New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Egy annyi kérdésem lenne, hogy ugyebár Brady 4 meccses eltiltását törölték, de a pickek elvétele maradt, nem? Tehát idén egy második körös cetlitől mindenképp búcsúztunk, ugye? Remélem Revis miatt jó kis compensation picket kapunk, hátha valamelyest enyhíteni tud ezen a mély seben.. :/
Hunreeth
Nem egeszen. Sajnos egy elsot vettek el. Revisert jon egy 3. kör, de a 96. választás azért nem a 29. 😊
Wyatt
Szuper, kíváncsi vagyok, kik maradnak bent mikor BB-ék húzhatnának.. MB nagy steal volt tavaly, ha már Wilfork elment. És köszi!
Hunreeth
Előbb azért még lássuk, kivrl sikerül hosszabbítani, meg reméljük lesz valami kis aktívkodás FA-n is 😊
Wyatt
...Cannont elsétálni.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy annyi kérdésem lenne, hogy ugyebár Brady 4 meccses eltiltását törölték, de a pickek elvétele maradt, nem? Tehát idén egy második körös cetlitől mindenképp búcsúztunk, ugye? Remélem Revis miatt jó kis compensation picket kapunk, hátha valamelyest enyhíteni tud ezen a mély seben.. :/
Hunreeth
Nem egeszen. Sajnos egy elsot vettek el. Revisert jon egy 3. kör, de a 96. választás azért nem a 29. 😊
Wyatt
Szuper, kíváncsi vagyok, kik maradnak bent mikor BB-ék húzhatnának.. MB nagy steal volt tavaly, ha már Wilfork elment. És köszi!
Hunreeth
Előbb azért még lássuk, kivrl sikerül hosszabbítani, meg reméljük lesz valami kis aktívkodás FA-n is 😊

több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Egy annyi kérdésem lenne, hogy ugyebár Brady 4 meccses eltiltását törölték, de a pickek elvétele maradt, nem? Tehát idén egy második körös cetlitől mindenképp búcsúztunk, ugye? Remélem Revis miatt jó kis compensation picket kapunk, hátha valamelyest enyhíteni tud ezen a mély seben.. :/
Hunreeth
Nem egeszen. Sajnos egy elsot vettek el. Revisert jon egy 3. kör, de a 96. választás azért nem a 29. 😊
Wyatt
Szuper, kíváncsi vagyok, kik maradnak bent mikor BB-ék húzhatnának.. MB nagy steal volt tavaly, ha már Wilfork elment. És köszi!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy annyi kérdésem lenne, hogy ugyebár Brady 4 meccses eltiltását törölték, de a pickek elvétele maradt, nem? Tehát idén egy második körös cetlitől mindenképp búcsúztunk, ugye? Remélem Revis miatt jó kis compensation picket kapunk, hátha valamelyest enyhíteni tud ezen a mély seben.. :/
Hunreeth
Nem egeszen. Sajnos egy elsot vettek el. Revisert jon egy 3. kör, de a 96. választás azért nem a 29. 😊

több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Egy annyi kérdésem lenne, hogy ugyebár Brady 4 meccses eltiltását törölték, de a pickek elvétele maradt, nem? Tehát idén egy második körös cetlitől mindenképp búcsúztunk, ugye? Remélem Revis miatt jó kis compensation picket kapunk, hátha valamelyest enyhíteni tud ezen a mély seben.. :/
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Mintha tegnap lett volna 😊

 www.facebook.com/newenglandpatriots/videos/10153947727577372/



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nálam a sorrend a 4 játékos eseten: Collins, Hightower, Butler és Jones.
Jones-szál kapcsolatban nagyon kettős érzéseim vannak.
Képes egy-egy meccsre nagyon felszívni magát, utana meg hetekre eltűnni.
Persze nem tudjuk mi van a háttérben (sérülés).
Sinisa
Egyenlőre mind a 4 szerződéssel rendelkezik. Nem kell kapkodni. Egyenlőre állapodjunk meg a struktúrálásokról (Vollmer, Dola, Solder, Gronk) cutoljuk akit kell( Mayo,Chandler, LaFell?) nézzük meg a needeket és a rendelkezésre álló összegeket aztán gondolkodjunk Béláim 😀
Butler pro-bowlra történő meghívása engem , mint Pats szurkolót is megmosolyogtatott egy kicsit..
Egy Verner szintű szerződést tudok elképzelni neki (4év/25M) de kizárólag BB-ék jóindulatán múlik, hogy megkapja-e idén. Ráadásul RFA lesz, tenderezhető, szóval ha idén megállapodunk a 4ből kettővel már jó helyzetben leszünk.
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Butlerhez még csak annyit:
Kb. a tavalyi SB óta úgy érezheti magát mintha egy "tündérmesébe" csöppent volna. Ismertség, felkészülés már szinte tuti kerettagként, majd első számú CB-ként végigtolni a bajnokcsapatban egy kifejezetten meggyőző szezont, melynek elismeréseként Pro-Bowlra kap meghívást.
Mint a mesékben...

Aztán jön BB és közli, hogy nem kellene Hawaiira utazni 😁

Vajon hogy történhetett? Ki szólt a fiúknak, hogy Patses játékos nem megy?
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Butler (elvileg) még két évig a mienk, de nyilvánvalóan kinőtte a rookie szerződését, ezt mindkét fél érzi is ezért írtam korábban hogy egy moderált összegű 2-3 éves hoszabbítást látok itt életszerűnek...
(3-5 milla/év magasságban...)
Ígéretesnek tűnik a srác de ne felejtsük el hogy csak másodéves volt idén, nem fog nagy pénz kapni...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nálam a sorrend a 4 játékos eseten: Collins, Hightower, Butler és Jones.
Jones-szál kapcsolatban nagyon kettős érzéseim vannak.
Képes egy-egy meccsre nagyon felszívni magát, utana meg hetekre eltűnni.
Persze nem tudjuk mi van a háttérben (sérülés).
Sinisa
Nálam Butler, Hightower, Collins, Jones.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Én személy szerint Butlerre (imádom a játékát!!!), vagy inkább az ügynökének igényeire leszek nagyon kíváncsi...
Remek szezont tolt, a tavalyi SB-ről nem is beszélve!

Szerintetek mennyi lesz az ára?
Illetve mennyi az amit a Pats hajlandó lesz adni neki?
FunHun
Remélem évi 9-10-be belemegy. Ha idén hosszabítjuk, talán kevesebb.
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Én személy szerint Butlerre (imádom a játékát!!!), vagy inkább az ügynökének igényeire leszek nagyon kíváncsi...
Remek szezont tolt, a tavalyi SB-ről nem is beszélve!

Szerintetek mennyi lesz az ára?
Illetve mennyi az amit a Pats hajlandó lesz adni neki?
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Nálam a sorrend a 4 játékos eseten: Collins, Hightower, Butler és Jones.
Jones-szál kapcsolatban nagyon kettős érzéseim vannak.
Képes egy-egy meccsre nagyon felszívni magát, utana meg hetekre eltűnni.
Persze nem tudjuk mi van a háttérben (sérülés).

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
csak hát Mayonak sosem fizettünk 10M-et...

a köv szezonban és utána még egy évre kapná a nagy pénzeket, amit meg nyilván nem fogunk neki kifizetni

én abban bízom, hogy mint anno Gronknál (akiről már anno lehetett tudni, hogy rommá fogja dominálni a ligát), meg kapják a megérdemelt jussukat, hisz ha jól tudom TE előtte még nem kapott annyit, mégis a köv két évben nevetséges 7M-kért fog játszani

szóval, HT+Collins és Jones esetében is vmi hasonlóra számítok, remélem a játékosok is partnerek lesznek ebben

a köv két évet kell valahogy kihúzni okosan, után Brady majd csak vet min-al terheli a cap-et 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát azért Big Sey akkor történelmi csúcsgázsiért ment el (kb. mint tavaly Suh), és más kategória volt játékosként, csak aztán lepusztult az új helyén. Jones nagyon jó, de más szint. A Big Sey történettel az passzolna össze, ha mondjuk Gronk szerződése járna le, és kérne mondjuk 13-15 millát...

Amúgy szvsz, ha Mayonak simán kifizettek évi 10 millát Belichickék, akkor egy ilyen versatile rushernek aki 4-3 DE-ben és 3-4 OLB-ben is jó teljesítményre képes, miért ne tennék? (Tudom, Mayo jó volt, de ILB-knek azért nem ugrálnak olyan lazán a 10+ millák, az már tényleg elit pénznek számít a poszton. Rushereknél meg pár millával több. Szvsz cap szempontból sincs nagy jelentősége. Egy 150 millás kalapban tök mindegy, hogy egy ILB keres-e 10-et, vagy egy OLB 14-et.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ki kapott nálunk valaha 10+ milla/éves szerződést akit nem Brady-nek hívnak? 😛
Revis volt ilyen utoljára egy trükkös 12-vel ha jól emlékszem...
Ha Jones efelett akar majd megkapja máshol...
Castleai01
az lehet, hogy eddig nem nagyon, de azért a bölcsek kövét nem őrzi a csapat, muszáj lesz haladni a "trendekkel", pár poszton eszeveszetten mennek felfelé a fizetések (pont a DB, LB, DE posztokon).
winston
járni jár, csak nem jut😊
NB2
Jonesnak nem is adnék akkora zsugát. Szép számokat hoz de amikor kéne simán eltüntetik a fizikálisabb, rutinosabb OT-k. Ha BigSEyt annak ideén nem fizették meg akkor Jonest se fogják.( és azért nem lehet őket 1 lapon emlegetni)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Ki kapott nálunk valaha 10+ milla/éves szerződést akit nem Brady-nek hívnak? 😛
Revis volt ilyen utoljára egy trükkös 12-vel ha jól emlékszem...
Ha Jones efelett akar majd megkapja máshol...
Castleai01
az lehet, hogy eddig nem nagyon, de azért a bölcsek kövét nem őrzi a csapat, muszáj lesz haladni a "trendekkel", pár poszton eszeveszetten mennek felfelé a fizetések (pont a DB, LB, DE posztokon).
winston
járni jár, csak nem jut😊
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ki kapott nálunk valaha 10+ milla/éves szerződést akit nem Brady-nek hívnak? 😛
Revis volt ilyen utoljára egy trükkös 12-vel ha jól emlékszem...
Ha Jones efelett akar majd megkapja máshol...
Castleai01
az lehet, hogy eddig nem nagyon, de azért a bölcsek kövét nem őrzi a csapat, muszáj lesz haladni a "trendekkel", pár poszton eszeveszetten mennek felfelé a fizetések (pont a DB, LB, DE posztokon).
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ki kapott nálunk valaha 10+ milla/éves szerződést akit nem Brady-nek hívnak? 😛
Revis volt ilyen utoljára egy trükkös 12-vel ha jól emlékszem...
Ha Jones efelett akar majd megkapja máshol...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Chandler Jones tuti nem lesz 10 alatt, de lehet, még annál is magasabbra megy. Az nekünk nem kevés, csak kérdés, mikor szerzünk újra olyan embert, aki azért egészségesen egy stabil 10+ sackes csóka.
Wyatt
ez nagyon szép és én is imádom Jones-t, de azért az nonszensz hogy már 9 PO meccset játszott és csak 2 sacket tudott összehozni

ezzel csak azt akarom mondani, hogy hajunkra kenhetjük a remek alapszakasz teljesítményét, ha a PO-ra teljesen leamortizálódik akár sérülés akár túlterhelés miatt

de ez nem csak Jones ellen szól, a pass rushunk mindig elfogy a PO-ra, függetlenül attól mennyire volt jó vagy közepes az alapszakaszban, egy 13-15M-os játékos meg nem biztos, hogy pont ezt küszöbölné ki



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Chandler Jones tuti nem lesz 10 alatt, de lehet, még annál is magasabbra megy. Az nekünk nem kevés, csak kérdés, mikor szerzünk újra olyan embert, aki azért egészségesen egy stabil 10+ sackes csóka.Wyatt
Jaja. Ki lehet indulni abból, hogy Demarcus Ware, Peppers, stb. kaptak 10-11 milla átlagú contractokat - 30 fölött, sérülések után ... és két éve... A Fletcher Cox szerződést érzem én most irányadónak, Von Milleré azért más dimenzió lesz (sajnos). Meglátjuk Cox-é mennyi lesz, de én nem saccolom azt sem 14-15 alá. Inkább még kicsit fölé is. (Miller szvsz "nagykorú lesz", azaz 18+)

Ha jól saccoltam, akkor Jones is be akar nézni majd minimum a 13 fölé, de inkább 14 lesz az. Meg is ér annyit szvsz. Ebből kéne csűrni-csavarni valami home town discountot. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem lennék meglepve ha idén csak Ch. Jones-szal és Hightower-rel egyeznénk meg hosszú távon...
Mindkettejük hosszabbítása hozna 1-2 milla könnyítést (7+ jelenleg a fizujuk jövőre az 5. éves opció miatt), de ez szerintem max. Butler-re lenne elég (Nem fog azért sztár pénzt kapni még, a csapat és az ügynöke helyében is csak 1-3 éves hosszabbításban gondolkoznék...)
Így Collins lesz aki akinek be kell érnie az utolsó évi minimális fizujával és jó eséllyel egy franchise tag-gel utána...
Castleai01
Hát, Hightowernél még talán hozna könnyítést egy hosszabbítás, de Ch. Jones-nál aligha. Az a 7 milla bargain ár manapság egy pass-rushernél. Valahol a Fletcher Cox szerződés környékén van Jones értéke is. Talán picit lejjebb, de nem sokkal. Szóval, ha hosszabbítás, akkor az nem idén lesz jó, hanem hosszú távon teheti valamivel olcsóbbá őt.

(Collins is drága lesz szerintem. Nem Ch. Jones szinten drága, de drága. HT lehet az, akin lehetne fogni valamit. Nagyon kinőtte magát az utóbbi időben, de az első két éve elég szürke volt, idén meg sérülésekkel bajlódott, szóval igazából csak 1 jó és teljes szezonja van. Ezt lehet érvényesíteni az áralkuban.)
peterk2005
Állítólag Lavonte fizuját lesegeti. Remélem, tényleg csak nézegeti azt, mert annyit azért ne kapjon egy LB. De olyan 6-8 milla lesz mindkét LB
Chandler Jones tuti nem lesz 10 alatt, de lehet, még annál is magasabbra megy. Az nekünk nem kevés, csak kérdés, mikor szerzünk újra olyan embert, aki azért egészségesen egy stabil 10+ sackes csóka.
Hightower azért 2.5 szezon óta mocsok jó, és az a baj, hogy pontosan látszik is, mennyire tud hiányozni. De remélem, marad mindhárom, Jones és ő azért sokat volt sérült, szóval hátha tényleg lejjebb lehet nyomni az árakat

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem lennék meglepve ha idén csak Ch. Jones-szal és Hightower-rel egyeznénk meg hosszú távon...
Mindkettejük hosszabbítása hozna 1-2 milla könnyítést (7+ jelenleg a fizujuk jövőre az 5. éves opció miatt), de ez szerintem max. Butler-re lenne elég (Nem fog azért sztár pénzt kapni még, a csapat és az ügynöke helyében is csak 1-3 éves hosszabbításban gondolkoznék...)
Így Collins lesz aki akinek be kell érnie az utolsó évi minimális fizujával és jó eséllyel egy franchise tag-gel utána...
Castleai01
Hát, Hightowernél még talán hozna könnyítést egy hosszabbítás, de Ch. Jones-nál aligha. Az a 7 milla bargain ár manapság egy pass-rushernél. Valahol a Fletcher Cox szerződés környékén van Jones értéke is. Talán picit lejjebb, de nem sokkal. Az meg kb. duplája az ötödik éves opciónak. Ilyen értékű szerződésből nem lehet 2016-ra spórolni, hacsak nem az utána következő éveket áldozza be a csapat. Ez meg nem jellemző Belichickre. Szóval a hosszabbítás - ha lesz - inkább hosszú távon teheti valamivel olcsóbbá őt, 2016-ra nemigen (inkább drágítana).

(Collins is drága lesz szerintem. Nem Ch. Jones szinten drága, de drága. HT lehet az, akin lehetne fogni valamit. Nagyon kinőtte magát az utóbbi időben, de az első két éve elég szürke volt, idén meg sérülésekkel bajlódott, szóval igazából csak 1 jó és teljes szezonja van. Ezt lehet érvényesíteni az áralkuban.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 471
Az jön le ebből a ti szemszögetekből, hogy a Pats a Brady-érában, mindig izgalmas SB-ket játszik! 😊
Bruce
Jó lenne már egy viszonylag sima SB is. 😊

Tavaly visszanéztem a Seattle elleni SB-t és többször még jópár jelenet és nekem az jött le, hogy ez egy nagyon szépen összrakott gameplan volt, a hibák ellenére vagy éppen pont azokkal együtt.
Ha Bradynek nincs a 2 INT-je, akkor ez egy sima meccs, de még ezekkel együtt is hozható volt.
Ami izgalmassá tette a végén az a Kearse elkapás volt, amihez meg kellett Wilson zsenialitása.
Nem kedveltem a Seahawkst a pofázások miatt, de kíváncsi vagyok, hogy Pete Carroll mit fog tudni kezdeni ezzel a csapattal és képes lesz-e dinasztiát építeni.

(Egy kis érdekesség a Pats érából, ha még nem volt:
 www.boston.com/sports/touching_all_the_bases/2015/01/pete_carroll_was_not_a_good_coach_with_the_patriots_so_lets.html)

A QB megvan hozzá, amit Wilson művelt a Panthers elleni meccsen a második félidőben, az zseniális volt, függetlenül attól, hogy mennyire volt dekoncentrált a Panthers védelem.

Visszatérve az SB-re, nem hiába citálja Belichick minden egyes alkalommal, hogy 60 percig kell játszani a focit.
És nem hiába mondja Brady is, hogy a játékosokat többnyire csak a mentális keménységük, hozzáállásuk különbözteti meg egymástól.
Brady egyik INT-je egy ilyen mentális megingásból (?) jött, viszont utána képes volt továbbmenni.
Ez annak fényében is kiemelkedő, hogy az alábbiakat nyilatkozta magáról:

"I have a memory, and I can just eliminate mistakes when they come up because I've already made them."
"You never get over losses. I've never gotten over one loss I've had in my career. They always stick with me."

Egyébként ez látszott is mind a Giants elleni meccsen mind a Denver elleni meccsen is.
A Denver ellen nem látszódott annyira feltüzeltnek mint máskor. És a csapaton se nagyon láttam.


A kinti fórumokon megy az agyalgás, hogy vajon Chandler Jones-szal mit kezd a csapat. Még egy éve van a szerződéséből, de vélhetően túl drága lesz ahhoz, hogy Collins, Magastorony és mondjuk Butler szerződése mellett mélyen a zsebünkbe tudjunk nyúlni.
RB poszton meg olyan szinten mély az idei FA piac, hogy csalódott lennék, ha nem kukáznánk onnan össze egy Blountnál jobb kvalitású futót.
Boston
A PatsPulpit-os lista alapján nem áll rosszul a csapat, de kell az erősítés és a szerződésmódosítás nem egy helyen.
Nem lennék meglepve, hogyha páran távoznának, de szerintem a többség az tisztában van vele, hogy mit jelent az, ha nem akarnak módosítani. Nekik kell eldönteni, hogy játszanak egy olyan csapatban ami konstans SB esélyes vagy elmennek máshova ahol esetleg nem válik be a számításuk.

Kíváncsi vagyok, hogy Brandon Spikes visszatérhet-e ide vagy egyáltalán vhova máshova. Senki se igazolta le a négymeccses eltiltása miatt, valszeg az offseasonben lehet majd hallani felőle.

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/14660038/ranking-all-49-super-bowls

Az első 10-ben négy Patriots SB van, de mind a hat, Brady-érában játszott benn van a 25 között. Nyilván szubjektív rangsor - egy Vasas fan teljesen másikat csinál - de azért ez egy elismerés, különösen a Pats iránti elfogultsággal vajmi kevéssé vádolható ESPN-től.
Burkus
Ez inkább olyan rangsor, hogy melyik SB milyen izgalmas volt, mert az elején szoros meccsek vannak, ahol voltak fordulatok is és hangyafasznyi volt a különbség a csapatok között. Nem hiába az utolsók között van a 2014-es Denver Seattle SB, ami nem hozott sok izgalmat , mig a tavalyi sokkal izgalmasabb volt és ott is van a dobogón.

Ennek fényében a Raiders nyertes SB-i (és a vesztesek is) egyértelműek voltak, mert a hátsó traktusban vannak.

Az jön le ebből a ti szemszögetekből, hogy a Pats a Brady-érában, mindig izgalmas SB-ket játszik! 😊