbez ellene.
Burkus
23 ezer meg az apró.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Veszélyes, ha az ember nézi a női döntőt.
Van der Sloot

Ő is

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Mayo helyére LB jött fel a PS-ból. Kevin Snyder, UDFA, a Lions-nál volt, de nyár elején eltörte a kezét. Megjárta a 49ers PS-ját is. Szerintetek melyik egyetemről jött? 😊
tomi-tomi
Csak azért nem tippelek, mert tudom 😊 Elvileg ő az ötödik a rosteren.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mayo helyére LB jött fel a PS-ból. Kevin Snyder, UDFA, a Lions-nál volt, de nyár elején eltörte a kezét. Megjárta a 49ers PS-ját is. Szerintetek melyik egyetemről jött? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A ST-nek egy feladata van, ne bassza el nekünk a meccset..
gordon
😊
Ha ők is úgy pörögnek, mint a szezon elején, nem lesz gond. JE lesz a punt returner, Ghost faszán rugja az extrapontokat, a rookie longsnapperünkről eddig is ódákat zengett a liga.
vpi
Nem szeretném meglátni Edelmant returnerként, törjék össze Martint😁
Egy jó longsnapper nem szerepel a hírekben, ha szerepel akkor valamit elkurt😁 az egy olyan pozi..
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dolát megbüntette a hit miatt az NFL, de szánalmas 😕 Nem derült ki nekem, hogy mekkora a bünti, de fellebbez ellene.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
A ST-nek egy feladata van, ne bassza el nekünk a meccset..
gordon
😊
Ha ők is úgy pörögnek, mint a szezon elején, nem lesz gond. JE lesz a punt returner, Ghost faszán rugja az extrapontokat, a rookie longsnapperünkről eddig is ódákat zengett a liga.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Coleman vs. bárki matchup-tól félek...
gordon
Coleman még minidig sokkal ígéretesebb mint az a Johnson gyerek.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem tud valaki olyan cikkről amiben SJ nyilatkozik az eddigi csapatai és a pats közötti különbségekről?
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Vrabel elutasította a 49ers DC poziját, olvasható itt oldalt.
Biztos megbeszélte BB-vel, hogy ha Pat a következő szezon után elmegy HC-nek akkor ő jön ide DC-nek 😀

Meccshez:
Coleman vs. bárki matchup-tól félek... de a lényeg, hogy nem engedhetünk YAC hegyeket. Azonnal meg kell csinálni a szerelést.
Ryan+DMC vs. DT, Butler vs. Sanders , Chung vs. Daniels párharcoknál az utobbitól fázom nagyon.
A védelemnek folyamatosan nyomás alatt kell tartani PM-et, nem kellenek sack hegyek, viszont várom a késleltetett LB blitzeket. DB-t ne küldjünk blitzre, azt PM megbüntetné. Ha a futást öljük, nyertünk.
Az offensenek a kansas elleni gameplant kell lemásolni. White és Dola nagy meccsére számítok.
A ST-nek egy feladata van, ne bassza el nekünk a meccset..
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tegnap aláírt a csapat egy future/reserve szerződést James Vaughter-rel LB posztra..Undrafted újonc volt a Stanfordról, aki Green Bay-ben töltötte az év elejét, de sérülés miatt elküldték..Hátha jövőre beválik , s megtaláltuk Mayo méltó utódját..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
GOSB6 New England Patriots 16
Szia LaFleur!

Látom a PATS.HU-n sokan leszünk!

Kérlek ne felejtsd el, megbeszéltük: Ott leszek, felírsz!

Előre is köszönöm!

Baromi jó lett a fotó!

Meglepődtem a sálammal!

Üdv Mindenklinek:


GOSB5!!!

GOSB5
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kicsit hosszú, de lelkesítő írás kedvenc QB-nkról:

 espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/14615476/new-england-patriots-qb-tom-brady-big-reveal
LordTamas
Lehetne hosszabb is! 😊 Inkább elgondolkodtatott, mint lelkesített, de nagyon megérte elolvasni!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Kicsit hosszú, de lelkesítő írás kedvenc QB-nkról:

 espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/14615476/new-england-patriots-qb-tom-brady-big-reveal
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
DT egész évben pocsék, ezt kár vitatni. De, hogy Ryan sem fog meg egy jó formában lévő TOP kaliberű WR-t az is biztos. Én jobban reménykedek Sandersben inkább, vagy a félelmetes Norwood-Fowler-Latimer-Caldwell kvartettben 😊

Ja bocsi, elfelejtettem elmondani a jelszót: "Ward egy paraszt" 😊
flzoli
Legyen inkább jobbágy akkor árnyaljuk a képet a seggTitán Wardról! ;-D

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
DT egész évben pocsék, ezt kár vitatni. De, hogy Ryan sem fog meg egy jó formában lévő TOP kaliberű WR-t az is biztos. Én jobban reménykedek Sandersben inkább, vagy a félelmetes Norwood-Fowler-Latimer-Caldwell kvartettben 😊

Ja bocsi, elfelejtettem elmondani a jelszót: "Ward egy paraszt" 😊
flzoli
Ryan nem 1. számú corner..De valamikor jól jön ki neki a lépés és elkapja a fonalat a széleken is..Szerintem Arrington féle slot cornerként kellene használnunk, de sajna Butler mellet, jelenleg nincs jobb opciónk.. Butlert általában rárakják a sebesebb, gyorsabb lábú elkapókra, akikkel túlnyomó többségében megbirkózik becsülettel (lásd Beckham, Watkins, Maclin stb..) Ryan pedig marad a második opción..Lehet, hogy DT ritka szar formát mutatott a novemberi meccsen, de ha elolvasod a cikket, vagy megnézed a videókat, akkor eléggé kitűnik, hogy a secondary, főleg Ryan hathatós segítségével nem is nagyon hagyott neki teret..Lehet, hogy egész évben ilyen volt, s droppolt ezerszer...Remélem ezt a jó szokását vasárnapra is átmenti.. 😀 De ahogy a statokat nézem Sanders még többet is ejtett, mint ő.
Úgy gondolom, hogy amennyiben a D# falunk megállítja a futásotokat, és kicsit nagyobb nyomást gyakorol Manning-re, akkor labdaszerzéseink is lesznek..Butler,Ryan, DMC, Chung és Harmon pedig kiveszik Sanders-t és DT-t...Nem hiszem, hogy 3-4. opciók annyira játszanak majd nálatok passzjátékban jelentős szerepet, mivel az 1-2. számú jelöltekkel is igencsak dadog az az összjáték passz viszonylatban..Habár Sanders és DT mellett ott van két minőségi TE is a csapatban, Daniels és Davis személyében akik okozhatnak fejtörést nekünk..Remélem nem így lesz...Valami miatt olyan érzésem van, hogy a D#-ünk nagyon keményen és hathatósan fog ellenetek játszani..

A felütést meg értem..A Pecc topicban nyugodtan írhatod, hogy Ward egy paraszt.. A többség nálunk, még mindig így gondolja.. 😉 És biztos, hogy nem hülyéznek és f......nak le érte.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
DT egész évben pocsék, ezt kár vitatni. De, hogy Ryan sem fog meg egy jó formában lévő TOP kaliberű WR-t az is biztos. Én jobban reménykedek Sandersben inkább, vagy a félelmetes Norwood-Fowler-Latimer-Caldwell kvartettben 😊

Ja bocsi, elfelejtettem elmondani a jelszót: "Ward egy paraszt" 😊

több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Hochuli
ThundersNFL
"az NFL-bírók Terminatora, Ed Hochuli vezeti majd a Patriots-Broncos meccset. A Pats 3-4-es mérleget tud Hochuli meccsein 2010 óta, a Broncos 2000 óta 7-0-s hibátlan eredménnyel áll, amikor Hochuli vezet." 120Yard
DeX
érdekességnek jó, de szerintem őrizzük meg a szintet azzal, hogy ebből nem vonunk le semmilyen következtetést és nem ragozzuk. (gondolom nem is ezért tetted be, csak a továbbiakra tekintettel)
winston
Természetesen, csak mint érdekesség, és a csapattal kapcsolatos "hír" miatt raktam be 😊

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ed Reed egy szavas elemzése, hogyan vernéd meg Bradyt és a Patriots-t?

 twitter.com/insidetheNFL/status/689503738982076416?ref_src=twsrc%5Etfw

(A fia Pats szurkoló. 😀 )
tomi-tomi
Ezt majd sűrűn gyakorolhatja a Bills stábjában 😊

We are all PATRIOTS!