New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Nincs sok ugrabugrára hely a sapka alatt, s szerintem prioritás lesz a Hightower-Collins duó megtartása. Ráadásnak ott van Chandler Jones, Butler-nek is illene odatolni egy normális szerződést.

Btw ha lenne is pénz, BB akkor sem híres arról, hogy prémium WR FA-ra költse.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én most boldolok egy Sanu-t FA-n, Dola és/vagy LaFell helyére

már első nap lehetne gyakorolni a Brady-Sanu-Minitron-Brady trükkös játékot 😊
ZERO_L
így már talán bekerülne Sanu a Pro Bowlra és Kovács Sanyinak nem lesz hiányérzete
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.
davemayer
Jelenlegi becslések szerint kb. 6 millióval van a Pats a sapka alatt, nyilván lesznek cutok, átstruktúrálások, de akkor sem hiszem, hogy egy premier WR fizetését be tudják (akarják) szuszakolni a capbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
én meg a helyetekben rámennék Jeffrey-re, Moss 2.0 lenne kb Bradynek. Ki kell igenis fizetni egy normális WR-t aki képes 2mp alatt tisztára játszani magát és jól kap el.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Aspect 87
Méltatlan volt ez az O fal Bradyhez, ehhez képest meccsben voltatok a végéig ráadásul futás nélkül, azért ez mutatja az erőtöket. Nagyon jó meccs volt.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
én most boldolok egy Sanu-t FA-n, Dola és/vagy LaFell helyére

már első nap lehetne gyakorolni a Brady-Sanu-Minitron-Brady trükkös játékot 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Nem nem bízott a Dben, hanem jobban bízott bradyben. Ami érthető sztem 😊
peach
Szerintem inkább abban nem bízott, hogy még egyszer ilyen közel kerülünk a TD-hez
több mint 8 éve
jr79 New England Patriots 71
Btw tele van a burám, hogy majd minden évben akad az AFC-ben valaki, akinek a legendáját egy utolsó gyűrű teszi/tenné teljessé. 😊
tomi-tomi
Ha két év múlva Brady legendája lesz teljes az ötödik gyűrűvel, akkor egye fene! 😊
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez van, szép volt, jó volt, ennyi volt.
Grat a Denvernek!
BB túlgondolta a dolgokat és nem bízott a védelmében. Rúgnunk kellett volna mindkétszer dehát utólag könnyű okosnak lenni..
Ezzel a csapattal jövőre is SB esélyesek vagyunk, kíváncsian várom mit kezdünk az O fallal.
gordon
Sokkal többet nem kell mondani. 😊

Szvsz BB paradox módon a támadókban nem bízott. Döntő hiba volt, hogy 4-5 perccel a vége előtt nem rúgatott FG-t. A pályán látott teljesítmények, kikényszerített hibák (Gost, Allen, OT-k, TB 2. INT-je, Anderson nagy futása 3rd&1-re) alapján tegnap jobb volt a Broncos. De azért nem tudott nyerni a győzelemért többet nyújtó/szenvedő csapat, mert BB elcseszte. Legalább ilyet is láttunk, 15 év alatt egy bele kell férjen.

Jó meccs volt, végre kívülállók (ellendrukkerek?) is láthatták Brady emberi oldalát, nemcsak a passzautomatát.

Kíváncsi vagyok, hány játékos megy kisebb-nagyobb műtétre. (Chandler?, Vollmer?, Julian?, Dola?) Ha Vollmer-nek a háta bibis, akkor nagy baj van. Talán először történt meg, hogy Brady felzabálása nem a belső hármason, hanem a két OT-n múlott. Két T-t is kell szerezni, se Fleming, se Cannon nem igazi megoldás, SeaBass meg hatalmas kérdőjel. LaFell és TB között valami eltört; szerintem ő lesz a búcsúzó és Dola valahogy meg lesz tartva. Dobson így kap egy utolsó utáni esélyt.

Btw tele van a burám, hogy majd minden évben akad az AFC-ben valaki, akinek a legendáját egy utolsó gyűrű teszi/tenné teljessé. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Nem nem bízott a Dben, hanem jobban bízott bradyben. Ami érthető sztem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez van, szép volt, jó volt, ennyi volt.
Grat a Denvernek!
BB túlgondolta a dolgokat és nem bízott a védelmében. Rúgnunk kellett volna mindkétszer dehát utólag könnyű okosnak lenni..
Ezzel a csapattal jövőre is SB esélyesek vagyunk, kíváncsian várom mit kezdünk az O fallal.
gordon
Hogy miért nem bízott a védelmében, nem is értettem. A védelem konkrétan három ponton tartott a Denvert a második félidőben és alig haladtak előre a 4& játékok hívásáig. Bírózni nem akarok - a Denver D "megette" az O-falat - de az NFL.com összefoglalása is külön kiemeli, hogy érdekes bírói döntések születettek a meccs elején.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
elő kéne keresni, hogy azon az SB-n hányszor ütötték meg Manninget, ennyire mint amit TB kapott tegnap nem emlékszem😊
NB2
4 QB hit és 1 sack volt ott összesen a meccs gamebookja szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ez van, szép volt, jó volt, ennyi volt.
Grat a Denvernek!
BB túlgondolta a dolgokat és nem bízott a védelmében. Rúgnunk kellett volna mindkétszer dehát utólag könnyű okosnak lenni..
Ezzel a csapattal jövőre is SB esélyesek vagyunk, kíváncsian várom mit kezdünk az O fallal.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Dolat en nagyon birom,de ennyit penzt nem er,normalis esetben nincs akkora hozzaadott erteke a csapat reszere.
kolok1972
addig amíg nincsenek jobban elosztva az elkapások, addig nem igazán látom, hogy erről beszélhetünk
érdemes megnézni hány elkapás volt a denveri és hány a pats oldalán, ez a rohadt kémia sajnos nem mindenkivel működik TB-vel😕
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
A verségnél sokkal jobban fáj, hogy most szeptemberig prospectről, cap space-ről "ki találja meg a kémiát Bradyvel"-ről szól ahelyett, hogy még két hétig azon lehetne spekulálni, hogy mi Newton ellenszere, mit tegyen Brady, Minitron stb. Szóval az NFL (számomra) unalmasabb része jön. 😕 😕 😕
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Két éve ugyanígy agyonverték őt is a(z addig) super offense-ével a SB-ban, mint ma Brady-t az ő idei (eddigi) "super offense"-ével, és ő az akkori 340 yardjáért és 1TD, 2INT-jéért leginkább a kárörvendést, a röhögést meg a looser jelzőt kapta.
peterk2005
Hát azért egy 2 pontos buktát agyonverésnek titulálni, elég vicces😊
NB2
Gondolom az agyonverés ebben az esetben arról szól hogy a Denver defense mennyire támadta Brady-t,nem a pontok mennyiségéről....
(nem kötözködésből írom,de én ha hozzá akarok valamihez szólni,akkor előtte visszaolvasok minimum 1-2 oldalt mert nem mindegy hogy milyen szövegkörnyezetben hangzanak el dolgok)
Foresz
de azóta Burkus is félreértette😊
elő kéne keresni, hogy azon az SB-n hányszor ütötték meg Manninget, ennyire mint amit TB kapott tegnap nem emlékszem😊
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Dolat en nagyon birom,de ennyit penzt nem er,normalis esetben nincs akkora hozzaadott erteke a csapat reszere. Ez meg nem jelenti azt hogy nem adjuk meg neki,mert idorol-idore erthetetlenul tulfizetunk vkit lsd Cannon,vagy még anno Arrington

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez most nagy nudli volt....RT botrány...
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nálam most Cannon, Fleming (édes Istenem)...

Plusz Lafell, Chandler egyből cut.

Mayo szintén bár más okból, Amendola paycut/cut,
zinedine5
Cannont és Fleminget tényleg felesleges megtartani, bár nem tudom honnan lesz minőség hozva, remélem drafton betalálnak, vagy UDFA-n, mint Andrews esetében.

Lafell pótolható simán, de tényleg, hol volt tegnap Chandler? Nem hiszem el, hogy ennyire nem használható

Mayoval egyetértek, de szerintem Amendola fontos, nem vagyunk túl jók elkapó igazolásban, meg kéne tartani.
winston
Ezt a szintet bármilyen UDFA hozza.

Amendola 6,8-at nem ér. 65/ 648 yard 3 td. 3. számú célpont. Ezt szerintem egy teljes offseason után Martin is hozza.
zinedine5
Néha nem csak a számokat és a statokat kell nézni..Dola előrelépett amikor kiestek a többiek..Fontos szituációkat, first downokat szerzett, szerez..Kifejezetten jó returner és elkapások mellett nagyon keményen ütközik..Martin slot játékban nagyon le van maradva Dolától és Juliantól..Ezt a két pigmeust meg kell tartani! Ők a passzjátékunk kulcspontjai! Martint pedig építsük be, mert látszik, hogy megvan az összhang Bradyvel..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nálam most Cannon, Fleming (édes Istenem)...

Plusz Lafell, Chandler egyből cut.

Mayo szintén bár más okból, Amendola paycut/cut,
zinedine5
Cannont és Fleminget tényleg felesleges megtartani, bár nem tudom honnan lesz minőség hozva, remélem drafton betalálnak, vagy UDFA-n, mint Andrews esetében.

Lafell pótolható simán, de tényleg, hol volt tegnap Chandler? Nem hiszem el, hogy ennyire nem használható

Mayoval egyetértek, de szerintem Amendola fontos, nem vagyunk túl jók elkapó igazolásban, meg kéne tartani.
winston
Ezt a szintet bármilyen UDFA hozza.

Amendola 6,8-at nem ér. 65/ 648 yard 3 td. 3. számú célpont. Ezt szerintem egy teljes offseason után Martin is hozza.
zinedine5
igen, hozza bármelyik UDFA, de erre nincs is szüksége a csapatnak. Amendola meg tudom, hogy drága, de paycuttal ha megtartható lenne az, nem lenne rossz, többször nagyon kellett a jelenléte. Edelman-Amendola-Martin hármas már nem lenne rossz indulásnak, WR draftban nem látok sajnos sok potenciált, 1-2 milliós WR-eket hozni meg kissé lutri.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Nálam most Cannon, Fleming (édes Istenem)...

Plusz Lafell, Chandler egyből cut.

Mayo szintén bár más okból, Amendola paycut/cut,
zinedine5
Cannont és Fleminget tényleg felesleges megtartani, bár nem tudom honnan lesz minőség hozva, remélem drafton betalálnak, vagy UDFA-n, mint Andrews esetében.

Lafell pótolható simán, de tényleg, hol volt tegnap Chandler? Nem hiszem el, hogy ennyire nem használható

Mayoval egyetértek, de szerintem Amendola fontos, nem vagyunk túl jók elkapó igazolásban, meg kéne tartani.
winston
Ezt a szintet bármilyen UDFA hozza.

Amendola 6,8-at nem ér. 65/ 648 yard 3 td. 3. számú célpont. Ezt szerintem egy teljes offseason után Martin is hozza.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
végignéztem én is tegnap, és bár egyik csapat kapitánya sem szimpatikus így annak szurkoltam aki kevésbé unszimpi 😊 ez hangozhat akár taplóságnak is, de szerintem megérthető.

ami a meccset illeti a vereség ellenére Brady kb ötször jobban játszott, mint Manning, akinek ismét az a szerencséje, hogy van egy Von Miller - Ware párosa a Denvernek akik kihúzzák a sz.rból. És még majdnem ez is kevés volt tegnap!
Le a kalappal az irányító teljesítmény előtt, bárcsak még 3-4 hasonló kaliber lenne a ligában, hogy több ilyen meccset nézhessünk.
sajnálom amúgy, hogy az offense átjáróház volt de biztos nem segített, hogy a futást gyakorlatilag feladta BB már az elején. Persze nem segített a ponthátrány ... ez világos.

ez a csapat így (draft + FA) ismét 100% playoff esélyes.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nálam most Cannon, Fleming (édes Istenem)...

Plusz Lafell, Chandler egyből cut.

Mayo szintén bár más okból, Amendola paycut/cut,
zinedine5
Cannont és Fleminget tényleg felesleges megtartani, bár nem tudom honnan lesz minőség hozva, remélem drafton betalálnak, vagy UDFA-n, mint Andrews esetében.

Lafell pótolható simán, de tényleg, hol volt tegnap Chandler? Nem hiszem el, hogy ennyire nem használható

Mayoval egyetértek, de szerintem Amendola fontos, nem vagyunk túl jók elkapó igazolásban, meg kéne tartani.

,,, legyen már március 12 😀

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Két éve ugyanígy agyonverték őt is a(z addig) super offense-ével a SB-ban, mint ma Brady-t az ő idei (eddigi) "super offense"-ével, és ő az akkori 340 yardjáért és 1TD, 2INT-jéért leginkább a kárörvendést, a röhögést meg a looser jelzőt kapta.
peterk2005
Hát azért egy 2 pontos buktát agyonverésnek titulálni, elég vicces😊
NB2
Jaja. Finoman szólva is túlzás a tegnapi meccset így nevezni, úgy hogy két 4&1-el 6 pontot hagytunk veszni és ha Talib nem ér oda, Martin elkapja valószínűleg a kétpontost is és egál. Ezzel szemben a Denvert lemészárolták a SB-ban. (Akkor minket is lemészároltak volna.) Ahogy elnéztem a Carolinát, most is valami hasonlóra számíthat Manning, mert a Denver O legalább akkora betli mint tegnap volt a mienk, a Carolina védelme meg bitang kemény. Pedig Manning karrierje megérdemelne lezárásként még egy gyűrűt.
Burkus
Ha már megérdemelte volna Manning, akkor már megszerezte volna, és ha majd most megszerzi, akkor biztosan megérdemelten. 😊
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
De ezen a meccsen sajna az elejétől látszott, hogy denveri segítségre is szükség van a győzelemhez. Ehhez pedig nem tettek eleget. Megint csak sajna
Wyatt
Ugyanezt éreztem én is. Kellett volna még valami turnover, de jól látta ezt Kubiak is és nulla kockázzatot vállaltak.
És ezt véletlenül sem a D bármilyen szintű kritikájának szánom, inkább még egy kis szerencse kellett volna.

Ez a SB az Ofal gyenge teljesítménye mellett, nagyban Belichiken ment el.
Először mikor feladtuk az utolsó két meccset, és nem lett meg a 1st seed.

Másodszor mikor nem rúgtunk FG-t 6 perccel a vége előtt.
Harmadszor meg akkor mikor nem rúgtunk FG-t 2,5 perccel a vége előtt. (Ez még úgy ahogy érthető volt, de jól látszott, ha a TD meg is lesz, akkor a kétpontosra nem sok esélyünk, szóval itt is jobb lett volna a 3 pont. Ráadásul ha mindkettő bent van, akkor TD sem kellett volna, csak egy harmadik FG.)
csacsi
Ezt nagyon adom. Feladtuk azt a Miami meccset, miközben tudtuk/tudjuk, hogy Brady kb. egyetlen kriptonitja Denver.
Plusz azért és úgy adtuk fel, hogy pörögjön és gyakorolják a futást. Erre ennyit futottunk. Bravo.
Túltolta ezt BB.

Nálam most Cannon, Fleming (édes Istenem)...



Plusz Lafell, Chandler egyből cut.

Mayo szintén bár más okból, Amendola paycut/cut,