New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Én nem fosok. Nyerünk, szép derbin, véresen, komolyan, szoroson...nem biztos, csak hogy nyerünk.
Minitron
HA-HA SZOPÁS. Kérlek, mesélj még!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
ha 1 FG-t rugunk, nyerünk...

de!
az egész meccs leképezte a szezonunkat
hogy nincs O fal
hogy nincs futás
hogy a 3-4-5 elkapóink nincsenek
hogy White nem tudja elkapni a labdát, nem úgy mint Lewis
és vazze Gost is most hibázik😕((

nem sokon múlt
több mint 8 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Ilyen tamadofallal nem volt esely. Cannont kibaszni a gecibe a sokmillios szerzodesevel egyutt, Vollmer is borzaszto gyenge volt....
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
1. miért nem rugtunk field goalt 5 perccel a vége előtt. A D ma sokkal, sokkal jobb volt, mint az O, nagyobb az esélye a 3 and outnak, mint a 4-iknek.
2. az O-fal felét ki kell vágni a francba. Ilyen szar egységet nem láttam évek óta, és nem csak a nálunk, hanem a ligában.
3. kár a sok kis hibáért.

-----

Egyébként meg nagyon köszönöm az elmúlt évet, ezt is, 5 AFC döntő, tavaly SB, minden elismerésem a csapatnak. Időnként veszíteni is kell, van ilyen.

Gratula a Denvernek!

Összességében nagyon szép időszak volt! Go Pats!
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Hogy a francba lehetett ilyen trágya falat összerakni. Pff szerint 31ik passprotban. Egy olyan csapatnál, aki kb. csak passzol
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Cannon, Fleming legalja.
Viszont Allen is elmehet a picsába ezzel a punttal. Kb. 35 yard.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Cannont nem akarom jövőre a csapatban látni !

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Lehet itt elemezgetni, de az van kábé amit írtok előttem. Ja, és persze szarul is játszunk még.

több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Rövid félidei elemzés
 www.google.hu/imgres?imgurl=http://imgfrm.index.hu/imgfrm/5/7/5/5/BIG_0008465755.jpg&imgrefurl=http://forum.index.hu/Article/showArticle?go%3D105854699%26t%3D9099594&h=480&w=640&tbnid=9Y_5t-ADJmXLXM:&docid=iUMjV7Ema9Bx4M&hl=hu&ei=cEelVtfbI4SdsAHCuZDABg&tbm=isch&client=safari&ved=0ahUKEwjX09aqt8PKAhWEDiwKHcIcBGgQMwgbKAEwAQ

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
a fal nem véd plusz 1-2 ember a hülyeségeit pont erre a meccsre tartogatta...
szkeptikus voltam a meccs előtt, nem nyugodtam meg
az egy TD-nket is a Denver-nek köszönhetjük
nagyon, nagyon sokat kell javulni
NB2
Így van. Ezzel a fal-játékkal ennyit tudunk. Se futás, se rövid, se hosszú passzjáték.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
a fal nem véd plusz 1-2 ember a hülyeségeit pont erre a meccsre tartogatta...
szkeptikus voltam a meccs előtt, nem nyugodtam meg
az egy TD-nket is a Denver-nek köszönhetjük
nagyon, nagyon sokat kell javulni
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Leeeeets gooooooooooooooo!!!

Valamiért kb. ugyanolyan nyugalommal ülök le nézni, mint a múlt héten.
Szerintem kb. a meccs is olyan lesz és remélem pont úgy nem kell izgulni szinte semmit!!!

A kulcs a fal szélének a lezárása lesz Ninko, Ch. Jones és Sheard által futás esetén + az LB-k jó fellépése, illetve passzszituban ugyanezen játékosok passrusha! Ha ezek mennek, akkor minden ok lesz!!!
FunHun
Hát ez eddig nem jött be.
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Oline nélkül b**** meg, nem lehet játszani
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Miért van Bradyn magyar hőközpontos mez?
Minitron
Kraftné emlékére
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Leeeeets gooooooooooooooo!!!

Valamiért kb. ugyanolyan nyugalommal ülök le nézni, mint a múlt héten.
Szerintem kb. a meccs is olyan lesz és remélem pont úgy nem kell izgulni szinte semmit!!!

A kulcs a fal szélének a lezárása lesz Ninko, Ch. Jones és Sheard által futás esetén + az LB-k jó fellépése, illetve passzszituban ugyanezen játékosok passrusha! Ha ezek mennek, akkor minden ok lesz!!!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Miért van Bradyn magyar hőközpontos mez?

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Ha ma nyernek, akkor meglesz az ötödik.

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
egyébként meg
 fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xlf1/t31.0-8/12491751_1067277463318941_6211224434103927952_o.jpg
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Patriots inactives: DL Ishmaa'ily Kitchen, LB Jonathan Bostic, S Tavon Wilson, WR Chris Harper, DE Geneo Grissom, G Tre' Jackson, OT Waddle.
Semmi meglepetés.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
régebbi tapasztalat alapján, csak ne sérüljön le Butler, egyébként meg mindenkinek jó meccsnézést mára!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3–0, átlagban 31 pont.
Egész jól megy a playoffban a legjobb védelmek ellen eddig 😊 Mondjuk itt a yard alapján hozták ki, annál meg érdekesebb a pontok alapján szerintem, de kicsire nem adunk

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Szerintem a tengerész sólymok voltak a legmákosabbak, ha már mákra fogjuk, de most már nekik is annyi .)

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Én azért fosok a meccstől, nem érzem ezt olyan országos fix2-esnek, ha nem tudjuk megállítani a futást, akkor nagyon nehéz lesz nyerni. Plusz ott van a denveri D ami ligaelit, szerintem a kansasinál is jóval erősebb.
De ahogy a vak is mondta: meglássuk😊
NB2
Ez a meccs nagyon messze van a fix2-től. Manning Brady után a legjobb irányító jelenleg és lehet, hogy már nem képes 60 percen át elit teljesítményt nyújtani, de amikor szükség lesz rá meg fogja dobni azokat a passzokat.
ervinator
jah, csak az zavar, hogy mindenki minket tart esélyesnek
ráadásul a Denver idén a legmákosabb csapat, szeretném ha itt ma ez tényleg megszakadna
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én nem fosok. Nyerünk, szép derbin, véresen, komolyan, szoroson...nem biztos, csak hogy nyerünk.
Ne tipszmixeljetek a csapat ellen, most ne XD

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Én azért fosok a meccstől, nem érzem ezt olyan országos fix2-esnek, ha nem tudjuk megállítani a futást, akkor nagyon nehéz lesz nyerni. Plusz ott van a denveri D ami ligaelit, szerintem a kansasinál is jóval erősebb.
De ahogy a vak is mondta: meglássuk😊
NB2
Ez a meccs nagyon messze van a fix2-től. Manning Brady után a legjobb irányító jelenleg és lehet, hogy már nem képes 60 percen át elit teljesítményt nyújtani, de amikor szükség lesz rá meg fogja dobni azokat a passzokat.

Plusz amit sokan hajlamosak elfelejteni, hogy ez egy csapatjáték és Manningen kívül még van pár ember akik nyerni akarnak ma este és képesek jó teljesítményre. | Reméljük ez ma nekik nem jön össze |

Offense oldalon kíváncsi leszek melyik matchupra fogunk játszani. Azt is könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy Talib lesz az emberünk, mert elpukkan az agya és folyamatosan nyelni fogja a sárga zászlókat. De előzetesen Harris sérült válla lehet a kulcs ebben a tekintetben.

Védelem elsődleges feladata pedig az legyen, hogy fogjuk a futást. Alapszakasz meccsen is ez jelentette a győzelmet a vadlovaknak, hogy képesek voltak futni. Abban is biztos vagyok, hogy egy pár alkalommal megfogja próbálni Manning a deep passzt, amiben ugyanúgy benne lehet a nagy játék is akárcsak az interception.

Szoros meccs lesz, de épp itt az ideje legyőzni Manninget a Mile Highon.

LetsGooooo

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"