New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem szűken értelmezted a mondatot. Akkor még az egész csoport 3-3-mal állt, azért az tényleg nehezen volt elképzelhető, hogy négy játéknappal a vége előtt behúzhatjuk a divíziógyőzelmet. Nemcsak mi leszünk ennyire jók, de mindhárom rivális ennyire leszakad.

Henne tavalyi 400+ yard-ja után a 300 még visszaesés is lenne. 😀
A Texans és a 49-ers elleni két egymás utáni meccs lesz az alapszakasz fénypontja. Még a 2-0 is elképzelhető, sokat fog jelenteni a decemberi Gillette.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem, ha nyerünk megvan a PO és diviziógyőzelem. 3-3-nál nem gondoltam, hogy így megyünk neki a 13-ik hétnek.LordTamas
Tavaly 5–3-nál, hogy mindet nyerjük az SB-ig?
Tavalyelőtt 6–2-nél a Browns elleni zacsi után, hogy 14–2-vel zárunk?
Legutóbb a 2009-es szezon végén, a Texans ellen nem nyertünk az idény második felében (7–5 után ott is hoztunk sorban hármat, hogy a PO meglegyen, és legalább megmutattuk a Texansnak, hogy tud győzni is, és nem csak vezetni sokkal egy jó csapat ellen a hajrában, inkább ők nyerjék a csoportot, mint a Kóc 😛), bár most még sok van ebből az alapszakaszból hátra, azért a csapat évről évre bebizonyítja, hogy a gyenge/gyengébb kezdés még nem jelenti feltétlenül azt, hogy nincs benne több
(most abba nem megyek bele, hogy a 3 zacsi összesen négypontos volt, a Cards ellen rúghattunk a győzelemért, a revánsra áhítozó Ravenst nagyon csúnyán megnyomták a bírók, és a Seahawks sem panaszkodhatott, ráadásul utóbbi kettő ellen nagy előnyről buktunk, így akár lehetne 11–0, mert sajnos tényleg képesek vagyunk bárki ellen bármekkora előny elszúrására, szal reálisan ennél jobb mérleget mostanra nem igen lehetne)
Viszont pozitívan várom a hátralévő mérkőzéseket, kíváncsi vagyok, Tannehill is összekapar-e ellenünk 300+ yardot, de még a Texans ellen is szerintem mi vagyunk most a favoritok, pláne otthon

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Most nézem, ha nyerünk megvan a PO és diviziógyőzelem. 3-3-nál nem gondoltam, hogy így megyünk neki a 13-ik hétnek.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Elkezdtek utazni valami anyagra az ellenőrök? Seattle-ben is két eltiltás ugyanezzel az indokkal ugyanennyi időre...Gogo
Náluk a két kezdő CB-t tiltották el!
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Cunni:
Soha nem jön jókor egy eltiltás...de éppen bizonyíthatta volna, hogy miért van még a csapatban.

Mascherano megelőzött, de nekem is ez jutott az eszembe, hogy Donte' is meg lehetne nézni a helyén.

Jól emlékszem, hogy Bolden-nek is volt valami ilyen eltiltása már idén?
Valaki nem jól keveri a turmixokat edzés után?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)Wyatt
szerintetek elvetélt ötlet ha magastorony játszana a helyükön?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Elkezdtek utazni valami anyagra az ellenőrök? Seattle-ben is két eltiltás ugyanezzel az indokkal ugyanennyi időre...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Gyanúsan jól mozgott az elmúlt hetekben 😂

Egyébként meg francba a hülye fejével 😡

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...triangle
Ha most nem dobbant Bequette és Scott, akkor jó eséllyel sanyi nekik (igen, még mindig tudom, hogy Francis is ott van)

több mint 11 éve
triangle 1 283
NFL announces Patriots DE Jermaine Cunningham has been suspended 4 games for violating NFL policy on performance enhancing substances.

úgyis túl mély a D-line depth...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
... a Chargers egy tök szimpatikus csapat...Wyatt
főleg Rivers 😊mascherano
Jaja

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
... a Chargers egy tök szimpatikus csapat...Wyatt
főleg Rivers 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, de én ebben a hazai pálya dologban valahogy nem reménykedek. Tegnap este pl. olyat csináltam, ami elég nagy meghasonulás volt a részemeről: a Chargersnek szurkoltam a Ravens ellen. És etettek egész este,hogy összejöhet, (ugyanúgy, ahogy a Lions a Texans ellen), a végén meg az OT-ben kikaptak. Elszúrtuk mi ezt a Cardinals, meg a Seahawks elleni vereséggel. lucas
Szerintem ebben nincs semmi, a Chargers egy tök szimpatikus csapat, csak sajna elég lúzerek, az ilyennek könnyebb szurkolni, mint egy Ravensnek 😀

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem tudom, de én ebben a hazai pálya dologban valahogy nem reménykedek. Tegnap este pl. olyat csináltam, ami elég nagy meghasonulás volt a részemeről: a Chargersnek szurkoltam a Ravens ellen. És etettek egész este,hogy összejöhet, (ugyanúgy, ahogy a Lions a Texans ellen), a végén meg az OT-ben kikaptak. Elszúrtuk mi ezt a Cardinals, meg a Seahawks elleni vereséggel. lucas
Leginkább a Ravens elleni vereséggel szúrtuk el.

Do your job
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Nem tudom, de én ebben a hazai pálya dologban valahogy nem reménykedek. Tegnap este pl. olyat csináltam, ami elég nagy meghasonulás volt a részemeről: a Chargersnek szurkoltam a Ravens ellen. És etettek egész este,hogy összejöhet, (ugyanúgy, ahogy a Lions a Texans ellen), a végén meg az OT-ben kikaptak. Elszúrtuk mi ezt a Cardinals, meg a Seahawks elleni vereséggel.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
...
LordTamas
Szép elemzés, de csak egy kérdésem volna.
Konfdöntő, elődöntő, SB, mindegy, bárki is az ellenfél, a meccs szoros, kell a GW drive. Brady szerinted megcsinálja?Sobri Jóska
Komolyan mondom, hogy a nemlétező tökömbe vágom a kést, ha megint újrakezded, Sobri. (Tudom, könnyű akkor ilyeneket mondani, ha nincs hozzá szerszámod.)Néha annyira tetszik, amiket írsz, jópofa, humoros, és jól megragadod a lényeget. De máskor meg olyan vagy, mint egy rossz pitbull, nem vagy képes elengedni az agyonrágott gumicsontjaidat. Én naivan hiszek az emberek alapvető jóságában, szóval légyszi maradj jófiú, ne provokáld itt örökké a népeket. OK?

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szerintem túl van dimenzionálva ez a GW drive, meg clutch kérdés. Annak a csapatnak van erre szüksége, amelyik a 56-58 perc alatt nem tudja eldönteni a meccset. Olyan ez, mint a győztes FG, arra mindenki emlékszik, de az csak egy a sok esetben 3-4 FG kísérletből. Ha azon nem mennek be (vagy éppen nem hagyják ki őket), akkor nincs szükség győztes FG-ra.

Szerintem Brady és a támadók, ellenféltől függően 20-25+ (Ravens, Texans, Steelers, Giants, 49ers, Bears) vagy 25-30+ (Broncos, Colts, Falcons, Packers) pontot képesek felrakni (ez az O most jobb, mint a tavalyi, vagy a tavalyelőtti). A kérdés, hogy a D ez alatt tudja-e tartani az ellenfelet. Nem kell ide GW, meg clutch, hanem megbízható pontgyártás és védelem.

Ui: szerintem, ha reális ideje van (azaz nem kevesebb, mint másfél perc), akkor tud győztes drive-ot vezetni Brady, 4 kisérletből. Ha hülye a playhívás, akkor nem tudja lezárni a meccset vezetésnél, ez viszont valószínű. Egyébként ez is érdekes, hiszen GW drive-ra hátrányból négy down-od van, lezárni meg általában (4&2...) három. Tehát nem is lehet nagyon összehasonlítani a dolgot.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
...
LordTamas
Szép elemzés, de csak egy kérdésem volna.
Konfdöntő, elődöntő, SB, mindegy, bárki is az ellenfél, a meccs szoros, kell a GW drive. Brady szerinted megcsinálja?Sobri Jóska
Nem. Csak a második negyedbeli 35-0-s rohanásban lehet bízni. Remélem összejön négyszer a PO-ban is.DoM
Ámen.
De elég háromszor is, ha első vagy második helyen abszolváljuk az AFC-t.

több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
...
LordTamas
Szép elemzés, de csak egy kérdésem volna.
Konfdöntő, elődöntő, SB, mindegy, bárki is az ellenfél, a meccs szoros, kell a GW drive. Brady szerinted megcsinálja?Sobri Jóska
Agent provocateur... 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
...
LordTamas
Szép elemzés, de csak egy kérdésem volna.
Konfdöntő, elődöntő, SB, mindegy, bárki is az ellenfél, a meccs szoros, kell a GW drive. Brady szerinted megcsinálja?Sobri Jóska
Könyörgöm, ne kezdjük már el megint, annyiszor elfutottuk már ezeket a köröket... Szeretnék a következő pár napban szívesen benézni a topicba..
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
...
LordTamas
Szép elemzés, de csak egy kérdésem volna.
Konfdöntő, elődöntő, SB, mindegy, bárki is az ellenfél, a meccs szoros, kell a GW drive. Brady szerinted megcsinálja?Sobri Jóska
Nem. Csak a második negyedbeli 35-0-s rohanásban lehet bízni. Remélem összejön négyszer a PO-ban is.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
...
LordTamas
Szép elemzés, de csak egy kérdésem volna.
Konfdöntő, elődöntő, SB, mindegy, bárki is az ellenfél, a meccs szoros, kell a GW drive. Brady szerinted megcsinálja?

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha Big Ben félig-meddig egészséges lesz és ez elég időben bekövetkezik, hogy szabadkártyával becsússzanak a rájátszásba, akkor nem kell tovább keresni a legveszélyesebb AFC ellenfelet.

Az NFC-ben meg úgyis csak a Giantscel kell számolni. Hihetetlen. 😛
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nem jött ki jól számunkra a hét az ellenfeleinket tekintve. A Texans másodszor nyert hosszabbításban, a Ravens szintén OT-ban nyert, a Miami is a 4-ik negyed végén fordított, ráadásul még a Broncos is vesztésere állt a második félidőben. Mondjuk ez a KC valami tragédia, legalább is támadó oldalon. Ilyen impotens támadó egységet ritkán látni, akár a mi Casselünk, akár Quinn irányít.

Gondolatébresztőnek van egy írás Mike Reiss-től, ahol a fő ellenfeleinkkel foglalkozik:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4735119/sharing-some-afc-playoff-thoughts

Nagyon jó lenne hazai pályát szerezni a PO-ra, de nem lesz egyszerű. Alap, hogy a további meccseinket megnyerjük, ami szerintem nem lehetetlen. A Miami-t az elmúlt években rendre legyőztük, nem lesz egyszerű a védelme miatt, de mi vagyunk az esélyesek. A Texans és a 49-ers kemény lesz, de a hazai pálya, és a hideg sokat segíthet, nem szoktunk kikapni otthon télen déli és nyugati csapatoktól. A Jags meg elvileg fix 1-es.

Az AFC-s élmezőnyből a Texans két meccsre megy, de egyrészt játszunk velük, másrészt eléggé leszállófélben vannak, főleg a pass defense. Reméljük a Luck elkapja őket legalább egyszer. Az érdekes lenne, ha a Ravens-Pats-Texans hármas azonos győzelemmel (13) állna a végén, miután körbeverték egymást. Ez feltételezhetően nekünk kedvezne a konferencia győzelmek miatt.

A Ravens-en nem lehet kiigazodni már, nem tudom, hogy ilyen jó lett a védelmük, vagy az ellenfeleik ilyen gyengén játszottak. A támadóknál meg pont fordítva, ennyire leromlottak, vagy jó védelmek ellen mentek? Nekik elég kemény a menetrend, reméljük a Steelershez visszatér BigBen, akkor elkapja őket szerintem. Nem beszélve a Broncosról... Nekik kettőt kéne bukniuk, de szerintem a Baltimore pont az a csapat, akik ellen a legkevesebbet számít a hazai pálya, vagy ha nekünk kell menni. Hideg lesz mind a két helyen.

A Broncos ellen jók vagyunk jelenleg, amit mindenképp tartani kéne. Ők a legerősebb csapat szerintem a fentiek közül, ha újra találkozunk kell, nem bánnám, ha Peytonnak hóban kéne dobálnia. Azt nem szereti, ellenben Bradyvel.

Összességében két hete azt írtam, hogy semeddig nem jutunk a PO-ban ezzel a védelmemmel. Most azért fényesebben látom a helyzetet, nem feltétlen a védelem fejlődése miatt (bár jóval jobban voltak, mint a Bills ellen), hanem látva egy-egy meccset ahol a leendő ellenfeleink játszottak. Finoman szólva sem voltak meggyőzőek. Legalább annyira félhetnek tőlünk, mint mi tőlük. Persze, ahogy ez az NFL-ben van, az az egy biztos, hogy két hét múlva egész másként látjuk majd a dolgokat..
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítom még egy olyan szerencsétlen csapat, mint a Chargers nincs... Felkeltik a padlóról a szenvedő Broncost, az meg azóta szárnyal bezzeg, most meg ilyen elképesztő zacsi a Ravens ellen... Nem könnyítik meg a dolgunkat...