New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Innen-onnan összeszedve:

Harold Nash 2005-től volt a Patriotsnál Mike Woicik (most Cowboys) mellett erőnléti asszisztens és 2011-től erőnléti edző. 2009-2010-es szezonban díjat nyertek a kiváló játékosfejlődési programjuk miatt.

2015-ben a sok sérülés miatt az átlagosnál több, akár 77 játékos is pályázott az 53-as kerettagságra.

Az elmúlt 5 évben, a harmadik legtöbb sérülést elszenvedő csapat volt a Colts és Giants után.

Az elmőlt 3 évben 3 különböző vezetője volt az orvosi stábnak.


Kérdés azokhoz akik régebb óta követik a csapatot:
Érezhető volt, hogy egyre több és több sérültje volt a csapatnak?

peterk2005 egyik korábbi kommentjéből kiindulva azért elég gáz, hogy a csapat kevesebbet volt leterhelve és mégse bírják.

(Érdekesek egyébként a több éves futás ill. passz számok. Látszik bennük tendencia is, illetve, hogy hogyan lett ilyen passz-orientált az offense. Az elmúlt négy évben a futás kísérletek száma 523, 470, 438, 383, elöl a 2012-es, hátul a 2015-ös szám. Folyamatos és fokozatos csökkenés. Ugyanebben a 4 évben a passz kísérletek száma: 637, 628, 582, 624. A passzok nagyjából szinten voltak - bár éppen a SB győztes évben volt 8-10%-al kisebb, kérdés, hogy ennek tulajdonítsunk-e jelentőséget, vagy csak statisztikai kilengés. De ennél szerintem érdekesebb, hogy nem az történt, hogy a futások számának csökkenésével a passzok száma nőtt, hanem úgy lett a passzjáték domináns, hogy a passz playek száma maradt, csak elfogytak mellőle a futó playek. Idén kb. 150-el kevesebb playt játszott összesen a csapat, mint négy éve. Ez meccsenként majdnem 10 play, Idén ennyivel kevesebb játékot kellett az ellenfeleknek levédekezniük. Chip Kelly a haját tépné ezt látva, az biztos 😀 De viccen kívül, szerintem ez nem jelentéktelen tény, meccsenként 10 támadó play, az meccsenként legalább 1 plusz drive...) peterk2005

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már milyen komolyabb erőforrásokat? Komolyabbat, mint amikor Vereent és Ridleyt hoztuk a 2. és a 3. körben? Ennél többet kellett volna? Mondjuk, miután elmentek, én is vártam, hogy a drafton jön valami jóféle. Csak én nem tudtam, amit ők igen, hogy milyen kincset fogtak Lewisszal. Hogy a Lewis, Blount, White sor mögé miért nem gondoltuk, hogy kellene még? Mert valószínűleg nem az volt a terv, hogy a tavaly 4. körben draftolt futó marad kb egyedül épen a szezon végére. Azért azt nem feltétlenül tartom hibának, hogy a stabil ST-emberke Bolden és a hármas mellett nem volt 5-6. RB is az 53-as keretben, annyira azért nem ér sokat ez a poszt.

Btw, a fal kezdjen magával valamit, mert az a kiábrándító

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kiegészítés: én a 2/30-as cetlivel, ha nem jelentkezne érte senki, TE-t draftolnék.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Komolyan nem értem miért áldoznánk komolyabb erőforrásokat egy RB-re. Nekünk kell egy jó kezű, könnyű súlyú futó Lewis mögé (remélhetőleg jó állapotban tér vissza) backupnak. Ilyet még sohasem draftoltunk szerintem (de, mégis: Kevin Faulkot '99-ben). Egy Fafej, Lewis, egy Vereen könnyen található. Ebben amúgy is zseniális az Öreg. Itt főleg az volt a gond szerintem, hogy Lewis kiesése után, White rohadtul nem tudta magát tisztára játszani, ezért egy nagyon fontos passz opció hiányzott.

Plusz kell egy nehezebb erőfutó. Erre a posztra esetleg lehetne draftolni valakit, de itt meg egy eszesebb veterán éppen jobb választásnak tűnik. Főleg, hogy ezek nehezebbek is általában, mint egy rookie. Plusz nagy fizetést nem is tudnánk adni.

Amit én SJ-ból láttam azon a pár meccsen, szerintem ő is pont megfelel nekünk. Néhány játékban, amikor Gronk fullbacket játszott előtte, egyáltalán nem volt rossz. Ha megfelelő blokkokat kap, ő pont tudja hozni azt 3-4 yardos átlagot, ami már elég veszélyes, hogy az ellenfél védelme komolyan vegye.

Ahol nekünk needünk van, az nem ez a poszt. Kellene egy használható TE Gronk mögé. Ha ilyen mértékben használjuk, hamarosan vége lesz. El kellene dönteni, hogy mi legyen az O fallal. El kellene dönteni mi legyen D line közepével. Elférne még egy-két használható LB középre és a szélre is. Pláne ha Mayot elküldjük. Végül nem ártana még egy használható CB. Ezeket nagyobb neednek érzem, mint egy RB.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
En hamarabb nem is hoznek rb-t,egyaltalan nem vagyok biztos,hogy aldozunk erre draft pickket

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
BB a Senior Bowl-on állítólag élénken érdeklődött két futó iránt. Az egyik az Alabamai Kenyan Drake, a másik az Arkansas-i Jonathan Williams..Mindketten TOP 10 RB az idei Drafton..
Hátha végre kijönne nekünk is valami lépés RB választással..
kyobalu
De mivel nincs első körünk... így vagy feltrade vagy nehogy LoMo kvalitást húzzunk megint
ThundersNFL
10 rb nem fog kimenni a draft első két körében. Ezeket talán még a Revis pickkel is elérhetjük.
zinedine5
Szerintem is.
RB-ért egyre ritkábban adnak a csapatok magas draftcetlit. Mivel nagyon nagy a felhozatal és egyre passz orientáltabb a liga ezért évente egy-két tényleg extraklasszis RB-t visznek csak el az 1. körben.
A csapatok többsége 3-4-5. körök valamelyikében választgat csak RB-ket, így tényleg reális esély lehet a 2., de tán még a 3. kör(ök) valamelyikével is elérni egy kifejezetten jó prospectet.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
BB a Senior Bowl-on állítólag élénken érdeklődött két futó iránt. Az egyik az Alabamai Kenyan Drake, a másik az Arkansas-i Jonathan Williams..Mindketten TOP 10 RB az idei Drafton..
Hátha végre kijönne nekünk is valami lépés RB választással..
kyobalu
De mivel nincs első körünk... így vagy feltrade vagy nehogy LoMo kvalitást húzzunk megint
ThundersNFL
10 rb nem fog kimenni a draft első két körében. Ezeket talán még a Revis pickkel is elérhetjük.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 844 — !SuPeR6BoWL!
BB a Senior Bowl-on állítólag élénken érdeklődött két futó iránt. Az egyik az Alabamai Kenyan Drake, a másik az Arkansas-i Jonathan Williams..Mindketten TOP 10 RB az idei Drafton..
Hátha végre kijönne nekünk is valami lépés RB választással..
kyobalu
De mivel nincs első körünk... így vagy feltrade vagy nehogy LoMo kvalitást húzzunk megint

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
BB a Senior Bowl-on állítólag élénken érdeklődött két futó iránt. Az egyik az Alabamai Kenyan Drake, a másik az Arkansas-i Jonathan Williams..Mindketten TOP 10 RB az idei Drafton..
Hátha végre kijönne nekünk is valami lépés RB választással..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Hát erre kíváncsi leszek. Mondjuk nálatok sikerül néha meglepően olcsón aláíratni saját játékosokat, de ez a 4 milla... Közepes RT-k kaptak sorban 8-9 millás szerződéseket tavaly. És szerintem Wollmer nem közepes, csak volt egy sz*r éve. Az is leginkább azért, mert a vak oldal nem neki való...
peterk2005
Német ez a jó ember! Vollmer.
Btw kifejezetten minőségi LT (Solder újonc évében Light lesérült, Vollmer végigjátszotta az évet LT-ben és jól.) Csak kifejezetten sérülékeny, ezért és a kora miatt jogosan reménykedhetünk egy olcsóbb szerződésben. Plusz Mankins példája elég friss élmény lehet minden Pats játékosnak.
tomi-tomi
+1
Ha nem tévedek, vagy tavaly, vagy tavalyelött vokt neki egy éve, ahol sérülés miatt éppen lemaradt egy elég nagy bonuszról és mégis kifizették neki, tehát az sem állítható, hogy nem bántunk jól vele
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Állítólag Wisniewski, Donald Penn, Evan Mathis, Ted Larsen, Okung veterán ötösből landolhat valaki nálunk a tavasz folyamán erősítésnek a falba..
Pletykálják, hogy FA piacon érdeklődhetünk RB Knowshon Moreno, WR Mohamed Sanu, OT Michael Schwartz, LB Rolando Mclain, vagy Danny Trevathan után..Sokak szerint fontos, hogy a D-line-ba egyezzünk meg, minél korábban Hicks-el, mert ő az egyik legjobb DT FA piacon..
LB edzőnk, Patrick Graham több, mint valószínű, hogy itt hagy minket a Giant's kedvéért..
Valamint Dr. Matt Provencher már nem a Patriots orvosi stábjának felügyelője, mivel elhagyja a Bostoni Központi Kórházat is..
A pletykák szerint nem véletlenül ment az erőnléti edző és az orvosi stáb feje is rögtön.
Nem szeretnének még egy ilyen kórház válogatottas szezont New England-ben.
Az erőnléti edzői posztra legnagyobb várományos Moses Cabrera, aki 2011-ben már dolgozott nálunk. Azt követően a Coloradoban és Frasno State-en melózott..Jó szakinak tartják!
Valamint DeGugli sokáig nem volt meló nélkül. A Chargers edzői stábjához csatlakozott tegnap. 😉
kyobalu
McClain tavaly is volt a Pats-nél interjún, de nem egyeztek meg - úgy, hogy a Dallas is csak 1 évet írt alá vele másodjára is. (az első 2014-es évben 1 év $700.000, a második 2015-ös évben 1 év $3.000.000 volt a szerződés, ebből már volt $500.000 garantált összeg is, de tele volt workout bonus-al meg roster bonus-al, konkrétan az összeg kétharmada játék és edzésidőhöz volt kötve, nyilván nem véletlenül)
azt csiripelik Valley Ranch-en, hogy nem a szorgalom mintapéldája emberünk, és az a típusú játékos, aki tudja, hogy tehetséges, de ha nincs kedve játszani akkor nem megy neki a játék, meg akkor hirtelen jönnek a "sérülések" hétközben... egyelőre amit kaptak, az több volt mind amit fel kellett érte adni, de lehet, hogy eljön az az idő amikor inkább hoznak helyette mást. de azt kétlem, hogy pont a Pats-ben ragadna meg ezzel a mentalitással...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát erre kíváncsi leszek. Mondjuk nálatok sikerül néha meglepően olcsón aláíratni saját játékosokat, de ez a 4 milla... Közepes RT-k kaptak sorban 8-9 millás szerződéseket tavaly. És szerintem Wollmer nem közepes, csak volt egy sz*r éve. Az is leginkább azért, mert a vak oldal nem neki való...
peterk2005
Német ez a jó ember! Vollmer.
Btw kifejezetten minőségi LT (Solder újonc évében Light lesérült, Vollmer végigjátszotta az évet LT-ben és jól.) Csak kifejezetten sérülékeny, ezért és a kora miatt jogosan reménykedhetünk egy olcsóbb szerződésben. Plusz Mankins példája elég friss élmény lehet minden Pats játékosnak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Állítólag Wisniewski, Donald Penn, Evan Mathis, Ted Larsen, Okung veterán ötösből landolhat valaki nálunk a tavasz folyamán erősítésnek a falba..
Pletykálják, hogy FA piacon érdeklődhetünk RB Knowshon Moreno, WR Mohamed Sanu, OT Michael Schwartz, LB Rolando Mclain, vagy Danny Trevathan után..Sokak szerint fontos, hogy a D-line-ba egyezzünk meg, minél korábban Hicks-el, mert ő az egyik legjobb DT FA piacon..
LB edzőnk, Patrick Graham több, mint valószínű, hogy itt hagy minket a Giant's kedvéért..
Valamint Dr. Matt Provencher már nem a Patriots orvosi stábjának felügyelője, mivel elhagyja a Bostoni Központi Kórházat is..
A pletykák szerint nem véletlenül ment az erőnléti edző és az orvosi stáb feje is rögtön.
Nem szeretnének még egy ilyen kórház válogatottas szezont New England-ben.
Az erőnléti edzői posztra legnagyobb várományos Moses Cabrera, aki 2011-ben már dolgozott nálunk. Azt követően a Coloradoban és Frasno State-en melózott..Jó szakinak tartják!
Valamint DeGugli sokáig nem volt meló nélkül. A Chargers edzői stábjához csatlakozott tegnap. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elfér, de nem biztos, hogy ennyiért. Ár/érték
zinedine5
Világos. Szerintem ő is az a fajta, aki inkább itt játszik kevesebbért, minthogy elmenjen máshova szopni. Bele fog menni egy kis csökkentésbe, ha cserébe jó bónuszt kap és esetleg az is számíthat, ha innen vonulhat vissza.
Kollega
Én ezt is remélem. Valamiféle hosszabítás évi 4 milla körül időbonuszokkal. Kb. 4 év 18 m/8 gari.
zinedine5
Hát erre kíváncsi leszek. Mondjuk nálatok sikerül néha meglepően olcsón aláíratni saját játékosokat, de ez a 4 milla... Közepes RT-k kaptak sorban 8-9 millás szerződéseket tavaly. És szerintem Wollmer nem közepes, csak volt egy sz*r éve. Az is leginkább azért, mert a vak oldal nem neki való...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Elfér, de nem biztos, hogy ennyiért. Ár/érték
zinedine5
Világos. Szerintem ő is az a fajta, aki inkább itt játszik kevesebbért, minthogy elmenjen máshova szopni. Bele fog menni egy kis csökkentésbe, ha cserébe jó bónuszt kap és esetleg az is számíthat, ha innen vonulhat vissza.
Kollega
Én ezt is remélem. Valamiféle hosszabítás évi 4 milla körül időbonuszokkal. Kb. 4 év 18 m/8 gari.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Elfér, de nem biztos, hogy ennyiért. Ár/érték
zinedine5
Világos. Szerintem ő is az a fajta, aki inkább itt játszik kevesebbért, minthogy elmenjen máshova szopni. Bele fog menni egy kis csökkentésbe, ha cserébe jó bónuszt kap és esetleg az is számíthat, ha innen vonulhat vissza.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Hannable szerint több, mint valószínű, hogy megy a csapattól Mayo, Scott Chandler, Lafell, Branch és Vollmer..
Vollmer 6 misit vinne el jövőre, kivágásával 4 misit lehetne spórolni..Az idei teljesítménye nagyon nem nehezíti meg a csapat tárgyalási pozícióját..5-6 misiért pedig lehet találni egészségesebb, ereje teljében lévő RT-t is a FA listán.. Smith, Barksdale, Schwartz, Massie, Clark simán jönne ennyiért hozzánk..
kyobalu
Branchért kár lenne. Piszok jól tolta középen! Brownnal igencsak faszántosan tudnak alkotni.
ParadSEC
Én meg nem hiszem, hogy Vollmerrel nem fogunk tudni megállapodni. Idén lehet, hogy nem volt jó éve, de szerintem elfér még ebben a csapatban.
Kollega
Elfér, de nem biztos, hogy ennyiért. Ár/érték
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hannable szerint több, mint valószínű, hogy megy a csapattól Mayo, Scott Chandler, Lafell, Branch és Vollmer..
Vollmer 6 misit vinne el jövőre, kivágásával 4 misit lehetne spórolni..Az idei teljesítménye nagyon nem nehezíti meg a csapat tárgyalási pozícióját..5-6 misiért pedig lehet találni egészségesebb, ereje teljében lévő RT-t is a FA listán.. Smith, Barksdale, Schwartz, Massie, Clark simán jönne ennyiért hozzánk..
kyobalu
Branchért kár lenne. Piszok jól tolta középen! Brownnal igencsak faszántosan tudnak alkotni.
ParadSEC
Én meg nem hiszem, hogy Vollmerrel nem fogunk tudni megállapodni. Idén lehet, hogy nem volt jó éve, de szerintem elfér még ebben a csapatban.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hannable szerint több, mint valószínű, hogy megy a csapattól Mayo, Scott Chandler, Lafell, Branch és Vollmer..
Vollmer 6 misit vinne el jövőre, kivágásával 4 misit lehetne spórolni..Az idei teljesítménye nagyon nem nehezíti meg a csapat tárgyalási pozícióját..5-6 misiért pedig lehet találni egészségesebb, ereje teljében lévő RT-t is a FA listán.. Smith, Barksdale, Schwartz, Massie, Clark simán jönne ennyiért hozzánk..
kyobalu
Branchért kár lenne. Piszok jól tolta középen! Brownnal igencsak faszántosan tudnak alkotni.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Szerintem aránylag fiatal ez a csapat, meg elég erős is. Sapkával sem állunk olyan borzasztóan. Nem lennék meglepve, ha a második, majdnem harmadik körünket se használnánk el, hanem eszeveszett sebességgel elbizniszelnénk mindenféle jövőbeli cetlikre és inkább csak a hátsó körökben turkálnánk olcsó prospectekért.

BB az O falról alkotott elképzeléseibe is inkább az illik, hogy idehoz vagy 40 szabadügynök falembert az offseasonben, aztán megnézi kik a munkamániások közülük. A többit meg elküldi a francba.
Kollega
benne van, mert lesz egy pár komp. pickünk (közte 3. is)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem aránylag fiatal ez a csapat, meg elég erős is. Sapkával sem állunk olyan borzasztóan. Nem lennék meglepve, ha a második, majdnem harmadik körünket se használnánk el, hanem eszeveszett sebességgel elbizniszelnénk mindenféle jövőbeli cetlikre és inkább csak a hátsó körökben turkálnánk olcsó prospectekért.

BB az O falról alkotott elképzeléseibe is inkább az illik, hogy idehoz vagy 40 szabadügynök falembert az offseasonben, aztán megnézi kik a munkamániások közülük. A többit meg elküldi a francba.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bocsi, de most már muszáj, mert már zavar 😊
Mind, mind

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenképpen kell egy minőségi, ha nem is elit, de jó futó, akit meg kell fizetni..
DE DeGugli kirúgása után, az első feladatom az lenne, (vezetőként) hogy felhívnám Dallasban Frank Pollack-ot és megkérdezném, hogy mennyiért jönne át hozzánk a Rókalyukba O-line edzőnek..Mert én kifizetnék neki egy rakat pénzt, ha egy olyan falat tolna végre Brady elé, mint ami Dallasban van..kyobalu
1/9,
csak a kamu balhé miatt nem 1. körös,
1/31
1/16
Meg egy 8 éve ott lévő, egészen jó RTWyatt
Píszofkék, röpke három-négy év alatt össze is lehetne dobni egy olyan falat. Tom biztos csettintene az ötletre, hogy Brady Junior egészségéért nem kell aggódnia. 😀

Már persze csak akkor, ha nem ereszt le még egy labda valahol a sarokban elfelejtve. 😀
peterk2005
Jaja sima, idén pl nem is húzhatunk első körben, a 2/30 meg nem ugyanaz azért

több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mindenképpen kell egy minőségi, ha nem is elit, de jó futó, akit meg kell fizetni..
DE DeGugli kirúgása után, az első feladatom az lenne, (vezetőként) hogy felhívnám Dallasban Frank Pollack-ot és megkérdezném, hogy mennyiért jönne át hozzánk a Rókalyukba O-line edzőnek..Mert én kifizetnék neki egy rakat pénzt, ha egy olyan falat tolna végre Brady elé, mint ami Dallasban van..kyobalu
1/9,
csak a kamu balhé miatt nem 1. körös,
1/31
1/16
Meg egy 8 éve ott lévő, egészen jó RTWyatt
Píszofkék, röpke három-négy év alatt össze is lehetne dobni egy olyan falat. Tom biztos csettintene az ötletre, hogy Brady Junior egészségéért nem kell aggódnia. 😀

Már persze csak akkor, ha nem ereszt le még egy labda valahol a sarokban elfelejtve. 😀
peterk2005
Nekem bőven elég lenne, ha egy értelmes, tökös faledző annyira felfejleszti, átstruktúrálja a jelenlegi állományt, hogy mint passz, mint runblokkban az első harmadban legyünk, s ne az utolsóban..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindenképpen kell egy minőségi, ha nem is elit, de jó futó, akit meg kell fizetni..
DE DeGugli kirúgása után, az első feladatom az lenne, (vezetőként) hogy felhívnám Dallasban Frank Pollack-ot és megkérdezném, hogy mennyiért jönne át hozzánk a Rókalyukba O-line edzőnek..Mert én kifizetnék neki egy rakat pénzt, ha egy olyan falat tolna végre Brady elé, mint ami Dallasban van..kyobalu
1/9,
csak a kamu balhé miatt nem 1. körös,
1/31
1/16
Meg egy 8 éve ott lévő, egészen jó RTWyatt
Píszofkék, röpke három-négy év alatt össze is lehetne dobni egy olyan falat. Tom biztos csettintene az ötletre, hogy Brady Junior egészségéért nem kell aggódnia. 😀

Már persze csak akkor, ha nem ereszt le még egy labda valahol a sarokban elfelejtve. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)