New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 947
Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem ez már az elején sem 50 %-os szitu volt. Volt egy kis esélye annak, hogy Patricia a Solymi által leírt érvek miatt beválik, de sokkal nagyobb esély volt rá, hogy nem. (pl. az miatt amit leírtam)

Volt rá esély, hogy az ausztálok megverik Argentinát,? Volt. De nem 50-50-es szitu volt.

A többivel egyetértek.
zinedine5
Én nem állítottam hogy 50-50 volt. Azt állítom, hogy nem tudjuk mennyi volt, mert nem értünk hozzá, nem látunk bele. Az eredmény azt igazolná, aki szkeptikus volt. De pont a Patriotsnál bizonyosodott már ez be, hogy nem feltétlenül az a nagyobb várható érték, ami a szurkolóknak annak tűnik. Csak amikor bejön az magától értetődő, meg zseniális aki meglépte, vagy aki megcsinálta a játékot mert beleillesztették a rendszerbe és működtetni tudta azt a több tucat körülmény ellenére vagy együttállása miatt. Ha meg nem sikerül, akkor ezek a körülmények lényegtelenek, és csak rossz lehetett a döntés.

De ez nincs így.

Én is szkeptikus voltam, ahogy mindenki más. De vannak olyan logikus elemek, amik miatt el lehetett fogadni a kinevezést/tervet. Hozzátéve, hogy nem értjük, nem így jártunk volna el. De ezer másik esetben nem úgy jártunk volna el, pedig az ezer másik eset is 9SB részvételt, meg 6 gyűrűt adott ki.

Ami nem 100%, abban lesz variancia. Minél kisebb az edge a jó döntés javára, annál nagyobb lesz a szórás.

Az viszont mindenképpen fontos, hogy ha ezek a stáb szerint pozitív döntések voltak (tight end dealek, Wr dealek, személyi kérdések, új sémák, stb) akkor miért mentek félre, mi az ami miatt mindegyik bedőlni látszik. És persze lehet downswing, amikor minden jó szituból rossz lesz a variancia miatt. Pl a Falcons elleni első félidő, ahol bár haladt az offense pontokat nem tudott szerezni, sőt még öngólt is lőttünk saját gólhelyzetünk közben. Van ilyen is.

De itt most úgy tűnik van egy közös metszéspont a sikertelenségben és az a stábra mutat.

Amúgy ha 30-70% esély volt a sikerre - de ezt mi nem fogjuk tudni meghatározni és döntési szempontjaink sincsenek - lehet az is nagyobb volt, mint egy egyetemi OC-nek odaadni. A lényeg hogy a végeredménytől el kell tudni függetleníteni a döntési helyzet értékelését.

Azt viszont természetesen le lehet írni jogosan, hogy a látvány szar, és úgy fest nagyon nem is akar az működni amit "valaki" kitalált. Én továbbra sem hiszem azt, hogy ez egyedül Patricia. De ezt csak hiszem, és elfogadom ha más meg csak őt tartja hibásnak, de az is csak egy hit lesz, mert nem tudjuk ki milyen minőségben vesz részt a heti felkészülésben.

És BB miért nem szól rá. hogy ez így nem jó változtass?!?
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Ez egy rossz döntés volt, amiről bebizonyosodott, hogy hülyeség volt. És ezt a döntést nálunk egy ember hozza.
zinedine5
Igen a nap végén 100% van meg 0%. De a döntés pillanatában meg mások az oddsok a sikerre. Ezt kellene első körben megérteni, hogy egy 50%-os szituból nagyon jó eredményt felmutatva lehet díszelegni, de az egy coinflip döntés ami ugyanolyan eséllyel ment volna kútba. Csak éppen a végeredmény miatt most lehet sztárolni valakit.

Ezért bukik meg sok OC,DC, QB coach magasabb szinten. Mert olyan határeset döntéseket hoznak, amik aztán nem rajtuk, hanem az ellenfélen, a végrehajtáson, a játékos mentális állapotán, és ezer más egyéb okon múlik. De mivel sikeres a vége, ezért a szurkoló szerint az egy jó döntés volt.

Csakhogy nincsenek ilyen fekete-fehér szituk. Se drafton, se free agency alatt. Oddsokra tesznek, és a sajét döntési információik alapján határozzák meg azokat.

Lehet a Patricia döntés pozitív várható értékkel bírt, de ezt sose tudjuk meg, hogy 60-40% esély volt-e a sikerre, vagy eleve drawing dead volt a szitu és minimális esély volt rá.

Rengeteg olyan érv van, ami logikusan hat a kinevezés kapcsán, akkor is ha nem tetszik nekünk, akkor is ha mi borítékolnánk a magunk koncepció alapján a bukást.

Az egyetlen kérdés az, hogy miért nem használunk olyan játékelemeket, amikkel a legjobban haladunk nagy mintán is (PA), amiket a meccs elején alkalmazva működik a játékunk, tehát a játéktervben benne van és scriptelve is van.

Miért dobjuk a kukába, és miért nem szól ezért hétről-hétre oda BB, hogy baszod MattyP, hívjál már PA játékot, amíg lehet és haladunk vele és a D felállás is megkívánná ezt.

Pont azért érthetetlen a helyzet, mert nem egy emberből áll a stáb, és nem egy meccsen bukunk bele abba, hogy elengedjük a PA-t. És mégse következetes a stáb ennek alkalmazásával és nincs pressure Patricián, hogy jól van eddig mentél a magad fejed után, most már elég legyen.

Mit néz BB, ha a D-t is más viszi? Mit csinál, mint HC, ha nem igazítja ki ezeket a dolgokat? Mit csinál, mint GM?

Vagy ő is nyakig benne van ebben az elképzelésben? Én inkább erre tennék..mi nem értjük, senki nem érti, ők nagyon így akarják ennek ellenére. És erre most nem sok logikus magyarázatot lehet adni.
topin
Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem ez már az elején sem 50 %-os szitu volt. Volt egy kis esélye annak, hogy Patricia a Solymi által leírt érvek miatt beválik, de sokkal nagyobb esély volt rá, hogy nem. (pl. az miatt amit leírtam)

Volt rá esély, hogy az ausztálok megverik Argentinát,? Volt. De nem 50-50-es szitu volt.

A többivel egyetértek.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 947
Ezt a Jonnu szerződés bárhonnan, bármelyik évben is nézve egy nagy rakás fos.
És teljesen mind1, hogy azért mert az edzői stáb nem tudja kihasználni, vagy azért mert egy nagy nulla az ember csak szimplán többet láttak bele a vezetők.
Értemna pozitív életszemléletet, meg a kontextust és nem is érzem magam türelmetlennek a csapatépítés tekintetében, de attól még ki lehet mondani azt, hogy szar valami, ha egyszer az.
Boston
Utólag okosnak lenni, pont annyit ér mint előre hülyének..

Nem érte meg ezen 2 év alapján. Benézték? Lehet. Minden jel arra mutat, hogy két OC sem tudta bevonni olyan mértékben, amilyen értéket a fizuja alapján elvárnánk tőle mi szurkolók. Mondjuk 1 labda van a pályán, szóval 5 embert akkor is nehéz lenne etetni vele egy futójátékra épülő offense-ben.

Itt is a döntést kell vizsgálni, ami biztosan nagyobb várható értékkel bírt, mint ami lett belőle eddig.

Annyit tehetnek, hogy kiértékelik mi ment félre a folyamatban, miért nem köszön vissza az amit ők elvártak. Ez a legfontosabb. Mert az lényegtelen, hogy mi mit várunk el. NJoku dealt se látták sokan jönni szerintem..

Nem gondolom, hogy nagyon elégedettek lennének azzal a szerződéssel a csapatnál amúgy. Ami kérdés, hogy ha GM BB idehozza, de OC JMD nem akarja/tudja használni, akkor az új O, amiben vastagon benne van BB vagy a kérése az OC felé, az miért nem épít a tight endekre egyáltalán.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 947
Ez egy rossz döntés volt, amiről bebizonyosodott, hogy hülyeség volt. És ezt a döntést nálunk egy ember hozza.
zinedine5
Igen a nap végén 100% van meg 0%. De a döntés pillanatában meg mások az oddsok a sikerre. Ezt kellene első körben megérteni, hogy egy 50%-os szituból nagyon jó eredményt felmutatva lehet díszelegni, de az egy coinflip döntés ami ugyanolyan eséllyel ment volna kútba. Csak éppen a végeredmény miatt most lehet sztárolni valakit.

Ezért bukik meg sok OC,DC, QB coach magasabb szinten. Mert olyan határeset döntéseket hoznak, amik aztán nem rajtuk, hanem az ellenfélen, a végrehajtáson, a játékos mentális állapotán, és ezer más egyéb okon múlik. De mivel sikeres a vége, ezért a szurkoló szerint az egy jó döntés volt.

Csakhogy nincsenek ilyen fekete-fehér szituk. Se drafton, se free agency alatt. Oddsokra tesznek, és a sajét döntési információik alapján határozzák meg azokat.

Lehet a Patricia döntés pozitív várható értékkel bírt, de ezt sose tudjuk meg, hogy 60-40% esély volt-e a sikerre, vagy eleve drawing dead volt a szitu és minimális esély volt rá.

Rengeteg olyan érv van, ami logikusan hat a kinevezés kapcsán, akkor is ha nem tetszik nekünk, akkor is ha mi borítékolnánk a magunk koncepció alapján a bukást.

Az egyetlen kérdés az, hogy miért nem használunk olyan játékelemeket, amikkel a legjobban haladunk nagy mintán is (PA), amiket a meccs elején alkalmazva működik a játékunk, tehát a játéktervben benne van és scriptelve is van.

Miért dobjuk a kukába, és miért nem szól ezért hétről-hétre oda BB, hogy baszod MattyP, hívjál már PA játékot, amíg lehet és haladunk vele és a D felállás is megkívánná ezt.

Pont azért érthetetlen a helyzet, mert nem egy emberből áll a stáb, és nem egy meccsen bukunk bele abba, hogy elengedjük a PA-t. És mégse következetes a stáb ennek alkalmazásával és nincs pressure Patricián, hogy jól van eddig mentél a magad fejed után, most már elég legyen.

Mit néz BB, ha a D-t is más viszi? Mit csinál, mint HC, ha nem igazítja ki ezeket a dolgokat? Mit csinál, mint GM?

Vagy ő is nyakig benne van ebben az elképzelésben? Én inkább erre tennék..mi nem értjük, senki nem érti, ők nagyon így akarják ennek ellenére. És erre most nem sok logikus magyarázatot lehet adni.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
...
Ebbe a részébe nem akartam belemenni, mert meg akartam várni az év végét, de számomra az a kérdés, hogy miért nem építünk azokra a játékokra amik mennek és miért borulnak fel meccs közben a gameplanek vagy tűnnek el játékok.

Itt nyugodtan elő lehet venni Patriciát, mert azt azért sejtettük, hogy nyögvenyelős év lehet így, hogy kvázi most pattan be az OC szerepbe, de a háttere miatt azért az embernek volt abban bizodalma, hogy azért a szezon felére csak összeáll a dolog.
Aért is mert sikeres DC (bár egyesek már ezt is Flores érdemeinek tulajdonítják) vagy hogy rakétamérnök, amin lehet most így röhögni, de ugye hamarabb adod egy ilyen kvalitásokkal rendelkező ember kezébe a pozíciót mint egy olyannak, akinek kevesebb tapasztalata van vagy nem bízol benne, hogy megugorja ezt a feladatot.
...
Lúdas Solymi
Na itt van köztünk egy óriási szakadék.

Milyen háttér? 2 év támadó asszisztens közel húsz éve? Az nulla. Ezen a szinten. Mert persze hozzám, hozzánk képest biztos kurva nagy ász ebben is, de itt nem velem kellene meccselnie, hanem mondjuk Frazierrel meg Salehhel meg stb. Olyanokkal akik évek alatt nőttek be a szerepükbe, nem két hónap alatt.

Annak sokkal több értelme lett volna, ha random kiválasztja egy jól működő egyetemi csapat támadóguruját és annak adja oda az O-t.

BB azt hitte itt is újíthat valamit, hát nem jött be és ennek az egész szezon, meg az egész csapat issza a levét.
zinedine5
De miért hiszitek azt, hogy BB kitalálta, hogy ez így jó lesz.
Mi van akkor, hogyha nem találtak megfelelő OC-t vagy szakembert, akire rá tudták volna bízni a feladatot?
Igaz, ettől még benne van, hogy úgy döntöttek, hogy ez így működni fog.

Patriciának a háttere az, hogy egyrészt van egy jó végzettsége, ami feltételezi, hogy képes logikusan és jól felépíteni és megérteni egy bonyolult rendszert, plusz a védelmi háttér miatt azért ismeri a támadói oldalt is, hisz a védelmeket sem csak úgy feldobálják a pályára.

...
Lúdas Solymi
Hát ki találta ki? Kraft? Mac Jones?

Nem találtak szakembert? Nem volt az országban egyetlen olyan szakember sem aki mondjuk előtte legalább QB coach volt NFL vagy egyetemi szinten? Ezt komolyan gondolod?

Van egy jó végzettsége? A Karikó Katalinnak is. Legyen jövőre ő a támadó koordinátor.

Az, hogy valaki okos vagy logikus az a legmagasabb szinten semmire sem elég.

Az meg, hogy "védelmi háttér miatt azért ismeri a támadói oldalt is" totál irrelelváns. Ezen az elven bármelyik koordinátor felcserélhető lenne, de nem így van.

Ez egy rossz döntés volt, amiről bebizonyosodott, hogy hülyeség volt. És ezt a döntést nálunk egy ember hozza.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
...
Ebbe a részébe nem akartam belemenni, mert meg akartam várni az év végét, de számomra az a kérdés, hogy miért nem építünk azokra a játékokra amik mennek és miért borulnak fel meccs közben a gameplanek vagy tűnnek el játékok.

Itt nyugodtan elő lehet venni Patriciát, mert azt azért sejtettük, hogy nyögvenyelős év lehet így, hogy kvázi most pattan be az OC szerepbe, de a háttere miatt azért az embernek volt abban bizodalma, hogy azért a szezon felére csak összeáll a dolog.
Aért is mert sikeres DC (bár egyesek már ezt is Flores érdemeinek tulajdonítják) vagy hogy rakétamérnök, amin lehet most így röhögni, de ugye hamarabb adod egy ilyen kvalitásokkal rendelkező ember kezébe a pozíciót mint egy olyannak, akinek kevesebb tapasztalata van vagy nem bízol benne, hogy megugorja ezt a feladatot.
...
Lúdas Solymi
Na itt van köztünk egy óriási szakadék.

Milyen háttér? 2 év támadó asszisztens közel húsz éve? Az nulla. Ezen a szinten. Mert persze hozzám, hozzánk képest biztos kurva nagy ász ebben is, de itt nem velem kellene meccselnie, hanem mondjuk Frazierrel meg Salehhel meg stb. Olyanokkal akik évek alatt nőttek be a szerepükbe, nem két hónap alatt.

Annak sokkal több értelme lett volna, ha random kiválasztja egy jól működő egyetemi csapat támadóguruját és annak adja oda az O-t.

BB azt hitte itt is újíthat valamit, hát nem jött be és ennek az egész szezon, meg az egész csapat issza a levét.
zinedine5
De miért hiszitek azt, hogy BB kitalálta, hogy ez így jó lesz.
Mi van akkor, hogyha nem találtak megfelelő OC-t vagy szakembert, akire rá tudták volna bízni a feladatot?
Igaz, ettől még benne van, hogy úgy döntöttek, hogy ez így működni fog.

Patriciának a háttere az, hogy egyrészt van egy jó végzettsége, ami feltételezi, hogy képes logikusan és jól felépíteni és megérteni egy bonyolult rendszert, plusz a védelmi háttér miatt azért ismeri a támadói oldalt is, hisz a védelmeket sem csak úgy feldobálják a pályára.

Az más kérdés, hogy egy támadósémát fel kell építeni, érteni és működtetni kell.
Azt nem gondoltuk mi se, hogy ez a holt szezon alatt meg utána pár hét alatt összeáll és várható volt, hogy ez az év ilyen lesz.
A problémám nekem az, mint topinnak is, hogyha vannak működő playeink és látjuk, hogy a futás nem megy, akkor miért nem próbálkozunk mással.

Oké, a Jets ellen nem lehetett, de ott is behoztunk egy-egy újítást, a Vikes ellen látszott, hogy többségében működnek ezek a játékok, a Bills ellen is volt újítás, aztán meg visszaálltunk érthetetlen módba.
Legalábbis a leírások szerint, a meccset még nem tudtam megnézni.

Nekem ezekkel van bajom, hogy lépünk kettőt előre, egyet meg vissza.
Mint amikor Zappénak fel tudtak jó játékokat rajzolni, Macnél meg nem, naná, hogy döcög az offense, kevés a pont és nem látszik a játékosok teljesítménye.

Egy ilyen fal mellett, ha van egy Meyers, Stevenson duód és emellé még 2 TE és gyors WR-ek, akkor miért nem erre próbálunk építeni? Ha szar a fal, akkor miért erőltetjük annyira a vertikálist?
Persze, értem én, hogy nyújtani kell a pályát, de akkor próbálkoznánk PA-val vagy Jet sweeppel vagy valami.

Az én tudásom kevés ahhoz, hogy kielemezze, hogy mennyire csináltunk jól dolgokat ezeken a meccseken vagy mennyire nem.

több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ezt a Jonnu szerződés bárhonnan, bármelyik évben is nézve egy nagy rakás fos.
És teljesen mind1, hogy azért mert az edzői stáb nem tudja kihasználni, vagy azért mert egy nagy nulla az ember csak szimplán többet láttak bele a vezetők.
Értemna pozitív életszemléletet, meg a kontextust és nem is érzem magam türelmetlennek a csapatépítés tekintetében, de attól még ki lehet mondani azt, hogy szar valami, ha egyszer az.

Do your job
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
...
Ebbe a részébe nem akartam belemenni, mert meg akartam várni az év végét, de számomra az a kérdés, hogy miért nem építünk azokra a játékokra amik mennek és miért borulnak fel meccs közben a gameplanek vagy tűnnek el játékok.

Itt nyugodtan elő lehet venni Patriciát, mert azt azért sejtettük, hogy nyögvenyelős év lehet így, hogy kvázi most pattan be az OC szerepbe, de a háttere miatt azért az embernek volt abban bizodalma, hogy azért a szezon felére csak összeáll a dolog.
Aért is mert sikeres DC (bár egyesek már ezt is Flores érdemeinek tulajdonítják) vagy hogy rakétamérnök, amin lehet most így röhögni, de ugye hamarabb adod egy ilyen kvalitásokkal rendelkező ember kezébe a pozíciót mint egy olyannak, akinek kevesebb tapasztalata van vagy nem bízol benne, hogy megugorja ezt a feladatot.
...
Lúdas Solymi
Na itt van köztünk egy óriási szakadék.

Milyen háttér? 2 év támadó asszisztens közel húsz éve? Az nulla. Ezen a szinten. Mert persze hozzám, hozzánk képest biztos kurva nagy ász ebben is, de itt nem velem kellene meccselnie, hanem mondjuk Frazierrel meg Salehhel meg stb. Olyanokkal akik évek alatt nőttek be a szerepükbe, nem két hónap alatt.

Annak sokkal több értelme lett volna, ha random kiválasztja egy jól működő egyetemi csapat támadóguruját és annak adja oda az O-t.

BB azt hitte itt is újíthat valamit, hát nem jött be és ennek az egész szezon, meg az egész csapat issza a levét.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Szóval összefoglalva amit írtál...
Igen, a két évvel ezelőtt elköltött 100+ millió nem köszön vissza a pályán Offense oldalon teljesítményként...
De hát ez van, ez kell szeretni, lehetne rosszabb is, holnap is lesz nap és akkor meg valahogy csak lesz, fő a pozitív hozzáállás... 😛

Néha sajnálom hogy én nem tudom így látni a világot... 😕
Castleai01
A két évvel ezelőtt az tavaly volt, mert 2021-ben lettek leszerződve.

Ha csak tisztán a számokat nézzük a hasonló szerződések és kor szempontjából, sorrend nélkül:

Azt érdemes figyelembe venni, hogy a legtöbb csapatnál általában az első számú TE van többet használva.
Az utolsó számpáros a targetek megoszlását mutatja az adott játékos szempontjából:

Goedert (PHI), 9 meccs, 542 snap, 53tgt, 43 rec, 544 yrd, 12,7 yrd/rec, 53/8
Knox (BUF): 11 ; 551 ; 43; 33 ; 327 ; 9,9 ; 42/10
Henry (NE): 12 ; 528 ; 39; 25 ; 336 ; 13,4 ; 34/27
Jonnu (NE): 11 ; 308 ; 29; 22 ; 200 ; 9,1 ; 27/34
Gesicki (MIA): 11 ; 370 ; 36; 24 ; 269 ; 11,2 ; 36/10
Njoku (CLE): 9 ; 506 ; 52; 41 ; 464 ; 11,3 ; 52/33
Schultz (DAL): 9 ; 443 ; 46; 33 ; 310 ; 9,4 ; 46/17
Andrews (BAL): 10 ; 523 ; 79; 52 ; 601 ; 11,6 ; 79/33
Kittle (SF): 9 ; 521 ; 51; 36 ; 450 ; 12,5 ; 51/5

Nekem ebből az látszik, hogy Henry hozza az átlagot/elvártat a hasonló szerződésű játékosok közül - oké Kittle és Andrews az más - viszont ez nem látszik meg az eredményen.

Itt meg már be lehetne hozni azt, hogy mennyi termelt yard esett áldozatul büntetésnek, kihagyott mezőnygólnak, fumblenek vagy bírói hibának.

Mert ugye ki szokták emelni egy-egy meccsnél, hogy X-Y irányító mennyi yardot dobált össze, aztán a végén mégis veszítettek, miközben a másik csapat fele annyit se tett bele.

És akkor visszatérünk a játékhívásra, stb., hogy megfelelő-e a koncepció, a játékosra, meccsre, állapotra van-e szabva vagy sem.

De persze nézhetjük úgy is, hogy itt ez a nagy csomó lóvé amit mutat egy statisztika, ami nagyon szép, ilyen alapon hasítani kellene a TE/WR játéknak, de nem.

Mondhatnám azt is, hogy mit sír mindenki Magyarországon, hisz rengeteg pénzt kaptunk az EU-tól, akkor eszerint itt minden jól megy.

Alapvetően próbálom pozitívan nézni a világot, a csapat szempontjából meg próbálom kontextusba helyezni a dolgokat, hogy mi miért történik úgy ahogy.
Nem azt mondom, hogy én boldog vagyok, koránt sem, de látom a hátráltató tényezőket és azt próbálom kitalálni, hogyha azok megszűnnek, akkor várható-e előrelépés vagy sem.
Persze, menet közben fejlesztenek úgy is, de látni kellene az eredményét vagy a próbálkozást.

több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Szóval összefoglalva amit írtál...
Igen, a két évvel ezelőtt elköltött 100+ millió nem köszön vissza a pályán Offense oldalon teljesítményként...
De hát ez van, ez kell szeretni, lehetne rosszabb is, holnap is lesz nap és akkor meg valahogy csak lesz, fő a pozitív hozzáállás... 😛

Néha sajnálom hogy én nem tudom így látni a világot... 😕

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
"Arról viszont lehet vitatkozni, hogy összességében nézve a szerződések mennyire kirívóak vagy sem illetve hozzák-e az ár-érték arányt."

Az a baj hogy nem lehet, egyértelműen nem hozzák vissza a befektetést és akkor még finoman fogalmaztam... 😕
(És mivel BB a GM és a Head Coach is egyben így nem lehet mondani hogy a szerződések jók csak az edzők nem tudják/akarják használni őket...)

Az egyetlen "jó hír" hogy jövőre már nem lesz itt Henry (Aki egyébként egész jó lenne ha használnánk) így "csak" Jonnu marad akinek 17,5 millás szerződése lesz jövőre (cap hit) és még csak ki sem lehet vágni mert akkor még több lenne a dead money (19,5 mill.) utána...
(Ja és persze Henry release után is lesz még cirka 5 milla dead money...)
Azt kizártnak tartom hogy ~33 milláért megtartjuk mindkettőt...
Castleai01
Sztem Henry-nek esélyes lesz a hosszabbítás és valszeg Jonnu is marad.

2023-ra 18 millióval nő a cap, 24-re várhatóan még 31-gyel, így feltétlenül nem izgulnék most a TE-k cap space-ével.

 www.fantasypros.com/nfl/reports/targets-distribution/te.php?year=2022&start=1&end=12&show=average

A nagyobb baj az, hogy hiába van kb. egál célbavételük, a totál 61-gyel a 27. helyen vagyunk a 12. hétig bezárólag, viszont elosztásban meg kb. középmezőny, tehát nincs túlterhelve egyik sem a másik kárára, viszont a legtöbb csapat 80-90 körüli célbavételt ért el eddig, most a Ravenst vagy Chiefst ne nézzük, akik 130-al állnak.

 www.espn.com/nfl/team/stats/_/name/ne/table/receiving/sort/receivingTargets/dir/desc
De az is beszédes, hogy a házi célbavételi versenyt Stevenson és Meyers vezeti, mindenki más, a TE-ket is beleértve meg csak utánuk jön, viszonylagos egyenletes elosztásban.

Gyakorlatilag a futás és a passzok aránya majdnem egál 312 vs 353.
A futásból is 40 db-ot Jones és Zappe (30 vs 10) tett hozzá.

Szóval a lehetőségekhez képest bevonjuk a TE-ket is a támadásokba, csak ez nem látványos.
Viszont ha már ezek szerint használhatóak, akkor érdemes lenne rájuk is építeni, mert Stevensont lehet használni blokkolásban is, rövid vagy közepes távolságú passzoknál.
Lúdas Solymi
Szerintem elbeszélünk egymás mellett...
Az én problémám hogy hogy a TE-k (és a WR-ek) a fizetési sapkában elfoglalt helyükhöz viszonyítva édeskeveset tesznek hozzá a pályán a csapatteljesítményhez...
(Arról lehet vitázni hogy ez kinek a hibája, de ez attól még tény...)

Az NFL nem jótékonysági intézmény, itt top fizetésért top teljesítményt várnak el...
Castleai01
Nem beszélünk el egymás mellett, csak árnyaltam az általad fogott példát, miszerint az idei capből mennyit foglalnak el a játékosok és ehhez milyen teljesítménynek kellene társulnia.
Ha például a TE-k jövő évben kevesebbet foglalnának a capből, akkor kevesebb teljesítmény kellene tőlük?
Mert ugye a capspace nőni fog, így a játékosok elfoglalt százaléka csökkenni, főleg ha a szerződés úgy van strukturálva.
Én erre hoztam a teljes szerződés vagy average példát, hogy annyira nem kiemelkedő a fizujuk, de valóban, az elvárt átlag teljesítmény sincs meg.

Azt én se vitatom, hogy mind a két TE-től és a hozott WR-ektől (Agholor, Bourne, Parker) többet vártunk és több is kellene, de ha azt nézed, hogy a futás/passz arány majdnem 50-50%, ahol a futás nagy részét Stevenson viszi és akkor a passzjátékból is bőven kiveszi a részét, így a maradék elkapónak igen limitált a lehetősége.

Szerk.: Javítottam a linket, mert rosszat tettem be.

353 targetből 67-67-et elvisz Stevenson és Meyers, marad 219 target 7 emberre, amiből 39-cel a harmadik Henry és utána jön Parker és Agholor 38 és 35 targettel és utánuk a többiek.
Szóval azt lehet látni, hogy szét van osztva a labda, van akinek bőven több jut belőle, gondolom a gameplan/matchup miatt is.
Az mondjuk nem tudom mennyire kirívó, hogy a 353 targetből lett 254 elkapás, ami kb. 70%-os arány.

Tehát vagy a futásból kellene elvenni a passzjáték számára vagy meg kell elégedni azzal, hogy végülis számok alapján szét van osztva a labda.

És itt jön a coaching, playcalling felelősség, amit nagyban befolyásol a hadra fogható játékosok és játékok száma és minősége és vice-versa.
Aztán meg ott volt az is, hogy kellett a TE és lehet h csak ilyen áron tudtunk hozzájutni.
Túl lettek fizetve? Meglehet, viszont így is jobb mint a semmi, a rájuk költött pluszt meg meg kellett takarítani máshol. Viszont itt jön be a cap menedzsment, amit meg mi jól kezelünk, mert jövőre lesz pénz.
Átstrukturálással, cserével, drafttal meg sztem menedzselhető lesz a szükséglet, de legalábbis egy OT és egy jó WR bele fog férni.

Itt az lesz a kérdés, hogy az Agholor, Bourne, Parker, Meyers négyesből ki az akit itt akarunk tartani.

több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
"Arról viszont lehet vitatkozni, hogy összességében nézve a szerződések mennyire kirívóak vagy sem illetve hozzák-e az ár-érték arányt."

Az a baj hogy nem lehet, egyértelműen nem hozzák vissza a befektetést és akkor még finoman fogalmaztam... 😕
(És mivel BB a GM és a Head Coach is egyben így nem lehet mondani hogy a szerződések jók csak az edzők nem tudják/akarják használni őket...)

Az egyetlen "jó hír" hogy jövőre már nem lesz itt Henry (Aki egyébként egész jó lenne ha használnánk) így "csak" Jonnu marad akinek 17,5 millás szerződése lesz jövőre (cap hit) és még csak ki sem lehet vágni mert akkor még több lenne a dead money (19,5 mill.) utána...
(Ja és persze Henry release után is lesz még cirka 5 milla dead money...)
Azt kizártnak tartom hogy ~33 milláért megtartjuk mindkettőt...
Castleai01
Sztem Henry-nek esélyes lesz a hosszabbítás és valszeg Jonnu is marad.

2023-ra 18 millióval nő a cap, 24-re várhatóan még 31-gyel, így feltétlenül nem izgulnék most a TE-k cap space-ével.

 www.fantasypros.com/nfl/reports/targets-distribution/te.php?year=2022&start=1&end=12&show=average

A nagyobb baj az, hogy hiába van kb. egál célbavételük, a totál 61-gyel a 27. helyen vagyunk a 12. hétig bezárólag, viszont elosztásban meg kb. középmezőny, tehát nincs túlterhelve egyik sem a másik kárára, viszont a legtöbb csapat 80-90 körüli célbavételt ért el eddig, most a Ravenst vagy Chiefst ne nézzük, akik 130-al állnak.

 www.fantasypros.com/nfl/reports/targets-distribution/te.php?year=2022&start=1&end=12&show=totals
De az is beszédes, hogy a házi célbavételi versenyt Stevenson és Meyers vezeti, mindenki más, a TE-ket is beleértve meg csak utánuk jön, viszonylagos egyenletes elosztásban.

Gyakorlatilag a futás és a passzok aránya majdnem egál 312 vs 353.
A futásból is 40 db-ot Jones és Zappe (30 vs 10) tett hozzá.

Szóval a lehetőségekhez képest bevonjuk a TE-ket is a támadásokba, csak ez nem látványos.
Viszont ha már ezek szerint használhatóak, akkor érdemes lenne rájuk is építeni, mert Stevensont lehet használni blokkolásban is, rövid vagy közepes távolságú passzoknál.
Lúdas Solymi
Szerintem elbeszélünk egymás mellett...
Az én problémám hogy hogy a TE-k (és a WR-ek) a fizetési sapkában elfoglalt helyükhöz viszonyítva édeskeveset tesznek hozzá a pályán a csapatteljesítményhez...
(Arról lehet vitázni hogy ez kinek a hibája, de ez attól még tény...)

Az NFL nem jótékonysági intézmény, itt top fizetésért top teljesítményt várnak el...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
"Arról viszont lehet vitatkozni, hogy összességében nézve a szerződések mennyire kirívóak vagy sem illetve hozzák-e az ár-érték arányt."

Az a baj hogy nem lehet, egyértelműen nem hozzák vissza a befektetést és akkor még finoman fogalmaztam... 😕
(És mivel BB a GM és a Head Coach is egyben így nem lehet mondani hogy a szerződések jók csak az edzők nem tudják/akarják használni őket...)

Az egyetlen "jó hír" hogy jövőre már nem lesz itt Henry (Aki egyébként egész jó lenne ha használnánk) így "csak" Jonnu marad akinek 17,5 millás szerződése lesz jövőre (cap hit) és még csak ki sem lehet vágni mert akkor még több lenne a dead money (19,5 mill.) utána...
(Ja és persze Henry release után is lesz még cirka 5 milla dead money...)
Azt kizártnak tartom hogy ~33 milláért megtartjuk mindkettőt...
Castleai01
Sztem Henry-nek esélyes lesz a hosszabbítás és valszeg Jonnu is marad.

2023-ra 18 millióval nő a cap, 24-re várhatóan még 31-gyel, így feltétlenül nem izgulnék most a TE-k cap space-ével.

 www.fantasypros.com/nfl/reports/targets-distribution/te.php?year=2022&start=1&end=12&show=average

A nagyobb baj az, hogy hiába van kb. egál célbavételük, a totál 61-gyel a 27. helyen vagyunk a 12. hétig bezárólag, viszont elosztásban meg kb. középmezőny, tehát nincs túlterhelve egyik sem a másik kárára, viszont a legtöbb csapat 80-90 körüli célbavételt ért el eddig, most a Ravenst vagy Chiefst ne nézzük, akik 130-al állnak.

 www.fantasypros.com/nfl/reports/targets-distribution/te.php?year=2022&start=1&end=12&show=totals
De az is beszédes, hogy a házi célbavételi versenyt Stevenson és Meyers vezeti, mindenki más, a TE-ket is beleértve meg csak utánuk jön, viszonylagos egyenletes elosztásban.

Gyakorlatilag a futás és a passzok aránya majdnem egál 312 vs 353.
A futásból is 40 db-ot Jones és Zappe (30 vs 10) tett hozzá.

Szóval a lehetőségekhez képest bevonjuk a TE-ket is a támadásokba, csak ez nem látványos.
Viszont ha már ezek szerint használhatóak, akkor érdemes lenne rájuk is építeni, mert Stevensont lehet használni blokkolásban is, rövid vagy közepes távolságú passzoknál.

több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
"Arról viszont lehet vitatkozni, hogy összességében nézve a szerződések mennyire kirívóak vagy sem illetve hozzák-e az ár-érték arányt."

Az a baj hogy nem lehet, egyértelműen nem hozzák vissza a befektetést és akkor még finoman fogalmaztam... 😕
(És mivel BB a GM és a Head Coach is egyben így nem lehet mondani hogy a szerződések jók csak az edzők nem tudják/akarják használni őket...)

Az egyetlen "jó hír" hogy jövőre már nem lesz itt Henry (Aki egyébként egész jó lenne ha használnánk) így "csak" Jonnu marad akinek 17,5 millás szerződése lesz jövőre (cap hit) és még csak ki sem lehet vágni mert akkor még több lenne a dead money (19,5 mill.) utána...
(Ja és persze Henry release után is lesz még cirka 5 milla dead money...)
Azt kizártnak tartom hogy ~33 milláért megtartjuk mindkettőt...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Csak egy érdekesség a roster management-ről idén...
TE's --> Top 1 Salary (~23 mill.)
WR's --> Top 3 Salary (~35 mill.)

Az NFL átlag kevesebb mint 10 mill. TE poszton és kb. 20 mill. WR poszton...
Egy szimpla matek már ki is adja miért tart ott a csapat ahol...
Castleai01
Egy adott év pozíciós capjét alapul venni mint az elhibázott roster menedzsment, hát nem is tudom...
Azért sem az NFL, sem a szerződések a szimpla matekra épülnek, ugyanúgy ahogy egy végeredményből se tudod megmondani, hogy overall melyik a jobb csapat.

A Jets 7-4-gyel áll, ugyanúgy mint a Ravens, Bengals, Titans, 49ers vagy a Giants, miközben van egy kutyaütő irányítójuk, meg némely vélekedések szerint egy nem annyira jó védelmük, ki érti ezt.

Arról viszont lehet vitatkozni, hogy összességében nézve a szerződések mennyire kirívóak vagy sem illetve hozzák-e az ár-érték arányt.

 www.spotrac.com/nfl/contracts/sort-value/tight-end/limit-100/

A TE fizetések AAV-ben nézve a 8-9. helyet foglalják el.

A 2021-ben kötött szerződések közül a 3-4. helyen vannak, úgy hogy náluk csak Goedert (Eagles) és Andrews (Ravens) fizuja drágább átlagban.

A 2022-es szerződéseknél a hasonló korban megkötöttnél Njoku (Browns) és Knox (Bills) fizetése hasonló, de magasabb.

A 2016-2019 között draftoltakat nézve is a topban van, de még így is mondhatni átlagos lenne, ha a teljesítmény ott lenne mögötte és itt nem kell nagyban gondolkodni.

 www.spotrac.com/nfl/valuation/tight-end/active/
Ár-érték arányban a liga alján szerepelnek, ami több mint érdekes és itt lenne érdemes a mélyére ásni a dolgoknak, hogy miért nem.

Tavaly Henrynek azért elég jó szezonja volt, miközben Jonnu egy-egy villanástól eltekintve eltűnt, kérdés h ez a playbook/OC miatt volt-e vagy sem.
Idén habár mindkét játékos azt mondta, hogy az egyszerűsített rendszer sokkal jobban fekszik nekik, ez villanásokon kívül nem nagyon mutatkozik meg egyikőjüknél se, bár ez lehet betudható annak, hogy többnyire blokkoló feladatokat kaptak a futás és a folyamatosan sérült O-fal miatt.

Ebbe a részébe nem akartam belemenni, mert meg akartam várni az év végét, de számomra az a kérdés, hogy miért nem építünk azokra a játékokra amik mennek és miért borulnak fel meccs közben a gameplanek vagy tűnnek el játékok.

Itt nyugodtan elő lehet venni Patriciát, mert azt azért sejtettük, hogy nyögvenyelős év lehet így, hogy kvázi most pattan be az OC szerepbe, de a háttere miatt azért az embernek volt abban bizodalma, hogy azért a szezon felére csak összeáll a dolog.
Aért is mert sikeres DC (bár egyesek már ezt is Flores érdemeinek tulajdonítják) vagy hogy rakétamérnök, amin lehet most így röhögni, de ugye hamarabb adod egy ilyen kvalitásokkal rendelkező ember kezébe a pozíciót mint egy olyannak, akinek kevesebb tapasztalata van vagy nem bízol benne, hogy megugorja ezt a feladatot.

És akkor lehet azon is gondolkozni, hogy ez mennyire saját dizájn vagy playhívási probléma és mennyire csapatmunka, figyelembe véve, hogy Nick Caleyt nem engedtük el a Raidershez, aki itt TE coach (előtte 10 évig volt college szinten DEF pozíciókban).

Amúgy az alábbi O emberkék távoztak a csapattól:
Mick Lombardi - WR edző
Carmen Bricillo - OL edző
Bo Hardegree - QB edző asszisztens

A következő meccseken azt kellene látni, hogy az edzők a játékosokkal közösen kijavították a meglévő hibákat és egy gördülékenyebb vagy jobban működő gameplant tesznek le az asztalra, mert azt értem, hogy muszáj felépíteni a futást, hogy működjön a PA, de ha ez nincs, akkor meg muszáj lenne hosszú vagy rövid passzokkal próbálkozni és bízni a sémában, elkapókban.

több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Csak egy érdekesség a roster management-ről idén...
TE's --> Top 1 Salary (~23 mill.)
WR's --> Top 3 Salary (~35 mill.)

Az NFL átlag kevesebb mint 10 mill. TE poszton és kb. 20 mill. WR poszton...
Egy szimpla matek már ki is adja miért tart ott a csapat ahol...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 947


Trent Brown nem megoldás OT poszton. Most vagy vele van vmi extra vagy elindult véglegesen lefele.

Wynn detto őt már offseasonben el akarták cserélni nem véletlenül sajnos nem találtunk egy balekot rá.

Ez két kulcs poszt, ami nélkül mindegy hogy a belső 3as mondjuk jó teljesítményt hozna az összkép pocsék lesz.

A kérdés az, hogy elő lehet-e venni a stábot azért mert ezt nem látta előre, nem derült ki offseason alatt, hogy ilyen komoly problémák lesznek Ofalban. Nem tudja ezt a helyzetet megoldani/kezelni vagy ez a szarból várat esete?
Másik hogyan reagálunk erre a kialakult helyzetre. Belátjuk, hogy ez zsákutca volt és normális Off coachinggal neki megyünk a köv szezonnak vagy ez csak az út rögös része, amin végig kell szenvedni magunkat de majd összeáll, ha pl jobb az Ofal minősége.

De amúgy én is azt sajnálom leginkább hogy ez egy elvesztegetett évnek néz ki Jones megítélését/fejlődését látva (bár mentálisan lehet jót tesz, legalább megmutatkozik “padlóról fel tud e állni”), kvázi nem lettünk okosabbak vele kapcsolatban tavalyhoz képest. Ha jó minden tud top10es teljesítményt, ha nem akkor marad a “ne veszítsd el” üzemmód.
ZERO_L
Nem akarom védeni Brown-t, de most azért nem árt figyelembe venni, hogy az is csoda volt, hogy NFL védők ellen megállta a helyét a játékok zömében. Ha Cajuste nem sérül le, akkor pályára sem kerül, miután két hete edzeni se nagyon tud és olyan szinten viseli meg a flu, hogy teljesen erőtlen.

De még így is jobb opció volt oda, mint Ferentz.

Wynn esetében a kérdés, hogy miért akartuk átmozgatni RT-be. A súlyelosztás oké a ZBS miatt, de mivel szerencsére annak a vonalnak a túlerőltetését elengedtük, így okafogyottá vált ez a szerepeltetés. Nem lehet mindenkit átpakolgatni egyik-oldalról a másikra.

Van róla is elemzés, hogy sok esetben az első lépése totyorgás, ami abból falad, hogy eddig mindig a másik lábával kellett előbb mozdulnia a snapnél.

A mostani feladatokkal, ebben a szereposztásban elég kilátástalan a tackle poszt. Cajuste meg hiába NFL kezdő szint, ha nem tud egészséges maradni sajnos. De az is beszédes, hogy minden játékos szenved a poszton, bárki került oda. Ez mindenképpen a coaching felé mutat, ebben szerintem elég nagy az egyetértés.

A kérdés a teljes alkalmatlanság, vagy a rendszer/feladatkörök megugorhatatlanok a srácoknak, vagy elev működésképtelen az elképzelés.

Abban is egyetért szerintem mindenki, hogy az offseason legnagyobb prioritása lesz a poszt. Ezért nem látom én pl Meyers deal mellett még egy elit WR1 fizuját a cap alatt, mert OT poszton kell majd zsebbe nyúlni a mostani helyzet alapján.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 947
És ne jöjjünk a sérülésekkel,mert a kezdő otosbol gyakorlatilag csak Wynn sérült,Brown,Strange,Onwenu ,a fal 3/5-e gyakorlatilag végig játszott rendelkezésre állt,Andrews is csak másfél meccset hiányzott. A tamadofal játékában eleve benne van a sérülés,így kell felépíteni a rostert,ehhez képest nekünk minimális serultunk volt.
Ehhez képest nem látszik hogy bármi következménye lenne egy olyan csapatresz tartós alul teljesítésének ,amelyik alapjában véve befolyásolja az egész Offense teljesítményét és ezen keresztül a szezonet is.
Deguglit ilyen teljesítményért simán kirúgtak.
A franchise erőssége mindig is a rendkívül tudatos és szervezett munka volt. Ezt érzem most megbicsaklani.
kolok1972
Az ott egy kulcsszó, mert úgy fest ez neked 100%-os dolgot jelent. Miközben akár egy falember folyamatos gyengébb szereplése is komoly károkat okozhat.

Az meg hogy valaki pályára került nem jelenti azt, hogy nem volt sérült. Most is pl Brown még a bemelegítésnél sem volt ott velük és Ferentz mozgott LT-ben a warmup alatt. De kizárt, hogy Andrews is 100%-os lenne.

De Gugli 2 évet volt nálunk, első évében SB-t nyertünk, annyira szar nem lehetett a jelek szerint. Második évében Solder kiesése kicsit megviselte a falat (Ennyit a 3/5-ről), és év végén a második teljes éve után kirúgtuk. Viszont annak emberi okai voltak leginkább és nem szakmai.

Szóval azért ha már hivatkozunk, akkor legyünk képben vele, hogy baromira nem ugyanaz a helyzet. Meg ez a 3/5 és nincs is sérülés is elég kényelmes álláspont.

Ettől még a fal alulteljesít, és szinte biztosan köze van a coachinghoz. Az viszont nem segít, hogy folyamatosan másik összetételben kell nyomulni egy új rendszerrel, ami folyamatos kommunikációs problémákhoz vezet.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Én azt gondolom (és úgy látom, olvasom, hogy a csapatból többen is így vannak vele), hogy amíg Matty P-vel bohóckodunk addig ez nem lesz jobb. És sajnos addig nem is fog kiderülni Mac-ről mit tud igazából. Egész egyszerűen visszafogja a playcall-lal. Feleslegesen korlátozza a játékhívás Macet.

Matty P a felelős az O-ért, ő a playcaller és ő a támadófal edző. Na ez mind fasza. Semmit sem fejlődött kb senki tavaly óta és az egész rosszabb lett. És értem, hogy ez egy új rendszer lenne, de nem működik. És ha valami nem működik azőn változtatni kellene.

Volt egy stat is, hogy a 7. hét óta mi vagyunk a 31-ek EPA-ban. Csak a Colts van mögöttünk. Ahol már sem az O-cord, sem a HC nincs a helyén.

És sajnos ez bizony BB hibája is. Ő találta ki ezt a hülyeséget és nagyon csodálkoznék, ha idény közben változtatna és azzal beismerné a hibáját,
Meglepő, hogy egy ennyire nyilvánvalóan rendkívül kockázatos dolgot bevállalt a két volt főedző kinevezésével. Emlékszem amikor jött Bielema 11 évig volt HC viszonylag komoly egyetemi programoknál és DL edző lett. Matty meg nulla tapasztalattal támadokoordinátor.
zinedine5
Ha egy NFL csapatnál a szezon 70 %-ban az O line olyan teljesítményt nyújt,ami szinte teljesen megöli a támadójáték lehetőségét ,akkor annak szoktak következményei lenni. És ne jöjjünk a sérülésekkel,mert a kezdő otosbol gyakorlatilag csak Wynn sérült,Brown,Strange,Onwenu ,a fal 3/5-e gyakorlatilag végig játszott rendelkezésre állt,Andrews is csak másfél meccset hiányzott. A tamadofal játékában eleve benne van a sérülés,így kell felépíteni a rostert,ehhez képest nekünk minimális serultunk volt.
Ehhez képest nem látszik hogy bármi következménye lenne egy olyan csapatresz tartós alul teljesítésének ,amelyik alapjában véve befolyásolja az egész Offense teljesítményét és ezen keresztül a szezonet is.
Deguglit ilyen teljesítményért simán kirúgtak.
A franchise erőssége mindig is a rendkívül tudatos és szervezett munka volt. Ezt érzem most megbicsaklani.
kolok1972


Trent Brown nem megoldás OT poszton. Most vagy vele van vmi extra vagy elindult véglegesen lefele.

Wynn detto őt már offseasonben el akarták cserélni nem véletlenül sajnos nem találtunk egy balekot rá.

Ez két kulcs poszt, ami nélkül mindegy hogy a belső 3as mondjuk jó teljesítményt hozna az összkép pocsék lesz.

A kérdés az, hogy elő lehet-e venni a stábot azért mert ezt nem látta előre, nem derült ki offseason alatt, hogy ilyen komoly problémák lesznek Ofalban. Nem tudja ezt a helyzetet megoldani/kezelni vagy ez a szarból várat esete?
Másik hogyan reagálunk erre a kialakult helyzetre. Belátjuk, hogy ez zsákutca volt és normális Off coachinggal neki megyünk a köv szezonnak vagy ez csak az út rögös része, amin végig kell szenvedni magunkat de majd összeáll, ha pl jobb az Ofal minősége.

De amúgy én is azt sajnálom leginkább hogy ez egy elvesztegetett évnek néz ki Jones megítélését/fejlődését látva (bár mentálisan lehet jót tesz, legalább megmutatkozik “padlóról fel tud e állni”), kvázi nem lettünk okosabbak vele kapcsolatban tavalyhoz képest. Ha jó minden tud top10es teljesítményt, ha nem akkor marad a “ne veszítsd el” üzemmód.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Én ezt az Uche gyereket nem értem. Mikor jó akkor iszonyatosan jó, de valami nála nem akar összeállni, hogy fix kezdő legyen és akár a liga elitjébe tudjon tartozni.

Most megint volt pár produktív meccse, jó lenne ha nála is átszakadna a gát és kijönne belőle az az állat ami tehetsége alapján látjuk, hogy benne van.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Én azt gondolom (és úgy látom, olvasom, hogy a csapatból többen is így vannak vele), hogy amíg Matty P-vel bohóckodunk addig ez nem lesz jobb. És sajnos addig nem is fog kiderülni Mac-ről mit tud igazából. Egész egyszerűen visszafogja a playcall-lal. Feleslegesen korlátozza a játékhívás Macet.

Matty P a felelős az O-ért, ő a playcaller és ő a támadófal edző. Na ez mind fasza. Semmit sem fejlődött kb senki tavaly óta és az egész rosszabb lett. És értem, hogy ez egy új rendszer lenne, de nem működik. És ha valami nem működik azőn változtatni kellene.

Volt egy stat is, hogy a 7. hét óta mi vagyunk a 31-ek EPA-ban. Csak a Colts van mögöttünk. Ahol már sem az O-cord, sem a HC nincs a helyén.

És sajnos ez bizony BB hibája is. Ő találta ki ezt a hülyeséget és nagyon csodálkoznék, ha idény közben változtatna és azzal beismerné a hibáját,
Meglepő, hogy egy ennyire nyilvánvalóan rendkívül kockázatos dolgot bevállalt a két volt főedző kinevezésével. Emlékszem amikor jött Bielema 11 évig volt HC viszonylag komoly egyetemi programoknál és DL edző lett. Matty meg nulla tapasztalattal támadokoordinátor.
zinedine5
Ha egy NFL csapatnál a szezon 70 %-ban az O line olyan teljesítményt nyújt,ami szinte teljesen megöli a támadójáték lehetőségét ,akkor annak szoktak következményei lenni. És ne jöjjünk a sérülésekkel,mert a kezdő otosbol gyakorlatilag csak Wynn sérült,Brown,Strange,Onwenu ,a fal 3/5-e gyakorlatilag végig játszott rendelkezésre állt,Andrews is csak másfél meccset hiányzott. A tamadofal játékában eleve benne van a sérülés,így kell felépíteni a rostert,ehhez képest nekünk minimális serultunk volt.
Ehhez képest nem látszik hogy bármi következménye lenne egy olyan csapatresz tartós alul teljesítésének ,amelyik alapjában véve befolyásolja az egész Offense teljesítményét és ezen keresztül a szezonet is.
Deguglit ilyen teljesítményért simán kirúgtak.
A franchise erőssége mindig is a rendkívül tudatos és szervezett munka volt. Ezt érzem most megbicsaklani.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Köszönöm az eddigi komment lehetőségeket, de inkább csendben maradok azzal mindenki csak jól jár.
Kár ,hogy jó hangulatú topicunk egy nem tudom mivé alakult át.
Lehet örülni itt már csak olvasó leszek.
Üdv

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Facebookon nagyjából úgy írja a mindentudó mester,hogy nem a Bills volt jó hanem mi voltunk szarok....
ThundersNFL a Jobbágy
amúgy ebben igaza van, semmi extrát nem mutatott a Bills, mi voltunk gyengék
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Én azt gondolom (és úgy látom, olvasom, hogy a csapatból többen is így vannak vele), hogy amíg Matty P-vel bohóckodunk addig ez nem lesz jobb. És sajnos addig nem is fog kiderülni Mac-ről mit tud igazából. Egész egyszerűen visszafogja a playcall-lal. Feleslegesen korlátozza a játékhívás Macet.

Matty P a felelős az O-ért, ő a playcaller és ő a támadófal edző. Na ez mind fasza. Semmit sem fejlődött kb senki tavaly óta és az egész rosszabb lett. És értem, hogy ez egy új rendszer lenne, de nem működik. És ha valami nem működik azőn változtatni kellene.

Volt egy stat is, hogy a 7. hét óta mi vagyunk a 31-ek EPA-ban. Csak a Colts van mögöttünk. Ahol már sem az O-cord, sem a HC nincs a helyén.

És sajnos ez bizony BB hibája is. Ő találta ki ezt a hülyeséget és nagyon csodálkoznék, ha idény közben változtatna és azzal beismerné a hibáját,
Meglepő, hogy egy ennyire nyilvánvalóan rendkívül kockázatos dolgot bevállalt a két volt főedző kinevezésével. Emlékszem amikor jött Bielema 11 évig volt HC viszonylag komoly egyetemi programoknál és DL edző lett. Matty meg nulla tapasztalattal támadokoordinátor.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Ez megint kibaszott kiábrándító volt.
zinedine5
Nem.. Ez még mindig …

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.