New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tehát akkor azt várod, hogy második körös falembereket hozzunk backupnak?
Így akkor most nem nagyon értem. Csak azért válaszoltam neked, mert én úgy gondolom, hogy nem kellene hirtelenjében kivagdosni azokat az embereket, akik már megmutatták, hogy akár a végső győzelemig el lehet velük menni.

Felteszem az edzői stáb már nagyjából képben van, hogy ez a sérülés hullám mennyire volt az ég büntetése és mennyire volt emberi hiba. Elmondani biztos nem fogják, de szerintem az emberi hiba ott volt, hogy nem megfelelő erőben kerültek vissza a játékosok. Szerintem.
Kollega
Szerintem második körben még találhatunk megfelelő minőségű, jó képességű falembereket..
Igen, én onnan húznék játékosokat Solder és Vollmer mögé..Nem azért mert tutira működhetne, hanem azért mert több, mint valószínű, hogy 2. körös játékosok több, mint valószínű, hogy megugranák Cannon és Fleming szintjét..
Center és Guard poziban van mélység, s talán elfogadható minőség is..OT poszton vagyunk nagyon vékonyak..Solder ki tudja, hogyan jön vissza..Vollmer jobb oldalon elithez közeli játékos volt, de a sorozatos sérülések biztos, hogy nem tettek jót neki..Láttuk miket művelt az elmúlt két hónapban, igazából egy közepesen erős DE, LB ott verte meg ahol akarta bal oldalon.
Így, ha engem kérdezel, akkor hoznék erre a posztra már jól bevállt, máshol már bizonyított FA-t+ a második körben is minőséginek tűnhető,első körből lecsúszott játékost húznék..Cannont és Fleminget pedig szélnek engedném, mert az veri meg őket aki akarja..
Nekem a tavaszi játékospiacon elsődleges célom az O# fal megerősítése lenne..
+ egy zeniten már túl lévő, de minőségi RB (Forte-t vizionálja mindenki hozzánk) + egy magasabb, jókezű WR-t LaFell helyett.. Kint sokan Sanu, vagy Jefferyt érkezését pedzegetik..
Nekem ezek lennének a prioritások..
A D# nagyjából egyben van..Hicks-el fontos lenne a megállapodás a falba..HT és Collins mellé kellene egy használható LB..Fleming fejlődő képes szerintem..De ott van talonban Fletcher, Martin és Snyder is..Év közben pedig szépen megegyeznek CHJ, HT, Collins, Butler szerződéséről..
Azért Mayo, LaFell, Cannon, Fleming, Scott Chandler, Bostic elküldésével több mint 15 misit lehetne spórolni..+ 10 misivel nőhet a cap, s majdnem 10 misink van a kalapban..Akár lehetne okos döntésekkel pár bizonyított, jó képességű veteránt, FA-t igazolni hiányposztokra..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tehát akkor azt várod, hogy második körös falembereket hozzunk backupnak?
Így akkor most nem nagyon értem. Csak azért válaszoltam neked, mert én úgy gondolom, hogy nem kellene hirtelenjében kivagdosni azokat az embereket, akik már megmutatták, hogy akár a végső győzelemig el lehet velük menni.

Felteszem az edzői stáb már nagyjából képben van, hogy ez a sérülés hullám mennyire volt az ég büntetése és mennyire volt emberi hiba. Elmondani biztos nem fogják, de szerintem az emberi hiba ott volt, hogy nem megfelelő erőben kerültek vissza a játékosok. Szerintem.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
...nem NFL szint.. Szarból ő sem tud várat építeni. Helyettük embert(ket) kellene szerezni a 2. körben..Nem lehet minőségi O# falat építeni 3-6. körös játékosokból....
kyobalu
Én se értem, hogy lettünk világbajnokok tavaly...
Kollega
Nem a backupoknak kellett játszani novembertől a falban posztjuktól idegen területen...Valamint volt 5 egészséges elkapónk és két használható futónk.. Így talán picit könnyebb..😉 De nem biztos, hogy ez volt az oka.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...nem NFL szint.. Szarból ő sem tud várat építeni. Helyettük embert(ket) kellene szerezni a 2. körben..Nem lehet minőségi O# falat építeni 3-6. körös játékosokból....
kyobalu
Én se értem, hogy lettünk világbajnokok tavaly...

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az igen!
Mike Reiss: One person close to situation said discussions with Dante Scarnecchia far enough along to think there's a good chance he'll be back in 2016.
Spigo
Csodát azért nem kell várni..Scar hozta ide Cannont és Fleminget is.. A tavalyi offseason-ban pedig ő hallgatta meg először Masont és Tre-t is a draft előtt.. Ő ajánlotta őket DeGuglinak..
kyobalu
Szerintem Mason és Tre egy jó OL edzővel kifejezetten jó játékosok lehetnek és Scarnál Cannon se volt olyan szörnyű. Fleming pedig ha jól emlékszem már DeGuglielmo idején draftoltuk. Én örülnék ha visszajönne.
cspeti98
Mason és Tre amennyiben egészségesek tudnak maradni, akkor vállalható játékosok lehetnek..
Fleminget 2014-ben draftoltuk a 4. körben.. Mindenki el volt tőle ájulva a végzettsége miatt, de igazából csak 6. falembernek, erősebb blokkoló TE-nek tudtuk használni a 2014-15-ös szezonban..Főleg a trükkös játékoknál..Önálló OT-nek alkalmatlan.. Cannon szintén..
A 2014-es Draftot még Scar felügyelte, a tavalyinál segített BB-nek a meghallgatásoknál, játékosviziteknél tanácsadással..A fal javulhat Scar visszajövetelével, de Cannon és Fleming nem NFL szint.. Szarból ő sem tud várat építeni. Helyettük embert(ket) kellene szerezni a 2. körben..Nem lehet minőségi O# falat építeni 3-6. körös játékosokból..A 2. körbe cserélnék orrba szájba, hogy végre húzzunk két, jó minőségi embert az O# falba..2. körben még maradhatnak jó prospectek..De ide várok egy jobb nevű FA igazolást is tavasszal..Andre Smith, Mitchell Schwartz, Evan Mathis, Chris Chester, Ted Larsen ötösfogatból jöhet valaki..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Az igen!
Mike Reiss: One person close to situation said discussions with Dante Scarnecchia far enough along to think there's a good chance he'll be back in 2016.
Spigo
Csodát azért nem kell várni..Scar hozta ide Cannont és Fleminget is.. A tavalyi offseason-ban pedig ő hallgatta meg először Masont és Tre-t is a draft előtt.. Ő ajánlotta őket DeGuglinak..
kyobalu
Szerintem Mason és Tre egy jó OL edzővel kifejezetten jó játékosok lehetnek és Scarnál Cannon se volt olyan szörnyű. Fleming pedig ha jól emlékszem már DeGuglielmo idején draftoltuk. Én örülnék ha visszajönne.

több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Az igen!
Mike Reiss: One person close to situation said discussions with Dante Scarnecchia far enough along to think there's a good chance he'll be back in 2016.
Spigo
Csodát azért nem kell várni..Scar hozta ide Cannont és Fleminget is.. A tavalyi offseason-ban pedig ő hallgatta meg először Masont és Tre-t is a draft előtt.. Ő ajánlotta őket DeGuglinak..
kyobalu
Rendes korrekt férfi, rájött elb@szta, viszlát Cannon!
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az igen!
Mike Reiss: One person close to situation said discussions with Dante Scarnecchia far enough along to think there's a good chance he'll be back in 2016.
Spigo
Csodát azért nem kell várni..Scar hozta ide Cannont és Fleminget is.. A tavalyi offseason-ban pedig ő hallgatta meg először Masont és Tre-t is a draft előtt.. Ő ajánlotta őket DeGuglinak..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az igen!
Mike Reiss: One person close to situation said discussions with Dante Scarnecchia far enough along to think there's a good chance he'll be back in 2016.
Spigo
Logan Mankins lájkolja ezt...

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Az igen!
Mike Reiss: One person close to situation said discussions with Dante Scarnecchia far enough along to think there's a good chance he'll be back in 2016.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Pedig nem akartam. Egyrészt tisztelem az öreget, másrészt félek Klacitól 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elmagyarázhattam volna, hogy természetesen vannak Breesnek olyan képességei, amik sokkal jobbak Bradyénél. De fordítva is igaz ez. Hogy tulajdonképpen Bradshow is csak egy jó game manager volt, hiszen ott volt neki az Steel Curtain, Montananak Rice, Bradynek meg Butler 😊Kollega
Ezt az elírást basszus telibe találtad. 😀 Jobb "gúnynevet" kitalálni se lehetne az öregnek 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Vasárnap hajnalban együtt buszoztam egy Saints szurkolóval, aki halálos komolysággal elmagyarázta, hogy Brady csak egy jó game manager és a bajnoki címek kizárólag Belichick érdemei voltak. Természetesen Brees sokkal jobb QB nála.

Elmagyarázhattam volna, hogy természetesen vannak Breesnek olyan képességei, amik sokkal jobbak Bradyénél. De fordítva is igaz ez. Hogy tulajdonképpen Bradshow is csak egy jó game manager volt, hiszen ott volt neki az Steel Curtain, Montananak Rice, Bradynek meg Butler 😊

Végül is vasárnap hajnalban a buszon általában részeg, vagy másnapos emberek ülnek. Magamban csak annyit tanácsoltam neki, hogy küldje el SMS-ben Ricsiéknek.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazad van, csak azt hittem, hogy a szezon első kétharmadában nyújtott briliáns teljesítmény magasabbra fogja értékelni és több szavazatot kap. Newton idén tényleg többet tett le, el kell ismerni, ráadásul egy gyengébb elkapó/TE gárdával mint a mienk.
Burkus
Newton is teljesen megérdemelte, de kb. minden évben van legalább 2 játékos, aki ugyanúgy megérdemelné. Brees például rendkívül peches, neki több szezonja is volt, amikor teljesen pariban ott volt, bármikor megkaphatta volna, de mindig lemaradt egy paraszthajszállal.

(Nálam egyébként Brady az MVP, Newton is ott volt, de neki több supportja volt. Tény, hogy nincs olyan elkapó gárdája, de neki nem is kell, mert nem az az erőssége úgysem. Abban pedig, amiben erős, abban minden megvolt neki idén. Volt jó, futást támogató fal, jó futóval, volt 1-2 gyors elkapó akik az időnkénti mély passzokat és big playeket megcsinálják, plusz volt Olsen, mint menekülőűt, ha baj van. Ez egy Newton féle offfense-nek elég is. És mellé kapott egy turnover-gyár védelmet, rengeteg jó field possal, sok def ponttal, stb. Persze, Benjamin hiányzott, de hát melyik csapatból nem hiányzik legalább ennyi fontos ember? Mindegyikből esik ki kulcsember.
Ehhez képest Brady supportja az idény végére sokkal inkább elfogyott, sokkal nagyobb teher volt rajta. De hát ez is olyan, mint a QB megítélése általában: Ha nyersz, akkor az mindent igazol. Nem méregetnek centivel, te vagy a legjobb és kész. Brady nem panaszkodhat, volt ő már a f*sznak a jó oldalán is elégszer ahhoz, hogy beleférjen neki, ha egyszer nem így van. 😊 Brees-t jobban sajnálom... bár ő sem fog az MVP cím hiánya miatt kimaradni Kantonból, úgyhogy tulajdonképpen mindegy neki is.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
xD
Mike Loyko
‏@NEPD_Loyko Marcus Cannon > Mike Remmers
Hát úgy néz ki az igazi SB 2 hete volt. Azt kell mondjam TB valag hitjéhez képest mi még egész jól megoldottuk a denveri védelmet.
Mondjuk azért ha megadják a jó elkapást ami után jött a denveri TD, lehet más lett volna, nem kisebbítve ezzel a ma minden csapatrészében jobb denveri győzelmet.
NB2
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Hát úgy néz ki az igazi SB 2 hete volt. Azt kell mondjam TB valag hitjéhez képest mi még egész jól megoldottuk a denveri védelmet.
Mondjuk azért ha megadják a jó elkapást ami után jött a denveri TD, lehet más lett volna, nem kisebbítve ezzel a ma szinte minden csapatrészében jobb denveri győzelmet.

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Pedig Cam érdemelte meg a legjobban. Ezen kár rugózni, azért a szezon 2. félidei TB nem volt az igazi.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kb. annyira érdekel ki az MVP seggfej szakértők szerint, mint a Gronk kezében levő macskát.


Ő egyébként a hivatalos Grumpy Cat.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na, kicsit kihagyok és feljövök a SB napján, erre itt a Stork botrány.
Az igen XD

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igazából teljesen mindegy. Mert ha egy szavazónál mondjuk 55-45 százalékban oszlik meg a szavazat, akkor is 1-0 lesz a voks szerint. Aztán így kijönnek olyanok, hogy 48-50 szavazatot kap valaki, miközben mondjuk olyan 60-70 százaléknál többet akkor sem kapna valszeg
Wyatt
Igazad van, csak azt hittem, hogy a szezon első kétharmadában nyújtott briliáns teljesítmény magasabbra fogja értékelni és több szavazatot kap. Newton idén tényleg többet tett le, el kell ismerni, ráadásul egy gyengébb elkapó/TE gárdával mint a mienk.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából teljesen mindegy. Mert ha egy szavazónál mondjuk 55-45 százalékban oszlik meg a szavazat, akkor is 1-0 lesz a voks szerint. Aztán így kijönnek olyanok, hogy 48-50 szavazatot kap valaki, miközben mondjuk olyan 60-70 százaléknál többet akkor sem kapna valszeg

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Brady 1 voksot kapott az MVP választáson az 50-ből, hasonlóan Carston Palmerhez. A többi Newtoné. A 10. héttől pocsék volt az O, de ezt azért nem gondoltam volna.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
DE-t mindenképpen kell hozni FA-n vagy drafton, aztán már csak Jones jövőjétől függ mennyire kell jónak lenni/elől választani
ZERO_L
Tavaly hoztuk a draftról Grissomot és Flowerst is a 3.-4. körben. Nem hiszem,hogy megint korai pickket adnánk érte.
kolok1972
jövőre utolsó évüket tölti Jones, Ninko és Sheard is, mindet nyilvánvalóan nem fogjuk megtartani

szóval, valakit muszáj lesz hozni, akár FA-ről, hogy a szerződések tárgyalására ne letolt gatyával kelljen menni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
DE-t mindenképpen kell hozni FA-n vagy drafton, aztán már csak Jones jövőjétől függ mennyire kell jónak lenni/elől választani
ZERO_L
Tavaly hoztuk a draftról Grissomot és Flowerst is a 3.-4. körben. Nem hiszem,hogy megint korai pickket adnánk érte.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
DE-t mindenképpen kell hozni FA-n vagy drafton, aztán már csak Jones jövőjétől függ mennyire kell jónak lenni/elől választani
ZERO_L
Érdekesek a meglátásaitok. Azé' jobban élveztem tavaly, hogy ilyenkor a Super Bowl esélyeket latolgattuk. 😕