New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát ezek az adatok, arányok győzelmek, vereségek különbségei, mértékei engem nem érdekelnek/hoznak lázba. Nekem tegnap este óta bárki bármit mondhat örökségről, minden idők legjobbjáról stb. Tom Brady AZ I-RÁ-NYÍ-TÓ. Konkrétan agyonverték, de mégsem. (Gronk meg A tight end. 😀 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
Lehet, hogy New Yorkból így néz ki - végülis nálatok egy ideje az a taktika, hogy vagy megnyeritek, vagy be se juttok a playoffba. 😀

De amúgy ilyen szvsz nincs. A Denver brutális verést kapott 2 éve, de ma is szívesebben gondolok arra az évre, mint akár a tavalyi, akár a 3 évvel ezelőtti kiesésre. Ez utóbbiak sokkal jobban fájnak utólag is. Superbowlba jutni ajándék, akármi is a vége. (Btw, legacy szempontból is. Tegnap a meccs után azzal volt tele a sajtó, hogy a Denver beérte a másik három csúcstartó csapatot SB részvétel számban, és senkit nem érdekelt, hogy volt közöttük egy 55-10 egy 42-10 és egy 43-8 is.)
peterk2005
Igen. Csak ha nem nyerik meg akkor arrol fog beszelni mindenki. Hosszu ideig.
Demecs
Ahogy a két évvel ezelőtti vereséget még most is emlegetik. És ha Manning nem nyer, úgy fog visszavonulni, mint aki négyből egyet tudott megnyerni. (És amiatt is küldhetne minden évben egy ajándékkosarat Grossmannek.) Nekem pld. sokkal jobban fájtak a SB vereségek - Giants - mint az elvesztett div. roundok vagy főcsoportdöntők. A SB-on mindenki örül, MVP-t választanak, köszönőbeszédek stb., miközben a vesztes csapat tagjai lehorgasztott fejjel ülnek és várják a végét a procedúrának. Egyszerűen rosszabb érzés.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Le van tojva. Legalább ott voltak, és volt esélyük nyerni.
A Montana–Brady párhuzamnál sem értettem, mi az, hogy Montana azért jobb, mert ő mind a négy döntőjét megnyerte? Az azt jelenti, hogy ő a többi évben hamarabb bukott el a csapatával. Az jobb? Aligha

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
Lehet, hogy New Yorkból így néz ki - végülis nálatok egy ideje az a taktika, hogy vagy megnyeritek, vagy be se juttok a playoffba. 😀

De amúgy ilyen szvsz nincs. A Denver brutális verést kapott 2 éve, de ma is szívesebben gondolok arra az évre, mint akár a tavalyi, akár a 3 évvel ezelőtti kiesésre. Ez utóbbiak sokkal jobban fájnak utólag is. Superbowlba jutni ajándék, akármi is a vége. (Btw, legacy szempontból is. Tegnap a meccs után azzal volt tele a sajtó, hogy a Denver beérte a másik három csúcstartó csapatot SB részvétel számban, és senkit nem érdekelt, hogy volt közöttük egy 55-10 egy 42-10 és egy 43-8 is.)
peterk2005
Igen. Csak ha nem nyerik meg akkor arrol fog beszelni mindenki. Hosszu ideig.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
"Tom Brady took more hits in this game (20) than any QB in any game all year -- regular season or playoffs." --- Ennél több kritika nem is kell a mai O-fal teljesítményéhez... 😕
FunHun
hogy még fájóbb legyen

 twitter.com/billbarnwell/status/691631601755803649


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
Lehet, hogy New Yorkból így néz ki - végülis nálatok egy ideje az a taktika, hogy vagy megnyeritek, vagy be se juttok a playoffba. 😀

De amúgy ilyen szvsz nincs. A Denver brutális verést kapott 2 éve, de ma is szívesebben gondolok arra az évre, mint akár a tavalyi, akár a 3 évvel ezelőtti kiesésre. Ez utóbbiak sokkal jobban fájnak utólag is. Superbowlba jutni ajándék, akármi is a vége. (Btw, legacy szempontból is. Tegnap a meccs után azzal volt tele a sajtó, hogy a Denver beérte a másik három csúcstartó csapatot SB részvétel számban, és senkit nem érdekelt, hogy volt közöttük egy 55-10 egy 42-10 és egy 43-8 is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nekem igazából mindegy ki nyeri idén..A Panthers jó csapat lenne, de Newtonnak akkora az arca, hogy sose drukkolnék neki.. Amikor az NFL-be jött akkor is ezt mondtam..
A Broncos pedig a szájkarate miatt nálam nem játszik..A Jets után őket kedvelem legkevésbé..Lehet, hogy kemény a D#, harapnak, ütnek, zúznak egész meccsen, de nem IQ harcosok gyülekezete..A trash-talkot különben sem szeretem..Habár Manning apó megérdemelne egy 2. gyűrűt, de idén valószínűleg csak a védelem tudja ezt neki összehozni..Úgyhogy, mind1 ki nyeri..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
iason New York Giants 58
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
nem értek egyet, szívesebben nézem az sb-t, ha van akinek tudok szurkolni, plusz addig is van miről beszélni 😀 az persze jó, hogy "becsülettel" estünk ki, nem pedig kiherélve. leszámítva a patriotst, idén pont úgy jött ki, hogy egyik sb részvevőt sem bírom annyira, (semmi ellenszenv, csak nem szívügyeim), ami kicsit nekem levesz az élvezeti értékéből. bár szerintem broncosnak fogok drukkolni, mert underdogok, meg legyen manningnek szép a vége.
winston
Mondjuk én is szívesen néztem volna a Giants-et a PO-ban, de attól nagyon messze voltunk. Különben lehet, hogy én is Paytonnak drukkolok majd, de azt hiszem az nagyon kevés lesz.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
Nem hiszem, hogy megismétlődik az XLVIII. Egy sokkal jobb Denver D lesz a döntőn mint a múltkor.
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Jeffery idén 9 meccsen játszott a 16-ból..A felé irányuló passzok több, mint 45 %-át nem kapta el..Dropkirály volt ugyanúgy, mint LaFell..2014-ben és 2013-ban jó számai voltak, de nem hiszem, hogy ő lenne a mentsvár..Állítólag a Bears annyira szerelmes belé, hogy franchise taget akarnak rakni rá..Így meg nem is játszik ez az opció..
kyobalu
nem lenne mentsvár?! hihetetlen milyen uj dimenziót nyitna.
braxa88
Jojo menni fog mindenki szerint..Így mindenképpen kell egy magas, számokon kívűli WR..Meglátjuk ki lesz..Nem hiszem, hogy Jeffery-t elengedi a Bears.. A 2015-ös teljesítménye pedig nem volt, hűha szezon, kifejezetten sokat droppolt..Tudom, hogy ő No1 célpont Chicagoban, s veszélyes fegyver lehet, egy jó támadó alakulatban..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
A verségnél sokkal jobban fáj, hogy most szeptemberig prospectről, cap space-ről "ki találja meg a kémiát Bradyvel"-ről szól ahelyett, hogy még két hétig azon lehetne spekulálni, hogy mi Newton ellenszere, mit tegyen Brady, Minitron stb. Szóval az NFL (számomra) unalmasabb része jön. 😕 😕 😕
vpi
Fel a fejjel, az elmúlt évek teljesítményei alapján kb. 30 csapatnak a szurkolói unatkoznak jobban, mint te. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
Én is erre számítok, de a Denver D jobb lesz mint a Cardsé volt, igaz a Panthers O-fal sokkal jobb mint a mienk volt tegnap. (Mondjuk annál nem nagy kunszt a ligában jobbnak lenni sajna.) Szerintem is méretes underdog a Broncos, rászaladhatnak a késre, ahogy tette azt a Seahawks és az Arizona.
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
Elnézve a Pantherst, én aludva rá egyet, jobbnak látom hogy nem mi megyünk az SB-be...hülyén hangzik, de ilyen Ofallal ugyanez a herélt menekülős játék lett volna....tegnap azt néztem TB mikor marad lent...

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
iason
nem értek egyet, szívesebben nézem az sb-t, ha van akinek tudok szurkolni, plusz addig is van miről beszélni 😀 az persze jó, hogy "becsülettel" estünk ki, nem pedig kiherélve. leszámítva a patriotst, idén pont úgy jött ki, hogy egyik sb részvevőt sem bírom annyira, (semmi ellenszenv, csak nem szívügyeim), ami kicsit nekem levesz az élvezeti értékéből. bár szerintem broncosnak fogok drukkolni, mert underdogok, meg legyen manningnek szép a vége.
több mint 8 éve
iason New York Giants 58
Nagy tisztelet a Pats fanoknak. Csak annyit akarok írni - nem biztos, hogy egyetértetek velem -, hogy lehet, jobban jártatok ezzel a vereséggel. Az NFC döntőt látva, lehet, hogy a döntőben ugyan olyan mészárlás lesz, mint 2 éve. Érdekelne a véleményetek!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Jeffery idén 9 meccsen játszott a 16-ból..A felé irányuló passzok több, mint 45 %-át nem kapta el..Dropkirály volt ugyanúgy, mint LaFell..2014-ben és 2013-ban jó számai voltak, de nem hiszem, hogy ő lenne a mentsvár..Állítólag a Bears annyira szerelmes belé, hogy franchise taget akarnak rakni rá..Így meg nem is játszik ez az opció..
kyobalu
nem lenne mentsvár?! hihetetlen milyen uj dimenziót nyitna.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ugyan, most is van miről beszélni! én őket néztem ki a draftra 2. körre, persze ÚGYSEM ők lesznek, és tudom, hülyeség FA előtt erről tárgyalni:

 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1996273/germain-ifedi (támadófalba, OT-ként van nevezve, de játszott G-t is, nálunk meg nagyon szeretik variálni a falat.)

 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1984251/vadal-alexander (hasonló indokok)
winston
upolom a témát 😀

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Jeffery idén 9 meccsen játszott a 16-ból..A felé irányuló passzok több, mint 45 %-át nem kapta el..Dropkirály volt ugyanúgy, mint LaFell..2014-ben és 2013-ban jó számai voltak, de nem hiszem, hogy ő lenne a mentsvár..Állítólag a Bears annyira szerelmes belé, hogy franchise taget akarnak rakni rá..Így meg nem is játszik ez az opció..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
és ez lenne Jeffery? na ne fárassz már, így is van elegem 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Nincs sok ugrabugrára hely a sapka alatt, s szerintem prioritás lesz a Hightower-Collins duó megtartása. Ráadásnak ott van Chandler Jones, Butler-nek is illene odatolni egy normális szerződést.

Btw ha lenne is pénz, BB akkor sem híres arról, hogy prémium WR FA-ra költse.
tomi-tomi
Így igaz. Sanszosabb, hogy a Tyms-Gibson-Martin hármasból próbál meg valakiből egy offseason alatt épkézláb, elszakadni képes elkapót faragni. Egyébként is lutri a dolog, nézd meg André Johnson szereplését a Coltsnál.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Nincs sok ugrabugrára hely a sapka alatt, s szerintem prioritás lesz a Hightower-Collins duó megtartása. Ráadásnak ott van Chandler Jones, Butler-nek is illene odatolni egy normális szerződést.

Btw ha lenne is pénz, BB akkor sem híres arról, hogy prémium WR FA-ra költse.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én most boldolok egy Sanu-t FA-n, Dola és/vagy LaFell helyére

már első nap lehetne gyakorolni a Brady-Sanu-Minitron-Brady trükkös játékot 😊
ZERO_L
így már talán bekerülne Sanu a Pro Bowlra és Kovács Sanyinak nem lesz hiányérzete
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Jelenlegi becslések szerint kb. 6 millióval van a Pats a sapka alatt, nyilván lesznek cutok, átstruktúrálások, de akkor sem hiszem, hogy egy premier WR fizetését be tudják (akarják) szuszakolni a capbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Aspect 87
Méltatlan volt ez az O fal Bradyhez, ehhez képest meccsben voltatok a végéig ráadásul futás nélkül, azért ez mutatja az erőtöket. Nagyon jó meccs volt.