New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
The game was so bad that super-fan Ed Anzalone, known as Fireman Ed, left the game at halftime and deleted his Fireman Ed Twitter account. That about says it all. That's the football equivalent of Walter Cronkite saying the Vietnam War is lost.


Érzésem szerint a szezon végével komoly változások lesznek NY-ban..Gyulus
Így igaz Ed valóban elhagyta a stadiont, de h az accját törölte-e, megérteném...:/Beki
 twitter.com/FiremanEd42
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
No, ez egy tipikusan olyan meccs volt, amelyet a Patriots-fanokon kívül senki nem szeret nézni. Szóval emberek, ne nézzétek az ismétlést, nem nektek való. Ez a meccs lucaskának való, és én imádtam is (főleg a 2. negyedet.) 😊lucas
Nem igaz, én marha jól szórakoztam rajta 😀Hanni
Akkor te sem vagy túl nagy Jets-fan. 😊Ja, és én sem. Nem is értem, miért gondolják egyesek, hogy a Jetsnél nem Szancsó a megfelelő irányító . 😊 Elnézést kérek mindenkitől, akinek sértem az érzékenységét, de ettől a meccstől kicsit fel vagyok dobva, minden olyan káros mellékhatás, mint az álmosság ellenére. Mert az egy dolog, hogy győzött, hogy a Pats, de az a hab a tortán, hogy:
"Jetset verve látni élvezet,
pláne hogy ez való, nem képzelet"
(A dallamot tessék hozzágondolni!)

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
No, ez egy tipikusan olyan meccs volt, amelyet a Patriots-fanokon kívül senki nem szeret nézni. Szóval emberek, ne nézzétek az ismétlést, nem nektek való. Ez a meccs lucaskának való, és én imádtam is (főleg a 2. negyedet.) 😊lucas
Nem igaz, én marha jól szórakoztam rajta 😀
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
No, ez egy tipikusan olyan meccs volt, amelyet a Patriots-fanokon kívül senki nem szeret nézni. Szóval emberek, ne nézzétek az ismétlést, nem nektek való. Ez a meccs lucaskának való, és én imádtam is (főleg a 2. negyedet.) 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The game was so bad that super-fan Ed Anzalone, known as Fireman Ed, left the game at halftime and deleted his Fireman Ed Twitter account. That about says it all. That's the football equivalent of Walter Cronkite saying the Vietnam War is lost.


Érzésem szerint a szezon végével komoly változások lesznek NY-ban..Gyulus
Így igaz Ed valóban elhagyta a stadiont, de h az accját törölte-e, megérteném...:/
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
nekem ez egyre jobban kezd tetszeni, hogy mindenkit ilyen szinten bevonunk a játékba és nem csak a welker-gronk tengely működik.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
The game was so bad that super-fan Ed Anzalone, known as Fireman Ed, left the game at halftime and deleted his Fireman Ed Twitter account. That about says it all. That's the football equivalent of Walter Cronkite saying the Vietnam War is lost.


Érzésem szerint a szezon végével komoly változások lesznek NY-ban..
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Julian Edelman ‏@Edelman11

Great team win! Happy thanksgiving! #gopats
Csak nincs nagy baj 😊

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Gone in 53 seconds

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Hihetetlen, hogy az OL bármilyen felállásban ilyen magabiztosan hozza le a meccseket. Le a kalappal előttük.

Remélem Juliant sikerül megtartani év végén valami nagyon team friendly szerződéssel.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó meccs volt, sajna túl korán elkezdtünk pihenni, de szerencsére amikor 23 pontra csökkent az előny, észbe kaptunk (amúgy szemét Jets a végén is támadott)

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor most akkor leszünk korrektek, ha a második félidőben csak futunk és térdelünk? 😉
Egon
Amilyen jó ma a Jets, abból is születik két-három Pats TD.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Akkor most akkor leszünk korrektek, ha a második félidőben csak futunk és térdelünk? 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Most hogy Gronk kidőlt Hernandezt visszahozzátok? Felépült már annyira hogy játszhat?silent7939
Kérdéses a játéka, de a szakik azt valószínűsítik, hogy játszani fog.zinedine5
Köszi... akkor még várok a fantasyba dobással 😀
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Sziasztok!

Most hogy Gronk kidőlt Hernandezt visszahozzátok? Felépült már annyira hogy játszhat?silent7939
Kérdéses a játéka, de a szakik azt valószínűsítik, hogy játszani fog.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erről van szó! Nekem egy kicsit meglepő, hogy low score meccseken edződött Steelers fanok sokkal jobban értik a pontgyáros Pats megközelítését, mint a többiek.
Nem kis politika volt ebben, hanem sok. Az egész második félidő erről szólt. S Luck becsületére válik, hogy két picksix után 45-17-nél is állta a sarat.tomi-tomi
A mentális hadviselésnek valóban nagy szerepe van. Fontos lehet - meccsen belül vagy kívül - az ellenfél játékosainak lelki/mentális kibillentése, elbizonytalanítása. Vagy éppen a saját csapat felpörgetése. Rex Ryan meccsek előtti trashtalk-ja is valahol erről szól, nem egyszer sikerült neki a saját játékosait felpörgetni vele.

De vissza it üthet, mert adott esetben az ellenfél játékosai meríthetnek többet belőle. Ha Belichick szándéka valóban az lett volna (szvsz nem az volt, de ha az lett volna), hogy Lucknak megmutassa "ki az úr a háznál", akkor arra a running up the score nagyon rossz megoldás. Ez pont olyan eszköz, ami a saját csapat számára semmilyen mentális pluszt nem ad, de még a megvert ellenfélből is képes a csakazértis hangulatot kiváltani. Egy ilyen érzés Luckból csak azt hozná ki, hogy mostantól kezdve egész karrierje során a Pats a "bögyében lesz", és extra motiváltan fog játszani.

(Lucknak egyszerűen úgy lehet megmutatni, hogy ki az úr a háznál, ha nem hagynak neki levegőt, kiverik belőle a szuszt is, és egy csomó hibára késztetik. Ez az ami egy QB-t elbizonytalanít, nem az, ha a védelmének benyomnak 50 pontot.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert olyat szeretnél megmagyarázni, ami fel sem merült. Nem lett összehasonlítva a Pats-Colts a Broncos-Raiders meccsel. Megemlített öt esetet ebből az idényből, amikor ugyanaz történt, mint a Pats-Colts-on. Mégis csak a Pats esetén hozakodnak elő alázással, ezzel a jelenséggel alátámasztva. Ő nem azt szeretné bemutatni, hogy a többiek is aláznak, hanem hogy a kezdő QB passzjátéka a meccs utolsó nyolcadában még nagy vezetésnél sem bizonyíték az alázásra.tomi-tomi
Na, látod ezért mondtam, hogy egy ilyen kérdésben a statisztika csak arra jó, hogy mindkét fél alá tudja támasztani a saját igazát, és cáfolni a másikét. 😊 A vita abból lett, hogy DoM beidézett egy cikket, amire páran - köztük te is 😊 - komolyan rábólogattak, hogy érdemes megfontolni a leírtakat. A nem Pats fanok, vagy magukat érintettnek vélők (pl. Adder) pedig cáfolni kezdték a cikk lyukas pontjait. Esetleg ők sem teljesen precízen, ami újabb kontrázásra adott okot. És közben a lényeg elsikkadt: Az indulásként beidézett cikk nem egy minőségi cikk, nem cáfolja azt amit cáfolni szeretne. Mentségére szóljon, hogy szerintem ilyen egyszerűen (pár stattal) nem is lehet. Sem igazolni, sem cáfolni.

A running up the score-t - ha megtörténik -, egy csapat követi el egy másik csapat ellen, és az emberek az adott teljes meccs-szituáció alapján ítélik meg az esetet. Számít a pontkülönbség, számít a két csapat mentális helyzete/állapota, számít, hogy ránézésre az offense mit játszik - továbbra is pontszerzés céljának "érzete" van a levegőben, vagy érezhetően az idő ölés a szándék. Sőt, számít a védelem viselkedése is. Átáll-e prevent védekezésre, vagy továbbra is tőből gyilkolja az ellenfél próbálkozásait. (A garbage time scoring kifejezés nem véletlenül elfogadott és használt liga szerte, a nagyon vezető csapatok bizony védekezésben is átállnak, ők is időt húznak, esetleg annak árán is, hogy közben pontot kapnak.) Még sorolhatnék faktorokat, amik alapján összeáll egy összbenyomás, a lényeg, hogy nem lehet egyszerűen percekre, playekre és arra lebontani, hogy a QB, RB, TE mikor állt ki, mikor dobott vagy futott utoljára.

Előhozódott két Broncos meccs: Az Oakland meccsen kb. ugyanakkora lett a pontkülönbség, mint a Pats-Colts meccsen. Igenám, de az a pontkülönbség úgy alakult ki, hogy félidőben még 10-6 volt, majd a 3. negyed jó fele is kiélezett meccset hozott, majd utána a 3. negyed végén, 4. elején a Broncos 6 perc alatt csinált 3TD-t. Na, ott érezhetően vége lett a meccsnek. Érezhető volt, hogy a Raiders megtört, a Broncos meg akkor csinál pontot amikor akar. És ha láttad a meccset, onnantól egyből érezhető volt, hogy a Broncos átállt prevent-be, órafuttatásra, mindkét oldalon. Teljesen mindegy, hogy Manning meddig volt a pályán, mikor dobott utoljára, mert látva a meccset, egyértelmű volt, hogy a cél nem további pontok gyártása, hanem a labda biztonságos tartása, az óra lepörgetése.

A felhozott San Diego elleni meccs is rossz példa, mert igaz, hogy ott félidőben 24 pont volt a különbség, de 3. félidő elején a Broncos rögtön csinált egy gyors TD-t, 24-7 lett az eredmény. Ilyen szituációban nemhogy egy Manning ellen, de senki ellen sem állt volna le semelyik csapat sem a harmadik negyed első harmadában. Akkor álltak volna le, ha 24-7 után 31-7 jön, és az utána következő támadásból érezhető, hogy a hátrányban levő csapat lelkileg feladta. Onnantól lett volna vége a meccsnek, és a running up the score kérdés onnantól lett volna érdekes. De az események máshogy alakultak.

Többször leírtam már, hogy szerintem a running up the score Belichick egyéniségéből fakad. El tudom képzelni azt is, hogy az ő mentalitásába ez nem fér bele, de azt is, hogy egyszerűen, ő a pálya szélén később érzi meg azt a meccs-pillanatot, amikor a meccs eldőlt. Ő tovább tart attól, hogy az ellenfél feltámadhat, és ezért nyomja még olyankor is, amikor kívülről, semleges szemmel már látszik, hogy nem lenne szükséges. Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy már nem ilyen, de volt egy időszaka amikor ilyen volt. De a múlt miatt a bélyeg rajta maradt, és ma már akkor is basztatják ezért a csapatot, amikor szó nincs erről.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Most hogy Gronk kidőlt Hernandezt visszahozzátok? Felépült már annyira hogy játszhat?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha nem csak a meccs megnyerése a cél, hanem pszichésen megtörni egy olyan csapatot (vagy qb-t) ami/aki vélhetően komoly ellenfél lesz a jövőben, akkor miért kéne térdelni?

Engem egyáltalán nem zavart az 59 pont, mert szvsz elég egyértelmű, hogy volt ebben egy kis politika is Belichick részéről. Vélhetően Luck lesz az AFC egyik meghatározó irányítója, most volt rá lehetőség hogy erődemonstrációt tartsanak neki, meg is tették. Sima ügy, én is ezt tettem volna a helyükben.Jan
Erről van szó! Nekem egy kicsit meglepő, hogy low score meccseken edződött Steelers fanok sokkal jobban értik a pontgyáros Pats megközelítését, mint a többiek.
Nem kis politika volt ebben, hanem sok. Az egész második félidő erről szólt. S Luck becsületére válik, hogy két picksix után 45-17-nél is állta a sarat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Huh, ez egyre bonyolultabb.
Ha vezetsz X ponttal, akkor:
1. Ne lépjen pályára a kezdő irányító
2. Ha mégis játszik a kezdő irányító ne passzoljon
3. Ha mégis passzol lassan tegye és short yardokat

Úgy kell már egy etikai kódex az NFL-nek, mint egy falat kenyér. Remélem szigorú lesz. Meghatározhatná az egy passzra és futásra eső yardok, valamint az egy drive-ra eső másodpercek számát. Minden szabálysértést szigorúan lehetne büntetni, mondjuk az ellenfél kapná a csapat által megszerzett pontokat. A renitens visszaesők esetében pedig Goddell kiengedhetné a karmát a palackból.

Mennyivel egyszerűbb lenne megtisztelni az ellenfelet és a közönséget egy laza két negyedes térdeléssel.

Boston
Egy fontos dolgot kihagytál, ezek a szabályok egyes egyedül a Patriotsra és Bradyre vonatkoznának. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Marad az eredeti kérdés: mekkora pontelőnynél és mennyi hátralévő perctől kezdve kell a támadóknak térdelni?

Ha az eredmény miatt lesz valami alázás, akkor mást nem tehet egy támadó, mint hogy letérdel.DoM
Ha nem csak a meccs megnyerése a cél, hanem pszichésen megtörni egy olyan csapatot (vagy qb-t) ami/aki vélhetően komoly ellenfél lesz a jövőben, akkor miért kéne térdelni?

Engem egyáltalán nem zavart az 59 pont, mert szvsz elég egyértelmű, hogy volt ebben egy kis politika is Belichick részéről. Vélhetően Luck lesz az AFC egyik meghatározó irányítója, most volt rá lehetőség hogy erődemonstrációt tartsanak neki, meg is tették. Sima ügy, én is ezt tettem volna a helyükben.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Egy biztos.
Le a kalappal a San Diego elött, akik a Denver elleni októberi meccsen 24 pontos előnyben szépen, sportszerűen leálltak a pontgyártással, és szégyellje magát a Broncos, hogy ezen nemes gesztus ellenére képesek voltak egy comebacket végrehajtani egy már lefutott, végetért meccsen.
Ejnye.Sobri Jóska
mondjuk azt nem mondanám h rivers leállt volna a pontgyártással 😉Black_Adder
Garbage time-nak hitte. Senki se tökéletes.
Ez van ha nem egzakt, hogy mikortól alázás, mikortól meg sport. Születnek rendezetlenül, indokolatlanul, összevissza a pontok.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egy biztos.
Le a kalappal a San Diego elött, akik a Denver elleni októberi meccsen 24 pontos előnyben szépen, sportszerűen leálltak a pontgyártással, és szégyellje magát a Broncos, hogy ezen nemes gesztus ellenére képesek voltak egy comebacket végrehajtani egy már lefutott, végetért meccsen.
Ejnye.Sobri Jóska
mondjuk azt nem mondanám h rivers leállt volna a pontgyártással 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Egy biztos.
Le a kalappal a San Diego elött, akik a Denver elleni októberi meccsen 24 pontos előnyben szépen, sportszerűen leálltak a pontgyártással, és szégyellje magát a Broncos, hogy ezen nemes gesztus ellenére képesek voltak egy comebacket végrehajtani egy már lefutott, végetért meccsen.
Ejnye.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A szerzett pont, yard és ennek tempója nem kizárólag a támadóktól függ. Akarhatsz te sorozatos középső futásokkal órát pörgetni és negyedikre puntolni, ha az ellenfél 20 yardot enged futásonként. A cikk ezért próbálta arról az oldalról közelíteni, hogy a passz agresszívabb, pontratörőbb játékot jelent alapból, mint a futás. Ezért emelte ki azt a cikkben a szerző, amit kiemelt.

Az, hogy az egyik passzból 60 yardos TD lett, mert elesett a CB, a másikból meg incomplete vagy éppen intercepiton már nem lehet mérvadó ismérv.DoM
valóban függ az ellenféltől is, relatívan pedig, mondjuk az első félidőhöz viszonyítani meg nagyon nehéz. ugyanakkor mivel a play megkezdése előtti idővel szabadon gazdálkodhat mindenki, és a legtöbb idő azzal megy el, továbbra se téves az én megközelítésem.

a kezdő QB passzjátéka a meccs utolsó nyolcadában még nagy vezetésnél sem bizonyíték az alázásra.tomi-tomi
Ohh, h "azért minősítették running up the score"-nak az esetet mert Brady-nek volt passz kísérlete a végén?
A félreértés abból fakadt, h ha én így tennék, akkor másra alapoztam volna a véleményt.

Sorry ezek szerint elbeszéltünk egymás mellett, bár szerintem továbbra se helyes a párhuzam két meccs között ezen az egy dimenzió mentén, de innentől teljesen lényegtelen, hogy mit gondolok erről

Sry a flame-ért.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear