New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Két éve ugyanígy agyonverték őt is a(z addig) super offense-ével a SB-ban, mint ma Brady-t az ő idei (eddigi) "super offense"-ével, és ő az akkori 340 yardjáért és 1TD, 2INT-jéért leginkább a kárörvendést, a röhögést meg a looser jelzőt kapta.
peterk2005
Hát azért egy 2 pontos buktát agyonverésnek titulálni, elég vicces😊
NB2
Jaja. Finoman szólva is túlzás a tegnapi meccset így nevezni, úgy hogy két 4&1-el 6 pontot hagytunk veszni és ha Talib nem ér oda, Martin elkapja valószínűleg a kétpontost is és egál. Ezzel szemben a Denvert lemészárolták a SB-ban. (Akkor minket is lemészároltak volna.) Ahogy elnéztem a Carolinát, most is valami hasonlóra számíthat Manning, mert a Denver O legalább akkora betli mint tegnap volt a mienk, a Carolina védelme meg bitang kemény. Pedig Manning karrierje megérdemelne lezárásként még egy gyűrűt.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Dobson,

Tőlem Dobson mehet arra amerre lát mert amióta itt van 1. nem tudott egészséges lenni 2. csak fellángolásai vannak, voltak....

Mintnem adnék egy 5-dik vagy 6-dik körben húzott AB klónnak....
Demecs

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Néztem tegnap a meccset, de az eredménykövető topicban szándékosan nem vettem részt.

Természetesen a Denvernek szurkoltam, egyrészt Manning miatt, másrészt a Pats-et nem szeretem, de a tegnapi meccsen nagyon nagyot küzdött Brady, végig összeszorított foggal tűrte az ütéseket és szinte csak neki köszönhető (és Gronk-nak), hogy végig meccsben volt a csapat. Persze a védelem is tette a dolgát azért, de ezt inkább Brady-re hegyezném ki. Meg kell mondanom, hogy szimpatikus volt, ahogy küzdött (és ez nagyon nagy szó tőlem!!!!).

Igazából szerintem a futás hiányzott most a győzelemhez. Még azt sem mondom hogy a pass protection kellett volna hogy jobb legyen, mert még így is ott volt elérhető távolságra a győzelem. Ha van értékelhető futójáték, akkor a pass protection is jobb lett volna az tuti.
Mindegy, ami a lényeg, hogy egy kis erősítés a falban, ami javítja a futójátékot, akkor ez a csapat verhetetlen lesz, amíg Brady ilyen szinten tud játszani, de akár még Brady nélkül is.

Szerkesztette: Bruce
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Azert azzal kapcsolatosan kivancsi vagyok a velemenytekre,hogy szezon elejen vitatkoztam itt hogy nekem nagyon nem tetszett hogy ennyire deklaraltan feladjuk a futast. Sokan azt mondtak hogy minek mikor passzal jobban tudunk haladni. Sztem viszont pont azert fontos mert egy szezont szinte lehetetlen ugy vegigcsinalni hogy ne legyen olyan meccs amikor teljesen megfogjak a passzjatekot es akkor muszaj hogy legalabb minimalis szinten legyen egy biztonsagi futojatek. Gondoljatok bele,hogy a ketpontos kiserlet sikere is teljesen mas lehet ha van egy olyan futojatekod hogy a 2 yardosrol realis opcio legyen a futas,amire az ellenfel vedelmenek is szamitania kell. Most viszont teljesen egyertelmu volt hogy a 2 yardosrol is passzolnunk kell .Arrol nem beszelve hogy egy 50+ passzkiserletes meccsben mindig nagyobb kockazata van az IC veszelynek is
kolok1972
Valószínűleg azért adtuk fel a szezon elején a futást, mert igazából 3 újonc falemberrel vágtunk neki a szezonnak. Stork helyett, kifejezetten pofásan kezdett Andrews, s Kline kisegítéssel elfogadhatót nyújtott Mason és Tre is is OG poszton, amíg volt Solder.. Szokták a légkört, s a nyomást elöl..Solder kiesésével azonban dőlt a dominó..Nem volt minőségi LT deep..Vollmert raktuk át bal oldalra, aki inkább szenvedett a poszttal, jobb oldalon pedig Cannon és Fleming bénázta végig az év végét..Solder kiesésével látszott, hogy ez a fal max 2 másodpercig bír, a futásokhoz pedig egyáltalán nem tud besegíteni..Lewis kiesése után meg végképp.
Ami nekem egy picit fura volt, hogy Stork, Mason, és Tre is elvileg erősebbek voltak runblokkban az egyetemen, mint passban..Sőt Kline-t is azért akarta vinni a Tampa, még a mankins trade előtt, mert runblockban erős..
Na ez nem jött össze..De ehhez az is hozzájárult, hogy nincs első számú erőfutónk..Tudom, hogy ott van Blount, és papíron meg is vannak a méretei ehhez, s néha ki jön neki a lépés, de ő nem első számú futó a képességei alapján..A futójáték impotensségéhez, pedig kellett idén JMD is..A középső futások erőltetése, ilyen minőségű, 5 fős fallal 24000x hülyeség, és impotens munka..Talán, ha Fleming, Williams besegített volna a széleken, akkor szélős futások tudtak volna menni..De Lewis és Blount kiesésével, erre esély sem volt..
White-ból próbáltunk csinálni egy Vereen 2.0-t, de ez sajna nem jött össze..Tegnap is látszott, hogy a szélső RB passzokat erőltettük, mint a Hóx ellen a döntőben..Ha Lewis, vagy Vereen van a széleken, akkor be is jött volna..White nincs azon a szinten..Sajna..Amennyiben bejön a 3 dropjából 2, akkor nem ennyi pont lett volna a táblán..
A jövőbeli SB contender csapathoz 2 minőségi OT-re és egy minőségi erőfutóra van szükségünk szerintem..
Solder amennyiben rendbejön és a családi dolgokból fel tud állni, akkor minőségi LT..Vollmer pedig minőségi RT..De kell mögéjük minőségi csere, mert láthatjuk, hogy mire képesek az ilyen Cannonok.. Brady válláról pedig terhet kell levennünk..Kell egy minőségi, erőfutó..Szerintem Ridley az volt..Valami hasonlót kellene kukáznunk..Vagy robbantania kellene Gaffney-nek egy nagyot..
Elkapó fronton rendben vagyunk..Gronk terminátor..Julian hozza rendbe a lábát..Dolát meg kell tartani, Jules mellé.. Még akkor is, ha nyernénk 5 millát a kidobásával.. Nagyon fontos a kémia Brady-vel az esetükben slot poszton..LaFell szerintem kuka..Helyette kell valakinek előrelépnie..De ott van Tyms, Gibson és Dobson is a kalapban..
Úgyhogy fel a fejjel!! Nem kell búslakodni, tervezni kell a jövő csapatát..Mert ebben a csapatban ott van a Kraft még nagyon!!! 😉
GóPecc!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 467 — Broncos
Két éve ugyanígy agyonverték őt is a(z addig) super offense-ével a SB-ban, mint ma Brady-t az ő idei (eddigi) "super offense"-ével, és ő az akkori 340 yardjáért és 1TD, 2INT-jéért leginkább a kárörvendést, a röhögést meg a looser jelzőt kapta.
peterk2005
Hát azért egy 2 pontos buktát agyonverésnek titulálni, elég vicces😊
NB2
Gondolom az agyonverés ebben az esetben arról szól hogy a Denver defense mennyire támadta Brady-t,nem a pontok mennyiségéről....
(nem kötözködésből írom,de én ha hozzá akarok valamihez szólni,akkor előtte visszaolvasok minimum 1-2 oldalt mert nem mindegy hogy milyen szövegkörnyezetben hangzanak el dolgok)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Két éve ugyanígy agyonverték őt is a(z addig) super offense-ével a SB-ban, mint ma Brady-t az ő idei (eddigi) "super offense"-ével, és ő az akkori 340 yardjáért és 1TD, 2INT-jéért leginkább a kárörvendést, a röhögést meg a looser jelzőt kapta.
peterk2005
Hát azért egy 2 pontos buktát agyonverésnek titulálni, elég vicces😊
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jöhetnek a támadófal emberek a draftról?
Minitron
Azok nekünk kellenek 😕 :/ 😀
Oszi
kettőt is elvihettek előlünk 😊
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Azert azzal kapcsolatosan kivancsi vagyok a velemenytekre,hogy szezon elejen vitatkoztam itt hogy nekem nagyon nem tetszett hogy ennyire deklaraltan feladjuk a futast. Sokan azt mondtak hogy minek mikor passzal jobban tudunk haladni. Sztem viszont pont azert fontos mert egy szezont szinte lehetetlen ugy vegigcsinalni hogy ne legyen olyan meccs amikor teljesen megfogjak a passzjatekot es akkor muszaj hogy legalabb minimalis szinten legyen egy biztonsagi futojatek. Gondoljatok bele,hogy a ketpontos kiserlet sikere is teljesen mas lehet ha van egy olyan futojatekod hogy a 2 yardosrol realis opcio legyen a futas,amire az ellenfel vedelmenek is szamitania kell. Most viszont teljesen egyertelmu volt hogy a 2 yardosrol is passzolnunk kell .Arrol nem beszelve hogy egy 50+ passzkiserletes meccsben mindig nagyobb kockazata van az IC veszelynek is

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért ezek után ezt a denveri csapatot nem lesz könnyű egyben tartani.
Olvastam, hogy Von Miller 20millió körülkap következőévre?
Azért az elég szép lóvé. Plusz a többiek. Elkapkodják őket vagy az O-ba nem tolnak.
Jövőre kell fal és a fiatal elkapók végre maradjanak egészségesek. Dobson, Tyms.
Nem lesz ez rossz jövőre sem. Lesz pár meccs amit vissza lehet nézni.

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Jöhetnek a támadófal emberek a draftról?
Minitron
Azok nekünk kellenek 😕 :/ 😀

Szerkesztette: Oszi
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
| Üzenem a Flacco5 fél egysejtű hatereknek,hogy lehet utánunk csinálni és AZTÁN pampogni.[/spoiler

Hiába mondunk neki bármit annyira egysejtű, hogy nem fog fel ilyen dolgokat 😊 sajnos csak 1 bit az agykapacitása 😛
| kolok1972

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
"Tom Brady took more hits in this game (20) than any QB in any game all year -- regular season or playoffs."

Ennyi és a falból "csak" Solder hiányzott mert Jackson inkább futásblokkolásban jobb...

Scar hiánya?

DeGugli?

Ez van.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Nagyon nem sokon múlott a meccs. Többször is eldönthette volna a csapat, de nem sikerült.
A denveri védelem nagyon nagyon jól felkészült.
Ami biztos, hogy az O falat meg kell erősíteni. Ez a meccs ezen ment el. Talán pár trükkös játék is beválhatott volna.
JMD ma nemvolt top formában.

Azért az látszott, hogy a denveri fornt 7 össze akarta törni Bradyt,míg a patsé nem akarta a földbe gyalulni,pedig párszor megtehették volna ők is.

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Ez az a vereség, ami miatt semmi okunk szégyenkezni. Az utolsó másodpercig volt esélyünk győzni, a liga egyik legjobb védelmével rendelkező csapat ellen idegenben,o fal nélkül, futás nélkül a zsinórban játszott 5.!!! AFC döntőnkön. | Üzenem a Flacco5 féle egysejtű hatereknek,hogy lehet utánunk csinálni és AZTÁN pampogni. | Sajnos egyet kell értenem, hogy ebben a buktában azért egy picit coach gubanc is van.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
Na akkor jöhet egy rutinos Guard, back up OT, Canon CUT, LB, Cb,Rb, Wr és már jól is vagyok.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vereséghez gratulálni értelmetlenség, úgyhogy nem is teszem, elég sz*r a vereséget lenyelni anélkül is, hogy a győztes csapat szurkolója gratulálgasson... Úgyhogy inkább csak megköszönöm (a Denver fanoknak is, mert ők is partnerek voltak ebben), hogy az eredménykövető ma este olyan volt, hogy azt példaként lehetne állítani más csapatok szurkolói elé. A legjobb az egészben, hogy a meccs nem, de ez minden tekintetben rólunk, bowl.hu-s szurkolókról szólt. Úgyhogy kudos mindenkinek!

Btw, ismertek, tudjátok, hogy nekem a Sheriff (vagy forehead, kinek melyik tetszik 😊 ) a nagy kedvencem, és higyjétek el, nálam jobban senki nem érzi át, hogy milyen az, ha van egy csodálatos QB-d, és az adott napon a csapat nem képes vele tartani a lépést. Manning megcsinálta a maga hibáit a playoffokban, de mérleg ide vagy oda, jóval többször csinálta meg a maga dolgát, mint nem. Rohadt szar érzés volt emiatt többször is átélni, hogy nem elég, hogy kikap a csapat - ami önmagában is elég rossz -, még Manningen a "looseren" is röhög a világ. Két éve ugyanígy agyonverték őt is a(z addig) super offense-ével a SB-ban, mint ma Brady-t az ő idei (eddigi) "super offense"-ével, és ő az akkori 340 yardjáért és 1TD, 2INT-jéért leginkább a kárörvendést, a röhögést meg a looser jelzőt kapta. (Meg 2010-ben a Jets ellen is, meg 2005-ben a Steelers ellen satöbbi, de nem ez az érdekes.) Mint rivális csapatnak szurkoló, természetesen sosem örülök, ha nyertek. 😊 De Brady-t nagyon tisztelem, és most kivételesen örülök, hogy neki már megvan a tarsolyában minden ahhoz, hogy egy ilyen meccs mint a mostani, már ne hullhasson a fejére vissza. Ezen a meccsen Brady volt a nagybetűs QB, és Manning volt az egyszerű game manager, annak ellenére, hogy Brady adta el a labdát kétszer, és a Denver nyert. A meccsből sem Manning jött ki nyertesen, hanem a csapata, miközben Brady-t cserben hagyta az offense-e. Ő sem élete meccsét játszotta, de ha valaki az offense-ből hozta magát, az ő volt és Gronk. Ők ketten most is mindent megtettek a csapatért.

Még valami, ezt most olvastam a Pats fórumban (az amerikai "hivatalosban", nem az itthonin): Az egyik fan azt írta, hogy hosszú évek óta baromi nagyra tartja Belichicket, mint edzőt, statégát, nevelőt, stb. De Belichicket, mint GM-et nagyon sokszor kritizálta az elmúlt években. Idén viszont Belichick, mint GM végzett szerinte nagyszerű munkát, viszont Belichick, mint HC több hibát is vétett. Érdekes megfogalmazás, de van benne valami...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Denver 18 meccséből 11-nél úgy nyert, hogy 7 vagy annál kisebb volt a difi...
viszont PM ennyire kiherélt játéka szerintem nem lesz elég az SB-ben, talán bízhatnak abban, hogy egyre sanszosabb Carolina védők 2x a földhöz csapják és akkor jön Osi.
elnézve az NFC-t, lehet jobb, hogy nem vagyunk SB-ben?😊
NB2
Sohasem jobb. De ezen a meccsen sajna az elejétől látszott, hogy denveri segítségre is szükség van a győzelemhez. Ehhez pedig nem tettek eleget. Megint csak sajna

több mint 8 éve
Füszer New England Patriots 45
Sajnos nekünk ennyi jutott idénre ! Így is büszkék lehetünk a csapatra ! A Carolina meg remélem széttépi ezt a Denvert !
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
a Denver 18 meccséből 11-nél úgy nyert, hogy 7 vagy annál kisebb volt a difi...
viszont PM ennyire kiherélt játéka szerintem nem lesz elég az SB-ben, talán bízhatnak abban, hogy egyre sanszosabb Carolina védők 2x a földhöz csapják és akkor jön Osi.
elnézve az NFC-t, lehet jobb, hogy nem vagyunk SB-ben?😊
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Büszke vagyok a csapatra, hogy megint eljutott idáig!!!
Persze mi szurkolók szeretnénk minden évben SB-t nyerni, de azért tudjuk, hogy ez egyetlen csapat számára sem realitás.
Az offseasonban szívesen látnék egy-két rutinos OG-ot és OT a csapat háza táján látni, valamint remélem sikeresen tárgyalunk a Ch. Jones, Hightower, Collins, Butler négyessel. A sorsolásunk bivaly nehéz lesz, de ha elkerülnek minket a sérülések, akkor jövőre is itt leszünk 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Edelman: "You’ve got to tip your hat to them. We didn’t play our best football. They made more plays when they had to. That’s why they won." Látom, BB kiosztotta a szövegkönyveket a meccs utáni interjúkra.
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Jövőre ismét SB esélyes csapatnak szurkolhatunk 5 AFC döntő és ebben egy SB győzelem után!!!

GO PATS!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
azért a hátsó alakzat nagyon nem volt tesztelve ma
a futást állati szépen fogtuk, de azért a régi PM dobálta volna 30-40 yardra a passzokat, ma ilyet már nem igazán tud
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát ez van gyerekek..A mai meccs az O# fal minőségén ment el..Nincs mit szépíteni ezen..2 minőségi OT- től vagyunk egy esélyes SB contender csapattól..A sérültjeinknek van még 8 hónapja, hogy rendbe jöjjenek..Lewis renbejön, kell mellé egy minőségi smashmouth futó..Lafell helyett egy minőségi, magas szélső elkapó..A D# nagyon egyben van, s minden jelentős játékos megtartható.. Kifejezetten erős, kemény csapat lehet jövőre!!! 😉
Ez a csapat ennyi sérülttel, ilyen O# fallal eddig bírta...Ez is nagyon szép eredmény volt..5x egymás után AFC döntőbe jutni, nagyon nagy dolog..
Továbbra is GóPecc!!!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
"Tom Brady took more hits in this game (20) than any QB in any game all year -- regular season or playoffs." --- Ennél több kritika nem is kell a mai O-fal teljesítményéhez... 😕