New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Herni viszont most se játszik
Nem örülökWyatt
Az az érzésem van, hogy elsiette a csapat a visszatérését, és esetleg rásérült a bokájára. Nem is baj, hogy most nem játszik nélküle is hozni kell a következő 2 meccset, elég lesz ha a Houston ellen vissza tud majd térni. FViktor93
Alapesetben persze, de ha Welker is limitált, ő nem játszik, akkor azért fogynak a lehetőségek rendesen
Mondjuk Ridley kap majd jó pár lasztit, aztán pusztítson (megjegyzem ő is kaphatna pár passzt, csak úgy próbaképpen, hogy figyeljen másra is az ellen, ne csak a futására)

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Herni viszont most se játszik
Nem örülökWyatt
Az az érzésem van, hogy elsiette a csapat a visszatérését, és esetleg rásérült a bokájára. Nem is baj, hogy most nem játszik nélküle is hozni kell a következő 2 meccset, elég lesz ha a Houston ellen vissza tud majd térni.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Herni viszont most se játszik
Nem örülök

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem most tudatosult, hogy Welker, Mankins és Connolly sem edzettek a héten. Hmm, nem jó kilátás...LordTamas
Wes Welker and Dan Connolly return to Friday shells practice. Only Logan Mankins not spotted.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A statisztika alapján tipikus kivétel erősíti a szabályt a Colts 6-3-as mérlege.

Luck hiába passzol közel 300 yardot meccsenként, de a real QB rating szerint (ami futott yardokat és TD-ket is nézi az irányítónal) is csak 24. legjobb. Hagyományos passer rating alapján 25.

Ehhez jön a védelem, amelyik csak minimálisan van előrébb mint a Patsé (96.54 vs 97.25).

Passer rating különbségük 30. legjobb. Pats 11.

Támadók: Pts/drive alapján 19. legjobbak, TD/drive szerint 23. A Buffalo 17. és 10. helyen áll ebben a két mutatóban - a viszonyítás miatt.

Védők: Pts/drive 24. - TD/drive 27. Ez a Pats védelemnél 20. ill. 26. hely.

Az egyetlen rejtély a Colts kapcsán a 6-3-as mérlegük. Semmi sem mutat arra, hogy ez szoros meccs lenne.DoM
A statisztikát jelentősen megdobja negatívan a Bears és a Jets elleni súlyos vereség - 41 illetve 35 pont - azokat leszámítva csak a Green Bay szerzett viszonylag sok pontot ellenünk, de az nem "szégyen" 😊 A 9 INTből hatot dobott ennek a 3 csapatnak. Amikor győzött a csapat a legtöbb pont 20 pont volt, amit benyelt a védelem.Kivétel a Green Bay elleni 27.Valószínű azért állunk ilyen jól, mert könnyű volt a sorsolásunk 😊 Reálisan nézve 10-14 pont van a két csapat között, de ha a Packers ellen kijött a lépés, miért ne jöhetne ki a Pats ellen is? 😊 Én olyan 70-30% esélyt adok nektek, de innen szép tökesélytelenként nyerni 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Az egyetlen rejtély a Colts kapcsán a 6-3-as mérlegük. Semmi sem mutat arra, hogy ez szoros meccs lenne.DoM
Igazad van, jobban belenézve a statisztikákba, nekünk áll a zászló. Főleg a passer rating differencial kiugró. A Colts egyébként egyszerűen gyenge irányítók ellen játszott az egy Aaron Rodgers kivételével, talán ezért nem "csal" annyira az a 6-3.

Egyébként az ESPN-es TQBR szerint Luck a 4-ik legjobb a ligában (  espn.go.com/nfl/qbr ), én emiatt félek egy kicsit. Meg a Buffalonak és a Jetsnek is -10 alatti a PRD-je, és mégis megizzadtunk, sőt...

De tény, hogy a nagy meccs-hype-ot nem támasztják alá a statisztikák, legfeljebb a szubjektív félelem.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nekem most tudatosult, hogy Welker, Mankins és Connolly sem edzettek a héten. Hmm, nem jó kilátás...LordTamas
A Colts védelemtől azért ne kelljen már parázni.. akárki is hiányzik.DoM
Abszolút értelemben nem a Colts védelmétől félek. Inkább attól, hogy a mi védelmünkhöz képest nem elég jól teljesítenie a támadóknak, hanem közel tökéletesen kell. Általad is sokszor idézett statisztika, hogy a meccseket több, mint 80 %-ban az a csapat nyeri, akinél jobb az iránytó mutató. A mi védelmünk nagy eséllyel enged nagyon magas mutatót Lucknak (mondjuk 110 körül hagyományosban, és arányosan még jobbat espn-es total QBR-ben, Luck scramble képességeit figyelembe véve), tehát a tamadóinknak ennek kell megfelelniük. Na, itt már hiányozhat Welker, vagy a fal két kezdője. LordTamas
A statisztika alapján tipikus kivétel erősíti a szabályt a Colts 6-3-as mérlege.

Luck hiába passzol közel 300 yardot meccsenként, de a real QB rating szerint (ami futott yardokat és TD-ket is nézi az irányítónal) is csak 24. legjobb. Hagyományos passer rating alapján 25.

Ehhez jön a védelem, amelyik csak minimálisan van előrébb mint a Patsé (96.54 vs 97.25).

Passer rating különbségük 30. legjobb. Pats 11.

Támadók: Pts/drive alapján 19. legjobbak, TD/drive szerint 23. A Buffalo 17. és 10. helyen áll ebben a két mutatóban - a viszonyítás miatt.

Védők: Pts/drive 24. - TD/drive 27. Ez a Pats védelemnél 20. ill. 26. hely.

Az egyetlen rejtély a Colts kapcsán a 6-3-as mérlegük. Semmi sem mutat arra, hogy ez szoros meccs lenne.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nekem most tudatosult, hogy Welker, Mankins és Connolly sem edzettek a héten. Hmm, nem jó kilátás...LordTamas
A Colts védelemtől azért ne kelljen már parázni.. akárki is hiányzik.DoM
Abszolút értelemben nem a Colts védelmétől félek. Inkább attól, hogy a mi védelmünkhöz képest nem elég jól teljesítenie a támadóknak, hanem közel tökéletesen kell. Általad is sokszor idézett statisztika, hogy a meccseket több, mint 80 %-ban az a csapat nyeri, akinél jobb az iránytó mutató. A mi védelmünk nagy eséllyel enged nagyon magas mutatót Lucknak (mondjuk 110 körül hagyományosban, és arányosan még jobbat espn-es total QBR-ben, Luck scramble képességeit figyelembe véve), tehát a tamadóinknak ennek kell megfelelniük. Na, itt már hiányozhat Welker, vagy a fal két kezdője.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nekem most tudatosult, hogy Welker, Mankins és Connolly sem edzettek a héten. Hmm, nem jó kilátás...LordTamas
A Colts védelemtől azért ne kelljen már parázni.. akárki is hiányzik.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nekem most tudatosult, hogy Welker, Mankins és Connolly sem edzettek a héten. Hmm, nem jó kilátás...
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Petrusról mi a véleményetek? Ha Mankins és Connolly is egészséges lesz akkor is játszhat komolyabb szerepet,vagy csak most vésztartalék. Azt tudom ,hogy 2 éves szerződést kapott.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megint PFF cikk:
LordTamas
Ninkovich túl sokat van a pályán. Ez lejjebb nyomhatja a számait (Francis 25-30 snappet pályán tölthetne meccsenként -javítana Jones és Ninko hatékonyságán is). Cunningham rész viszont szerintem nem stimmel, mint edge rusher. Talán a Seattle meccs volt az egyetlen, amikor endként volt a pályán. A többi meccsen rendszerint DT, ezért a második oldalon lenne a helye 6.3 PRP-vel Gerald McCoy mögött 19. helyen. Ez se kiemelkedő, de mint lényegesen undersized DT szerintem nem is rossz (Justin Tucknak is hasonló számai vannak).

Arra kíváncsi lennék, hogy Chandler Jones mennyivel van lemaradva az élmezőnyhöz képest. A Justin Houston blunder meg napról-napra rosszabbul néz ki. 😕DoM
Na igen, Houstont én már elsőben is vittem volna, de Chandler Jones után nem panaszkodom
Pedig bekockáztathattuk volna mi is, legalább lett volna kivel füveznie Herninek :d

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vakuljak meg, ha Wilfork-nak majd 300 pass rush snap-je volt (JJ Watt-nak 309), mit néznek ezek a fiúk?! Ninko-nak meg "csak" 225? Csak én nem vettem észre, hogy valami új sémában nyomjuk a pass rusht?
Hozzávéve a Cunningham hibát (a 6,3-as érték is változna, ha csak a DT snap számokat néznénk), ez így eléggé hiteltelen számomra.tomi-tomi
Wilfork 9 meccsen kb. 520 snappet volt a pályán. Ebből akár még össze is jöhetett ennyi. Kérdés, hogy mit értenek pass rush snap alatt -szerintem kb. minden egyes passzkísérletet, amikor a védő pályán volt (332-szer passzoltak a Pats ellen -Houston ellen 319-szer). Utóbbiból nehezen hozhatott össze többet Watt, mint a 309. DoM
Watt 309-e rendben van. Az is rendben van, hogy Wilfork fenn volt 294 passz kísérletnél. De hogy neki 294 alkalommal pass rush feladata lett volna? Már ahogy a PFF méri, odaérni az irányítóhoz. Szerintem ő már akkor sikeres, ha a zseb elejét összetolja, ha nem tud fellépni a QB.
Mindegy, nekem eddig is fenntartásaim voltak a PFF statisztikáival.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vakuljak meg, ha Wilfork-nak majd 300 pass rush snap-je volt (JJ Watt-nak 309), mit néznek ezek a fiúk?! Ninko-nak meg "csak" 225? Csak én nem vettem észre, hogy valami új sémában nyomjuk a pass rusht?
Hozzávéve a Cunningham hibát (a 6,3-as érték is változna, ha csak a DT snap számokat néznénk), ez így eléggé hiteltelen számomra.tomi-tomi
Wilfork 9 meccsen kb. 520 snappet volt a pályán. Ebből akár még össze is jöhetett ennyi. Kérdés, hogy mit értenek pass rush snap alatt -szerintem kb. minden egyes passzkísérletet, amikor a védő pályán volt (332-szer passzoltak a Pats ellen -Houston ellen 319-szer). Utóbbiból nehezen hozhatott össze többet Watt, mint a 309.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megint PFF cikk:
LordTamas
Ninkovich túl sokat van a pályán. Ez lejjebb nyomhatja a számait (Francis 25-30 snappet pályán tölthetne meccsenként -javítana Jones és Ninko hatékonyságán is). Cunningham rész viszont szerintem nem stimmel, mint edge rusher. Talán a Seattle meccs volt az egyetlen, amikor endként volt a pályán. A többi meccsen rendszerint DT, ezért a második oldalon lenne a helye 6.3 PRP-vel Gerald McCoy mögött 19. helyen. Ez se kiemelkedő, de mint lényegesen undersized DT szerintem nem is rossz (Justin Tucknak is hasonló számai vannak).

Arra kíváncsi lennék, hogy Chandler Jones mennyivel van lemaradva az élmezőnyhöz képest. A Justin Houston blunder meg napról-napra rosszabbul néz ki. 😕DoM
Vakuljak meg, ha Wilfork-nak majd 300 pass rush snap-je volt (JJ Watt-nak 309), mit néznek ezek a fiúk?! Ninko-nak meg "csak" 225? Csak én nem vettem észre, hogy valami új sémában nyomjuk a pass rusht?
Hozzávéve a Cunningham hibát (a 6,3-as érték is változna, ha csak a DT snap számokat néznénk), ez így eléggé hiteltelen számomra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A Justin Houston blunder meg napról-napra rosszabbul néz ki. 😕DoM
Nem emlékszem, Houston-t akartuk mi is húzni? Vagy várták hozzánk?
LordTamas
Houston megkockáztatom top15-ös prospect volt premier posztra tapasztalattal 34 OLB és 43 DE poszton is. Nem undersized, onetrick rusher. Azonban a combine-on marijuana miatt bukott le és egyből szabadesésbe kezdett a drafton. Többen még így is második körre jósolták. végül a Chiefs vitte el 3/6-ra. A második körtől kezdve a GREAT VALUE volt a hátára vésve.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
A Justin Houston blunder meg napról-napra rosszabbul néz ki. 😕DoM
Nem emlékszem, Houston-t akartuk mi is húzni? Vagy várták hozzánk?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Megint PFF cikk:
LordTamas
Ninkovich túl sokat van a pályán. Ez lejjebb nyomhatja a számait (Francis 25-30 snappet pályán tölthetne meccsenként -javítana Jones és Ninko hatékonyságán is). Cunningham rész viszont szerintem nem stimmel, mint edge rusher. Talán a Seattle meccs volt az egyetlen, amikor endként volt a pályán. A többi meccsen rendszerint DT, ezért a második oldalon lenne a helye 6.3 PRP-vel Gerald McCoy mögött 19. helyen. Ez se kiemelkedő, de mint lényegesen undersized DT szerintem nem is rossz (Justin Tucknak is hasonló számai vannak).

Arra kíváncsi lennék, hogy Chandler Jones mennyivel van lemaradva az élmezőnyhöz képest. A Justin Houston blunder meg napról-napra rosszabbul néz ki. 😕
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Megint PFF cikk:

 www.profootballfocus.com/blog/2012/11/14/signature-stat-snapshot-pass-rushing-productivity/

A pass-rush hatékonyságról szól (hányszor indult az adott játékos pass-rushra, és abból milyen százalékkal sackelte, ütötte meg, vagy sietette az irányítót). Két Pats játékos is szerepel a leggyengébbek között: Ninko és Cunni. Ez számomra érdekes, mert az összességében nekem úgy tűnt (főleg a szezon elején), hogy egész jól játszanak.
Főleg a hosszú játékok esetében nyilván nem csak a sec-et lehet elővenni, mert normális pass-rush esetén nincs is ideje kivárni az irányítónak amíg az elkapó megfutja a route-ját.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Tarp cut révén meg guardnak kellett a hely a sérülések miatt, biztosítéknak. Talib még nincs a keretben.DoM
Igen. Azt hittem, hogy már hétfőn fel kell venni a roster-re. Viszont ha játszatni akarjuk a Colts ellen, akkor szombatig még valakinek mennie kell. Felkészül Malcolm Williams?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ray Edwards cut. Trevor Scott helyén elférne a keretben.DoM
Az korrekt, jó tett neki a nagy zsozsó, de támogatom az ide hozatalát (nem fog megtörténni 😊)Wyatt
Megérné némi borravalóért, szezon végéig. Ha beválik kaphatna egy korrektebb szerződést.nDRo
Tippek, hogy miért bukott meg a Falconsnál.

-hozzáállásbeli és off-the-field issuek nem tudom mennyire valósak és állandó problémák-e vagy csak az éghajlatváltozás nem tett jót neki

-volt két térdműtétje. egyik még közvetlenül a falconshoz kerülése után, majd egy másik az első atlantai évét követően. alapból is inkább no.2 pass ruhser volt, aki hasznos futás ellen baseD-ben. a passz elleni hatékonyságát a térdproblémák tovább korlátozhatták/korlátozhatják

-előző miatt ő kifejezetten LDE. pass rushban az LT-k ellen gyakorlatilag esélytelen.

-Belichick szemszögéből: nem versatile. azonban arra tökéletes lenne, hogy megspórolja ninkovichot a passing downokra, aki így akár jones helyén is játszhatna néha, hogy az újonc is pihenjen.

-francis nagyon biztató volt a bills ellen. ha ő kapna több lehetőséget, ez is megoldás lenne a védőfal annyira hiányzó rotációjára (legalább end poszton). ninkovich pihenő nélkül játszotta végig a legutóbbi meccset.

A Tarp cut révén meg guardnak kellett a hely a sérülések miatt, biztosítéknak. Talib még nincs a keretben.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ray Edwards cut. Trevor Scott helyén elférne a keretben.DoM
Az korrekt, jó tett neki a nagy zsozsó, de támogatom az ide hozatalát (nem fog megtörténni 😊)Wyatt

Megérné némi borravalóért, szezon végéig. Ha beválik kaphatna egy korrektebb szerződést.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ray Edwards cut. Trevor Scott helyén elférne a keretben.DoM
Az korrekt, jó tett neki a nagy zsozsó, de támogatom az ide hozatalát (nem fog megtörténni 😊)

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ray Edwards cut. Trevor Scott helyén elférne a keretben.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Törpe cutWyatt
Kellett a hely Talib-nak, ő meg PS képes még.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)