New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
tenorx
általánosítás
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Csupán arra céloztam, hogy ti mentek a legvégsőkig akkor is, ha már az ellenfélnek esélye sincs a győzelemre, akkor számoljatok azzal, hogy növelitek az esélyét a sérüléseknek, ami meg is történt.tenorx
Természetesen kifejtheted a véleményedet.
Én meg nyugodtan minősíthetünk trollnak, provokátornak. Ugyanarról a tőröl fakad mind2.

Btw, ezen az alapon a topD-k is rohadékok, hiszen 15-20 pontos
vezetésnél még mindig 10 pont alatt tartják az ellenfelet és ne adj isten blitzelni is mernek, ahelyett hogy sima prevent D-vel még benyeljenek 1-2 TD-t, nehogy már rosszul aludjon az ellenfél támadóegysége.
Aki top5 O ellen játszik idegenben, számítson arra, hogy kitömik.
Aki meg top5 D ellen játszik és gyengus támadósora van, az számítson arra, hogy biza könnyen szophat 14 pont alatt. Ezen a héten a KC és a Philly is két FG-gel végezte, ők mit szóljanak?

Egész évben az volt a probléma az O-val, hogy képtelenek voltak 4 negyedig jól teljesíteni. Tessék, ez ma kivételesen sikerült... a végén így is csak 3rd downra dobáltak.
Btw, ez ellen a D ellen a 38 O által szerzett pont még nem is sok, képtelenek voltak megállítani Tomékat.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Továbbra sem látok sehol sem örömködést illetve hisztit. Ja de hisztit igen, itt 😊
tenorx
OFF
Hát, ha erre áll fel... akkor remélem jó napod volt😊
A szintedre lesüllyedve mehetnénk a következő Big Ben sérülésnél örömködni, csöndesen utalva a nemi erőszakos ügyére, csak úgy megemlítve, hogy őt is utolérte a karma... szerencsére nem érzek rá szükséget.

ON
Miért, az Indy lehozta Mathiséket a pályáról?

Hazai pályán a közönség kiszolgálása is cél, magam emlékszem a Tampa elleni londoni meccsről arra, hogy indult meg a nép az utolsó két drivenál,amikor már Hoyer vezényelte a támadásokat.

A sok sérülés következtében gyakorlatilag csak TE poszton tudtuk volna lehozni a "legjobbunkat", amit megtettünk, csak az XP-re jött vissza a szerencsétlen. OL és WR depth a sérülések miatt a béka segge alatt van.

Örömködés meg max Edelman miatt van, mert Gronk és Jones kiesésével két top8 játékosát vesztette el a csapat és nem látom, hogy kikkel pótoljuk őket.Gyulus
Köszönöm a személyeskedést, én is rögtön azzal indítottam.
Sehol nem írtam, hogy örülök a sérülésének, sőt azt se, hogy mennyire undorítóak vagytok, erre érdemes visszaolvasni, hogy a tiszteletreméltó Pats drukkerek mit írtak vissza az utóbbi egy oldalban.
Csupán arra céloztam, hogy ti mentek a legvégsőkig akkor is, ha már az ellenfélnek esélye sincs a győzelemre, akkor számoljatok azzal, hogy növelitek az esélyét a sérüléseknek, ami meg is történt.tenorx
Csakhogy kurvára nem ezt írtad 😀
De mindegy, PAT-nál nem sokan szoktak megsérülni, ahogy előtte ő már elvileg fent sem volt (oda minek megy vissza, az mondjuk teljesen más kérdés), de pár hét múlva játszik majd, az a lényeg

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Továbbra sem látok sehol sem örömködést illetve hisztit. Ja de hisztit igen, itt 😊
tenorx
OFF
Hát, ha erre áll fel... akkor remélem jó napod volt😊
A szintedre lesüllyedve mehetnénk a következő Big Ben sérülésnél örömködni, csöndesen utalva a nemi erőszakos ügyére, csak úgy megemlítve, hogy őt is utolérte a karma... szerencsére nem érzek rá szükséget.

ON
Miért, az Indy lehozta Mathiséket a pályáról?

Hazai pályán a közönség kiszolgálása is cél, magam emlékszem a Tampa elleni londoni meccsről arra, hogy indult meg a nép az utolsó két drivenál,amikor már Hoyer vezényelte a támadásokat.

A sok sérülés következtében gyakorlatilag csak TE poszton tudtuk volna lehozni a "legjobbunkat", amit megtettünk, csak az XP-re jött vissza a szerencsétlen. OL és WR depth a sérülések miatt a béka segge alatt van.

Örömködés meg max Edelman miatt van, mert Gronk és Jones kiesésével két top8 játékosát vesztette el a csapat és nem látom, hogy kikkel pótoljuk őket.Gyulus
Köszönöm a személyeskedést, én is rögtön azzal indítottam.
Sehol nem írtam, hogy örülök a sérülésének, sőt azt se, hogy mennyire undorítóak vagytok, erre érdemes visszaolvasni, hogy a tiszteletreméltó Pats drukkerek mit írtak vissza az utóbbi egy oldalban.
Csupán arra céloztam, hogy ti mentek a legvégsőkig akkor is, ha már az ellenfélnek esélye sincs a győzelemre, akkor számoljatok azzal, hogy növelitek az esélyét a sérüléseknek, ami meg is történt.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sziasztok!
A múlt heti Ravens meccs meg a mostani Saints meccs után (az azt megelőző 10 évről szót sem ejtek) a szezon végéig felcsapok bandwagonek, de nagyban inkább amolyan értelmes hozzászóló szerepkört szeretnék betölteni itt a Pats topicban! Először igyekszem megtanulni a rostert.
Ez a Talib gyerek már most megérte azt a 7. kört. Amm a fizujáról nem sokat tudok, de szép lassan ahogy időm engedi visszaolvasok és próbálok a csapatról a Tuck Ruleon kívül többet is megtudni(azért nem mind az 522 oldalt 😊 ).TST
4. körért jött, mellé kaptunk vissza egy 7. kört
Dennard jött 7. körben, miután megütött egy rendőrt
Amúgy a két „jógyerek” CB-nk egyaránt szerzett int ret TD-t az 1/1-es jófiú ellen :dWyatt
Értem, köszönöm. Látszik milyen felületes a tudásom de majd igyekszem! 😛 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok!
A múlt heti Ravens meccs meg a mostani Saints meccs után (az azt megelőző 10 évről szót sem ejtek) a szezon végéig felcsapok bandwagonek, de nagyban inkább amolyan értelmes hozzászóló szerepkört szeretnék betölteni itt a Pats topicban! Először igyekszem megtanulni a rostert.
Ez a Talib gyerek már most megérte azt a 7. kört. Amm a fizujáról nem sokat tudok, de szép lassan ahogy időm engedi visszaolvasok és próbálok a csapatról a Tuck Ruleon kívül többet is megtudni(azért nem mind az 522 oldalt 😊 ).TST
4. körért jött, mellé kaptunk vissza egy 7. kört
Dennard jött 7. körben, miután megütött egy rendőrt
Amúgy a két „jógyerek” CB-nk egyaránt szerzett int ret TD-t az 1/1-es jófiú ellen :d

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sziasztok!
A múlt heti Ravens meccs meg a mostani Saints meccs után (az azt megelőző 10 évről szót sem ejtek) a szezon végéig felcsapok bandwagonek, de nagyban inkább amolyan értelmes hozzászóló szerepkört szeretnék betölteni itt a Pats topicban! Először igyekszem megtanulni a rostert.
Ez a Talib gyerek már most megérte azt a 7. kört. Amm a fizujáról nem sokat tudok, de szép lassan ahogy időm engedi visszaolvasok és próbálok a csapatról a Tuck Ruleon kívül többet is megtudni(azért nem mind az 522 oldalt 😊 ).
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bázeg 😀
 jukeleft.com/jukeleft-exclusive-facebook-updates-on-rob-gronkowskis-arm-surgery/

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Továbbra sem látok sehol sem örömködést illetve hisztit. Ja de hisztit igen, itt 😊
tenorx
OFF
Hát, ha erre áll fel... akkor remélem jó napod volt😊
A szintedre lesüllyedve mehetnénk a következő Big Ben sérülésnél örömködni, csöndesen utalva a nemi erőszakos ügyére, csak úgy megemlítve, hogy őt is utolérte a karma... szerencsére nem érzek rá szükséget.

ON
Miért, az Indy lehozta Mathiséket a pályáról?

Hazai pályán a közönség kiszolgálása is cél, magam emlékszem a Tampa elleni londoni meccsről arra, hogy indult meg a nép az utolsó két drivenál,amikor már Hoyer vezényelte a támadásokat.

A sok sérülés következtében gyakorlatilag csak TE poszton tudtuk volna lehozni a "legjobbunkat", amit megtettünk, csak az XP-re jött vissza a szerencsétlen. OL és WR depth a sérülések miatt a béka segge alatt van.

Örömködés meg max Edelman miatt van, mert Gronk és Jones kiesésével két top8 játékosát vesztette el a csapat és nem látom, hogy kikkel pótoljuk őket.
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
+ más: én azért (is) szeretem az amerikai focit, meg úgy amúgy a amerikai sportokat, mert sokkal jellemzőbb a szurkolók közös szeretete (tisztelete) a sport iránt, mint egymás szapulása azért, hogy valaki másik csapatnak drukkol. persze némi cinkelés az mindig megy, de totál ellentéte az "európai" foci közönség hozzáállásnak szerintem. amiért ezt leírom, hogy tetszene, ha ez itthon is így menne, már az amerikai focit kedvelők közt. persze tudom ez nem a spanyol viasz, meg, hogy erre is rengeteg a példa, de mégis jobb lenne inkább arrafelé orientálódni (szerintem).
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én soha nem szoktam más csapat topikjába beugatni, gondolom ezt te is tudod. Mi átéltük milyen amikor gúnyolódni járnak hozzánk (0-16 után).
Én egy tökéletesen működő gépezetnek tartom a Patset, amit nyertetek megérdemeltétek.
Magát a jelenséget tartom ocsmánynak amikor a sokkal jobb csapat 30pontos előnynél a full kezdőcsapatával támad 3 percel a vége előtt, hogy mindenkivel tudassa a dominanciáját. De ez az én véleményem, nem kell szabályba foglalni. Sòt Gronk sérülésének sem örülök.
De 2014ben legyőzünk Titeket. Vagy nem. 😊Bazzani
ahogy pár hozzászólással előbb ez már lement, én még mindig nagyobb tiszteletlenségnek tartom azt, ha egy legyőzőtt csapatra a végén ráküldjük a kvázi cserecsapatot. inkább kimutatják a tiszteletüket azzal, hogy az utolsó percig küzdenek ellenük. az már más, hogy a cserecsapatot felküldeni sokkal taktikusabb, mert tapasztalatot szereznek, meg igen, talán megmenekülnek 1-1 sérüléstől az alap emberek. de tiszteletlenséggel vádolni őket ezért szerintem nem jogos..
a patset meg lehet utálni vagy szeretni, ez megint másik kérdés.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Mink ilyen parasztok vagyunk, hogy igyexünk kiszolgálni maximálisan a közönségünket, hogy nem a cheerleadereket zavarjuk ki a negyedik negyedre és szándékosan baxtatjuk pár "semleges" szurkoló egészséges önérzetét.
Az a rohadt karma meg úgy látszik válogatós, vagy minimum vak, különben már "a rohadt csalós alázós" Belichickre is ráküldött volna egy laza övsömört.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én soha nem szoktam más csapat topikjába beugatni, gondolom ezt te is tudod. Mi átéltük milyen amikor gúnyolódni járnak hozzánk (0-16 után).
Bazzani
Nyilván nem a te (vagy bárki más konkrét user ellen) személyed ellen irányult a monológ. Hanem egy jelenséget írt.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Magát a jelenséget tartom ocsmánynak amikor a sokkal jobb csapat 30pontos előnynél a full kezdőcsapatával támad 3 percel a vége előtt, hogy mindenkivel tudassa a dominanciáját. Bazzani
A tegnapi meccsen az alábbi támadás miatt érheti szó a ház elejét:

New England Patriots at 7:37

1-10-IND 39 (7:37) (Shotgun) T.Brady pass short left to S.Vereen to IND 28 for 11 yards (J.Freeman).

1-10-IND 28 (6:52) S.Vereen left tackle to IND 29 for -1 yards (D.Freeney).

2-11-IND 29 (6:15) S.Vereen left guard to IND 25 for 4 yards (R.Mathews; J.Freeman).

3-7-IND 25 (5:32) (Shotgun) T.Brady pass short middle to W.Welker to IND 12 for 13 yards (D.Butler).

1-10-IND 12 (4:48) S.Vereen left end pushed ob at IND 7 for 5 yards (J.Freeman).

2-5-IND 7 (4:43) S.Vereen up the middle to IND 4 for 3 yards (K.Conner).


Timeout #1 by NE at 03:59.

3-2-IND 4 (3:59) S.Vereen left end for 4 yards, TOUCHDOWN.

Itt én semmi alázást nem látok.

Luck meg folyamatosan kijött újra a pályára, annak ellenére hogy a meccs már régen eldőlt, és régen le kellett volna már fújni (Stantont ezért kérdeztem).
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én soha nem szoktam más csapat topikjába beugatni, gondolom ezt te is tudod. Mi átéltük milyen amikor gúnyolódni járnak hozzánk (0-16 után).
Én egy tökéletesen működő gépezetnek tartom a Patset, amit nyertetek megérdemeltétek.
Magát a jelenséget tartom ocsmánynak amikor a sokkal jobb csapat 30pontos előnynél a full kezdőcsapatával támad 3 percel a vége előtt, hogy mindenkivel tudassa a dominanciáját. De ez az én véleményem, nem kell szabályba foglalni. Sòt Gronk sérülésének sem örülök.
De 2014ben legyőzünk Titeket. Vagy nem. 😊

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Igazából arra próbáltam rávilágítani, hogy biztos könnyebb elviselni ha a Te csapatod aláz mintha a tiedet alázzák. Nektek volt már amúgy részetek lealázásban? Nem mostanában szerintem. Bazzani
Megfoghatatlan valami az alázás. A 2009-es PO bukta nem volt túl szép, az biztos.

A másik oldalon nem sok csapat szurkolóinak van része abban a kiváltságban, mint a Patsnek:

Ha nyer a csapat mázli volt, meg szar a védelem, meg biztos megint csalnak (spygate - amiről a fórum 90%-ának fogalma sincsen, hogy miért is büntették meg a Patriotsot). Ha veszítenek, végre jól megkapták, Gronkot is elintéztük hurrá, Brady kiégett, hol van Tebow, ennyit ér BB, spygate óta nem tudott SB-t nyerni stb. ja és már megint lealázták az ellenfelet, meg tiszteletlenek voltak. A fórumszemetet valami miatt mindig idefújja a szél, akik mindig mindent jobban tudnak. Nagyon üdítő jelenség.

A Gaints topik a múltkor ha szűk egy napig bírta az Eli sucks provokációt és azt se tudták hova panaszkodjanak, hogy mit művelnek velük. De ott volt a SAints bountygate is. Nem volt túl magasan az ingerküszöb náluk sem. És az egyszeri alkalom volt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DoM!
Nem láttam a meccs végét így azt sem, hogy Stanton játszott e.
Sajnos 4kor kellett kelnem így elaludtam a végét.

Igazából arra próbáltam rávilágítani, hogy biztos könnyebb elviselni ha a Te csapatod aláz mintha a tiedet alázzák. Nektek volt már amúgy részetek lealázásban? Nem mostanában szerintem.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Mondanám, hogy BigBen sérülése is karma, de akkor én lennék a szemét ugye?FViktor93
Nem.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Mondanám, hogy BigBen sérülése is karma, de akkor én lennék a szemét ugye?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, szerintem senki nem kíváncsi minden agyonnyert meccs után arra, hogy mekkora geci a csapat, mert játszott, a Feyenoord 0–10-e után sem hiszem, hogy a PSV-re mutogattak a szurkolók, hogy miért alázták meg a csapatot, én legalábbis biztos, hogy a saját csapatomra haragudnék, nem pedig abban keresném a kifogást, hogy miért nem álltak le. Az sokkal megalázóbb
Játsszon mindkét csapat ahogy tud, ha az egyik nagyon nyer, akkor nagyon nyer.Wyatt
Én indítottam ezt a témát (ráadásul éppenséggel védve a hozzáállást), de tény, hogy az NFL-ben nem szokás agyonnyert meccseket még jobban agyon nyerni. Ezért sem az európai foci példa nem jó, sem pedig az az érv nem állja meg a helyét, hogy az az ellenfél lesajnálása, ha nem hajt tiszta erőből a csapat. Az amerikai foci világa ezt egyszerűen nem így közelíti meg. Emiatt a Patset "jogosan" érheti időnként kritika. Nekem nem fáj, szerintem belefér, de megértem, ha vannak akiknek nem. Nekem is van olyan, ami az ízlésem elleni, hogy mondjak egy példát: a tavalyi passz-yardverseny Brady és Brees között az utolsó fordulóban már nemigen tetszett. Lényegében tét nélküli meccsen érezhetően a két pali egymás miatt nyomta a gázt a passzrekordért. Nem Bradytől vagy Breestől sajnáltam a rekordot, hanem amiatt nem tetszett, mert a rekord értéke csökkenhet, ha ilyen körülmények között születik.

Nem rémlik, hogy a szétesett Colts ellen 62 pontot szerző Saints ellen akkora nagy fáklyás felvonulás lett volna, hogy milyen mocskok.Wyatt
Az az eredmény ellenére egyáltalán nem running up the score volt. A Saints lényegében leállt a 2. félidőre, már kizárólag csak futottak, többnyire már csere emberekkel. Csak éppen a tavalyi Colts azzal együtt sem tudta megállítani a futást - sőt lelassítani sem -, hogy mindenki tudta, hogy csak futni fog a Saints... Azt meg mégsem lehet elvárni, hogy fel se menjenek a pályára. 😊peterk2005
Szerintem nem csökken, és én azt sem várom el, hogy visszavegyünk, ha megy, mert annak ritkán van nálunk jó vége, tetszik vagy sem
Amúgy három return TD-t is el lehet kerülni egy meccsen, máris nincs ennyi pont 😊 Illetve a vesztes fél is futtathatta volna 8 perccel a vége előtt totál esélytelen helyzetben a labdát, hogy teljen az idő, és legyen már vége. A vesztes nem állt le, a másiknak miért kéne? Várja meg, amíg elfogy az előnye? Én kihagyom, volt elég már idén :d

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw, szerintem senki nem kíváncsi minden agyonnyert meccs után arra, hogy mekkora geci a csapat, mert játszott, a Feyenoord 0–10-e után sem hiszem, hogy a PSV-re mutogattak a szurkolók, hogy miért alázták meg a csapatot, én legalábbis biztos, hogy a saját csapatomra haragudnék, nem pedig abban keresném a kifogást, hogy miért nem álltak le. Az sokkal megalázóbb
Játsszon mindkét csapat ahogy tud, ha az egyik nagyon nyer, akkor nagyon nyer.Wyatt
Én indítottam ezt a témát (ráadásul éppenséggel védve a hozzáállást), de tény, hogy az NFL-ben nem szokás agyonnyert meccseket még jobban agyon nyerni. Ezért sem az európai foci példa nem jó, sem pedig az az érv nem állja meg a helyét, hogy az az ellenfél lesajnálása, ha nem hajt tiszta erőből a csapat. Az amerikai foci világa ezt egyszerűen nem így közelíti meg. Emiatt a Patset "jogosan" érheti időnként kritika. Nekem nem fáj, szerintem belefér, de megértem, ha vannak akiknek nem. Nekem is van olyan, ami az ízlésem elleni, hogy mondjak egy példát: a tavalyi passz-yardverseny Brady és Brees között az utolsó fordulóban már nemigen tetszett. Lényegében tét nélküli meccsen érezhetően a két pali egymás miatt nyomta a gázt a passzrekordért. Nem Bradytől vagy Breestől sajnáltam a rekordot, hanem amiatt nem tetszett, mert a rekord értéke csökkenhet, ha ilyen körülmények között születik.

Nem rémlik, hogy a szétesett Colts ellen 62 pontot szerző Saints ellen akkora nagy fáklyás felvonulás lett volna, hogy milyen mocskok.Wyatt
Az az eredmény ellenére egyáltalán nem running up the score volt. A Saints lényegében leállt a 2. félidőre, már kizárólag csak futottak, többnyire már csere emberekkel. Csak éppen a tavalyi Colts azzal együtt sem tudta megállítani a futást - sőt lelassítani sem -, hogy mindenki tudta, hogy csak futni fog a Saints... Azt meg mégsem lehet elvárni, hogy fel se menjenek a pályára. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Azért könnyebb elviselni a dolgot ha a fasz szopatós oldalán vagy.
A szopóson rosszabb kicsit.
De persze könnyebb elküldeni a csalódott drukkert a véleményével együtt a picsába.Bazzani
Benne van az is, hogy kikap a csapat, akkor sincs tragédia, de nekem ne jöjjünk már karmázni egy olyan csapattól, ahol Harrisonok, Wardok és társai tolták az elmúlt évtizedben, mert ideges leszek
Btw, szerintem senki nem kíváncsi minden agyonnyert meccs után arra, hogy mekkora geci a csapat, mert játszott, a Feyenoord 0–10-e után sem hiszem, hogy a PSV-re mutogattak a szurkolók, hogy miért alázták meg a csapatot, én legalábbis biztos, hogy a saját csapatomra haragudnék, nem pedig abban keresném a kifogást, hogy miért nem álltak le. Az sokkal megalázóbb
Játsszon mindkét csapat ahogy tud, ha az egyik nagyon nyer, akkor nagyon nyer
Nem rémlik, hogy a szétesett Colts ellen 62 pontot szerző Saints ellen akkora nagy fáklyás felvonulás lett volna, hogy milyen mocskok. Mi különben is képesek vagyunk 13-14 pontos előnyökről bukni sorozatban a végén, hányszor kell még bebizonyítanunk? (Idén még csak 5-ször adtunk el nagy előnyt) Addig kell pontot szerezni amíg megy, ha visszaveszünk, kikapunk
Bocs, hogy nem akarunk kikapni
Amúgy én leszarom ezeket a hisztiket más csapatok részéről, csak gondoltam megindoklom, ha már szóba került, hogy ne én legyek a geci, aki elhajt másokat, akik jönnek ide örömködni, hogy megsérült a liga legnagyobb támadótehetsége Wyatt
Továbbra sem látok sehol sem örömködést illetve hisztit. Ja de hisztit igen, itt 😊
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Azért könnyebb elviselni a dolgot ha a fasz szopatós oldalán vagy.
A szopóson rosszabb kicsit.
De persze könnyebb elküldeni a csalódott drukkert a véleményével együtt a picsába.Bazzani
Bele kellene venni a szabálykönyvbe:

mekkora előnyben, mennyivel idővel a játékidő vége előtt, mit kell egy csapatnak tenni, hogy ne legyen alázás meg running up the score-ozás. meg spygate-zés, meg pezsgőbontás ha egy játékos megsérül stb.
DoM
Régebben amikor pinyóztunk a téren, 10-es különbségnél volt a leléptetés. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért könnyebb elviselni a dolgot ha a fasz szopatós oldalán vagy.
A szopóson rosszabb kicsit.
De persze könnyebb elküldeni a csalódott drukkert a véleményével együtt a picsába.Bazzani
Benne van az is, hogy kikap a csapat, akkor sincs tragédia, de nekem ne jöjjünk már karmázni egy olyan csapattól, ahol Harrisonok, Wardok és társai tolták az elmúlt évtizedben, mert ideges leszek
Btw, szerintem senki nem kíváncsi minden agyonnyert meccs után arra, hogy mekkora geci a csapat, mert játszott, a Feyenoord 0–10-e után sem hiszem, hogy a PSV-re mutogattak a szurkolók, hogy miért alázták meg a csapatot, én legalábbis biztos, hogy a saját csapatomra haragudnék, nem pedig abban keresném a kifogást, hogy miért nem álltak le. Az sokkal megalázóbb
Játsszon mindkét csapat ahogy tud, ha az egyik nagyon nyer, akkor nagyon nyer
Nem rémlik, hogy a szétesett Colts ellen 62 pontot szerző Saints ellen akkora nagy fáklyás felvonulás lett volna, hogy milyen mocskok. Mi különben is képesek vagyunk 13-14 pontos előnyökről bukni sorozatban a végén, hányszor kell még bebizonyítanunk? (Idén még csak 5-ször adtunk el nagy előnyt) Addig kell pontot szerezni amíg megy, ha visszaveszünk, kikapunk
Bocs, hogy nem akarunk kikapni
Amúgy én leszarom ezeket a hisztiket más csapatok részéről, csak gondoltam megindoklom, ha már szóba került, hogy ne én legyek a geci, aki elhajt másokat, akik jönnek ide örömködni, hogy megsérült a liga legnagyobb támadótehetsége