New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
csendler dzsónszról tudunk valamit, hogy mennyire sérült?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na Babit most kell megszerezni ha már olyan mély a Dl sor! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
triangle 1 283
így van, Pryor idén már tuti nem játszhat
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pryor lehet, hogy megoldaná. De ő meg nem gyógyul...Boston
Pryor PUP-ről már IR-re került, nem? Ha egészséges lenne se játszhatna már.DoM
Én nem látom sehol, hogy IR-en lenne már. Bár sok esélyt arra sem látok, hogy idén pályára lépjen még.mascherano
Nem aktiváltuk a szükséges határidőig PUP-ről, az is elég asszem

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Pryor lehet, hogy megoldaná. De ő meg nem gyógyul...Boston
Pryor PUP-ről már IR-re került, nem? Ha egészséges lenne se játszhatna már.DoM
Én nem látom sehol, hogy IR-en lenne már. Bár sok esélyt arra sem látok, hogy idén pályára lépjen még.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hozzuk el Babint!! 😀Wyatt

Jó lenne ha elhoznánk... vagy mégsem?ThundersNFL
Jó, de ne reménykedjünk 😊
Current NFL claiming priority: 1. KC, 2. JAX, 3. PHI, 4. OAK, 5. CLE, 6. CAR, 7. SD, 8. BUF, 9. TEN, 10. DET, 11. AZ, 12. NYJ

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Hozzuk el Babint!! 😀Wyatt

Jó lenne ha elhoznánk... vagy mégsem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reid és BB már így cserélgetnek egymás közt 😀 (remélem)
Salas for Babin, tetszene-tetszene 😀Habi
Szegény Ebert kiesne gyorsan, de hát a szükség 😀
Amúgy egy Chandler Jones, Babin duó kiegészülve Ninkóval, és a Mayo, Spikes, Hightower sor kiegészülve Ninkóval, akinek még így sem kéne megszakadnia feltétlenül, elég pofás lenne szerintem (persze, középen így is se lesz jobb)

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Reid és BB már így cserélgetnek egymás közt 😀 (remélem)
Salas for Babin, tetszene-tetszene 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hozzuk el Babint!! 😀

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na jó, ha Ti ilyen nagy igényűek vagytok, hogy legyen gyors is, penetráljon is, ráadásul fel-le repkednétek Boston és Florida között, akkor persze, hogy nem felel meg Brace. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bill Belichick on Bolden/Cunningham PED suspensions within 3 weeks:

„Neither one of them needed to happen, they weren't that important but they were violations, so they are what they are.”

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Pryor lehet, hogy megoldaná. De ő meg nem gyógyul...Boston
Pryor PUP-ről már IR-re került, nem? Ha egészséges lenne se játszhatna már.DoM
Akkor én lemaradtam erről sry.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pryor lehet, hogy megoldaná. De ő meg nem gyógyul...Boston
Pryor PUP-ről már IR-re került, nem? Ha egészséges lenne se játszhatna már.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Pryor lehet, hogy megoldaná. De ő meg nem gyógyul...

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért végig nézve az ellenfeleinket nem voltak valami veretesek. keményen 2 db (Bronkók, Kócok) pozitív mérleggel álló csapatot tudtunk megverni 2-től kikaptunk (Révenek,Szíhók) többiek meg mind mínuszosak. Az igazi playoff felmérőnk most lesz a TEX és SF49 ellen.mascherano
Tavaly az alapszakaszban egyet sem vertünk, én leszarom, ha itt van zacsi, és legalább a Super Bowlig ismét eljutunk 😀

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
azért végig nézve az ellenfeleinket nem voltak valami veretesek. keményen 2 db (Bronkók, Kócok) pozitív mérleggel álló csapatot tudtunk megverni 2-től kikaptunk (Révenek,Szíhók) többiek meg mind mínuszosak. Az igazi playoff felmérőnk most lesz a TEX és SF49 ellen.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
triangle 1 283
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)Wyatt
Interior pass rush: game over. Oda meg ember sincs, aki legalább papíron pótolni tudná. 😕DoM
legalábbis a köv. 4 hétre. utána az utolsó hétre meg a PO-ra már visszatér Cuni, és akkor az eddigi (egetverő) szintre visszatérhet a belső passrush.
RE Brace: ő még futás ellen is láthatatlan, nem hogy még penetráljon...
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)Wyatt
Interior pass rush: game over. Oda meg ember sincs, aki legalább papíron pótolni tudná. 😕DoM
Brace?

Szódával?tomi-tomi
Akkor inkább jelentkezek én. Még úgysem jártam Foxboróban. 😛DoM
Hány kiló vagy? Remélem be tudlak előzni. 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)Wyatt
Interior pass rush: game over. Oda meg ember sincs, aki legalább papíron pótolni tudná. 😕DoM
Brace?

Szódával?tomi-tomi
Akkor inkább jelentkezek én. Még úgysem jártam Foxboróban. 😛
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)Wyatt
Interior pass rush: game over. Oda meg ember sincs, aki legalább papíron pótolni tudná. 😕DoM
Brace?

Szódával?tomi-tomi
Hát nekem ő inkább egy lassú NT-nek rémlik, de már két éve nem volt normális mérkőzése, szal rég volt 😛

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)Wyatt
Interior pass rush: game over. Oda meg ember sincs, aki legalább papíron pótolni tudná. 😕DoM
Brace?

Szódával?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)Wyatt
Interior pass rush: game over. Oda meg ember sincs, aki legalább papíron pótolni tudná. 😕
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szerintem szűken értelmezted a mondatot. Akkor még az egész csoport 3-3-mal állt, azért az tényleg nehezen volt elképzelhető, hogy négy játéknappal a vége előtt behúzhatjuk a divíziógyőzelmet. Nemcsak mi leszünk ennyire jók, de mindhárom rivális ennyire leszakad.

Henne tavalyi 400+ yard-ja után a 300 még visszaesés is lenne. 😀
A Texans és a 49-ers elleni két egymás utáni meccs lesz az alapszakasz fénypontja. Még a 2-0 is elképzelhető, sokat fog jelenteni a decemberi Gillette.tomi-tomi
Hát a 13. hét kitétel valahogy tényleg kikerült a látóteremből 😊
...
Mindettől függetlenül szerintem a Texans most igencsak verhető, a legutóbbi két meccset nagyban megköszönhetik az ellenfélnek, hogy sikerült behúzniuk, a 49erst most cakkosabbnak érzem, de azt is adom, hogy mindkettőt nyerhetjük, akkor pedig ismét elég pazar mérleggel zárhatunkWyatt
Pont arra gondoltam, hogy az egész csoport 3-3-al állt, most meg mi van...

Egyébként a Texans elmúlt meccsei alapján én is úgy érzem, hogy nyerhető, sőt, esélyesnek is mondanám magunkat. És a 49-ers sem szokta az északkeleti időjárást... Mindenesetre most a Miamit kell lenyomni, elvileg a passer rating különbség alapján jók vagyunk. Tanni tuti zár egy 100+os QB ratinggel, de annyi baj legyen, ha Brady produkál 130-140-et 😊.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem szűken értelmezted a mondatot. Akkor még az egész csoport 3-3-mal állt, azért az tényleg nehezen volt elképzelhető, hogy négy játéknappal a vége előtt behúzhatjuk a divíziógyőzelmet. Nemcsak mi leszünk ennyire jók, de mindhárom rivális ennyire leszakad.

Henne tavalyi 400+ yard-ja után a 300 még visszaesés is lenne. 😀
A Texans és a 49-ers elleni két egymás utáni meccs lesz az alapszakasz fénypontja. Még a 2-0 is elképzelhető, sokat fog jelenteni a decemberi Gillette.tomi-tomi
Hát a 13. hét kitétel valahogy tényleg kikerült a látóteremből 😊
Hát a decemberi Gillette szerintem sokat nem fog számítani, mindkét csapat futásban kiemelkedő, meg a futás megállításában, persze Andre Johnsont tisztelni kell ettől függetlenül
Mondjuk annyiban igazad lehet, hogy talán nem passzolják szét így a secondaryt, ha pedig a futás elleni védelem visszatérne (jó lenne...), akkor több fegyverünk van nyerni, ebből a szempontból még jó is lenne egy kis havas meccs
Mindettől függetlenül szerintem a Texans most igencsak verhető, a legutóbbi két meccset nagyban megköszönhetik az ellenfélnek, hogy sikerült behúzniuk, a 49erst most cakkosabbnak érzem, de azt is adom, hogy mindkettőt nyerhetjük, akkor pedig ismét elég pazar mérleggel zárhatunk