New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egyébként nem értem, hogy XP lövéskor mi a fasznak van fent alapemberünk, arról nem is beszélve, hogy mennyi TE van a keretben. Egyébként a drive-ot már a kispadról nézte...Gyulus
Ez szerintem a Belichick-i filozófiából adódik. Mint a running up the score. Én azok közé tartozom, akik ebben nem látnak kivetnivalót. Addig amíg nem háttal fut be, nem poénkodik az ellenfélen egy csapat, hanem simán csak támad és pontot gyárt, addig ez a meccs része. De ebből a felfogásból adódik az is, hogy Brady is néha tovább marad a pályán, mint az szükséges lenne, és Gonk meg bemegy ST-be blokkolni. A felfogás többnyire bejön, de ritkán visszaüthet. Hát ez egy ilyen alkalom volt. Nem hiszem, hogy BB ettől filozófiát váltana.peterk2005
Abszolút egyetértek, nagyon korrekt szemlélet. Én nem is értem ezt a running up the score problémát. Nem megalázóbb, ha látja egy csapat, hogy az ellenfél már magasról tesz a meccsre, a cserék játszadoznak, ő meg kűzd még, mint disznó a jégen? Nem beszélve a Pats esetében volt jópár alkalom, mikor kiengedett az offense és rá is fáztunk. Bizonyos P. Manning tudna erről mesélni...

Emellett én nagyon nem szeretem, mikor a kezdők fent vannak a pályán egy megnyert meccsen, és feleslegesnek is tartom. Van a csapatnál 5-6 játékos akinek a kiesése túl nagy károkat okozhat (Brady, Gronk, Welker, Wilfork, Solder/Vollmer), őket biztos nem játszatnám, ha nem szükséges. Belichick viszont gondolom jó edzés lehetőséget lát ilyenkor. Nem hiszem, hogy bárkit meg akarna alázni, vagy az egoját fényezné, azt tartja a csapat érdekének. LordTamas
Én is így érzem, viszont Mallett-et előbb bevittem volna, és engedtem volna neki pár passzt is. Oké, így futott az óra, de ekkora pontdifferenciánál simán belefért volna, és jó lett volna neki így több éles helyzet. De nem én vagyok a head coach 😀
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Egyébként nem értem, hogy XP lövéskor mi a fasznak van fent alapemberünk, arról nem is beszélve, hogy mennyi TE van a keretben. Egyébként a drive-ot már a kispadról nézte...Gyulus
Ez szerintem a Belichick-i filozófiából adódik. Mint a running up the score. Én azok közé tartozom, akik ebben nem látnak kivetnivalót. Addig amíg nem háttal fut be, nem poénkodik az ellenfélen egy csapat, hanem simán csak támad és pontot gyárt, addig ez a meccs része. De ebből a felfogásból adódik az is, hogy Brady is néha tovább marad a pályán, mint az szükséges lenne, és Gonk meg bemegy ST-be blokkolni. A felfogás többnyire bejön, de ritkán visszaüthet. Hát ez egy ilyen alkalom volt. Nem hiszem, hogy BB ettől filozófiát váltana.peterk2005
Abszolút egyetértek, nagyon korrekt szemlélet. Én nem is értem ezt a running up the score problémát. Nem megalázóbb, ha látja egy csapat, hogy az ellenfél már magasról tesz a meccsre, a cserék játszadoznak, ő meg kűzd még, mint disznó a jégen? Nem beszélve a Pats esetében volt jópár alkalom, mikor kiengedett az offense és rá is fáztunk. Bizonyos P. Manning tudna erről mesélni...

Emellett én nagyon nem szeretem, mikor a kezdők fent vannak a pályán egy megnyert meccsen, és feleslegesnek is tartom. Van a csapatnál 5-6 játékos akinek a kiesése túl nagy károkat okozhat (Brady, Gronk, Welker, Wilfork, Solder/Vollmer), őket biztos nem játszatnám, ha nem szükséges. Belichick viszont gondolom jó edzés lehetőséget lát ilyenkor. Nem hiszem, hogy bárkit meg akarna alázni, vagy az egoját fényezné, azt tartja a csapat érdekének.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Nem tiszta erőből küzdeni, lesajnálni az ellenfelet tiszteletlenség.
Ha ez az ára a tiszteletteljes, sportszerű viselkedésnek, hát belefér.
Valamint ha előre tudja bárki is, hogy ez történik, hidd el, nem megy fel arra a playre.
Utólag okosnak lenni meg pont annyit ér, mint előre hülyének.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennél rosszabb hírt, így ébredés után, nem is olvashattam volna, GEFORCE, a támadásunk egyik alapköve és hetekre kidőlt jobb esetben, ezt a sérüléshullámot ár így is végtelen volt a lista meccs előtt, ráadásul Hörni üveg bokája még mindig rakoncátlankodik, a többi TEünk aki még járni tud, az pedig blokkolásra képes elsősorban.Bruschi85
Azért még ott van Welker, szóval nem fog leállni az a passzjáték. Tény, hogy nagy veszteség. De amíg "csak" 1 kulcsember dől ki, addig ne panaszkodjatok. Majd, ha 2-3 elkapót is elveszítetek, mint pl. a Packers, na akkor lehet szentségelni. 😊 (Megjegyzem, Welker idén elég sok lasztit potyogtat. Azért mentálisan nem lehet 100%-os mióta kiderült, hogy lehet, hogy mennie kell majd.)

Ez sérülés lehet a PO pihenőhétbe kerülhet, ami azért a hazai pálya miatt nem mindegy, hogy Houstonba vagy Baltimoreba kell utazni majd.Bruschi85
A PO pihenőhét szerintem nem Gronkon fog múlni, hanem azon, hogy képes lesz-e a csapat a hátralevő időben a tegnapi vagy a londoni formában játszani. Ha nem, és bejönnek még a Jets ellenihez vagy a Bulls ellenihez hasonló gyengébb napok, akkor Gonkkal együtt is ugorhat a bye week.
Megjegyzem, ha ugrik, akkor is erősen kétlem, hogy Baltimore-ba kéne majd utaznotok. Ez a Baltimore nem lesz #2 seed idén...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként nem értem, hogy XP lövéskor mi a fasznak van fent alapemberünk, arról nem is beszélve, hogy mennyi TE van a keretben. Egyébként a drive-ot már a kispadról nézte...Gyulus
Ez szerintem a Belichick-i filozófiából adódik. Mint a running up the score. Én azok közé tartozom, akik ebben nem látnak kivetnivalót. Addig amíg nem háttal fut be, nem poénkodik az ellenfélen egy csapat, hanem simán csak támad és pontot gyárt, addig ez a meccs része. De ebből a felfogásból adódik az is, hogy Brady is néha tovább marad a pályán, mint az szükséges lenne, és Gonk meg bemegy ST-be blokkolni. A felfogás többnyire bejön, de ritkán visszaüthet. Hát ez egy ilyen alkalom volt. Nem hiszem, hogy BB ettől filozófiát váltana.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ennél rosszabb hírt, így ébredés után, nem is olvashattam volna, GEFORCE, a támadásunk egyik alapköve és hetekre kidőlt jobb esetben, ezt a sérüléshullámot ár így is végtelen volt a lista meccs előtt, ráadásul Hörni üveg bokája még mindig rakoncátlankodik, a többi TEünk aki még járni tud, az pedig blokkolásra képes elsősorban.
Mankins hiánya mellett, egy újabb kulcs sérült falban, nagyon nehéz lesz pótolni egyik kedvenc lépegetőnket. 😕
Ez sérülés lehet a PO pihenőhétbe kerülhet, ami azért a hazai pálya miatt nem mindegy, hogy Houstonba vagy Baltimoreba kell utazni majd.
Remélem Lloyd visszatalál a helyes útra és Wes, Julian tudja pótolni az O#-ben megtámogatott futószörnyetegekkel.
Mielőbbi felépülést kívánok Gronknak!
Ahogy olvasom Jones bokája is csúnyán néz, nagy árat fizettünk a tegnapi Kóc elleni meccsért, még ha tudom is, hogy a sérülés mindig benne van 😕.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Kellett, de ezt úgysem érthetitek meg, mert nem egy féllábú Big Ben az irányítónk...

több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Már ne haragudj, de nem vall túl nagy intelligenciára más baján örömködni, én eddig nem így ismertelek téged... Ha láttad volna az előző Pats meccseket, amikor az utolsó pillanatig idegeskedni kellett, mert acélos secondarynk képes volt akármilyen nagy előnyt is eladni, jobban megértenéd, hogy a Pats most nem eresztett le, és rendesen befejezte a meccset.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Köcsögök vagyunk, na 😛

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ennél rosszabb Pats-el kapcsolatos hírre csak akkor kelhettünk volna, ha kiderül, hogy Brady hazafelé elesett és kitörte a bokáját... Nagyon fog hiányozni Gronk, nem csak az elkapások miatt, hanem a teljessége miatt, hogy majdnem ugyanolyan blokkoló, mint elkapó, így mind hatalmas fegyver az offensenél. Ráadásul hiába tér vissza 4-6 hét múlva (adná az Ég), tuti nem lesz 100 százalékos a PO-ban.
Viszont ami "pozitív", hogy egyrészt tudjuk fejleszteni a többi TE-nket, másrészt szükséges lesz kipróbálni más felállásokat is. Szerintem 1-2 meccsünkbe kerül Gronk kiesése az alapszakasz további részében.

Más: soha nem értettem, miért kell a kezdőket játszani irreleváns drive-okban. Csak a közelmúltban láttuk Wes felesleges sérülésén elmenni egy PO meccset, tavaly Brady-t rendszeresen sneakelt megnyert meccsen, a Titans ellen Connolly ment FB-ként a végén. Tudom, hogy XP rugásnál nagyon kicsi az esélye a sérülésnél, Gronk esete nagyon szerencsétlen. Inkább azzal van a bajom, hogy Brady egyáltalán játszott az utolsó 7-8 percben. Elég ha az egyik falembert rálökik a bokájára...

A meccsel kapcsolatban sok pozitívum volt, kijött a DoM által sokat emlegetett passer rating differential. Pedig az első negyed végén felkészültem, hogy nagyon hosszú és szenvedős éjszaka lesz. Nekem nagyon tetszett, hogy agresszív volt a védelem, így is benyelt hosszú játékokat, de legalább hibába kényszerítette Luckot. Amit viszont újfent meg kell állapítanom, hogy nem kedvelem a bostoni közönséget. Kifütyülni Vinatier-t... Nyert nekünk két SB-t.

Személyes megjegyzés: néztem az eredménykövetőt, meg olvasgattam a Colts topicban a meccs előtt. Van pár kifejezett szimpatikus, sportemberként viselkedű drukkerük, mint Peterk vagy Höri, de néhányuk nagyon ellenszenves. Nem szoktam örülni, ha "megalázunk" egy (számomra egyébként szimpatikus) csapatot, de most azért nem bántam a fröcsögők miatt.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Más:
Jones kiestével gyakorlatilag csak blitzelve tudtunk nyomást gyakorolni Luckra... szerencsénkre ő ezt ma nem tudta kihasználni... egy veterán QB azért megoldotta volna a dolgot. Ninko nem való RDE-nek, pass rushba kevés oda (egyébként összességébe véve jó napja volt.
Jones egyébként lehet h sérült volt, csak titokban tartottuk... a meccs elején mindig az ő oldalára futottak, méghozzá sikeresen... nem volt rá jellemző az, hogy gyengélkedne futásvédekezés terén.
Spikes iszonyat sokat jelent a D-nek, a 2 guard közt rendszeresen küldjük futás és passz blitzre.

DMC-nek lehet, hogy feküdni fog az FS poszt, egyre otthonosabban mozog, s iszonyat nagy segítség a többieknek, h a hátuk mögött tudhatják (lsd.: Talib a hosszú passznál)
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Amennyiben valóban törés, akkor 4-6 hetet hagyhat ki, azaz az első PO meccsünkre jó esetben visszaérhet.
Egyébként nem értem, hogy XP lövéskor mi a fasznak van fent alapemberünk, arról nem is beszélve, hogy mennyi TE van a keretben. Egyébként a drive-ot már a kispadról nézte...
tenorx no comment, mi nem megyünk trollkodni a Steelers fórumba, lehet hogy kellene.. bár biztos ott egy ilyen hozzászólást pillanatok alatt törölnének😊
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Ezt már lejátszottuk eredménykövetőben, könyörgöm ne kezdjük újra...
több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Na húzz a picsába ezzel a hülyeséggel....
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.tenorx
Ne kezd a hülyeséget! Egyébként jó jött volna, ha adunk ma nektek 7 pontot? :p

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-wingdavid
Karma. Biztos nagyon kellett az 59. is.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Basszus:  espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/8650833/source-rob-gronkowski-breaks-forearm-new-england-patriots-win

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Hazai pályán roppant sima győzelem volt, pedig nem indult túl jól, de ebből a pontcunamiból jól jöttünk ki, minden egységünk jól játszott és többen extra teljesítményt is hoztak.
Edelman, GEFORCE, Ninko, Baby Vince, a speciális egység és a védelem külön dicséretet érdemel.
Tálib bemutatkozása is parádésra sikeredett.
Az egyetlen negatívum, hogy Jones bokasérülés miatt kiesett, ami elég rosszul érinthet minket az eddig is pihenés nélkül játszó falból kiesett egy fontos láncszem 😕
Nem kell sokat aludni, mert Hálaadáskor egy újabb csoportmeccs a Jets ellen, amire fel kell készülni, mert meglepetésre nyertek a Rams ellen.
Szép győzelem volt végre megint a Sporttv-n.

Ja és a lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Julian 😊Wyatt
Nem ember! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Julian 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok.
Szerintetek van esélye a Coltsnak?
Remélem sima meccs lesz.
Új vagyok még eléggé, Bradyhoz képest Luck mennyire jó?qarton
Van
Én is
Egyelőre az egyik Hall of famer, a másik kurva nagy ígéret
Heffán

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sziasztok.
Szerintetek van esélye a Coltsnak?
Remélem sima meccs lesz.
Új vagyok még eléggé, Bradyhoz képest Luck mennyire jó?qarton
NCAA meccs szünetében válaszolok, ha még kell. Addig olvass lentebb, mert a hét elején-közepén csak erről volt itt szó.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
qarton Las Vegas Raiders 4
Sziasztok.
Szerintetek van esélye a Coltsnak?
Remélem sima meccs lesz.
Új vagyok még eléggé, Bradyhoz képest Luck mennyire jó?

.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Salas pár hét alatt megtanulta a playbookot.zinedine5
Már jobb mint Ocsó 😀

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Salas pár hét alatt megtanulta a playbookot.zinedine5
S meg is gyógyult. (Mintha sérülés miatt lett volna kitéve.)
Várható volt valamikor, fél millás fizetésért volt a PS-ban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)